Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar 4 Norra
2020-06-22 20:00 Som United Fotbollsförening - FK Bosna 08 2020-01-23 15:00
2020-08-15 14:00 Bollstanäs SK - FC Djursholm 2020-01-27 07:40
Herrar 4 Mellersta
2020-05-15 19:45 Järla IF FK - Reymersholms IK 2020-01-28 09:19
2020-06-05 19:45 Järla IF FK - Hallonbergens IF 2020-01-28 09:19
2020-08-14 19:45 Järla IF FK - Långholmen FC 2020-01-28 09:19
2020-09-04 19:45 Järla IF FK - IFK Lidingö BK 2020-01-28 09:19
2020-09-18 19:45 Järla IF FK - Rinkeby United FC 2020-01-28 09:19
Herrar 4 Södra
2020-04-18 14:00 IFK Stockholm FK - Hammarby TFF 2020-01-23 07:39
2020-05-02 14:00 IFK Stockholm FK - Spårvägens FF 2020-01-23 07:39
2020-05-09 14:00 IFK Stockholm FK - IFK Tumba FK 2020-01-23 07:39
2020-05-23 14:00 IFK Stockholm FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-23 07:39
2020-05-25 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - IFK Tumba FK 2020-01-28 15:55
2020-06-06 14:00 IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF 2020-01-23 07:39
2020-08-15 14:00 IFK Stockholm FK - Tungelsta IF 2020-01-23 07:40
2020-08-29 14:00 IFK Stockholm FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-23 07:40
Herrar 5 Norra
2020-04-08 20:00 Apollon Solna FK - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:14
2020-04-13 18:00 Hässelby SK FF - Rotebro IS FF 2020-01-29 10:54
2020-04-13 18:00 FC Plavi Team - Storskogens SK 2020-01-29 10:55
2020-04-13 18:00 IFK Vaxholm - Parsian IF Väsby 2020-01-29 10:54
2020-04-13 18:00 Banjul FC - Apollon Solna FK 2020-01-29 10:54
2020-04-15 20:00 Olympiacos FC - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 10:54
2020-04-15 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Bromstens IK 2020-01-29 10:54
2020-04-17 19:00 Storskogens SK - Olympiacos FC 2020-01-29 10:56
2020-04-17 20:00 Apollon Solna FK - IFK Vaxholm 2020-01-29 10:57
2020-04-18 14:00 Parsian IF Väsby - FC Plavi Team 2020-01-29 10:58
2020-04-18 15:00 Rotebro IS FF - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 10:57
2020-04-18 16:00 Bromstens IK - Banjul FC 2020-01-29 10:57
2020-04-20 19:30 Edessa Syrianska KIF - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:01
2020-04-22 20:00 Banjul FC - Rotebro IS FF 2020-01-29 10:58
2020-04-24 20:00 IFK Vaxholm - Bromstens IK 2020-01-29 10:58
2020-04-24 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 10:58
2020-04-24 20:00 Olympiacos FC - FC Plavi Team 2020-01-29 10:59
2020-04-24 20:00 Apollon Solna FK - Parsian IF Väsby 2020-01-29 10:59
2020-04-25 12:00 Hässelby SK FF - Storskogens SK 2020-01-29 10:59
2020-05-02 14:00 Parsian IF Väsby - Olympiacos FC 2020-01-29 11:02
2020-05-02 15:00 Storskogens SK - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:00
2020-05-02 15:00 Rotebro IS FF - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:01
2020-05-02 16:00 Bromstens IK - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:01
2020-05-03 16:00 Edessa Syrianska KIF - Banjul FC 2020-01-29 11:00
2020-05-03 18:00 FC Plavi Team - Hässelby SK FF 2020-01-29 10:59
2020-05-08 20:00 IF Söderhöjden Vasa - FC Plavi Team 2020-01-29 11:03
2020-05-08 20:00 Apollon Solna FK - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:04
2020-05-08 20:00 IFK Vaxholm - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:02
2020-05-09 12:00 Hässelby SK FF - Olympiacos FC 2020-01-29 11:03
2020-05-09 16:00 Bromstens IK - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:03
2020-05-09 16:00 Banjul FC - Storskogens SK 2020-01-29 11:03
2020-05-13 20:00 Olympiacos FC - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:04
2020-05-15 19:30 Storskogens SK - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:05
