Spelprogram - P 8-25

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Joakim Grundvall Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 13 Patrik Bengtsson 0734118500 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 5 Conny Wickström 0704912181 Vinröd/Svart/Svarta
FoC Farsta FF Röd Adam Erlandsson 0704834018 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 24 grön Benjamin Moukoko-Makiadi 0720444270 0720444270 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Grön Jan Lundberg 0705641500 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 51 Rob Wallengren Zahn Vit/Blå/Vit
Järla IF FK Vit Therese Marve Becker Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Saltsjöbadens IF 4 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 2 Jiyan Rödblom 0707108294 Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Lila Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tyresö FF Str Gul Fredrik Halleröd 0768262254 Gul/Röd/Röda
Älta IF 2 Lotta Lundbäck Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Boo FF 13 Nytorps Mosse IP 116
2019-04-27 12:00 Saltsjöbadens IF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Saltsjöbadens IP 22
2019-04-27 13:00 Hanvikens SK Grön - Järla IF FK Vit Trollbäckens IP 35
2019-04-27 14:00 Tyresö FF Str Gul - Boo FF 5 Tyresövallen 216
2019-04-28 11:00 Älta IF 2 - IFK Haninge 51 Älta IP 25
2019-04-28 13:00 Hammarby IF FF 24 grön - FoC Farsta FF Röd Hammarbyhöjdens BP 126
Maj
2019-05-04 09:30 Boo FF 13 - Hammarby IF FF 24 grön Boovallen 225
2019-05-04 10:00 Järla IF FK Vit - Saltsjöbadens IF 4 Nacka IP 125
2019-05-04 12:00 Sickla IF Röd 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila Sicklavallen 16
2019-05-05 10:00 FoC Farsta FF Röd - Älta IF 2 Farsta IP 115
2019-05-05 11:00 IFK Haninge 51 - Tyresö FF Str Gul Torvalla IP 216
2019-05-05 13:00 Boo FF 5 - Hanvikens SK Grön Orminge BP 15
2019-05-10 18:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Nytorps Mosse IP 116
2019-05-11 10:00 Älta IF 2 - Boo FF 13 Älta IP 125
2019-05-11 13:00 Tyresö FF Str Gul - FoC Farsta FF Röd Tyresövallen 216
2019-05-11 14:00 Hanvikens SK Grön - IFK Haninge 51 Trollbäckens IP 35
2019-05-12 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Sickla IF Röd 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-12 13:00 Boo FF 5 - Järla IF FK Vit Orminge BP 15
2019-05-18 09:30 Boo FF 13 - Tyresö FF Str Gul Boovallen 225
2019-05-18 13:00 Saltsjöbadens IF 4 - Skogås-Trångsunds FF Lila Saltsjöbadens IP 22
2019-05-18 13:00 Sickla IF Röd 2 - Älta IF 2 Sicklavallen 16
2019-05-19 10:00 FoC Farsta FF Röd - Hanvikens SK Grön Farsta IP 115
2019-05-19 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Hammarby IF FF 24 grön Kärrtorps IP 215
2019-05-19 12:00 IFK Haninge 51 - Boo FF 5 Torvalla IP 216
2019-05-25 10:00 Älta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Älta IP 125
2019-05-25 13:00 Tyresö FF Str Gul - Sickla IF Röd 2 Tyresövallen 216
2019-05-25 14:00 Hanvikens SK Grön - Boo FF 13 Trollbäckens IP 35
2019-05-26 12:00 Boo FF 5 - FoC Farsta FF Röd Orminge BP 15
2019-05-26 13:00 IFK Haninge 51 - Järla IF FK Vit Torvalla IP 216
2019-05-26 14:00 Hammarby IF FF 24 grön - Saltsjöbadens IF 4 Hammarbyhöjdens BP 126
Juni
2019-06-01 09:00 Saltsjöbadens IF 4 - Älta IF 2 Saltsjöbadens IP 22
2019-06-01 09:30 Boo FF 13 - Boo FF 5 Boovallen 225
2019-06-01 10:00 Järla IF FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Lila Nacka IP 125
2019-06-01 13:00 Sickla IF Röd 2 - Hanvikens SK Grön Sicklavallen 16
