Spelprogram - F14- 1B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Gul Mikael Dorch 0703883282 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 1 Magnus Palm 0705807073 Vit/Grön/Vit
IFK Lidingö FK blå Lotta Ankarcrona 0709580660 blåvit randig/blå/blå
Nacka FC Calle Birgersson 0708556559 Röd/Vit Randig
Segeltorps IF 1 Snezana Stankovic 0737525133 blåvit randig/blå/blå
Stureby SK Blå Andreas Goldman 086535018 0705533765 Blå/Vit/Blå
Tyresö FF Gul Anders Frigren 0768937455 Gul/Röd/Röda
Värmdö IF 1 Christian Riebne 0725398111 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:15 151631003 IFK Lidingö FK blå - Segeltorps IF 1 9 - 4 Breviks IP 2
2019-04-22 13:30 151631005 Värmdö IF 1 - Hammarby IF FF 1 2 - 1 Värmdövallen 1
2019-04-22 16:30 151631002 Enskede IK Gul - Stureby SK Blå 1 - 3 Enskede IP 3
2019-04-27 11:00 151631008 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Gul 2 - 2 Segeltorps IP 1
2019-04-27 13:30 151631006 Hammarby IF FF 1 - Nacka FC 0 - 9 Eriksdals BP 1
2019-04-27 15:30 151631010 Tyresö FF Gul - Värmdö IF 1 3 - 2 Tyresövallen 2
Maj
2019-05-04 14:00 151631013 IFK Lidingö FK blå - Hammarby IF FF 1 6 - 3 Högsätra BP 1
2019-05-05 15:00 151631014 Nacka FC - Värmdö IF 1 5 - 1 Nacka IP 1
2019-05-05 16:30 151631015 Stureby SK Blå - Tyresö FF Gul 6 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-05-11 09:30 151631019 Segeltorps IF 1 - Stureby SK Blå 6 - 4 Segeltorps IP 1
2019-05-11 10:15 151631016 Värmdö IF 1 - IFK Lidingö FK blå 8 - 2 Värmdövallen 1
2019-05-11 13:30 151631017 Hammarby IF FF 1 - Enskede IK Gul 3 - 2 Eriksdals BP 1
2019-05-11 15:30 151631020 Tyresö FF Gul - Nacka FC 0 - 4 Tyresövallen 2
2019-05-17 18:30 151631022 Enskede IK Gul - Tyresö FF Gul 2 - 1 Enskede IP 2
2019-05-18 14:00 151631023 IFK Lidingö FK blå - Nacka FC 2 - 5 Högsätra BP 1
2019-05-19 12:00 151631024 Segeltorps IF 1 - Värmdö IF 1 2 - 4 Segeltorps IP 1
2019-05-25 12:00 151631028 Hammarby IF FF 1 - Stureby SK Blå 1 - 7 Eriksdals BP 1
2019-05-25 15:30 151631030 Tyresö FF Gul - IFK Lidingö FK blå 5 - 1 Tyresövallen 2
2019-05-25 16:00 151631026 Nacka FC - Enskede IK Gul 10 - 0 Nacka IP 1
2019-05-26 14:30 151631044 Segeltorps IF 1 - Nacka FC 0 - 9 Stuvsta IP 1
Juni
2019-06-01 16:30 151631032 Enskede IK Gul - IFK Lidingö FK blå 6 - 1 Enskede IP 3
2019-06-02 19:00 151631042 Hammarby IF FF 1 - Tyresö FF Gul 4 - 0 Tyresövallen 1
2019-06-06 13:00 151631045 Stureby SK Blå - IFK Lidingö FK blå 8 - 5 Stureby Skola BP 1
2019-06-08 11:30 151631038 Värmdö IF 1 - Enskede IK Gul 2 - 0 Värmdövallen 1
2019-06-08 14:30 151631037 Nacka FC - Stureby SK Blå 4 - 1 Nacka IP 1