2020-05-15 20:00 FC Plavi Team - Banjul FC 2020-01-29 11:04
2020-05-16 14:00 Parsian IF Väsby - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:06
2020-05-16 15:00 Rotebro IS FF - Bromstens IK 2020-01-29 11:05
2020-05-17 16:00 Edessa Syrianska KIF - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:05
2020-05-20 20:00 Banjul FC - Olympiacos FC 2020-01-29 11:06
2020-05-22 20:00 Apollon Solna FK - Storskogens SK 2020-01-29 11:07
2020-05-22 20:00 IFK Vaxholm - FC Plavi Team 2020-01-29 11:06
2020-05-22 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:06
2020-05-23 15:00 Rotebro IS FF - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:06
2020-05-23 16:00 Bromstens IK - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:07
2020-05-27 19:30 Hässelby SK FF - Banjul FC 2020-01-29 11:07
2020-05-27 20:00 Olympiacos FC - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:07
2020-05-27 20:00 Storskogens SK - Bromstens IK 2020-01-29 11:07
2020-05-27 20:00 Edessa Syrianska KIF - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:08
2020-05-27 20:00 Parsian IF Väsby - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:08
2020-05-27 20:00 FC Plavi Team - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:07
2020-05-30 15:00 Rotebro IS FF - Storskogens SK 2020-01-29 11:09
2020-05-30 16:00 Bromstens IK - FC Plavi Team 2020-01-29 11:09
2020-05-31 16:00 Edessa Syrianska KIF - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:09
2020-05-31 18:00 Apollon Solna FK - Olympiacos FC 2020-01-29 11:09
2020-05-31 18:00 Hässelby SK FF - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:14
2020-05-31 18:00 Banjul FC - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:08
2020-06-05 19:00 Storskogens SK - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:10
2020-06-05 20:00 IF Söderhöjden Vasa - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:09
2020-06-05 20:00 Olympiacos FC - Bromstens IK 2020-01-29 11:10
2020-06-05 20:00 FC Plavi Team - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:10
2020-06-06 12:00 Hässelby SK FF - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:09
2020-06-06 14:00 Parsian IF Väsby - Banjul FC 2020-01-29 11:10
2020-06-12 19:00 Storskogens SK - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:11
2020-06-12 20:00 IFK Vaxholm - Banjul FC 2020-01-29 11:11
2020-06-12 20:00 Apollon Solna FK - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:12
2020-06-13 15:00 Rotebro IS FF - Olympiacos FC 2020-01-29 11:11
2020-06-13 16:00 Bromstens IK - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:11
2020-06-14 16:00 Edessa Syrianska KIF - FC Plavi Team 2020-01-29 11:13
2020-08-07 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:12
2020-08-07 20:00 Olympiacos FC - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:12
2020-08-07 20:00 FC Plavi Team - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:12
2020-08-08 12:00 Hässelby SK FF - Bromstens IK 2020-01-29 11:12
2020-08-08 14:00 Parsian IF Väsby - Storskogens SK 2020-01-29 11:13
2020-08-08 16:00 Banjul FC - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:12
2020-08-12 19:30 Rotebro IS FF - FC Plavi Team 2020-01-29 11:13
2020-08-12 20:00 Banjul FC - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:13
2020-08-12 20:00 IFK Vaxholm - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:13
2020-08-12 20:00 Edessa Syrianska KIF - Storskogens SK 2020-01-29 11:13
2020-08-12 20:00 Bromstens IK - Olympiacos FC 2020-01-29 11:13
2020-08-14 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Banjul FC 2020-01-29 11:14
2020-08-15 14:00 Parsian IF Väsby - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:15