2019-06-02 10:00 FoC Farsta FF Röd - IFK Haninge 51 Farsta IP 115
2019-06-02 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Tyresö FF Str Gul Kärrtorps IP 215
2019-06-08 13:00 Hanvikens SK Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Trollbäckens IP 35
2019-06-08 14:00 Tyresö FF Str Gul - Saltsjöbadens IF 4 Tyresövallen 216
2019-06-09 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Skogås-Trångsunds FF Lila Hammarbyhöjdens BP 126
2019-06-09 11:00 FoC Farsta FF Röd - Järla IF FK Vit Farsta IP 115
2019-06-09 12:00 Boo FF 5 - Sickla IF Röd 2 Orminge BP 15
2019-06-09 14:00 IFK Haninge 51 - Boo FF 13 Torvalla IP 216
Augusti
2019-08-23 17:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Älta IF 2 Nytorps Mosse IP 116
2019-08-24 09:00 Saltsjöbadens IF 4 - Hanvikens SK Grön Saltsjöbadens IP 22
2019-08-24 09:00 Järla IF FK Vit - Hammarby IF FF 24 grön Nacka IP 125
2019-08-24 09:30 Boo FF 13 - FoC Farsta FF Röd Boovallen 225
2019-08-24 13:00 Sickla IF Röd 2 - IFK Haninge 51 Sicklavallen 16
2019-08-25 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Boo FF 5 Kärrtorps IP 215
2019-08-31 09:00 Älta IF 2 - Hammarby IF FF 24 grön Älta IP 125
2019-08-31 09:30 Boo FF 13 - Järla IF FK Vit Boovallen 225
2019-08-31 12:00 Tyresö FF Str Gul - Skogås-Trångsunds FF Lila Tyresövallen 216
September
2019-09-01 10:00 FoC Farsta FF Röd - Sickla IF Röd 2 Farsta IP 115
2019-09-01 13:00 IFK Haninge 51 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Torvalla IP 216
2019-09-01 13:00 Boo FF 5 - Saltsjöbadens IF 4 Orminge BP 15
2019-09-06 18:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Hanvikens SK Grön Nytorps Mosse IP 116
2019-09-07 09:00 Saltsjöbadens IF 4 - IFK Haninge 51 Saltsjöbadens IP 22
2019-09-07 09:00 Järla IF FK Vit - Älta IF 2 Nacka IP 125
2019-09-07 13:00 Sickla IF Röd 2 - Boo FF 13 Sicklavallen 16
2019-09-08 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Tyresö FF Str Gul Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-08 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - FoC Farsta FF Röd Kärrtorps IP 215
2019-09-14 10:30 Boo FF 13 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Boovallen 225
2019-09-14 13:00 Tyresö FF Str Gul - Älta IF 2 Tyresövallen 216
2019-09-14 13:00 Sickla IF Röd 2 - Järla IF FK Vit Sicklavallen 16
2019-09-14 14:00 Hanvikens SK Grön - Hammarby IF FF 24 grön Trollbäckens IP 35
2019-09-15 11:00 FoC Farsta FF Röd - Saltsjöbadens IF 4 Farsta IP 115
2019-09-15 13:00 Boo FF 5 - Skogås-Trångsunds FF Lila Orminge BP 15
2019-09-20 18:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - IFK Haninge 51 Nytorps Mosse IP 116
2019-09-21 09:00 Älta IF 2 - Hanvikens SK Grön Älta IP 125
2019-09-21 09:00 Saltsjöbadens IF 4 - Boo FF 13 Saltsjöbadens IP 22
2019-09-21 10:00 Järla IF FK Vit - Tyresö FF Str Gul Nacka IP 125
2019-09-22 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Boo FF 5 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-22 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Sickla IF Röd 2 Kärrtorps IP 215
2019-09-28 12:00 Sickla IF Röd 2 - Saltsjöbadens IF 4 Sicklavallen 16
2019-09-28 13:00 Hanvikens SK Grön - Tyresö FF Str Gul Trollbäckens IP 35
2019-09-29 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Järla IF FK Vit Kärrtorps IP 215
2019-09-29 11:00 FoC Farsta FF Röd - Skogås-Trångsunds FF Lila Farsta IP 115
2019-09-29 12:00 IFK Haninge 51 - Hammarby IF FF 24 grön Torvalla IP 216
2019-09-29 13:00 Boo FF 5 - Älta IF 2 Orminge BP 15