Arkiv

Här finner ni arkiverade kallelser m.m.

Flickor 1998 Flickor 1999

F98 Avslutning 6 maj

F98 Semifinal Cup Kommunal 6-7 mars

F98 Utbildningskväll Skytteholms IP 6 februari

F98 Slutspel Cup Kommunal 16-18 januari

F98 Träning + match 10 januari

F98 Gruppspel Cup Kommunal 7-8 november

F98 Hägerstensåsens BP 3 november

F98 Träningsmatch Farsta IP 23 september

F98 Utbildningskväll 15 september

F98 Kärrtorps IP 12 september

Utbildningskväll 21 augusti

Program Elitflicklägret 2013

F98 Elitflicklägret Halmstad 2013

F98 Sätra IP 26 juni

Redovisning av DFK F98

F98 Träningsmatch 4 juni

F98 Hässelby Gårds BP 14 maj

F98 Enköping 9-11 maj

F98 Träningsmatch 9 april

F98 Scandic cupen 29-30 mars

F98 Stadshagens IP 23 mars

F98 Skytteholms IP 17 februari

F98 Utbildningskväll 10 februari

F98 Skytteholms IP 27 januari

F98 Skytteholms IP 26 januari

F98 Utbildningskväll 16 januari

F99 Avslutning 18 april

F99 Kallelse slutspel Cup Kommunal 15-17 januari

F99 Träning + match 9 januari

F99 Gruppspel Cup Kommunal 6-8 november

Välkommen till Gotland

F99 Förberedande läger 31/10 - 1/11

F99 Utbildningskväll Mälarhöjdens IP 13 oktober

F99 Utbildningskväll Gubbängens IP 17 september

F99 Utbildningsdag Enköping 14 maj

F99 Scandic cupen 28-29 mars

F99 Utbildningsdag Torvalla IP 7 mars

F99 Utbildningskväll Stadshagens IP 10 februari

F99 Utbildningskväll JB-hallen 15 januari

Utbildningsdag 17 november

Utbildningsdag 9 november

F99 Skytteholms IP 2 november

F99 Uppsamlingsheat Mälarhöjdens IP 22 september

F99 Utbildningskväll 10 september

F99 Utbildningsläger Hallstavik 13-14 augusti (Läger 4)

F99 Utbildningsläger Hallstavik 7-8 augusti (Läger 3)

F99 Elitflicklägret Halmstad 22-27 juni

Program Elitflicklägret 2014

F99 Utbildningsläger Hallstavik 17-18 juni (Läger 2)

F99 Sätra IP 16 juni

F99 Utbildningsläger Hallstavik 11-12 juni (Läger 1)