2020-08-15 15:00 Storskogens SK - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:15
2020-08-16 18:00 Olympiacos FC - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:15
2020-08-16 18:00 FC Plavi Team - Bromstens IK 2020-01-29 11:15
2020-08-16 18:00 IFK Vaxholm - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:08
2020-08-21 20:00 IFK Vaxholm - Olympiacos FC 2020-01-29 11:16
2020-08-21 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:16
2020-08-21 20:00 Apollon Solna FK - FC Plavi Team 2020-01-29 11:17
2020-08-22 15:00 Rotebro IS FF - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:16
2020-08-22 16:00 Bromstens IK - Storskogens SK 2020-01-29 11:16
2020-08-23 18:00 Banjul FC - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:16
2020-08-28 19:00 Storskogens SK - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:17
2020-08-28 20:00 FC Plavi Team - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:17
2020-08-28 20:00 Olympiacos FC - Banjul FC 2020-01-29 11:17
2020-08-29 12:00 Hässelby SK FF - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:17
2020-08-29 14:00 Parsian IF Väsby - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:18
2020-08-30 16:00 Edessa Syrianska KIF - Bromstens IK 2020-01-29 11:18
2020-09-02 20:00 Banjul FC - FC Plavi Team 2020-01-29 11:20
2020-09-04 20:00 IFK Vaxholm - Storskogens SK 2020-01-29 11:18
2020-09-04 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Olympiacos FC 2020-01-29 11:20
2020-09-04 20:00 Apollon Solna FK - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:21
2020-09-05 12:00 Hässelby SK FF - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:20
2020-09-05 16:00 Bromstens IK - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:21
2020-09-11 19:00 Storskogens SK - Banjul FC 2020-01-29 11:22
2020-09-11 20:00 Olympiacos FC - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:21
2020-09-11 20:00 FC Plavi Team - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:21
2020-09-12 14:00 Parsian IF Väsby - Bromstens IK 2020-01-29 11:22
2020-09-12 15:00 Rotebro IS FF - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:22
2020-09-13 16:00 Edessa Syrianska KIF - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:22
2020-09-18 20:00 Apollon Solna FK - Bromstens IK 2020-01-29 11:23
2020-09-18 20:00 Olympiacos FC - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:23
2020-09-18 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Storskogens SK 2020-01-29 11:23
2020-09-18 20:00 IFK Vaxholm - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:22
2020-09-19 12:00 Hässelby SK FF - FC Plavi Team 2020-01-29 11:23
2020-09-19 16:00 Banjul FC - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:23
2020-09-25 19:00 Storskogens SK - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:24
2020-09-25 20:00 FC Plavi Team - Olympiacos FC 2020-01-29 11:24
2020-09-26 14:00 Parsian IF Väsby - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:25
2020-09-26 15:00 Rotebro IS FF - Banjul FC 2020-01-29 11:24
2020-09-26 16:00 Bromstens IK - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:24
2020-09-27 16:00 Edessa Syrianska KIF - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:24
2020-09-30 20:00 Olympiacos FC - Storskogens SK 2020-01-29 11:26
2020-09-30 20:00 Banjul FC - Bromstens IK 2020-01-29 11:25
2020-10-02 20:00 IFK Vaxholm - Apollon Solna FK 2020-01-29 11:25
2020-10-02 20:00 FC Plavi Team - Parsian IF Väsby 2020-01-29 11:26
2020-10-02 20:00 IF Söderhöjden Vasa - Rotebro IS FF 2020-01-29 11:25
2020-10-03 14:00 Hässelby SK FF - Edessa Syrianska KIF 2020-01-29 11:26
2020-10-10 16:00 Bromstens IK - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-29 11:27
