Spelprogram - Victoria Cup 2018/2019

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2019-08-25 00:00 150985044 Vinnare i match 150985042 - Vinnare i match 150985043
Semifinal
2019-05-29 19:30 150985042 Boo FF (2) - Stuvsta IF (2) Boovallen 1
2019-06-09 00:00 150985043 Vinnare i match 150985040 - Vinnare i match 150985041
Kvartsfinal
2019-04-30 19:30 150985038 Boo FF (2) - Älvsjö AIK FF (1) 1 - 0 Boovallen 1
2019-05-01 19:30 150985039 Stuvsta IF (2) - Djurgårdens IF FF (A) 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-05-28 20:15 150985040 Tyresö FF (1) - Bele Barkarby FF (1) Tyresövallen 1
2019-05-29 19:00 150985041 Mälarhöjden IK Fotboll (3) - Älta IF (2) Mälarhöjdens IP 1
1/8-final
2019-03-20 19:30 150985030 Boo FF (2) - Hässelby SK FF (1) 3 - 1 Boovallen 1
2019-03-28 20:15 150985031 IFK Lidingö FK (3) - Älvsjö AIK FF (1) 1 - 5 Lidingövallen 2
2019-04-03 20:00 150985032 IFK Haninge (3) - Djurgårdens IF FF (A) 3 - 6 Torvalla IP 1
2019-04-03 20:00 150985033 Stuvsta IF (2) - Sätra SK (1) 2 - 1 Stuvsta IP 1
2019-04-03 20:00 150985036 Älta IF (2) - IF Brommapojkarna (EE) 3 - 1 Älta IP 1
2019-04-03 20:05 150985034 FC Djursholm (1) - Tyresö FF (1) 1 - 4 Djursholms IP 2
2019-04-04 20:00 150985035 Bele Barkarby FF (1) - Bollstanäs SK (1) 3 - 1 Veddestavallen 2
2019-05-01 16:00 150985037 Mälarhöjden IK Fotboll (3) - Enskede IK (1) 1 - 0 Mälarhöjdens IP 1
1/16-final
2018-11-14 19:00 150985028 IFK Aspudden-Tellus (4) - Älvsjö AIK FF (1) 3 - 8 Aspuddens IP 1
2019-02-17 13:15 150985018 Hanvikens SK (4) - Hässelby SK FF (1) 4 - 11 Tyresövallen 1
2019-02-23 16:00 150985020 Karlbergs BK (3) - Älta IF (2) 3 - 8 Stadshagens IP 1
2019-03-02 15:00 150985024 Segeltorps IF (2) - Stuvsta IF (2) 0 - 1 Segeltorps IP 1
2019-03-02 15:30 150985029 Sollentuna FK (1) - Enskede IK (1) 2 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-03-10 13:00 150985025 Täby FK (1) - Tyresö FF (1) 1 - 4 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-03-10 16:15 150985019 Tullinge TP FK (4) - Mälarhöjden IK Fotboll (3) 0 - 7 Brantbrinks IP 2
2019-03-10 17:00 150985022 Spånga IS FK (3) - IFK Lidingö FK (3) 0 - 3 Djursholms IP 2
2019-03-13 20:05 150985015 Reymersholms IK (4) - FC Djursholm (1) 2 - 13 Djursholms IP 2
2019-03-16 15:00 150985021 Värmdö IF (3) - Boo FF (2) 3 - 6 Värmdövallen 1
2019-03-17 12:00 150985027 Ekerö IK (2) - Sätra SK (1) 1 - 5 Stadshagens IP 1
2019-03-17 16:30 150985023 Lindhagen FF (3) - IFK Haninge (3) 5 - 7 e.s. Stadshagens IP 1
2019-03-17 18:00 150985026 Sundbybergs IK (4) - Bollstanäs SK (1) 2 - 3 Sundbybergs IP 2
2019-03-18 20:15 150985016 Åkersberga BK (3) - Bele Barkarby FF (1) 2 - 7 Järfällavallen 1
2019-03-23 14:15 150985017 Vallentuna BK DF (3) - IF Brommapojkarna (EE) 2 - 5 Vallentuna IP 2
1/32-final
2018-10-14 15:00 150985014 Segeltorps IF (2) - Viggbyholms IK FF (3) 5 - 4 Segeltorps IP 1
2018-10-14 17:30 150985002 Värmdö IF (3) - Rotebro IS FF (4) WO (3 - 0) Värmdövallen 1
2018-10-15 20:00 150985011 Sundbybergs IK (4) - Vasastan BK (4) 3 - 1 Sundbybergs IP 2
2018-10-16 20:15 150985005 Årsta FF (5) - Tullinge TP FK (4) 1 - 3 Årstagårdens BP 1
2018-10-17 20:00 150985003 Skogås-Trångsunds FF (5) - Hanvikens SK (4) 2 - 6 Nytorps Mosse IP 1
2018-10-17 20:00 150985006 Enebybergs IF (4) - Vallentuna BK DF (3) 4 - 7 Enebybergs IP 2
2018-10-18 19:00 150985010 Bagarmossen Kärrtorp BK (3) - Mälarhöjden IK Fotboll (3) 6 - 7 e.s. Kärrtorps IP 1
2018-10-18 20:00 150985013 Reymersholms IK (4) - Rågsveds IF (3) 4 - 3 Tantolundens BP 1
2018-10-20 11:00 150985007 Kungsängens IF (4) - Karlbergs BK (3) 0 - 2 Kungsängens IP 1
2018-10-21 19:00 150985008 IFK Stocksund (4) - IFK Aspudden-Tellus (4) 0 - 1 Danderyd Arena 1
2018-10-23 19:45 150985012 Ösmo GIF FK (4) - Ekerö IK (2) 3 - 4 Ösmo IP 1
2018-10-24 20:00 150985009 Vendelsö IK (4) - Lindhagen FF (3) 1 - 8 Vendelsömalmsskolan 1
2018-10-25 19:15 150985004 Åkersberga BK (3) - Ängby IF (3) WO (3 - 0) Röllingby 1
2018-11-08 19:30 150985001 Gustavsbergs IF FK (5) - IFK Haninge (3) 2 - 6 Ösby BP 1