Spelprogram - P15- 1C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Maria Abdo 0736877427 Gul/Röd/Röd/Röd
Huddinge IF 1 Christian Simons Svart/gulrandig/Svart/Gul
IF Brommapojkarna 5 Anders Norlin 0705675517 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Skogås-Trångsunds FF Blå Stefan Roxberger 0765276744 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stefan Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Västerhaninge IF vit Katrin Jäverbring 0707542486 Blå/Vit/Blå
Älta IF 1 Viktoria Lundqvist 0703417736 Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF 1 Jonas Palmlöv 0735444119 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 20:00 151142003 Älvsjö AIK FF 1 - Västerhaninge IF vit 12 - 2 Älvsjö IP 1
2019-04-07 14:00 151142005 IF Brommapojkarna 5 - Skogås-Trångsunds FF Blå 0 - 4 Stora Mossens IP 1
2019-04-13 11:00 151142009 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 4 Brantbrinks IP 2
2019-04-13 12:00 151142024 Arameisk-Syrianska IF 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 0 Brunna IP 2
2019-04-14 16:00 151142012 Arameisk-Syrianska IF 1 - Älta IF 1 4 - 1 Brunna IP 2
2019-04-14 19:00 151142010 Västerhaninge IF vit - Huddinge IF 1 0 - 5 Hanvedens IP 2
2019-04-22 11:30 151142015 Älvsjö AIK FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 9 - 0 Älvsjö IP 1
2019-04-28 12:45 151142021 Skogås-Trångsunds FF Blå - Huddinge IF 1 1 - 1 Nytorps Mosse IP 1
Maj
2019-05-04 11:00 151142050 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 0 - 1 Visättra IP 1
2019-05-05 11:30 151142027 Älvsjö AIK FF 1 - Älta IF 1 2 - 2 Älvsjö IP 1
2019-05-08 20:00 151142032 Älta IF 1 - Huddinge IF 1 1 - 0 Älta IP 1
2019-05-11 09:30 151142031 IF Brommapojkarna 5 - Älvsjö AIK FF 1 3 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-11 10:30 151142035 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Västerhaninge IF vit 3 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-05-12 12:00 151142017 IF Brommapojkarna 5 - Älta IF 1 1 - 5 Stora Mossens IP 1
2019-05-15 19:30 151142029 Västerhaninge IF vit - Arameisk-Syrianska IF 1 2 - 5 Hanvedens IP 2
2019-05-18 10:00 151142038 Huddinge IF 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 3 Källbrinks IP 3
2019-05-18 11:00 151142040 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 1 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-05-18 11:30 151142041 Västerhaninge IF vit - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 1 Hanvedens IP 1
2019-05-25 18:00 151142014 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 4 - 1 Källbrinks IP 3
2019-05-26 12:45 151142047 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 5 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-26 16:00 151142048 Arameisk-Syrianska IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 4 Brunna IP 2
Juni
2019-06-01 11:30 151142053 Västerhaninge IF vit - Älta IF 1 1 - 3 Hanvedens IP 1
2019-06-01 17:15 151142051 Skogås-Trångsunds FF Blå - Arameisk-Syrianska IF 1 2 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-09 10:45 151142057 IF Brommapojkarna 5 - Västerhaninge IF vit 6 - 2 Blackeberg BP 1
2019-06-09 16:00 151142060 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 1 4 - 1 Brunna IP 2
2019-06-09 18:00 151142058 Älta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 1 Älta IP 1
2019-06-14 17:45 151142063 Skogås-Trångsunds FF Blå - Älta IF 1 0 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-15 10:30 151142064 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IF Brommapojkarna 5 4 - 1 Brantbrinks IP 2
Augusti
2019-08-14 20:00 151142071 Älta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 2 - 2 Älta IP 1
2019-08-17 11:00 151142074 Huddinge IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 2 - 3 Visättra IP 1
2019-08-18 11:30 151142077 Västerhaninge IF vit - IF Brommapojkarna 5 0 - 8 Hanvedens IP 1
2019-08-18 16:00 151142076 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Älta IF 1 3 - 0 Brantbrinks IP 1
2019-08-24 15:15 151142079 Älvsjö AIK FF 1 - Huddinge IF 1 4 - 2 Mälarhöjdens IP 1
2019-08-24 16:15 151142070 IF Brommapojkarna 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 5 - 3 Stora Mossens IP 1
2019-08-25 16:00 151142084 Arameisk-Syrianska IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 2 - 1 Brunna IP 2
2019-08-25 17:00 151142082 Älta IF 1 - Västerhaninge IF vit 5 - 1 Älta IP 1
2019-08-31 09:00 151142088 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 6 - 3 Brantbrinks IP 2
September
2019-09-01 14:30 151142087 Älvsjö AIK FF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 0 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-08 16:00 151142096 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 4 Brunna IP 2
2019-09-08 17:15 151142092 IF Brommapojkarna 5 - Huddinge IF 1 2 - 1 Vällingby BP 1
2019-09-13 20:00 151142098 Huddinge IF 1 - Älta IF 1 2 - 1 Källbrinks IP 3
2019-09-14 11:30 151142101 Västerhaninge IF vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 0 - 3 Hanvedens IP 1
2019-09-15 11:30 151142099 Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 1 Älvsjö IP 1
2019-09-22 16:00 151142108 Arameisk-Syrianska IF 1 - Västerhaninge IF vit 2 - 0 Brunna IP 2
2019-09-22 18:15 151142104 Älta IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 4 - 4 Älta IP 1
2019-09-29 12:00 151142113 IF Brommapojkarna 5 - Arameisk-Syrianska IF 1 OW (0 - 3) Stora Mossens IP 1
2019-09-29 18:15 151142117 Skogås-Trångsunds FF Blå - Älvsjö AIK FF 1 1 - 9 Nytorps Mosse IP 1
Oktober
2019-10-05 10:00 151142095 Skogås-Trångsunds FF Blå - Västerhaninge IF vit 4 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-10-05 10:30 151142118 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Huddinge IF 1 4 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-10-05 12:00 151142115 Älta IF 1 - IF Brommapojkarna 5 3 - 1 Älta IP 1
2019-10-13 14:00 151142123 Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 7 - 3 Hägerstensåsens BP 1
2019-10-13 17:00 151142122 Huddinge IF 1 - Västerhaninge IF vit 5 - 2 Källbrinks IP 3
2019-10-13 19:00 151142126 Älta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 3 - 2 Älta IP 1
2019-10-19 11:30 151142130 Västerhaninge IF vit - Älvsjö AIK FF 1 0 - 1 Hanvedens IP 2
2019-10-19 13:00 151142110 Huddinge IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 1 Källbrinks IP 3
2019-10-20 14:00 151142128 Skogås-Trångsunds FF Blå - IF Brommapojkarna 5 4 - 1 Nytorps Mosse IP 1