F99 Vagnhärad 10 juni

F99 Enköping 29-31 maj

F99 Utbildningskväll 5 maj

F99 Träningsmatch 8 april

F99 Utbildningskväll 13 mars

F99 Utbildningsdag 16 februari

F99 Utbildningsdag 26 januari

F99 Utbildningsdag 25 januari

Flickor 2000 Flickor 2001

F00 Utbildningskväll Sätra IP 17 maj

F00 Semifinal Cup Kommunal 17 mars

F00 Utbildningskväll JB-hallen 5 mars

F00 Träningsmatch 11 februari

F00 Slutspel Cup Kommunal 20-22 januari

F00 Utbildningsdag 15 januari

F00 Kvalmatch Bosön 4 december

F00 Gruppspel Cup Kommunal 11-13 november

F00 Förberedande läger 5-6 november

F00 Träningsmatch mot Sätra SK 11 oktober

F00 Mälarhöjdens IP 14 september

F00 Hagsätra IP 23 augusti

F00 Hägerstensåsens BP 18 maj

F00 Gestrikecupen 2-3 april

F00 Spelschema Gestrikecupen 2016

F00 Utbildningsdag Stadshagens IP 13 mars

F00 Utbildningskväll JB-hallen 20 februari

F00 Utbildningskväll JB-hallen 24 januari

F00 Utbildningsdag Skytteholms IP 1 november

F00 Utbildningskväll Stadshagens IP 7 oktober

F00 Utbildningskväll Stora Mossens IP 15 september

F00 Elitflicklägret Halmstad 2015

F00 Program Elitflicklägret 2015

F00 Sätra IP 15 juni

F00 Träningsmatch Sätra IP 9 juni

F00 Enköpingsläger 14-16 maj

F00 Träningsmatch 15 april

F00 Utbildningskväll JB-hallen 19 mars

F00 Utbildningsdag Skytteholms IP 14 februari

F00 Utbildningsdag 25 januari

F00 Utbildningsdag 24 januari

F00 Utbildningsdag Tyresövallen 15 november

F00 Utbildningsdag Tyresövallen 9 november

F00 Uppsamlingsheat Farsta IP 20 september

F00 Utbildningsläger Hallstavik 12-13 augusti (Läger 4)

F00 Utbildningsläger Hallstavik 6-7 augusti (Läger 3)

F00 Utbildningsläger Hallstavik 17-18 juni (Läger 2)

F00 Utbildningsläger Hallstavik 11-12 juni (Läger 1)

Informationskväll Distriktslagsverksamheten P/F 00
9 januari 2014

F01 Utbildningskväll JB-hallen 10 mars INSTÄLLT!

Utbildningskväll JB-hallen 10 februari

Slutspel Cup Kommunal 26-28 januari

Förberedande läger 4-5 november

Gruppspel Cup Kommunal 10-11 november

Målvaktsläger Roslagsbro 2-3 september

Utbildningskväll Solberga BP 19 september

Utbildningsdag 21 januari

Utbildningskväll Hägernäs IP 24 oktober

Utbildningskväll Sundbybergs IP 17 oktober

F01 Gestrikecupen 1-2 april

Spelprogram Gestrikecupen

F01 Utbildningsdag Danderyd Arena 12 mars

F01 Utbildningskväll JB-hallen 19 februari

F01 Utbildningskväll JB-hallen 28 januari

F01 Utbildningsdag Skytteholms IP 6 november

F01 Stora Mossens IP 5 oktober

F01 Kärrtorps IP 24 augusti

F01 Elitflicklägret Halmstad 2016

Program Elitflicklägret 2016

F01 Sätra IP 15 juni

F01 Träningsmatch Kristinebergs IP 1 juni

F01 Enköpingslägret 5-7 maj

F01 Utbildningskväll Aspuddens IP 13 april

F01 Utbildningskväll Kärrtorps IP 12 april

F01 Utbildningskväll JB-hallen 13 mars

F01 Utbildningskväll JB-hallen 12 mars

F01 NY KALLELSE Utbildningsdag Skytteholm 21 februari

F01 Utbildningsdag Skytteholms IP 20 februari
Ny kallelse skickades om ett gemensamt pass 21 februari

F01 Utbildningsdag Skytteholms IP 21 februari
Ny kallelse skickades om ett gemensamt pass 21 februari

F01 Utbildningsdag Skytteholms IP 24 januari

F01 Utbildningsdag Skytteholms IP 23 januari

F01 Utbildningsdag Tyresövallen 8 november

F01 Utbildningsdag Tyresövallen 7 november

F01 Uppsamlingsheat Farsta IP 20 september

F01 Utbildningsläger Hallstavik 11-12 augusti (läger 4)

F01 Utbildningsläger Hallstavik 4-5 augusti (läger 3)

F01 Utbildningsläger Hallstavik 16-17 juni (läger 2)

F01 Utbildningsläger Hallstavik 10-11 juni (läger 1)

