Spelprogram - Victoria Cup 2019/2020

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2020-08-30 00:00 150985047 Vinnare i match 150985045 - Vinnare i match 150985046
Semifinal
2020-06-07 00:00 150985045 Vinnare i match 150985041 - Vinnare i match 150985042
2020-06-07 00:00 150985046 Vinnare i match 150985043 - Vinnare i match 150985044
Kvartsfinal
2020-05-03 00:00 150985041 Vinnare i match 150985033 - Vinnare i match 150985034
2020-05-03 00:00 150985042 Vinnare i match 150985035 - Vinnare i match 150985036
2020-05-03 00:00 150985043 Vinnare i match 150985037 - Vinnare i match 150985038
2020-05-03 00:00 150985044 Vinnare i match 150985039 - Vinnare i match 150985040
1/8-final
2020-03-29 00:00 150985033 Vinnare i match 150985026 - Vinnare i match 150985031
2020-03-29 00:00 150985034 Vinnare i match 150985023 - IF Brommapojkarna (EE)
2020-03-29 00:00 150985035 Vinnare i match 150985024 - Vinnare i match 150985030
2020-03-29 00:00 150985036 Vinnare i match 150985022 - Vinnare i match 150985021
2020-03-29 00:00 150985037 Vinnare i match 150985029 - Vinnare i match 150985028
2020-03-29 00:00 150985038 Vinnare i match 150985025 - Vinnare i match 150985019
2020-03-29 00:00 150985039 Vinnare i match 150985020 - Vinnare i match 150985027
2020-03-29 00:00 150985040 Vinnare i match 150985032 - Djurgårdens IF FF (A)
1/16-final
2020-03-07 13:00 150985019 IFK Lidingö FK (2) - Bollstanäs SK (EE) Lidingövallen 2
2020-03-07 16:00 150985023 Hanvikens SK (3) - Segeltorps IF (2) Tyresövallen 1
2020-03-08 00:00 150985028 Newroz FC (5) - Tyresö FF (1)
2020-03-08 14:00 150985032 Ösmo GIF FK (3) - Mälarhöjdens IK Fotboll (2) Ösmo IP 1
2020-03-08 16:00 150985031 Rönninge/Salem Fotboll (4) - FC Djursholm (2) Brunna IP 2
2020-03-08 17:00 150985022 Skogås-Trångsunds FF (4) - Älta IF (1) Nacka IP 1
2020-03-08 17:30 150985026 IFK Stocksund (4) - Rågsveds IF (3) Homecall Arena Danderyd 1
2020-03-08 19:15 150985021 Nacka Allstars DFF (3) - Stuvsta IF (1) Myrsjö IP 1
2020-03-11 19:00 150985020 Boo FF (1) - Enskede IK (1) Boovallen 1
2020-03-14 15:45 150985029 Bele Barkarby FF (2) - Sollentuna FK (1) Järfällavallen 1
2020-03-14 17:00 150985024 Karlbergs BK (3) - Täby FK (1) Stadshagens IP 1
2020-03-15 16:00 150985030 Lindhagen FF (2) - Älvsjö AIK FF (EE) Stadshagens IP 1
2020-03-15 20:00 150985027 Åkersberga BK (3) - Värmdö IF (3) Röllingby 1
2020-03-18 20:00 150985025 Sundbybergs IK (3) - IFK Haninge (2) Sundbybergs IP 2
1/32-final
2019-10-12 11:00 150985010 Viggbyholms IK FF (4) - IFK Haninge (2) 1 - 5 Hägernäs IP 1
2019-10-13 16:00 150985016 Rotebro IS FF (5) - Karlbergs BK (3) 3 - 10 Skinnaråsens IP 1
2019-10-14 19:30 150985006 Hanvikens SK (3) - Kungsängens IF (4) 6 - 5 e.s. Trollbäckens IP 2
2019-10-14 20:00 150985011 Vasastans BK (3) - Ösmo GIF FK (3) 2 - 3 Stadshagens IP 1
2019-10-16 20:00 150985013 Västerhaninge IF (5) - Värmdö IF (3) 2 - 7 Hanvedens IP 1
2019-10-17 20:15 150985015 IFK Vaxholm (5) - Rågsveds IF (3) 1 - 4 Vaxö IP 1
2019-10-18 20:00 150985007 AK Stockholmsatleterna (5) - Skogås-Trångsunds FF (4) 0 - 6 Östermalms IP 1
2019-10-19 14:00 150985018 Enebybergs IF (4) - Mälarhöjdens IK Fotboll (2) 1 - 2 Enebybergs IP 2
2019-10-19 14:45 150985005 Ingarö IF (5) - Newroz FC (5) 4 - 5 e.s. Ingarö IP 2
2019-10-20 18:00 150985001 IFK Aspudden-Tellus (4) - Nacka Allstars DFF (3) 1 - 2 Aspuddens IP 1
2019-10-20 19:00 150985008 Reymersholms IK (4) - IFK Stocksund (4) 1 - 2 Tantolundens BP 1
2019-10-20 19:00 150985014 Lindhagen FF (2) - Järla IF FK (3) 3 - 0 Essinge IP 1
2019-10-21 20:00 150985009 Stureby SK (4) - IFK Lidingö FK (2) 1 - 7 Kärrtorps IP 1
2019-10-22 20:15 150985017 Rönninge/Salem Fotboll (4) - Huddinge IF (3) 4 - 2 Berga IP 1
2019-10-23 20:00 150985002 Spånga IS FK (3) - Stuvsta IF (1) 3 - 4 e.s. Spånga IP 4
2019-10-24 19:30 150985012 Åkersberga BK (3) - Bagarmossen Kärrtorp BK (3) 2 - 0 Österåkers Friidrottsarena
2019-10-25 19:00 150985004 Årsta FF (5) - Sundbybergs IK (3) 2 - 6 Årstagårdens BP 1
2019-11-23 13:00 150985003 Tullinge Triangel Pojkar FK (4) - Boo FF (1) 1 - 5 Brantbrinks IP 2