Spelprogram - F 9-12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart Mikael Persson 0707334434 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Blå Michael Wiklander 0704220133 Röd/Svart/Svart
Sköndals IK FK 3 Ulf Anders Klas Olofsson Marinblå, marinblå, marinblå
Stureby SK 1 Mats Klitthammar Blå/Vit/Blå
Tallkrogens IF Robert Larsson Röd /Vit/Röda
Tyresö FF Röd Sanna Uimonen Gul/Röd/Röda
Älvsjö AIK FF Vit 2 Susanne Wikström vit/blå/vita
Örby IS Gul Per Anders Jonsson 0706202196 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Sköndals IK FK 3 - Stureby SK 1 Sandåkra BP 115
2019-04-28 09:00 Tallkrogens IF - Tyresö FF Röd Gubbängens IP 115
2019-04-28 10:00 Örby IS Gul - Enskede IK Svart Örby BP 15
2019-04-28 11:00 FoC Farsta FF Blå - Älvsjö AIK FF Vit 2 Farsta IP 116
Maj
2019-05-04 10:00 Enskede IK Svart - Tallkrogens IF Enskede IP 56
2019-05-04 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Sköndals IK FK 3 Älvsjö IP 51
2019-05-04 11:00 Tyresö FF Röd - FoC Farsta FF Blå Tyresövallen 215
2019-05-04 12:00 Stureby SK 1 - Örby IS Gul Stureby Skola BP 125
2019-05-11 10:00 Sköndals IK FK 3 - Tyresö FF Röd Sandåkra BP 115
2019-05-11 10:00 Tallkrogens IF - Örby IS Gul Gubbängens IP 115
2019-05-11 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Stureby SK 1 Älvsjö IP 51
2019-05-12 11:00 FoC Farsta FF Blå - Enskede IK Svart Farsta IP 116
2019-05-18 10:00 Enskede IK Svart - Sköndals IK FK 3 Enskede IP 56
2019-05-18 11:00 Tyresö FF Röd - Älvsjö AIK FF Vit 2 Tyresövallen 215
2019-05-18 12:00 Stureby SK 1 - Tallkrogens IF Stureby Skola BP 125
2019-05-19 10:00 Örby IS Gul - FoC Farsta FF Blå Örby BP 15
2019-05-25 10:00 Sköndals IK FK 3 - Örby IS Gul Sandåkra BP 115
2019-05-25 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Enskede IK Svart Älvsjö IP 51
2019-05-25 11:00 Tyresö FF Röd - Stureby SK 1 Tyresövallen 215
2019-05-26 12:00 FoC Farsta FF Blå - Tallkrogens IF Farsta IP 116
2019-05-29 17:00 Enskede IK Svart - Tyresö FF Röd Enskede IP 31
Juni
2019-06-01 10:00 Tallkrogens IF - Sköndals IK FK 3 Gubbängens IP 115
2019-06-01 13:00 Stureby SK 1 - FoC Farsta FF Blå Stureby Skola BP 125
2019-06-02 10:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Vit 2 Örby BP 15
2019-06-07 18:15 Tyresö FF Röd - Örby IS Gul Tyresövallen 215
2019-06-08 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Tallkrogens IF Älvsjö IP 51
2019-06-08 11:00 Sköndals IK FK 3 - FoC Farsta FF Blå Sandåkra BP 115
2019-06-08 11:00 Enskede IK Svart - Stureby SK 1 Enskede IP 56
Augusti
2019-08-17 10:00 Tallkrogens IF - Älvsjö AIK FF Vit 2 Gubbängens IP 115
2019-08-17 12:00 Stureby SK 1 - Enskede IK Svart Stureby Skola BP 125
2019-08-18 10:00 FoC Farsta FF Blå - Sköndals IK FK 3 Farsta IP 116
2019-08-18 10:00 Örby IS Gul - Tyresö FF Röd Örby BP 15
2019-08-24 10:00 Sköndals IK FK 3 - Tallkrogens IF Sandåkra BP 115
2019-08-24 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Örby IS Gul Älvsjö IP 51
2019-08-24 12:00 Tyresö FF Röd - Enskede IK Svart Tyresövallen 215
2019-08-25 11:00 FoC Farsta FF Blå - Stureby SK 1 Farsta IP 116
2019-08-31 10:00 Tallkrogens IF - FoC Farsta FF Blå Gubbängens IP 115
2019-08-31 10:00 Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF Vit 2 Enskede IP 56
2019-08-31 12:00 Stureby SK 1 - Tyresö FF Röd Stureby Skola BP 125
September
2019-09-01 11:00 Örby IS Gul - Sköndals IK FK 3 Örby BP 15
2019-09-07 10:00 Sköndals IK FK 3 - Enskede IK Svart Sandåkra BP 115
2019-09-07 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Tyresö FF Röd Älvsjö IP 51
2019-09-08 09:00 Tallkrogens IF - Stureby SK 1 Gubbängens IP 115
2019-09-08 11:00 FoC Farsta FF Blå - Örby IS Gul Farsta IP 116
2019-09-14 10:00 Enskede IK Svart - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 56
2019-09-14 11:00 Tyresö FF Röd - Sköndals IK FK 3 Tyresövallen 215
2019-09-14 12:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Stureby Skola BP 125
2019-09-15 11:00 Örby IS Gul - Tallkrogens IF Örby BP 15
2019-09-21 10:00 Sköndals IK FK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Sandåkra BP 115
2019-09-21 10:00 Tallkrogens IF - Enskede IK Svart Gubbängens IP 115
2019-09-22 10:00 Örby IS Gul - Stureby SK 1 Örby BP 15
2019-09-22 11:00 FoC Farsta FF Blå - Tyresö FF Röd Farsta IP 116
2019-09-28 10:00 Enskede IK Svart - Örby IS Gul Enskede IP 56
2019-09-28 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - FoC Farsta FF Blå Älvsjö IP 51
2019-09-28 11:00 Tyresö FF Röd - Tallkrogens IF Tyresövallen 215
2019-09-28 12:00 Stureby SK 1 - Sköndals IK FK 3 Stureby Skola BP 125