Informationsbrev F01

Flickor 2002 Flickor 2003

Semifinal Cup Kommunal 30-31 mars

Träningsmatch JB-hallen 10 mars

Målvaktsläger F/P 02-03 Bosön 2-3 februari

Slutspel Cup Kommunal 25-27 januari

Utbildningsdag Bosön 19 januari

Gruppspel Cup Kommunal 9-11 november

Utbildningskväll Ängby IP 17 oktober

Träningsmatch Mälarhöjdens IP 9 oktober

Utbildningkväll Solberga BP 18 sep

Målvaktsläger Roslagsbro 1-2 september

Gestrikecupen 6-8 april
Spelschema Gestrikecupen 2018

Utbildningskväll JB-hallen 11 februari

Utbildningsdag Danderyd Arena 10 mars

Utbildningskväll JB-hallen 13 januari

Utbildningsdag Skytteholms IP 5 november

Utbildningkväll Stadshagens IP 10 oktober

Utbildningskväll Hägernäs IP 13 september

Utbildningskväll Spånga IP 12 september

Målvaktsläger Roslagsbro 2-3 september

F02 Utvecklingslägret Halmstad 2017

Program Utvecklingslägret 25-30 juni

F02 Sätra IP 19 juni

F02 Träningsmatch mot Västmanland 7 juni

F02 Svealandslägret Enköping 25-27 maj

F02 Utbildningskväll Future Team Farsta IP 17 maj

F02 Utbildningskväll Stora Mossens IP 26 april

F02 Utbildningskväll Kärrtorps IP 25 april

F02 Utbildningstillfälle Stadshagens IP 26 mars

F02 Utbildningstillfälle Stadshagens IP 25 mars

F02 Utbildningsdag Skytteholms IP 19 februari

F02 Utbildningsdag Skytteholms IP 18 februari

F02 Utbildningsdag Skytteholms IP 29 januari

F02 Utbildningsdag Skytteholms IP 28 januari

F02 Utbildningsdag 13 november

F02 Utbildningsdag 12 november

F02 Uppsamlingsheat Farsta IP 25 september

F02 Endagsläger Ingarö IP 11 augusti

F02 Endagsläger Ingarö IP 9 augusti

F02 Endagsläger Ingarö IP 16 juni

F02 Endagsläger Ingarö IP 14 juni

Inbjudan till Informationskväll Distriktslagsverksamheten F/P 02

Final Cup Kommunal 21 oktober

F03 Semifinal Cup Kommunal 26 augusti

Förberedande träning Bosön 20 augusti

Utbildningskväll Sätra IP 20 maj

Målvaktsläger Bosön 8-9 februari

F03 Slutspel Cup Kommunal 24-26 jan

Utbildningsdag Bosön 19 januari

F03/F04 gemensam målvaktsträning 18 november

Gruppspel Cup Kommunal 15-16 november

Utbildningsdag Bosön 2 november

F03/F04 gemensam målvaktsträning 22 oktober

F03 Träningsmatch Solberga BP 9 oktober

F03-F04 gemensam målvaktsträning 25 sept

F03 Utbildningskväll Hägerstensåsens BP 18 sept

Träningsmatch Hammarby IP 5 mars

Målvaktsläger F/P 02-03 Bosön 2-3 februari

Utbildningskväll JB-hallen 12 januari

Träningsmatch Mälarhöjdens IP 9 oktober

Utbildningskväll Hägernäs IP 12 september

Utbildningskväll Farsta IP 11 september

Målvaktsläger Roslagsbro 1-2 september

Future Team Hallstavik 11-12 augusti

Kallelse Utvecklingslägret Halmstad 2018

Program utvecklingsläger

Samling Sätra IP 18 juni

Träningsmatch Sätra IP 7 juni

Utbildningkväll Future Team Farsta IP 16 maj

