Spelprogram - F15- 3B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 12:00 151622004 IFK Aspudden-Tellus - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 9 Aspuddens IP 1
2019-04-07 14:00 151622005 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vendelsö IK 1 1 - 8 Berga IP 1
2019-04-07 16:30 151622002 Boo FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 3 Myrsjö IP 1
2019-04-12 19:00 151622008 Vendelsö IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 12 - 0 Vendelsömalmsskolan 1
2019-04-12 20:00 151622009 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Ösmo GIF FK 1 12 - 0 Brantbrinks IP 2
2019-04-14 18:00 151622011 Skogås-Trångsunds FF Röd - AC Jordbro 8 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-22 13:30 151622014 Boo FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 5 - 1 Myrsjö IP 1
2019-04-22 16:15 151622018 Skogås-Trångsunds FF Röd - Västerhaninge IF 1 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-22 19:00 151622015 Ösmo GIF FK 1 - Vendelsö IK 1 1 - 5 Ösmo IP 1
2019-04-27 12:00 151622020 Essinge IK 1 - Ösmo GIF FK 1 5 - 0 Essinge IP 1
2019-04-27 12:15 151622022 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - AC Jordbro 12 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-04-27 14:00 151622024 Västerhaninge IF - Rönninge Salem Fotboll 1 3 - 2 Hanvedens IP 2
Maj
2019-05-04 13:00 151622025 AC Jordbro - Vendelsö IK 1 1 - 8 Jordbro IP 1
2019-05-04 14:00 151622072 Västerhaninge IF - Essinge IK 1 3 - 1 Hanvedens IP 2
2019-05-04 16:00 151622028 IFK Aspudden-Tellus - Rönninge Salem Fotboll 1 0 - 7 Hägerstensåsens BP 1
2019-05-05 14:30 151622030 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 4 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-05 16:30 151622026 Boo FF 2 - Essinge IK 1 1 - 7 Myrsjö IP 1
2019-05-11 12:00 151622033 Essinge IK 1 - AC Jordbro 4 - 1 Essinge IP 1
2019-05-11 16:00 151622031 Rönninge Salem Fotboll 1 - Ösmo GIF FK 1 0 - 2 Berga IP 1
2019-05-12 11:15 151622034 Vendelsö IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 1 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-17 20:00 151622040 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Västerhaninge IF 2 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-05-18 14:30 151622039 Ösmo GIF FK 1 - IFK Aspudden-Tellus 5 - 0 Ösmo IP 1
2019-05-18 16:15 151622038 Boo FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 5 - 3 Myrsjö IP 1
2019-05-19 14:30 151622042 Skogås-Trångsunds FF Röd - Essinge IK 1 10 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-19 16:00 151622021 Vendelsö IK 1 - Boo FF 2 3 - 1 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-19 18:00 151622001 AC Jordbro - Västerhaninge IF 2 - 5 Jordbro IP 1
2019-05-24 18:00 151622016 IFK Aspudden-Tellus - Essinge IK 1 0 - 2 Essinge IP 1
2019-05-25 14:15 151622043 IFK Aspudden-Tellus - Boo FF 2 1 - 6 Aspuddens IP 1
2019-05-25 16:15 151622048 Västerhaninge IF - Ösmo GIF FK 1 4 - 0 Hanvedens IP 1
2019-05-26 14:15 151622047 Vendelsö IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 2 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-26 14:30 151622044 Rönninge Salem Fotboll 1 - AC Jordbro 9 - 1 Berga IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 151622049 AC Jordbro - IFK Aspudden-Tellus 1 - 0 Jordbro IP 1
2019-06-01 16:15 151622050 Boo FF 2 - Ösmo GIF FK 1 6 - 0 Myrsjö IP 1
2019-06-02 14:30 151622054 Skogås-Trångsunds FF Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 7 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-02 16:00 151622052 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Essinge IK 1 1 - 2 Brantbrinks IP 1
2019-06-08 12:15 151622059 Essinge IK 1 - Vendelsö IK 1 1 - 3 Essinge IP 1
2019-06-08 14:00 151622056 IFK Aspudden-Tellus - Skogås-Trångsunds FF Röd 0 - 8 Aspuddens IP 1
2019-06-08 14:00 151622060 Västerhaninge IF - Boo FF 2 1 - 2 Hanvedens IP 2
2019-06-08 16:00 151622064 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 5 - 0 Gymnasieplan 1
2019-06-09 13:30 151622051 Vendelsö IK 1 - Västerhaninge IF 0 - 0 Hanvedens IP 2
2019-06-09 14:20 151622007 Essinge IK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 8 - 0 Essinge IP 1
2019-06-09 15:00 151622055 Ösmo GIF FK 1 - AC Jordbro 2 - 2 Ösmo IP 1
2019-06-14 19:30 151622036 Västerhaninge IF - IFK Aspudden-Tellus 6 - 0 Hanvedens IP 2
2019-06-15 13:00 151622061 AC Jordbro - Boo FF 2 1 - 6 Jordbro IP 1
