Spelprogram - P10-22

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Karin Lavesson 0702489601 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 1 Linda Granqvist 0704242665 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 16 Martin Christensson 0709599006 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Vit Mulugeta Alem Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Vit Dan Olsson 0729726020 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 14 grön Tobias Löfgren Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 3 vit Lisa Bengtsson Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Svart Pär-Ola Andersson Röd/Röd/Vita
Järla IF FK Svart Therese Ros Detterfelt 0706755105 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Tyresö FF Sts Blå Oscar Kumlin Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 6 Per Thomsen 739430224 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Vit Christoffer Cassel Blå/Blå/Blå
Älta IF röd Christopher Almroth Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF Vit Torbjörn Wallin 0761253263 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:45 Hanvikens SK Svart - Hammarby IF FF 3 vit Trollbäckens IP 3
2019-04-26 20:00 Enskede IK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Enskede IP 4
2019-04-27 12:15 Gustavsbergs IF FK Vit - Värmdö IF Vit Ösby BP 12
2019-04-28 10:00 Vendelsö IK 6 - Boo FF 16 Vendelsömalmsskolan 11
2019-04-28 12:00 Boo FF 1 - Älvsjö AIK FF Vit Boovallen 125
2019-04-28 12:45 Hammarby IF FF 14 grön - Tyresö FF Sts Blå Kärrtorps IP 32
2019-04-28 17:00 Älta IF röd - Järla IF FK Svart Älta IP 2
Maj
2019-05-04 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Gustavsbergs IF FK Vit Kärrtorps IP 22
2019-05-04 11:30 Järla IF FK Svart - Hanvikens SK Svart Nacka IP 226
2019-05-04 12:45 Älvsjö AIK FF Vit - Hammarby IF FF 14 grön Älvsjö IP 4
2019-05-04 12:45 Värmdö IF Vit - Älta IF röd Värmdövallen 225
2019-05-05 09:00 Hammarby IF FF 3 vit - Vendelsö IK 6 Kärrtorps IP 32
2019-05-05 10:15 Tyresö FF Sts Blå - Enskede IK Vit Tyresövallen 225
2019-05-05 12:00 Boo FF 16 - Boo FF 1 Boovallen 125
2019-05-10 18:45 Hanvikens SK Svart - Älta IF röd Trollbäckens IP 3
2019-05-10 20:00 Enskede IK Vit - Älvsjö AIK FF Vit Enskede IP 4
2019-05-11 11:15 Gustavsbergs IF FK Vit - Tyresö FF Sts Blå Ösby BP 12
2019-05-12 10:00 Vendelsö IK 6 - Järla IF FK Svart Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-12 12:00 Boo FF 1 - Hammarby IF FF 3 vit Boovallen 125
2019-05-12 14:15 Hammarby IF FF 14 grön - Boo FF 16 Kärrtorps IP 32
2019-05-12 17:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Värmdö IF Vit Kärrtorps IP 22
2019-05-17 17:30 Älta IF röd - Vendelsö IK 6 Älta IP 2
2019-05-18 11:30 Järla IF FK Svart - Boo FF 1 Nacka IP 226
2019-05-18 12:45 Värmdö IF Vit - Hanvikens SK Svart Värmdövallen 225
2019-05-18 14:00 Älvsjö AIK FF Vit - Gustavsbergs IF FK Vit Älvsjö IP 4
2019-05-19 10:15 Hammarby IF FF 3 vit - Hammarby IF FF 14 grön Kärrtorps IP 32
2019-05-19 11:30 Tyresö FF Sts Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Tyresövallen 225
2019-05-19 17:15 Boo FF 16 - Enskede IK Vit Boovallen 116
2019-05-24 18:45 Enskede IK Vit - Hammarby IF FF 3 vit Enskede IP 4
2019-05-25 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Älvsjö AIK FF Vit Kärrtorps IP 21
2019-05-25 11:15 Gustavsbergs IF FK Vit - Boo FF 16 Ösby BP 12
2019-05-26 10:00 Vendelsö IK 6 - Hanvikens SK Svart Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-26 10:15 Hammarby IF FF 14 grön - Järla IF FK Svart Kärrtorps IP 32
2019-05-26 10:15 Tyresö FF Sts Blå - Värmdö IF Vit Tyresövallen 225
2019-05-26 10:45 Boo FF 1 - Älta IF röd Boovallen 125
2019-05-31 17:30 Älta IF röd - Hammarby IF FF 14 grön Älta IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 Älvsjö AIK FF Vit - Tyresö FF Sts Blå Älvsjö IP 4
2019-06-01 11:30 Järla IF FK Svart - Enskede IK Vit Nacka IP 226