Svealandslägret Enköping 10-12 maj

Träningsmatch Hammarby IP 25 april

Träningsmatch Sätra BP 24 april

Utbildningskväll Stadshagens IP 24 mars

Utbildningskväll JB-hallen 18 mars

Utbildningsdag Skytteholms IP 11 februari

Utbildningsdag Skytteholms IP 10 februari

Utbildningsdag Skytteholms IP 14 januari

Utbildningsdag Skytteholms IP 13 januari

Utbildningsdag Skytteholms IP 12 november

Utbildningsdag Skytteholms IP 11 november

F03 Endagsläger Farsta IP 23 september

Målvaktsläger Roslagsbro 2-3 september

F03 Endagsläger Ingarö IP 10 augusti

F03 Endagsläger Ingarö IP 8 augusti

Flickor 2004

Utbildningsdagar Bosön 31 okt-1 nov

F04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 20 oktober

Träningsmatch Farsta IP 7 oktober

F04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 2 oktober

Utbildningskväll Stora Mossens IP 3 september

Utbildningskväll Stora Mossens IP 7 maj

Målvaktsläger Bosön 8-9 februari

F04 Utvecklingsläger Åland 10-12 januari

F03/F04 gemensam målvaktsträning 18 november

F03/F04 gemensam målvaktsträning 22 okt

F04 Träningsmatch Solberga BP 9 oktober

F03-F04 gemensam målvaktsträning 25 sept

Utbildningskväll Farsta IP 19 september

Future Team Hallstavik 10-11 augusti

Utvecklingslägret Halmstad 2019

Program Utvecklingslägret 2019

Välkommen till Halmstad

Utbildningskväll Sätra IP 17 juni

Svealandslägret Enköping 30 maj - 1 juni

Tränings- och matchschema Svealandslägret 2019

Utbildningskväll Future Team Farsta IP 22 maj

Internmatch Sätra BP 11 april

Internmatch Tibblevallen 10 april

Träningsmatch Hammarby IP 20 mars

Träningsmatch Skytteholms IP 13 mars

Internmatch JB-hallen 9 mars

Träningsmatch Skytteholms IP 13 mars

Internmatch JB-hallen 9 mars

Utbildningsdag Skytteholms IP 10 februari

Utbildningsdag Skytteholms IP 9 februari

Utbildningsdag målvakter F/P04 26 januari

Utbildningsdag Skytteholms IP 13 januari

Utbildningsdag Skytteholms IP 12 januari

Flickor 2005

F04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 20 oktober

Träningsmatch Farsta IP 7 oktober

F04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 2 oktober

Utvecklingsläger Bosön 11-12 augusti

Utbildningsdag Källbrinks IP 30 juli

Utbildningskväll Sätra IP 17 juni

Utbildningsdagar Bosön 21-22 maj

Utbildningskväll Sätra IP 7 maj

Träningsmatch Hammarby IP (Kanalplan) 12 mars

Träningsmatch Hammarby IP (Kanalplan) 10 mars

Utbildningsdag Skytteholms IP 15 februari

Utbildningsdag Skytteholms IP 16 februari

Utbildningsdag Järfällavallen 19 januari

Utbildningsdag Järfällavallen 18 januari

Utbildningsdag Råsunda IP 10 november

Utbildningsdag Skytteholms IP 9 november

Inbjudan informationskväll distriktslagsverksamheten F 05

Flickor 2006
Informationskväll Distriktslagsverksamh. F06
Pojkar 1998 Pojkar 1999

