Spelprogram - P15- 2C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Thomas Kjellberg 0705882145 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Röd Lena Ceres Maria Selling 0761400119 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 3 grön Patrik Bystedt 0703141195 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Röd Fredrik Forsén +46709225030 Röd/Röd/Vita
Järla IF FK Vit Kenneth Weidenby 0708605691 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 1 Fredrik Gustavsson 0733449396 Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 1 Nils Fredrik Jerselius 0708874158 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd Peter Engstedt 0707667704 0707667704 Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Röd Stefan Roxberger 0765276744 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF GV 2 Timothy Frejd vit/blå/vita
Ösmo GIF FK Gul Jesper Ekmark 0709774770 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 10:30 151145004 Enskede IK Röd - Boo FF 2 1 - 6 Enskede IP 2
2019-04-06 12:15 151145006 Hammarby IF FF 3 grön - Sickla IF Röd 0 - 12 Gubbängens IP 1
2019-04-06 15:00 151145002 Hanvikens SK Röd - Järla IF FK Vit 5 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-04-07 16:00 151145005 Reymersholms IK 1 - Ösmo GIF FK Gul 2 - 1 Tantolundens BP 1
2019-04-07 18:00 151145003 Skogås-Trångsunds FF Röd - Saltsjöbadens IF 1 9 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-13 12:00 151145011 Järla IF FK Vit - Älvsjö AIK FF GV 2 OW (0 - 3) Nacka IP 2
2019-04-13 14:00 151145010 Saltsjöbadens IF 1 - Hanvikens SK Röd 1 - 8 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-13 16:00 151145007 Sickla IF Röd - Reymersholms IK 1 2 - 1 Nacka IP 1
2019-04-22 08:30 151145013 Älvsjö AIK FF GV 2 - Saltsjöbadens IF 1 1 - 5 Älvsjö IP 1
2019-04-22 09:00 151145016 Enskede IK Röd - Sickla IF Röd 1 - 7 e.f. Enskede IP 2
2019-04-22 16:00 151145014 Hanvikens SK Röd - Boo FF 2 1 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-04-26 19:30 151145023 Saltsjöbadens IF 1 - Järla IF FK Vit 3 - 2 Nacka IP 1
2019-04-26 20:00 151145022 Älvsjö AIK FF GV 2 - Boo FF 2 4 - 1 Älvsjö IP 1
2019-04-27 10:00 151145019 Hammarby IF FF 3 grön - Enskede IK Röd 2 - 7 Gubbängens IP 1
2019-04-28 15:00 151145021 Ösmo GIF FK Gul - Hanvikens SK Röd 4 - 4 Ösmo IP 1
2019-04-28 15:15 151145020 Sickla IF Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd 4 - 3 Nacka IP 1
2019-04-29 20:00 151145017 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 3 grön 7 - 1 Hägerstensåsens BP 1
Maj
2019-05-01 15:00 151145015 Skogås-Trångsunds FF Röd - Ösmo GIF FK Gul 6 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-04 10:00 151145028 Enskede IK Röd - Reymersholms IK 1 2 - 2 Enskede IP 3
2019-05-04 14:00 151145025 Älvsjö AIK FF GV 2 - Ösmo GIF FK Gul 1 - 4 Älvsjö IP 1
2019-05-04 18:00 151145027 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 3 grön 11 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-05 15:00 151145026 Hanvikens SK Röd - Sickla IF Röd 2 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-05-05 17:00 151145030 Järla IF FK Vit - Boo FF 2 2 - 3 Nacka IP 2
2019-05-11 14:30 151145034 Ösmo GIF FK Gul - Järla IF FK Vit 3 - 0 Ösmo IP 1
2019-05-12 12:00 151145031 Reymersholms IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 2 Tantolundens BP 1
2019-05-12 13:30 151145035 Boo FF 2 - Saltsjöbadens IF 1 9 - 0 Myrsjö IP 1
2019-05-12 15:00 151145008 Ösmo GIF FK Gul - Enskede IK Röd 7 - 2 Ösmo IP 1
2019-05-12 19:10 151145033 Sickla IF Röd - Älvsjö AIK FF GV 2 5 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-13 20:00 151145032 Hammarby IF FF 3 grön - Hanvikens SK Röd 0 - 2 Kärrtorps IP 1
2019-05-17 18:30 151145037 Älvsjö AIK FF GV 2 - Hammarby IF FF 3 grön 1 - 0 Kärrtorps IP 1