2019-06-16 12:00 151622062 Essinge IK 1 - Västerhaninge IF 1 - 2 Essinge IP 1
2019-06-18 18:00 151622066 Skogås-Trångsunds FF Röd - Ösmo GIF FK 1 1 - 0 Ösmo IP 1
Augusti
2019-08-17 13:00 151622073 AC Jordbro - Ösmo GIF FK 1 2 - 3 Jordbro IP 1
2019-08-18 15:00 151622074 Boo FF 2 - Västerhaninge IF 0 - 2 Myrsjö IP 1
2019-08-18 16:00 151622075 Vendelsö IK 1 - Essinge IK 1 0 - 3 Haningevallen 1
2019-08-23 19:00 151622070 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 6 Berga IP 1
2019-08-24 12:15 151622083 Essinge IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 3 Essinge IP 1
2019-08-24 14:00 151622084 Västerhaninge IF - Vendelsö IK 1 2 - 2 Hanvedens IP 1
2019-08-25 15:00 151622079 Ösmo GIF FK 1 - Boo FF 2 1 - 2 Ösmo IP 1
2019-08-25 16:00 151622080 IFK Aspudden-Tellus - AC Jordbro 0 - 3 Aspuddens IP 1
2019-08-25 18:00 151622081 Rönninge Salem Fotboll 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd 0 - 2 Berga IP 1
2019-08-31 11:00 151622088 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Vendelsö IK 1 4 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-08-31 13:00 151622085 AC Jordbro - Rönninge Salem Fotboll 1 0 - 8 Jordbro IP 1
2019-08-31 16:15 151622086 Boo FF 2 - IFK Aspudden-Tellus WO (3 - 0) Myrsjö IP 1
September
2019-09-06 18:30 151622067 Boo FF 2 - AC Jordbro 5 - 0 Jordbro IP 1
2019-09-08 16:00 151622091 IFK Aspudden-Tellus - Ösmo GIF FK 1 0 - 1 Aspuddens IP 1
2019-09-08 16:00 151622092 Rönninge Salem Fotboll 1 - Boo FF 2 1 - 4 Berga IP 1
2019-09-08 16:30 151622094 Essinge IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 1 Essinge IP 1
2019-09-09 18:30 151622102 Skogås-Trångsunds FF Röd - Vendelsö IK 1 1 - 5 Haningevallen 1
2019-09-13 19:30 151622096 Västerhaninge IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 4 Hanvedens IP 2
2019-09-14 13:00 151622097 AC Jordbro - Essinge IK 1 1 - 6 Jordbro IP 1
2019-09-14 14:00 151622100 IFK Aspudden-Tellus - Västerhaninge IF 0 - 6 Mälarhöjdens IP 1
2019-09-14 14:30 151622099 Ösmo GIF FK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 1 - 0 Ösmo IP 1
2019-09-17 20:00 151622068 Ösmo GIF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd 0 - 1 Ösmo IP 1
2019-09-20 19:15 151622132 Västerhaninge IF - AC Jordbro 2 - 2 Hanvedens IP 2
2019-09-21 12:00 151622107 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 5 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-09-22 14:00 151622105 Essinge IK 1 - Boo FF 2 5 - 1 Essinge IP 1
2019-09-22 14:15 151622103 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus 6 - 0 Berga IP 1
2019-09-22 16:00 151622106 Vendelsö IK 1 - AC Jordbro 10 - 0 Haningevallen 1
2019-09-28 13:00 151622109 AC Jordbro - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 4 Jordbro IP 1
2019-09-28 14:00 151622078 IFK Aspudden-Tellus - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 4 Aspuddens IP 1
2019-09-28 14:30 151622111 Ösmo GIF FK 1 - Essinge IK 1 0 - 5 Ösmo IP 1
2019-09-28 16:15 151622110 Boo FF 2 - Vendelsö IK 1 0 - 4 Myrsjö IP 1
Oktober
2019-10-05 12:15 151622118 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Boo FF 2 5 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-10-05 13:00 151622128 Vendelsö IK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 10 - 0 Haningevallen 1
2019-10-06 13:30 151622120 Västerhaninge IF - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 3 Hanvedens IP 1
2019-10-06 14:00 151622116 Essinge IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 9 - 0 Essinge IP 1
2019-10-06 14:00 151622117 Vendelsö IK 1 - Ösmo GIF FK 1 6 - 0 Haningevallen 1
2019-10-11 20:00 151622113 Rönninge Salem Fotboll 1 - Västerhaninge IF 1 - 3 Berga IP 1
2019-10-12 09:30 151622121 AC Jordbro - Skogås-Trångsunds FF Röd 3 - 4 Jordbro IP 1
2019-10-12 16:00 151622125 Rönninge Salem Fotboll 1 - Essinge IK 1 0 - 4 Berga IP 1
2019-10-12 16:30 151622124 IFK Aspudden-Tellus - Vendelsö IK 1 0 - 12 Hägerstensåsens BP 1
2019-10-13 13:00 151622123 Ösmo GIF FK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 1 - 2 Ösmo IP 1
2019-10-15 19:00 151622087 Ösmo GIF FK 1 - Västerhaninge IF 1 - 2 Ösmo IP 1
2019-10-16 20:00 151622131 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 2 4 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-10-17 18:45 151622129 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - IFK Aspudden-Tellus 11 - 0 Alby BP 1