P98 Avslutning 10 november

P98 Semifinal Cup Byggnads 21 februari

P98 Utbildningskväll Stadshagens IP 4 februari

P98 Slutspel Cup Byggnads 16-18 januari

P98 Utbildningskväll JB-hallen 8 januari

P98 Gruppspel Cup Byggnads 7-8 november

P98 Mälarhöjdens IP 3 november

P98 Förberedande läger 1-2 november

P98 Utbildningskväll Hägerstensåsens BP 23 september

P98 Stadshagens IP 17 september

P98 Utbildningskväll 27 augusti

P98 Utvärdering på StFFs kansli 26 augusti

Program Elitpojklägret 2013

P98 Elitpojklägret Halmstad 2013

P98 Sätra IP 25 juni

P98 Sätra IP 28 maj

P98 Utbildningskväll 14 maj

P98 Enköpingslägret 9-11 maj

P98 Träningsmatch 9 april

P98 Scandic cupen 29-30 mars

P98 Stadshagens IP 24 mars

P98 Utbildningsdag Farsta IP 8 mars

P98 Stadshagens IP 6 mars

P98 Stadshagens IP 18 februari

P98 Utbildningskväll 12 februari

P98 Träningsmatch 11 februari

P98 Stadshagens IP 3 februari

P98 Stadshagens IP 2 februari

P98 Johan Björkmans hall 30 januari

P99 Semifinal PostNord Cup 5-6 juni

P99 Utbildningskväll Skarpnäcks SF 25 maj

P99 Träningsmatch Stadshagens IP 7 mars
INSTÄLLT

P99 Slutspel PostNord Cup 15-17 januari

P99 Träning + match 10 januari

P99 Kvalmatch Bosön 13 dec

P99 Gruppspel Postnord Cup 6-8 november

Välkommen till Gotland

P99 Förberedande läger 31/10 - 1/11

P99 Utbildningskväll Aspuddens IP 23 september

P99 Utbildningskväll Kärrtorps IP 26 augusti

P99 Utbildningsdag Enköping 14 maj

P99 Scandic cupen 28-29 mars Stockholm Röd

P99 Scandic cupen 28-29 mars Stockholm Blå

P99 Utbildningsdag Skytteholms IP 8 mars

P99 Utbildningskväll JB-hallen 19 februari

P99 Utbildningskväll JB-hallen 29 januari

Utbildningsdag Farsta IP 16 november

Utbildningsdag Farsta IP 10 november

P99 Skytteholms IP 2 november

P99 Utbildningskväll 16 september

Utbildningsläger Hallstavik 13-14 augusti (Läger 4)

Utbildningsläger Hallstavik 7-8 augusti (Läger 3)

P99 Elitlägret Halmstad 2014

Program Elitpojklägret 2014

P99 Utbildningsläger Hallstavik 17-18 juni (Läger 2)

P99 Utbildningsläger Hallstavik 11-12 juni (Läger 1)

P99 Sätra IP 23 juni

P99 Vagnhärad 11 juni

P99 Enköping 29-31 maj

P99 Utbildningskväll 7 maj

P99 Träningsmatch 10 april

P99 Utbildningsdag Skytteholms IP 16 mars

P99 Utbildningskväll 20 februari

P99 Utbildningsdag Stadshagens IP 2 februari

P99 Utbildningsdag Stadshagens IP 1 februari

Pojkar 2000 Pojkar 2001

P00 Förberedande träningar 27 och 29 juni Ingarö IP

P00 Förberedande träning 28 juni Lidingövallen

P00 Semifinal PostNord Cup 6 juni

P00 Utbildningskväll Lidingövallen 31 maj

P00 Träningsmatch Lidingövallen 17 maj

P00 Utbildningskväll Zinkensdamms IP 26 april

P00 Utbildningskväll Farsta IP 19 april

P00 Utbildningskväll (lagaktivitet+träning) 8 mars

P00 Slutspel PostNord Cup 20-22 januari

P00 Utbildningsdag 14 januari

P00 Träningsmatch Bosön 13 januari

P00 Gruppspel PostNord Cup 11-13 november

P00 Förberedande läger 5-6 november

P00 Träningsmatch 30 oktober

P00 Zinkensdamms IP 12 oktober

P00 Aspuddens IP 13 september

P00 Mälarhöjdens IP 23 aug

P00 Farsta IP 18 maj

P00 Gestrikecupen 1-3 april

P00 Spelschema Gestrikecupen 2016

P00 Utbildningsdag Stadshagens IP 12 mars

P00 Utbildningskväll JB-hallen 21 februari

P00 Utbildningskväll JB-hallen 31 januari

P00 Träningsmatch Damlandslaget 29 nov

P00 Utbildningsdag Skytteholms IP 1 november

P00 Utbildningskväll Hammarbyhöjdens IP 13 oktober

P00 Utbildningskväll Kärrtorps IP 16 september

P00 Elitpojklägret Halmstad 2015

P00 Program Elitpojklägret 2015

P00 Sätra IP 24 juni

P00 Träningsmatch 9 juni

P00 Enköpingsläger 14-16 maj

P00 Träningsmatch 15 april

P00 Utbildningskväll JB-hallen 12 mars

P00 Utbildningsdag Torvalla IP 15 februari

P00 Utbildningsdag 25 januari

P00 Utbildningsdag 24 januari

P00 Utbildningsdag JB-hallen 16 november

P00 Utbildningsdag JB-hallen 15 november

P00 Utbildningsdag JB-hallen 8 november

P00 Uppsamlingsheat Farsta IP 21 september

P00 Utbildningsläger Hallstavik 12-13 augusti (Läger 3)