2019-06-08 15:30 151631040 Tyresö FF Gul - Segeltorps IF 1 4 - 3 Tyresövallen 2
2019-06-11 19:00 151631035 Stureby SK Blå - Värmdö IF 1 3 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-06-16 16:30 151631034 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 1 4 - 5 Stuvsta IP 1
Augusti
2019-08-16 19:15 151631047 IFK Lidingö FK blå - Stureby SK Blå 6 - 2 Högsätra BP 1
2019-08-17 17:00 151631050 Tyresö FF Gul - Hammarby IF FF 1 1 - 0 Tyresövallen 2
2019-08-18 15:00 151631048 Nacka FC - Segeltorps IF 1 6 - 0 Nacka IP 1
2019-08-24 15:00 151631052 Enskede IK Gul - Värmdö IF 1 0 - 2 Enskede IP 3
2019-08-25 12:00 151631054 Segeltorps IF 1 - Tyresö FF Gul 2 - 2 Segeltorps IP 1
2019-08-25 15:00 151631055 Stureby SK Blå - Nacka FC 3 - 4 Stureby Skola BP 1
2019-08-30 19:15 151631056 IFK Lidingö FK blå - Enskede IK Gul 1 - 4 Högsätra BP 1
2019-08-31 12:00 151631059 Hammarby IF FF 1 - Segeltorps IF 1 0 - 6 Eriksdals BP 1
September
2019-09-01 12:00 151631058 Värmdö IF 1 - Stureby SK Blå 3 - 3 Värmdövallen 1
2019-09-06 19:15 151631063 IFK Lidingö FK blå - Tyresö FF Gul 1 - 2 Högsätra BP 1
2019-09-07 13:30 151631062 Enskede IK Gul - Nacka FC 1 - 5 Enskede IP 3
2019-09-08 12:00 151631065 Stureby SK Blå - Hammarby IF FF 1 4 - 4 Stureby Skola BP 1
2019-09-14 14:00 151631066 Nacka FC - IFK Lidingö FK blå 7 - 1 Nacka IP 1
2019-09-14 17:00 151631070 Tyresö FF Gul - Enskede IK Gul 6 - 1 Tyresövallen 2
2019-09-15 16:00 151631067 Värmdö IF 1 - Segeltorps IF 1 2 - 1 Värmdövallen 1
2019-09-21 14:00 151631074 Nacka FC - Tyresö FF Gul 3 - 1 Nacka IP 1
2019-09-21 16:30 151631072 Enskede IK Gul - Hammarby IF FF 1 1 - 6 Enskede IP 3
2019-09-22 16:30 151631075 Stureby SK Blå - Segeltorps IF 1 3 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-09-22 18:00 151631073 IFK Lidingö FK blå - Värmdö IF 1 2 - 1 Högsätra BP 1
2019-09-28 12:00 151631077 Hammarby IF FF 1 - IFK Lidingö FK blå 5 - 2 Eriksdals BP 1
2019-09-28 13:45 151631076 Värmdö IF 1 - Nacka FC 3 - 0 Värmdövallen 1
2019-09-28 15:30 151631080 Tyresö FF Gul - Stureby SK Blå 3 - 5 Tyresövallen 2
Oktober
2019-10-04 18:30 151631082 Enskede IK Gul - Segeltorps IF 1 1 - 1 Enskede IP 3
2019-10-06 10:30 151631085 Värmdö IF 1 - Tyresö FF Gul 1 - 3 Värmdövallen 1
2019-10-06 13:00 151631084 Nacka FC - Hammarby IF FF 1 3 - 1 Nacka IP 1
2019-10-12 12:00 151631086 Hammarby IF FF 1 - Värmdö IF 1 2 - 2 Eriksdals BP 1
2019-10-12 16:00 151631088 Segeltorps IF 1 - IFK Lidingö FK blå 4 - 1 Segeltorps IP 1
2019-10-13 15:00 151631089 Stureby SK Blå - Enskede IK Gul 4 - 3 Stureby Skola BP 1