Spelprogram - P14- 5B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 11:30 151186006 Tallkrogens IF - Rågsveds IF 2 5 - 5 Gubbängens BP 1
2019-04-06 12:00 151186004 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Stuvsta IF 3 0 - 13 Brantbrinks IP 2
2019-04-07 10:45 151186005 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Lidingö FK S vit 3 - 5 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-07 12:00 151186002 Hanvikens SK Svart - Boo FF 8 5 - 7 Trollbäckens IP 2
2019-04-07 16:30 151186003 Vendelsö IK 4 - Tungelsta IF 2 2 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-04-13 16:00 151186009 Stuvsta IF 3 - Vendelsö IK 4 13 - 6 Stuvsta IP 1
2019-04-14 10:15 151186010 Tungelsta IF 2 - Hanvikens SK Svart 8 - 6 Tungelsta Skola 1
2019-04-14 12:00 151186023 Tungelsta IF 2 - Boo FF 8 12 - 1 Tungelsta Skola 1
2019-04-14 13:30 151186008 IFK Lidingö FK S vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 2 - 2 Högsätra BP 1
2019-04-14 14:00 151186007 Rågsveds IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå 14 - 0 Hagsätra IP 1
2019-04-22 15:30 151186016 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Rågsveds IF 2 5 - 11 Brantbrinks IP 2
2019-04-22 17:00 151186014 Hanvikens SK Svart - Stuvsta IF 3 7 - 2 Fornuddens BP 1
2019-04-23 19:00 151186015 Vendelsö IK 4 - IFK Lidingö FK S vit 2 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-04-27 11:30 151186019 Tallkrogens IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 5 - 11 Gubbängens BP 1
2019-04-28 11:45 151186021 IFK Lidingö FK S vit - Hanvikens SK Svart 5 - 4 Högsätra BP 1
2019-04-28 12:30 151186020 Rågsveds IF 2 - Vendelsö IK 4 4 - 1 Hagsätra IP 1
Maj
2019-05-04 13:00 151186026 Hanvikens SK Svart - Rågsveds IF 2 2 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-05-04 16:00 151186028 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå 7 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-05-05 10:30 151186030 Boo FF 8 - Stuvsta IF 3 1 - 4 Myrsjö IP 1
2019-05-05 15:00 151186027 Vendelsö IK 4 - Tallkrogens IF 4 - 4 Svartbäckens BP 1
2019-05-11 11:30 151186032 Tallkrogens IF - Hanvikens SK Svart 6 - 5 Gubbängens BP 1
2019-05-12 13:45 151186034 IFK Lidingö FK S vit - Boo FF 8 3 - 6 Högsätra BP 1
2019-05-12 15:00 151186035 Stuvsta IF 3 - Tungelsta IF 2 10 - 4 Stuvsta IP 1
2019-05-12 18:00 151186031 Skogås-Trångsunds FF Blå - Vendelsö IK 4 4 - 6 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-18 11:30 151186042 Boo FF 8 - Rågsveds IF 2 4 - 10 Myrsjö IP 1
2019-05-19 12:00 151186038 Hanvikens SK Svart - Skogås-Trångsunds FF Blå 2 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-05-19 12:00 151186041 Tungelsta IF 2 - IFK Lidingö FK S vit 5 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-05-19 18:00 151186039 Vendelsö IK 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 3 - 1 Svartbäckens BP 1
2019-05-25 11:30 151186045 Tallkrogens IF - Boo FF 8 2 - 6 Gubbängens BP 1
2019-05-25 16:30 151186043 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Hanvikens SK Svart 8 - 1 Brantbrinks IP 1
2019-05-26 10:00 151186047 IFK Lidingö FK S vit - Stuvsta IF 3 1 - 2 Högsätra BP 1
2019-05-26 17:00 151186046 Rågsveds IF 2 - Tungelsta IF 2 7 - 4 Hagsätra IP 1
2019-05-26 18:15 151186017 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tallkrogens IF 2 - 2 Nytorps Mosse IP 1
Juni
2019-06-01 14:15 151186052 Stuvsta IF 3 - Rågsveds IF 2 1 - 5 Stuvsta IP 1
2019-06-02 09:00 151186054 Boo FF 8 - Skogås-Trångsunds FF Blå 6 - 5 Myrsjö IP 1
2019-06-02 12:00 151186050 Hanvikens SK Svart - Vendelsö IK 4 7 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-06-02 12:00 151186053 Tungelsta IF 2 - Tallkrogens IF 15 - 6 Tungelsta Skola 1
2019-06-08 11:30 151186058 Tallkrogens IF - Stuvsta IF 3 4 - 9 Gubbängens BP 1
2019-06-09 12:00 151186056 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Boo FF 8 3 - 2 Brantbrinks IP 1
2019-06-09 16:00 151186059 Rågsveds IF 2 - IFK Lidingö FK S vit 10 - 1 Hagsätra IP 1
2019-06-16 09:00 151186066 Boo FF 8 - Vendelsö IK 4 6 - 3 Myrsjö IP 1
2019-06-16 10:00 151186063 IFK Lidingö FK S vit - Tallkrogens IF 4 - 2 Högsätra BP 1
2019-06-16 12:00 151186065 Tungelsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 11 - 1 Tungelsta Skola 1
2019-06-16 13:00 151186064 Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå 11 - 2 Stuvsta IP 1
2019-06-19 19:00 151186057 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tungelsta IF 2 4 - 8 Tungelsta Skola 1