P00 Utbildningsläger Hallstavik 6-7 augusti (Läger 2)

P00 Utbildningsläger Hallstavik 17-18 juni (Läger 1)

Informationskväll Distriktslagsverksamheten P/F 00
9 januari 2014

Utbildningskväll Ängby lP 30 maj

Slutspel Distriktspojkturneringen 26-28 januari

Utbildningsdag 20 januari

Gruppspel PostNord Cup 10-11 november

Förberedande läger 4-5 november

Utbildningsdag Norrköping 29 oktober

Träningsmatch Zinkensdamms IP 10 oktober

P01 Utbildningskväll Älvsjö IP 19 september INSTÄLLD!

P01 Utbildningskväll Aspuddens IP 29 augusti

Målvaktsläger Roslagsbro 2-3 september

P01 Gestrikecupen 31 mars - 2 april

Gestrikecupen spelschema

P01 Utbildningsdag Danderyd Arena 11 mars

P01 Utbildningskväll JB-hallen 18 februari

P01 Utbildningskväll JB-hallen 29 januari

P01 Utbildningsdag 6 november

P01 Utbildningskväll 5 oktober

P01 Spånga IP 24 augusti

P01 Elitpojklägret Halmstad 2016

P01 Utbildningskväll Ingarö IP 29 juni

P01 Träningsmatch Sollentunavallen 14 juni

P01 Enköpingslägret 5-7 maj

P01 Träningsmatch Zinkensdamms IP 13 april

P01 Träningsmatch Farsta IP 12 april

P01 Utbildningskväll JB-hallen 20 mars

P01 Utbildningskväll JB-hallen 19 mars

P01 Utbildningsdag Stadshagens IP 21 februari

P01 Utbildningsdag Stadshagens IP 20 februari

P01 Utbildningsdag Skytteholms IP 24 januari

P01 Utbildningsdag Skytteholms IP 23 januari

P01 Utbildningsdag Skytteholms IP 8 november

P01 Utbildningsdag Farsta IP 7 november

P01 Uppsamlingsheat Farsta IP 19 september

P01 Utbildningsläger Hallstavik 11-12 augusti (Läger 4)

P01 Utbildningsläger Hallstavik 4-5 augusti (Läger 3)

P01 Utbildningsläger Hallstavik 16-17 juni (Läger 2)

P01 Utbildningsläger Hallstavik 10-11 juni (Läger 1)

Distriktsläger, Hallstavik 2015

Distriktslagsverksamheten 2015 (P01)

Faktaunderlag för distriktsspelarna 2015 (P01)

Kontaktuppgifter

Inbjudan till informationsträff gällande distriktslagsverksamheten F/P01 13 januari