2020-10-10 16:00 Rotebro IS FF - Hässelby SK FF 2020-01-29 11:27
2020-10-10 16:00 Edessa Syrianska KIF - Olympiacos FC 2020-01-29 11:27
2020-10-10 16:00 Storskogens SK - FC Plavi Team 2020-01-29 11:26
2020-10-10 16:00 Apollon Solna FK - Banjul FC 2020-01-29 11:27
2020-10-10 16:00 Parsian IF Väsby - IFK Vaxholm 2020-01-29 11:27
Herrar 5 Mellersta
2020-04-03 20:00 Wollmars FF - Fisksätra IF 2020-01-29 09:39
2020-04-04 14:00 Ingarö IF - Cassi FF 2020-01-29 09:30
2020-04-06 20:00 Gimonäs FC - Högalids IF 2020-01-29 09:29
2020-04-08 20:00 Cassi FF - Wollmars FF 2020-01-29 09:36
2020-04-13 18:30 Fisksätra IF - Preben BoIS 2020-01-29 09:20
2020-04-13 20:00 Norrtulls SK - Wollmars FF 2020-01-29 09:19
2020-04-13 20:00 Cassi FF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:20
2020-04-13 20:00 Gimonäs FC - Nacka United FF 2020-01-29 09:20
2020-04-13 20:00 Ljungbackens IF - Vasastan BK 2020-01-29 09:20
2020-04-14 20:00 Högalids IF - Ingarö IF 2020-01-29 09:19
2020-04-17 20:00 Vasastan BK - Gimonäs FC 2020-01-29 09:20
2020-04-17 20:00 Wollmars FF - Högalids IF 2020-01-29 09:21
2020-04-18 14:00 Ingarö IF - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:22
2020-04-19 19:00 Nacka United FF - Fisksätra IF 2020-01-29 09:20
2020-04-20 20:00 Preben BoIS - Cassi FF 2020-01-29 09:21
2020-04-20 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Norrtulls SK 2020-01-29 09:21
2020-04-24 20:00 Wollmars FF - Ingarö IF 2020-01-29 09:23
2020-04-24 20:00 Norrtulls SK - Preben BoIS 2020-01-29 09:22
2020-04-24 20:00 Cassi FF - Nacka United FF 2020-01-29 09:23
2020-04-24 20:00 Högalids IF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:22
2020-04-26 18:30 Fisksätra IF - Vasastan BK 2020-01-29 09:23
2020-04-27 20:00 Gimonäs FC - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:23
2020-05-02 14:00 Ingarö IF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:24
2020-05-03 19:00 Nacka United FF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:24
2020-05-03 20:00 Vasastan BK - Cassi FF 2020-01-29 09:23
2020-05-04 20:00 Ljungbackens IF - Fisksätra IF 2020-01-29 09:23
2020-05-04 20:00 Preben BoIS - Högalids IF 2020-01-29 09:24
2020-05-04 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Wollmars FF 2020-01-29 09:24
2020-05-08 18:00 Högalids IF - Nacka United FF 2020-01-29 09:25
2020-05-08 20:00 Cassi FF - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:25
2020-05-08 20:00 Wollmars FF - Preben BoIS 2020-01-29 09:26
2020-05-08 20:00 Norrtulls SK - Vasastan BK 2020-01-29 09:25
2020-05-09 16:00 Fisksätra IF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:25
2020-05-11 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Ingarö IF 2020-01-29 09:26
2020-05-16 14:00 Ingarö IF - Fisksätra IF 2020-01-29 09:27
2020-05-17 18:00 Vasastan BK - Högalids IF 2020-01-29 09:27
2020-05-17 19:00 Nacka United FF - Wollmars FF 2020-01-29 09:27
2020-05-18 20:00 Gimonäs FC - Cassi FF 2020-01-29 09:26
2020-05-18 20:00 Ljungbackens IF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:26
2020-05-18 20:00 Preben BoIS - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:27
2020-05-22 18:00 Högalids IF - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:27
2020-05-22 20:00 Cassi FF - Fisksätra IF 2020-01-29 09:28
2020-05-22 20:00 Wollmars FF - Vasastan BK 2020-01-29 09:28
2020-05-24 18:00 Norrtulls SK - Gimonäs FC 2020-01-29 09:28
2020-05-25 20:00 Preben BoIS - Ingarö IF 2020-01-29 09:28
2020-05-25 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Nacka United FF 2020-01-29 09:28
2020-05-27 20:00 Fisksätra IF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:29
2020-05-27 20:00 Ljungbackens IF - Wollmars FF 2020-01-29 09:29
2020-05-27 20:00 Vasastan BK - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:29