2019-05-18 13:00 151145042 Järla IF FK Vit - Sickla IF Röd 1 - 2 Nacka IP 2
2019-05-18 18:00 151145009 Boo FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 5 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-19 12:30 151145039 Skogås-Trångsunds FF Röd - Enskede IK Röd 2 - 5 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-19 14:00 151145041 Saltsjöbadens IF 1 - Ösmo GIF FK Gul 4 - 6 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-19 16:30 151145038 Hanvikens SK Röd - Reymersholms IK 1 2 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-05-25 11:00 151145043 Enskede IK Röd - Hanvikens SK Röd 5 - 1 Enskede IP 2
2019-05-25 16:00 151145045 Hammarby IF FF 3 grön - Järla IF FK Vit 3 - 2 Gubbängens IP 1
2019-05-26 15:00 151145046 Sickla IF Röd - Saltsjöbadens IF 1 13 - 2 Nacka IP 1
2019-05-26 15:00 151145047 Ösmo GIF FK Gul - Boo FF 2 3 - 0 Ösmo IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 151145054 Järla IF FK Vit - Reymersholms IK 1 0 - 4 Nacka IP 2
2019-06-01 14:00 151145053 Saltsjöbadens IF 1 - Hammarby IF FF 3 grön 5 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-06-02 10:00 151145049 Älvsjö AIK FF GV 2 - Enskede IK Röd 5 - 3 Älvsjö IP 1
2019-06-02 15:00 151145052 Boo FF 2 - Sickla IF Röd 2 - 4 Myrsjö IP 1
2019-06-02 16:30 151145050 Hanvikens SK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-06-06 11:00 151145065 Enskede IK Röd - Saltsjöbadens IF 1 6 - 4 Enskede IP 3
2019-06-08 10:00 151145056 Enskede IK Röd - Järla IF FK Vit 11 - 2 Enskede IP 2
2019-06-08 14:00 151145058 Hammarby IF FF 3 grön - Boo FF 2 2 - 10 Gubbängens IP 1
2019-06-08 16:35 151145059 Sickla IF Röd - Ösmo GIF FK Gul 1 - 2 Stavsborgs BP 1
2019-06-08 18:00 151145055 Skogås-Trångsunds FF Röd - Älvsjö AIK FF GV 2 5 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-09 14:00 151145057 Reymersholms IK 1 - Saltsjöbadens IF 1 3 - 0 Tantolundens BP 1
2019-06-15 14:00 151145066 Järla IF FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 4 Nacka IP 2
2019-06-15 17:45 151145044 Reymersholms IK 1 - Älvsjö AIK FF GV 2 2 - 1 Älvsjö IP 1
2019-06-16 12:00 151145064 Boo FF 2 - Reymersholms IK 1 4 - 0 Myrsjö IP 1
2019-06-16 12:30 151145061 Älvsjö AIK FF GV 2 - Hanvikens SK Röd 5 - 6 Solberga BP 1
2019-06-17 20:00 151145063 Ösmo GIF FK Gul - Hammarby IF FF 3 grön 7 - 1 Ösmo IP 1
Augusti
2019-08-10 16:00 151145067 Hanvikens SK Röd - Älvsjö AIK FF GV 2 0 - 6 Trollbäckens IP 2
2019-08-11 14:30 151145068 Skogås-Trångsunds FF Röd - Järla IF FK Vit 6 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-08-14 19:00 151145070 Reymersholms IK 1 - Boo FF 2 2 - 1 Tantolundens BP 1
2019-08-17 14:30 151145075 Ösmo GIF FK Gul - Sickla IF Röd 1 - 1 Ösmo IP 1
2019-08-18 12:00 151145076 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 3 grön 2 - 3 Myrsjö IP 1
2019-08-18 13:30 151145077 Saltsjöbadens IF 1 - Reymersholms IK 1 0 - 7 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-18 17:00 151145078 Järla IF FK Vit - Enskede IK Röd 0 - 4 Skuru IP 1
2019-08-19 20:30 151145073 Älvsjö AIK FF GV 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 2 e.f. Älvsjö IP 1
2019-08-24 09:00 151145080 Enskede IK Röd - Älvsjö AIK FF GV 2 6 - 3 Enskede IP 2
2019-08-24 13:30 151145083 Sickla IF Röd - Boo FF 2 3 - 2 Nacka IP 1
2019-08-25 12:00 151145082 Hammarby IF FF 3 grön - Saltsjöbadens IF 1 3 - 3 Gubbängens IP 1
2019-08-25 14:00 151145081 Reymersholms IK 1 - Järla IF FK Vit 4 - 2 Tantolundens BP 1
2019-08-30 17:30 151145090 Järla IF FK Vit - Hammarby IF FF 3 grön 1 - 2 Skuru IP 1
September
2019-09-01 13:30 151145088 Boo FF 2 - Ösmo GIF FK Gul 7 - 0 Myrsjö IP 1
2019-09-01 15:00 151145086 Hanvikens SK Röd - Enskede IK Röd 6 - 8 Trollbäckens IP 2