Förberedande läger 4-5 november

Gruppspel PostNord Cup 10-11 november

P03-01 gemensam målvaktsträning 24 januari

Utbildningsdag 20 januari

Slutspel Distriktspojkturneringen 26-28 januari

P01-03 gemensam målvaktsträning 20 februari

P01-03 gemensam målvaktsträning 19 mars

Pojkar 2002

Pojkar 2003

Målvaktsläger F/P 02-03 Bosön 2-3 februari

Slutspel Distriktspojkturneringen 25-27 jan

Utbildningsdag Bosön 19 januari

Gruppspel Distriktspojkturneringen 9-11 nov

Förberedande läger 3-4 november

Träningsmatch Farsta IP 16 oktober

Utbildningskväll Älvsjö IP 19 september

Målvaktsläger Roslagsbro 1-2 september

Gestrikecupen 6-8 april
Spelschema Gestrikecupen 2018

Träningsmatch JB-hallen 17 mars

P02 Utbildningsdag Danderyd Arena 11 mars

Utbildningsdag Skytteholms IP 5 november

Utbildningskväll Järfällavallen 11 oktober

P02 Utbildningskväll Zinkensdamms IP 20 september

P02 Utbildningskväll Ingarö IP 28 juni

P02 Utvecklingslägret Halmstad 2017

P02 Träningsmatch Sollentunavallen 20 juni

P02 Skoprovning Adidas 7 juni

P02 Svealandslägret Enköping 25-27 maj

P02 Träningsmatch Sundbybergs IP 20 april

P02 Träningsmatch Lidingövallen 19 april

P02 Utbildningskväll JB-hallen 19 mars

P02 Utbildningskväll JB-hallen 18 mars

P02 Utbildningsdag 19 februari

P02 Utbildningsdag 18 februari
Lördagens samling är INSTÄLLD

P02 Utbildningsdag Järfällavallen 29 januari

P02 Utbildningsdag Järfällavallen 28 januari

P02 Utbildningsdag Farsta IP 13 november

P02 Utbildningsdag Farsta IP 12 november

P02 Uppsamlingsheat Farsta IP 24 september

P02 Endagsläger Ingarö IP 11 augusti

P02 Endagsläger Ingarö IP 9 augusti

P02 Endagsläger Ingarö IP 16 juni

P02 Endagsläger Ingarö IP 14 juni

Inbjudan till Informationskväll Distriktslagsverksamheten F/P 02


P03 Förberedande träning Bosön 19 augusti

Träningsmatch Skytteholms IP 25 mars

Målvaktsläger Bosön 8-9 februari

Slutspel Distriktspojkturneringen 24-26 jan

P03/P04 gemensam målvaktsträning 18 november

Gruppspel Distriktspojkturneringen 15-16 november

P03 Utbildningsdagar Bosön 2-3 november

Träningsmatch Järfällavallen 16 oktober

P03/P04 gemensam målvaktsträning 22 oktober

P03-04 gemensam målvaktsträning 25 sept

P03 Gestrikecupen 29-31 mars

Spelprogram Gestrikecupen 2019

Träningsmatch Lidingövallen 14 mars

Träningsmatch Skytteholms IP 13 mars

Målvaktsläger F/P 02-03 Bosön 2-3 februari

Utbildningskväll JB-hallen 13 januari

Utbildningsdag Skytteholms IP 4 november

Utbildningskväll Zinkendamms IP 10 oktober

Målvaktsläger Roslagsbro 1-2 september

Kallelse Utvecklingslägret Halmstad 2018

Program Utvecklingslägret

Utbildningsdag Ingarö IP 27 juni

Träningsmatcher Ingarö IP 19 juni

Svealandslägret Enköping 10-12 maj

Träningsmatch Zinkensdamms IP 19 april

Träningsmatch Zinkensdamms IP 18 april

Träningsmatch Stadshagens IP 25 mars

Utbildningsdag Stadshagens IP 18 februari

Utbildningsdag Stadshagens IP 17 februari

Utbildningsdag Järfällavallen 14 januari

Utbildningsdag Järfällavallen 13 januari

P03 Utbildningsdag Skytteholms IP 19 november

P03 Utbildningsdag Skytteholms IP 18 november

P03 Endagsläger Ingarö IP 8 augusti

P03 Endagsläger Ingarö IP 9 augusti

P03 Endagsläger Ingarö IP 10 augusti

Pojkar 2004

Utbildningsdagar Bosön 31 okt-1 nov

P04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 20 oktober

P04 Utbildningskväll Järfällavallen 6 oktober

P04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 2 oktober

