Spelprogram - F12- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Grön Anette Aglert GUL/GRÖN/GRÖN
Enebybergs IF 1 Ola Ellnestam Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK 3 vit Jonas Stalquist 0707700504 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Österåker FK 1 Annika Klingenstierna Vit/Blå/Vit
Kälvesta IOFF FK Stefan Westerberg Vinröd/Vinröd/Gul
Täby FK 31 Johan Åke Ebbe Hilmersson 0709367711 Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Manne Björkhagen 0732650267 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:45 Bollstanäs SK Grön - IFK Lidingö FK 3 vit Bollstanäs IP 21
2019-04-27 11:15 IFK Österåker FK 1 - Kälvesta IOFF FK Åkersberga IP 21
2019-04-28 19:00 Enebybergs IF 1 - Viggbyholms IK FF Enebybergs IP 3
Maj
2019-05-04 10:15 Kälvesta IOFF FK - Enebybergs IF 1 Vällingby BP 11
2019-05-04 11:30 Viggbyholms IK FF - Täby FK 31 Hägernäs IP 21
2019-05-05 09:00 IFK Lidingö FK 3 vit - IFK Österåker FK 1 Hersby BP 1
2019-05-10 20:00 Bollstanäs SK Grön - Viggbyholms IK FF Bollstanäs IP 21
2019-05-11 09:00 Täby FK 31 - Kälvesta IOFF FK Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-12 17:45 Enebybergs IF 1 - IFK Österåker FK 1 Enebybergs IP 3
2019-05-18 10:15 Kälvesta IOFF FK - Bollstanäs SK Grön Vällingby BP 11
2019-05-19 08:45 IFK Lidingö FK 3 vit - Enebybergs IF 1 Breviks IP 22
2019-05-19 10:15 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 31 Åkersberga IP 21
2019-05-24 19:00 Täby FK 31 - Enebybergs IF 1 Skarpäng 12
2019-05-24 20:00 Bollstanäs SK Grön - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-25 11:30 Viggbyholms IK FF - IFK Lidingö FK 3 vit Hägernäs IP 21
Juni
2019-06-01 10:15 Kälvesta IOFF FK - Viggbyholms IK FF Vällingby BP 11
2019-06-02 09:00 Viggbyholms IK FF - IFK Österåker FK 1 Hägernäs IP 21
2019-06-02 15:15 IFK Lidingö FK 3 vit - Täby FK 31 Hersby BP 1
2019-06-02 17:45 Enebybergs IF 1 - Bollstanäs SK Grön Enebybergs IP 3
2019-06-07 20:00 Bollstanäs SK Grön - Täby FK 31 Bollstanäs IP 21
2019-06-09 14:00 Kälvesta IOFF FK - IFK Lidingö FK 3 vit Vällingby BP 11
Augusti
2019-08-17 09:00 Täby FK 31 - Bollstanäs SK Grön Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-17 10:15 IFK Lidingö FK 3 vit - Kälvesta IOFF FK Hersby BP 1
2019-08-18 10:30 IFK Österåker FK 1 - Viggbyholms IK FF Åkersberga IP 21
2019-08-23 20:00 Bollstanäs SK Grön - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 21
2019-08-24 10:15 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK 3 vit Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-24 12:45 Viggbyholms IK FF - Kälvesta IOFF FK Hägernäs IP 21
September
2019-09-01 10:15 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK Grön Åkersberga IP 21
2019-09-01 15:15 IFK Lidingö FK 3 vit - Viggbyholms IK FF Hersby BP 1
2019-09-01 17:45 Enebybergs IF 1 - Täby FK 31 Enebybergs IP 3
2019-09-06 20:00 Bollstanäs SK Grön - Kälvesta IOFF FK Bollstanäs IP 21
2019-09-08 17:45 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 3 vit Enebybergs IP 3
2019-09-08 18:00 Täby FK 31 - IFK Österåker FK 1 Skarpäng 12
2019-09-14 10:15 Kälvesta IOFF FK - Täby FK 31 Vällingby BP 11
2019-09-14 11:30 Viggbyholms IK FF - Bollstanäs SK Grön Hägernäs IP 21
2019-09-15 10:15 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 21
2019-09-21 09:00 Täby FK 31 - Viggbyholms IK FF Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-22 09:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 3 vit Åkersberga IP 21
2019-09-22 17:45 Enebybergs IF 1 - Kälvesta IOFF FK Enebybergs IP 3
2019-09-28 10:15 Kälvesta IOFF FK - IFK Österåker FK 1 Vällingby BP 11
2019-09-28 12:45 Viggbyholms IK FF - Enebybergs IF 1 Hägernäs IP 21
2019-09-29 16:30 IFK Lidingö FK 3 vit - Bollstanäs SK Grön Hersby BP 1