2019-06-01 12:45 Värmdö IF Vit - Vendelsö IK 6 Värmdövallen 225
2019-06-01 16:15 Hanvikens SK Svart - Boo FF 1 Trollbäckens IP 3
2019-06-02 10:15 Hammarby IF FF 3 vit - Gustavsbergs IF FK Vit Kärrtorps IP 32
2019-06-02 12:00 Boo FF 16 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Boovallen 125
2019-06-08 10:15 Hammarby IF FF 14 grön - Hanvikens SK Svart Kärrtorps IP 32
2019-06-08 10:15 Älvsjö AIK FF Vit - Värmdö IF Vit Älvsjö IP 4
2019-06-08 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Hammarby IF FF 3 vit Kärrtorps IP 21
2019-06-08 12:30 Gustavsbergs IF FK Vit - Järla IF FK Svart Ösby BP 12
2019-06-08 14:00 Tyresö FF Sts Blå - Boo FF 16 Tyresövallen 225
2019-06-09 09:00 Enskede IK Vit - Älta IF röd Enskede IP 4
2019-06-09 10:45 Boo FF 1 - Vendelsö IK 6 Boovallen 125
Augusti
2019-08-24 09:00 Älta IF röd - Gustavsbergs IF FK Vit Älta IP 2
2019-08-24 12:45 Värmdö IF Vit - Boo FF 1 Värmdövallen 225
2019-08-24 17:00 Järla IF FK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Fisksätra IP 11
2019-08-24 17:30 Hanvikens SK Svart - Enskede IK Vit Trollbäckens IP 3
2019-08-25 09:00 Hammarby IF FF 3 vit - Tyresö FF Sts Blå Kärrtorps IP 32
2019-08-25 10:45 Boo FF 16 - Älvsjö AIK FF Vit Boovallen 125
2019-08-25 11:15 Vendelsö IK 6 - Hammarby IF FF 14 grön Vendelsömalmsskolan 11
2019-08-30 17:30 Enskede IK Vit - Vendelsö IK 6 Enskede IP 4
2019-08-31 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Älta IF röd Kärrtorps IP 21
2019-08-31 12:45 Älvsjö AIK FF Vit - Hammarby IF FF 3 vit Älvsjö IP 4
2019-08-31 13:45 Gustavsbergs IF FK Vit - Hanvikens SK Svart Ösby BP 12
September
2019-09-01 10:15 Hammarby IF FF 14 grön - Boo FF 1 Kärrtorps IP 32
2019-09-01 11:30 Tyresö FF Sts Blå - Järla IF FK Svart Tyresövallen 225
2019-09-01 12:00 Boo FF 16 - Värmdö IF Vit Boovallen 125
2019-09-06 17:30 Älta IF röd - Tyresö FF Sts Blå Älta IP 2
2019-09-07 10:15 Hammarby IF FF 3 vit - Boo FF 16 Kärrtorps IP 32
2019-09-07 12:45 Värmdö IF Vit - Hammarby IF FF 14 grön Värmdövallen 225
2019-09-07 15:00 Hanvikens SK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Trollbäckens IP 3
2019-09-07 15:15 Järla IF FK Svart - Älvsjö AIK FF Vit Velamsunds BP
2019-09-08 10:45 Boo FF 1 - Enskede IK Vit Boovallen 125
2019-09-08 11:15 Vendelsö IK 6 - Gustavsbergs IF FK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-14 09:00 Enskede IK Vit - Hammarby IF FF 14 grön Enskede IP 4
2019-09-14 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Vendelsö IK 6 Kärrtorps IP 21
2019-09-14 15:15 Älvsjö AIK FF Vit - Älta IF röd Älvsjö IP 4
2019-09-15 10:15 Hammarby IF FF 3 vit - Värmdö IF Vit Kärrtorps IP 32
2019-09-15 11:30 Tyresö FF Sts Blå - Hanvikens SK Svart Tyresövallen 225
2019-09-15 16:00 Boo FF 16 - Järla IF FK Svart Boovallen 125
2019-09-15 16:15 Gustavsbergs IF FK Vit - Boo FF 1 Ösby BP 12
2019-09-20 18:45 Älta IF röd - Boo FF 16 Älta IP 2
2019-09-21 11:30 Järla IF FK Svart - Hammarby IF FF 3 vit Nacka IP 226
2019-09-21 11:30 Värmdö IF Vit - Enskede IK Vit Värmdövallen 225
2019-09-21 17:30 Hanvikens SK Svart - Älvsjö AIK FF Vit Trollbäckens IP 3
2019-09-22 10:15 Hammarby IF FF 14 grön - Gustavsbergs IF FK Vit Kärrtorps IP 32
2019-09-22 10:45 Boo FF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Boovallen 125
2019-09-22 12:30 Vendelsö IK 6 - Tyresö FF Sts Blå Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-28 11:30 Järla IF FK Svart - Värmdö IF Vit Nacka IP 226
2019-09-28 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Hammarby IF FF 14 grön Kärrtorps IP 22
2019-09-28 12:45 Älvsjö AIK FF Vit - Vendelsö IK 6 Älvsjö IP 4
2019-09-28 13:45 Gustavsbergs IF FK Vit - Enskede IK Vit Ösby BP 12
2019-09-29 10:15 Tyresö FF Sts Blå - Boo FF 1 Tyresövallen 225
2019-09-29 11:30 Hammarby IF FF 3 vit - Älta IF röd Kärrtorps IP 32
2019-09-29 12:00 Boo FF 16 - Hanvikens SK Svart Boovallen 125