Utbildningskväll Järfällavallen 15 september

Internmatch Lidingövallen 7 maj

Målvaktsläger Bosön 8-9 februari

Utvecklingsläger Åland 10-12 januari

P03/P04 gemensam målvaktsträning 18 november

P04 Utbildningsdag Bosön 3 november

P04 Zinkensdamms IP 9 oktober

P03-04 gemensam målvaktsträning 25 sept

Utvecklingslägret Halmstad 2019

Program Utvecklingsläger

Utbildningskväll Källbrinks IP 25 juni

Utbildningskväll Källbrinks IP 25 juni

Internmatch Ingarö IP 19 juni

Tränings- och matchschema Svealandslägret 2019

Utbildningskväll Zinkensdamms IP /Tanto BP 10 april

Träningsmatch Lidingövallen 19 mars

Träningsmatch Skytteholm 12 mars

Utbildningsdag målvakter F/P04 26 januari

Utbildningsdag Järfällavallen 13 januari

Utbildningsdag Järfällavallen 12 januari

Pojkar 2005

Utbildningsdag Bosön 1 november

P04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 20 oktober

Utbildningskväll 8 oktober

P04-05 gemensam målvaktsträning Kärrtorps IP 2 oktober

Utvecklingsläger Bosön 11-12 augusti

Utbildningsdag Källbrinks IP 23 juli

Utbildningskväll Bosön 24 juni

Utbildningskväll Bosön 17 juni

Internmatch Vallentuna IP 6 maj

Träningsmatch Grimsta IP 19 mars

Träningsmatch Hammarby IP (Kanalplan) 17 mars

Utbildningsdag Skytteholms IP 9 februari

Utbildningsdag Skytteholms IP 8 februari

Utbildningsdag Målvakter F/P 2005

Utbildningsdag Bosön 12 januari

Utbildningsdag Bosön 11 januari

P05 Utbildningsdag Skytteholms IP 10 nov

Utbildningsdag Råsunda IP 9 nov

Pojkar 2006
Informationskväll Distriktslagsverksamh. P06
Gemensamma läger Future Team

2018

P01-03 gemensam målvaktsträning 19 mars

F01-03 gemensam målvaktsträning 19 mars

P01-03 gemensam målvaktsträning 20 februari

F01-03 gemensam målvaktsträning 20 februari

P03-01 gemensam målvaktsträning 24 januari

F03-01 gemensam målvaktsträning 24 januari

2017

Målvaktsläger Roslagsbro 2-3 september

P02-00 gemensam målvaktsträning 21 mars

F02-00 gemensam målvaktsträning 21 mars

P02-00 Gemensam Målvaktsträning 22 februari

F02-00 Gemensam Målvaktsträning 22 februari

P02-00 gemensam målvaktsträning 26 januari

F02-00 gemensam målvaktsträning 26 januari

2016

Gemensamt MV-läger Roslagsbro 3-4 september för F/P00-02

P01-99 Gemensam målvaktsträning 22 mars

F01-99 Gemensam målvaktsträning 22 mars

P01-99 Gemensam Målvaktsträning 24 februari

F01-99 Gemensam Målvaktsträning 24 februari

P99-01 Gemensam målvaktsträning 28 januari

F99-01 Gemensam målvaktsträning 28 januari

2015

Målvaktsläger Roslagsbro 5-6 september
gemensamt läger för F/P99-01

P00-98 gemensam MV-träning 23 april

F00-98 gemensam MV-träning 23 april

P00-98 gemensam målvaktsträning 18 mars

F00-98 gemensam målvaktsträning 18 mars

P00-98 Gemensam målvaktsträning 17 februari

F00-98 Gemensam målvaktsträning 17 februari

P00-98 Gemensam målvaktsträning 26 januari

F00-98 gemensam målvaktsträning 26 januari

2014

Målvaktsläger Gotland 29-31 augusti

F97-99 gemensam MV-träning 24 april

F97-99 gemensam MV-träning 19 mars

F97-99 gemensam MV-träning 18 februari

F97-99 gemensam MV-träning 27 januari

2013

Målvaktsläger Gotland 4-5 augusti

F96-98 gemensam MV-träning 25 april

P97-98 gemensam MV-träning 20 mars

F96-98 gemensam MV-träning 20 mars

F96-98 gemensam MV-träning 19 februari

F96-98 gemensam MV-träning 28 januari

P96-98 gemensam Mv-träning 28 januari

 2016

Distriktslagscup Nyköping F99-97

Distriktslagscup Nyköping P99-97

Följebrev Distriktslagscup 29-30 oktober