Spelprogram - P12-23

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 14 Annelie Jonson 0709963051 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK Vit Jessica Lundberg 0706407711 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 11 vit Solomon Tumizghi 0763050942 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Gul Patrik Kullman 0702385152 Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 8 Mikael Hedquist Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Haninge 31 Adil Kücükgöl 0706481001 Vit/Blå/Vit
Sköndals IK FK 3 Johan Bladh Marinblå, marinblå, marinblå
Spårvägens FF 1 Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/Blå/Blå
Tyresö FF Slo Röd Stefan Possnert 0722331110 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 3 Jeanette Carlzon Blå/Blå/Blå
Älta IF blå Torgrim Lian Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:15 Vendelsö IK 3 - Hammarby IF FF 11 vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-04-27 13:45 IFK Haninge 31 - Spårvägens FF 1 Torvalla IP 32
2019-04-27 14:45 Gustavsbergs IF FK Vit - Älta IF blå Ösby BP 11
2019-04-27 17:45 Boo FF 14 - Tyresö FF Slo Röd Boovallen 22
2019-04-28 16:30 Huddinge IF 8 - Hanvikens SK Gul Källbrinks IP 2
Maj
2019-05-03 18:45 Älta IF blå - IFK Haninge 31 Älta IP 12
2019-05-04 15:15 Sköndals IK FK 3 - Gustavsbergs IF FK Vit Sandåkra BP 11
2019-05-04 16:30 Hammarby IF FF 11 vit - Boo FF 14 Kärrtorps IP 31
2019-05-05 10:15 Tyresö FF Slo Röd - Huddinge IF 8 Tyresövallen 21
2019-05-11 10:00 Vendelsö IK 3 - Spårvägens FF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-11 11:15 Gustavsbergs IF FK Vit - Hanvikens SK Gul Ösby BP 11
2019-05-11 16:45 Sköndals IK FK 3 - Älta IF blå Sandåkra BP 11
2019-05-12 15:15 Huddinge IF 8 - Hammarby IF FF 11 vit Källbrinks IP 2
2019-05-19 10:30 Spårvägens FF 1 - Boo FF 14 Skarpnäcks SF 31
2019-05-19 11:15 IFK Haninge 31 - Vendelsö IK 3 Torvalla IP 32
2019-05-19 11:30 Tyresö FF Slo Röd - Gustavsbergs IF FK Vit Tyresövallen 21
2019-05-19 15:15 Hanvikens SK Gul - Sköndals IK FK 3 Trollbäckens IP 3
2019-05-24 18:45 Hanvikens SK Gul - Älta IF blå Trollbäckens IP 3
2019-05-25 12:30 Gustavsbergs IF FK Vit - Hammarby IF FF 11 vit Ösby BP 11
2019-05-25 15:00 Sköndals IK FK 3 - Tyresö FF Slo Röd Sandåkra BP 11
2019-05-25 16:30 Boo FF 14 - IFK Haninge 31 Boovallen 22
2019-05-26 15:15 Huddinge IF 8 - Spårvägens FF 1 Källbrinks IP 2
2019-05-28 19:00 Älta IF blå - Vendelsö IK 3 Vendelsömalmsskolan 11
Juni
2019-06-01 12:45 Hammarby IF FF 11 vit - Sköndals IK FK 3 Kärrtorps IP 31
2019-06-02 11:15 IFK Haninge 31 - Huddinge IF 8 Torvalla IP 32
2019-06-02 11:30 Tyresö FF Slo Röd - Hanvikens SK Gul Tyresövallen 21
2019-06-08 15:15 Boo FF 14 - Vendelsö IK 3 Boovallen 22
2019-06-09 10:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Spårvägens FF 1 Ösby BP 11
2019-06-09 11:30 Tyresö FF Slo Röd - Älta IF blå Tyresövallen 21
2019-06-09 14:00 Hanvikens SK Gul - Hammarby IF FF 11 vit Trollbäckens IP 3
Augusti
2019-08-23 18:45 Älta IF blå - Boo FF 14 Älta IP 12
2019-08-24 12:30 Vendelsö IK 3 - Huddinge IF 8 Vendelsömalmsskolan 11
2019-08-24 13:45 IFK Haninge 31 - Gustavsbergs IF FK Vit Torvalla IP 32
2019-08-24 15:15 Hammarby IF FF 11 vit - Tyresö FF Slo Röd Kärrtorps IP 31
2019-08-25 13:00 Spårvägens FF 1 - Sköndals IK FK 3 Skarpnäcks SF 31
September
2019-09-01 10:00 Sköndals IK FK 3 - IFK Haninge 31 Sandåkra BP 12
2019-09-01 12:45 Hammarby IF FF 11 vit - Älta IF blå Kärrtorps IP 31
2019-09-01 12:45 Hanvikens SK Gul - Spårvägens FF 1 Trollbäckens IP 3
2019-09-01 15:15 Huddinge IF 8 - Boo FF 14 Källbrinks IP 2
2019-09-06 18:45 Älta IF blå - Huddinge IF 8 Älta IP 12
2019-09-07 11:30 Spårvägens FF 1 - Tyresö FF Slo Röd Skarpnäcks SF 31
2019-09-07 12:30 Vendelsö IK 3 - Gustavsbergs IF FK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-08 12:30 IFK Haninge 31 - Hanvikens SK Gul Torvalla IP 32
2019-09-14 15:00 Sköndals IK FK 3 - Vendelsö IK 3 Sandåkra BP 11
2019-09-14 16:30 Hammarby IF FF 11 vit - Spårvägens FF 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-15 13:45 Gustavsbergs IF FK Vit - Boo FF 14 Ösby BP 11
2019-09-15 15:30 Tyresö FF Slo Röd - IFK Haninge 31 Tyresövallen 21
2019-09-21 12:30 Vendelsö IK 3 - Hanvikens SK Gul Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-21 15:15 Boo FF 14 - Sköndals IK FK 3 Boovallen 22
2019-09-22 12:30 IFK Haninge 31 - Hammarby IF FF 11 vit Torvalla IP 32
2019-09-22 15:15 Huddinge IF 8 - Gustavsbergs IF FK Vit Källbrinks IP 2
2019-09-28 11:30 Spårvägens FF 1 - Älta IF blå Skarpnäcks SF 31
2019-09-28 15:00 Sköndals IK FK 3 - Huddinge IF 8 Sandåkra BP 11
2019-09-29 10:15 Tyresö FF Slo Röd - Vendelsö IK 3 Tyresövallen 21
2019-09-29 15:15 Hanvikens SK Gul - Boo FF 14 Trollbäckens IP 3