2020-05-28 20:00 Nacka United FF - Preben BoIS 2020-01-29 09:30
2020-05-29 20:00 Högalids IF - Fisksätra IF 2020-01-29 09:31
2020-05-31 19:00 Nacka United FF - Ingarö IF 2020-01-29 09:31
2020-05-31 20:00 Norrtulls SK - Cassi FF 2020-01-29 09:31
2020-06-01 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:32
2020-06-01 20:00 Preben BoIS - Vasastan BK 2020-01-29 09:31
2020-06-01 20:00 Wollmars FF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:32
2020-06-05 19:30 Fisksätra IF - Wollmars FF 2020-01-29 09:32
2020-06-06 16:00 Cassi FF - Högalids IF 2020-01-29 09:32
2020-06-07 15:00 Ingarö IF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:33
2020-06-08 20:00 Vasastan BK - Nacka United FF 2020-01-29 09:33
2020-06-08 20:00 Gimonäs FC - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:33
2020-06-08 20:00 Ljungbackens IF - Preben BoIS 2020-01-29 09:33
2020-06-12 19:45 Nacka United FF - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:34
2020-06-12 20:00 Wollmars FF - Cassi FF 2020-01-29 09:35
2020-06-12 20:00 Högalids IF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:33
2020-06-14 18:00 Vasastan BK - Ingarö IF 2020-01-29 09:34
2020-06-15 20:00 Preben BoIS - Gimonäs FC 2020-01-29 09:34
2020-06-15 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Fisksätra IF 2020-01-29 09:34
2020-06-17 20:00 Ingarö IF - Vasastan BK 2020-01-29 09:37
2020-06-17 20:00 Norrtulls SK - Högalids IF 2020-01-29 09:40
2020-06-22 20:00 Gimonäs FC - Preben BoIS 2020-01-29 09:37
2020-08-09 18:30 Fisksätra IF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:36
2020-08-12 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Gimonäs FC 2020-01-29 09:38
2020-08-12 20:00 Högalids IF - Cassi FF 2020-01-29 09:37
2020-08-12 20:00 Norrtulls SK - Ingarö IF 2020-01-29 09:38
2020-08-12 20:00 Nacka United FF - Vasastan BK 2020-01-29 09:38
2020-08-15 14:00 Ingarö IF - Nacka United FF 2020-01-29 09:40
2020-08-15 16:30 Fisksätra IF - Högalids IF 2020-01-29 09:39
2020-08-16 20:00 Cassi FF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:39
2020-08-17 20:00 Vasastan BK - Preben BoIS 2020-01-29 09:40
2020-08-17 20:00 Gimonäs FC - Wollmars FF 2020-01-29 09:39
2020-08-17 20:00 Ljungbackens IF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:40
2020-08-21 20:00 Högalids IF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:41
2020-08-21 20:00 Wollmars FF - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:42
2020-08-21 20:00 Norrtulls SK - Fisksätra IF 2020-01-29 09:41
2020-08-22 14:00 Cassi FF - Ingarö IF 2020-01-29 09:41
2020-08-24 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Vasastan BK 2020-01-29 09:42
2020-08-24 20:00 Preben BoIS - Nacka United FF 2020-01-29 09:42
2020-08-28 19:45 Nacka United FF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:43
2020-08-29 14:00 Ingarö IF - Preben BoIS 2020-01-29 09:43
2020-08-29 16:00 Fisksätra IF - Cassi FF 2020-01-29 09:42
2020-08-31 20:00 Gimonäs FC - Norrtulls SK 2020-01-29 09:42
2020-08-31 20:00 Ljungbackens IF - Högalids IF 2020-01-29 09:43
2020-08-31 20:00 Vasastan BK - Wollmars FF 2020-01-29 09:43
2020-09-04 20:00 Högalids IF - Vasastan BK 2020-01-29 09:44
2020-09-04 20:00 Norrtulls SK - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:44
2020-09-05 16:00 Fisksätra IF - Ingarö IF 2020-01-29 09:44
2020-09-06 20:00 Cassi FF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:44
2020-09-07 20:00 Wollmars FF - Nacka United FF 2020-01-29 09:45
2020-09-07 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Preben BoIS 2020-01-29 09:44
2020-09-10 20:00 Preben BoIS - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:38