2019-09-06 18:00 151145069 Enskede IK Röd - Saltsjöbadens IF 1 10 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-07 14:00 151145094 Sickla IF Röd - Järla IF FK Vit 7 - 1 Nacka IP 1
2019-09-08 10:00 151145091 Enskede IK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd 4 - 2 Enskede IP 2
2019-09-08 10:00 151145093 Hammarby IF FF 3 grön - Älvsjö AIK FF GV 2 3 - 2 Gubbängens IP 1
2019-09-08 14:00 151145092 Reymersholms IK 1 - Hanvikens SK Röd 3 - 0 Tantolundens BP 1
2019-09-08 15:00 151145095 Ösmo GIF FK Gul - Saltsjöbadens IF 1 WO (3 - 0) Ösmo IP 1
2019-09-14 11:00 151145097 Älvsjö AIK FF GV 2 - Sickla IF Röd 1 - 5 Älvsjö IP 1
2019-09-14 13:00 151145102 Järla IF FK Vit - Ösmo GIF FK Gul 3 - 1 Nacka IP 2
2019-09-15 11:00 151145099 Skogås-Trångsunds FF Röd - Reymersholms IK 1 2 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-15 14:00 151145101 Saltsjöbadens IF 1 - Boo FF 2 0 - 7 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-15 15:00 151145098 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 3 grön 14 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-09-21 16:30 151145106 Ösmo GIF FK Gul - Älvsjö AIK FF GV 2 10 - 1 Ösmo IP 1
2019-09-21 17:45 151145089 Saltsjöbadens IF 1 - Sickla IF Röd 2 - 5 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-22 12:00 151145103 Reymersholms IK 1 - Enskede IK Röd 5 - 2 Tantolundens BP 1
2019-09-22 12:00 151145104 Hammarby IF FF 3 grön - Skogås-Trångsunds FF Röd 0 - 6 Gubbängens IP 1
2019-09-22 13:30 151145107 Boo FF 2 - Järla IF FK Vit 6 - 2 Myrsjö IP 1
2019-09-22 17:00 151145105 Sickla IF Röd - Hanvikens SK Röd 4 - 2 Nacka IP 1
2019-09-29 09:00 151145112 Enskede IK Röd - Hammarby IF FF 3 grön 5 - 1 Enskede IP 2
2019-09-29 10:00 151145114 Järla IF FK Vit - Saltsjöbadens IF 1 4 - 2 Skuru IP 1
2019-09-29 11:00 151145111 Skogås-Trångsunds FF Röd - Sickla IF Röd 1 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-29 16:30 151145110 Hanvikens SK Röd - Ösmo GIF FK Gul 0 - 11 Trollbäckens IP 2
2019-09-29 19:30 151145109 Älvsjö AIK FF GV 2 - Boo FF 2 3 - 5 Solberga BP 1
Oktober
2019-10-05 12:00 151145115 Hammarby IF FF 3 grön - Reymersholms IK 1 1 - 5 Gubbängens IP 1
2019-10-05 13:00 151145118 Boo FF 2 - Hanvikens SK Röd WO (3 - 0) Myrsjö IP 1
2019-10-05 14:00 151145119 Saltsjöbadens IF 1 - Älvsjö AIK FF GV 2 2 - 4 Saltsjöbadens IP 1
2019-10-06 13:00 151145085 Älvsjö AIK FF GV 2 - Reymersholms IK 1 1 - 7 Älvsjö IP 1
2019-10-06 15:00 151145116 Sickla IF Röd - Enskede IK Röd 6 - 4 Nacka IP 1
2019-10-06 16:15 151145117 Ösmo GIF FK Gul - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 3 Ösmo IP 1
2019-10-11 20:15 151145121 Älvsjö AIK FF GV 2 - Järla IF FK Vit 2 - 1 Älvsjö IP 1
2019-10-12 12:00 151145124 Enskede IK Röd - Ösmo GIF FK Gul 2 - 2 Enskede IP 2
2019-10-13 12:00 151145123 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 2 2 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-10-13 14:00 151145071 Hammarby IF FF 3 grön - Ösmo GIF FK Gul 1 - 2 Gubbängens IP 1
2019-10-13 16:00 151145125 Reymersholms IK 1 - Sickla IF Röd 2 - 3 Mälarhöjdens IP 1
2019-10-13 16:30 151145122 Hanvikens SK Röd - Saltsjöbadens IF 1 1 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-10-18 20:00 151145127 Sickla IF Röd - Hammarby IF FF 3 grön 5 - 1 Nacka IP 1
2019-10-18 20:00 151145130 Saltsjöbadens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd 5 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-10-20 13:00 151145128 Ösmo GIF FK Gul - Reymersholms IK 1 1 - 1 Ösmo IP 1
2019-10-20 18:00 151145131 Järla IF FK Vit - Hanvikens SK Röd 2 - 3 Nacka IP 2
2019-10-20 19:00 151145129 Boo FF 2 - Enskede IK Röd 4 - 2 Myrsjö IP 1
2019-10-23 20:00 151145079 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hanvikens SK Röd 3 - 1 Nytorps Mosse IP 1