Augusti
2019-08-10 10:30 151186069 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Tungelsta IF 2 4 - 5 Brantbrinks IP 2
2019-08-11 15:00 151186068 Vendelsö IK 4 - Boo FF 8 2 - 9 Svartbäckens BP 1
2019-08-17 10:00 151186075 IFK Lidingö FK S vit - Rågsveds IF 2 8 - 2 Högsätra BP 1
2019-08-17 10:15 151186078 Boo FF 8 - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 2 - 9 Myrsjö IP 1
2019-08-17 12:00 151186076 Stuvsta IF 3 - Tallkrogens IF 2 - 5 Stuvsta IP 1
2019-08-18 14:00 151186077 Tungelsta IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå 13 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-08-24 11:30 151186082 Tallkrogens IF - Tungelsta IF 2 7 - 8 Gubbängens BP 1
2019-08-25 09:00 151186081 Skogås-Trångsunds FF Blå - Boo FF 8 3 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-08-25 12:30 151186083 Rågsveds IF 2 - Stuvsta IF 3 6 - 4 Hagsätra IP 1
2019-08-25 13:30 151186079 Vendelsö IK 4 - Hanvikens SK Svart 1 - 7 Svartbäckens BP 1
2019-08-31 13:00 151186086 Hanvikens SK Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 4 - 3 Trollbäckens IP 2
September
2019-09-01 09:00 151186089 Tungelsta IF 2 - Rågsveds IF 2 17 - 4 Tungelsta Skola 1
2019-09-01 09:00 151186090 Boo FF 8 - Tallkrogens IF 2 - 10 Myrsjö IP 1
2019-09-01 14:45 151186088 Stuvsta IF 3 - IFK Lidingö FK S vit 4 - 5 Stuvsta IP 1
2019-09-03 17:30 151186071 Tallkrogens IF - IFK Lidingö FK S vit 0 - 3 Gubbängens BP 1
2019-09-07 10:30 151186091 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Vendelsö IK 4 6 - 4 Brantbrinks IP 2
2019-09-08 09:00 151186092 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hanvikens SK Svart 4 - 9 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-08 12:30 151186094 Rågsveds IF 2 - Boo FF 8 7 - 1 Hagsätra IP 1
2019-09-13 18:30 151186130 Tungelsta IF 2 - Vendelsö IK 4 11 - 1 Tungelsta Skola 1
2019-09-14 13:00 151186098 Hanvikens SK Svart - Tallkrogens IF 2 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-09-15 09:00 151186102 Boo FF 8 - IFK Lidingö FK S vit 1 - 3 Myrsjö IP 1
2019-09-15 13:30 151186099 Vendelsö IK 4 - Skogås-Trångsunds FF Blå 4 - 5 Svartbäckens BP 1
2019-09-15 14:00 151186101 Tungelsta IF 2 - Stuvsta IF 3 4 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-09-21 11:30 151186104 Tallkrogens IF - Vendelsö IK 4 3 - 1 Gubbängens BP 1
2019-09-21 17:00 151186107 Stuvsta IF 3 - Boo FF 8 10 - 0 Stuvsta IP 1
2019-09-21 18:30 151186095 IFK Lidingö FK S vit - Tungelsta IF 2 5 - 3 Högsätra BP 1
2019-09-22 11:00 151186103 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 6 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-22 12:30 151186105 Rågsveds IF 2 - Hanvikens SK Svart 5 - 2 Hagsätra IP 1
2019-09-27 18:45 151186114 Boo FF 8 - Tungelsta IF 2 2 - 4 Myrsjö IP 1
2019-09-28 14:45 151186112 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - Tallkrogens IF 2 - 9 Brantbrinks IP 2
2019-09-29 12:00 151186110 Hanvikens SK Svart - IFK Lidingö FK S vit 1 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-09-29 15:00 151186111 Vendelsö IK 4 - Rågsveds IF 2 6 - 5 Svartbäckens BP 1
Oktober
2019-10-05 10:15 151186117 IFK Lidingö FK S vit - Vendelsö IK 4 8 - 4 Högsätra BP 1
2019-10-05 11:30 151186115 Tallkrogens IF - Skogås-Trångsunds FF Blå 8 - 3 Gubbängens BP 1
2019-10-06 12:30 151186116 Rågsveds IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 11 - 1 Hagsätra IP 1
2019-10-06 16:30 151186118 Stuvsta IF 3 - Hanvikens SK Svart 5 - 1 Stuvsta IP 1
2019-10-12 10:30 151186124 Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - IFK Lidingö FK S vit 1 - 6 Brantbrinks IP 2
2019-10-12 14:00 151186125 Skogås-Trångsunds FF Blå - Rågsveds IF 2 4 - 6 Nytorps Mosse IP 1
2019-10-13 12:00 151186122 Hanvikens SK Svart - Tungelsta IF 2 0 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-10-13 15:00 151186123 Vendelsö IK 4 - Stuvsta IF 3 0 - 5 Svartbäckens BP 1
2019-10-16 20:00 151186129 Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 4 - 2 Visättra IP 1
2019-10-19 10:00 151186070 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 3 6 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-10-19 11:30 151186131 Boo FF 8 - Hanvikens SK Svart 5 - 0 Myrsjö IP 1
2019-10-20 12:00 151186128 IFK Lidingö FK S vit - Skogås-Trångsunds FF Blå 3 - 8 Högsätra BP 1
2019-10-20 16:00 151186127 Rågsveds IF 2 - Tallkrogens IF 1 - 5 Hagsätra IP 1