2020-09-12 14:00 Ingarö IF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:46
2020-09-12 19:45 Nacka United FF - Högalids IF 2020-01-29 09:45
2020-09-14 20:00 Gimonäs FC - Fisksätra IF 2020-01-29 09:45
2020-09-14 20:00 Ljungbackens IF - Cassi FF 2020-01-29 09:45
2020-09-14 20:00 Vasastan BK - Norrtulls SK 2020-01-29 09:45
2020-09-14 20:00 Preben BoIS - Wollmars FF 2020-01-29 09:45
2020-09-18 18:00 Högalids IF - Preben BoIS 2020-01-29 09:46
2020-09-18 20:00 Wollmars FF - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:47
2020-09-18 20:00 Norrtulls SK - Nacka United FF 2020-01-29 09:46
2020-09-19 16:00 Fisksätra IF - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:47
2020-09-20 20:00 Cassi FF - Vasastan BK 2020-01-29 09:46
2020-09-21 20:00 Gimonäs FC - Ingarö IF 2020-01-29 09:47
2020-09-25 19:45 Nacka United FF - Cassi FF 2020-01-29 09:48
2020-09-26 14:00 Ingarö IF - Wollmars FF 2020-01-29 09:49
2020-09-28 20:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Högalids IF 2020-01-29 09:48
2020-09-28 20:00 Ljungbackens IF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:47
2020-09-28 20:00 Vasastan BK - Fisksätra IF 2020-01-29 09:47
2020-09-28 20:00 Preben BoIS - Norrtulls SK 2020-01-29 09:48
2020-10-02 18:00 Högalids IF - Wollmars FF 2020-01-29 09:49
2020-10-03 14:00 Cassi FF - Preben BoIS 2020-01-29 09:49
2020-10-04 18:30 Fisksätra IF - Nacka United FF 2020-01-29 09:49
2020-10-04 20:00 Norrtulls SK - IF Lokomotiv Blackeberg 2020-01-29 09:49
2020-10-05 20:00 Gimonäs FC - Vasastan BK 2020-01-29 09:50
2020-10-05 20:00 Ljungbackens IF - Ingarö IF 2020-01-29 09:50
2020-10-10 14:00 Ingarö IF - Högalids IF 2020-01-29 09:51
2020-10-10 14:00 Wollmars FF - Norrtulls SK 2020-01-29 09:51
2020-10-10 14:00 IF Lokomotiv Blackeberg - Cassi FF 2020-01-29 09:50
2020-10-10 14:00 Nacka United FF - Gimonäs FC 2020-01-29 09:50
2020-10-10 14:00 Vasastan BK - Ljungbackens IF 2020-01-29 09:50
2020-10-10 14:00 Preben BoIS - Fisksätra IF 2020-01-29 09:50
Herrar 5 Södra
2020-04-13 16:00 Flemingberg United FC - Redbrick City FC 2020-01-29 08:44
2020-04-13 16:00 FC Brandbergen - Ösmo GIF FK 2020-01-29 08:43
2020-04-13 18:00 Grödinge SK - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 08:44
2020-04-13 18:00 Årsta FF - Örby IS 2020-01-29 08:43
2020-04-13 18:00 FC Södrasidan - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 08:44
2020-04-13 19:00 FC Tyresö United - Vendelsö IK 2020-01-29 08:44
2020-04-17 19:30 Vendelsö IK - FC Brandbergen 2020-01-29 08:45
2020-04-17 20:00 Svensk-Palestinska FF - Flemingberg United FC 2020-01-29 08:44
2020-04-17 20:00 Redbrick City FC - FC Södrasidan 2020-01-29 08:44
2020-04-18 14:00 Skogås-Trångsunds FF - FC Tyresö United 2020-01-29 08:45
2020-04-19 17:00 Ösmo GIF FK - Årsta FF 2020-01-29 08:45
2020-04-19 20:00 Örby IS - Grödinge SK 2020-01-29 08:45
2020-04-24 19:00 Flemingberg United FC - Grödinge SK 2020-01-29 08:47
2020-04-24 19:30 Ösmo GIF FK - Örby IS 2020-01-29 08:47
2020-04-24 19:30 Årsta FF - Vendelsö IK 2020-01-29 08:46
2020-04-24 19:30 FC Brandbergen - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 08:46
2020-04-24 19:30 FC Södrasidan - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 08:46
2020-04-26 19:00 FC Tyresö United - Redbrick City FC 2020-01-29 08:46
2020-05-01 16:00 Vendelsö IK - Ösmo GIF FK 2020-01-29 08:48
2020-05-02 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Årsta FF 2020-01-29 08:48
2020-05-02 16:00 Svensk-Palestinska FF - FC Tyresö United 2020-01-29 08:47
2020-05-03 16:00 Redbrick City FC - FC Brandbergen 2020-01-29 08:47
2020-05-03 18:00 Grödinge SK - FC Södrasidan 2020-01-29 08:47
2020-05-03 20:00 Örby IS - Flemingberg United FC 2020-01-29 08:48
2020-05-08 19:30 Ösmo GIF FK - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 08:49
2020-05-08 19:30 FC Södrasidan - Flemingberg United FC 2020-01-29 08:49
2020-05-08 19:30 FC Brandbergen - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 08:48
2020-05-08 19:30 Årsta FF - Redbrick City FC 2020-01-29 08:48
2020-05-08 19:30 Vendelsö IK - Örby IS 2020-01-29 08:49
2020-05-10 19:00 FC Tyresö United - Grödinge SK 2020-01-29 08:49
2020-05-15 19:00 Flemingberg United FC - FC Tyresö United 2020-01-29 08:49
2020-05-15 19:15 Grödinge SK - FC Brandbergen 2020-01-29 08:50
2020-05-15 20:00 Svensk-Palestinska FF - Årsta FF 2020-01-29 08:50
2020-05-16 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Vendelsö IK 2020-01-29 08:50
2020-05-17 16:00 Redbrick City FC - Ösmo GIF FK 2020-01-29 08:50
2020-05-17 20:00 Örby IS - FC Södrasidan 2020-01-29 08:51
2020-05-22 19:30 Årsta FF - Grödinge SK 2020-01-29 08:51
2020-05-22 19:30 FC Brandbergen - Flemingberg United FC 2020-01-29 08:51
2020-05-22 19:30 Vendelsö IK - Redbrick City FC 2020-01-29 08:55
2020-05-23 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Örby IS 2020-01-29 08:55
2020-05-24 19:00 Ösmo GIF FK - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 08:55
2020-05-24 19:00 FC Tyresö United - FC Södrasidan 2020-01-29 08:54
2020-05-27 19:30 Grödinge SK - Ösmo GIF FK 2020-01-29 08:56
2020-05-27 20:00 Flemingberg United FC - Årsta FF 2020-01-29 08:56
2020-05-27 20:00 Örby IS - FC Tyresö United 2020-01-29 08:56
2020-05-27 20:00 Svensk-Palestinska FF - Vendelsö IK 2020-01-29 08:56
2020-05-27 20:00 Redbrick City FC - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 08:56
2020-05-27 20:00 FC Södrasidan - FC Brandbergen 2020-01-29 08:56
2020-05-29 19:30 FC Brandbergen - FC Tyresö United 2020-01-29 08:57
2020-05-29 19:30 Vendelsö IK - Grödinge SK 2020-01-29 08:57
2020-05-30 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 08:57
2020-05-31 16:00 Redbrick City FC - Örby IS 2020-01-29 08:57
2020-05-31 17:00 Ösmo GIF FK - Flemingberg United FC 2020-01-29 08:57
2020-05-31 19:00 Årsta FF - FC Södrasidan 2020-01-29 08:56
2020-06-05 19:00 Flemingberg United FC - Vendelsö IK 2020-01-29 08:58
2020-06-05 19:15 Grödinge SK - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 08:58
2020-06-05 19:30 FC Södrasidan - Ösmo GIF FK 2020-01-29 08:58
2020-06-05 20:00 Svensk-Palestinska FF - Redbrick City FC 2020-01-29 08:58
2020-06-07 19:00 FC Tyresö United - Årsta FF 2020-01-29 08:57
2020-06-07 20:00 Örby IS - FC Brandbergen 2020-01-29 08:58
2020-06-10 20:00 Flemingberg United FC - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 09:01
2020-06-12 19:30 Årsta FF - FC Brandbergen 2020-01-29 08:59
2020-06-12 19:30 Vendelsö IK - FC Södrasidan 2020-01-29 09:00
2020-06-12 19:30 Ösmo GIF FK - FC Tyresö United 2020-01-29 09:00
2020-06-12 20:00 Redbrick City FC - Grödinge SK 2020-01-29 08:59
2020-06-12 20:00 Svensk-Palestinska FF - Örby IS 2020-01-29 08:59
2020-06-13 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Flemingberg United FC 2020-01-29 08:59
2020-06-17 19:30 FC Södrasidan - Vendelsö IK 2020-01-29 09:00
2020-06-17 20:00 Örby IS - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 09:01
2020-06-21 18:00 Grödinge SK - Redbrick City FC 2020-01-29 09:01
2020-08-07 19:30 FC Brandbergen - Årsta FF 2020-01-29 09:00
2020-08-11 20:00 FC Brandbergen - Örby IS 2020-01-29 09:02
2020-08-12 19:30 Årsta FF - FC Tyresö United 2020-01-29 09:01
2020-08-12 20:00 Skogås-Trångsunds FF - Grödinge SK 2020-01-29 09:02
2020-08-12 20:00 Vendelsö IK - Flemingberg United FC 2020-01-29 09:02
2020-08-12 20:00 Ösmo GIF FK - FC Södrasidan 2020-01-29 09:02
2020-08-12 20:00 Redbrick City FC - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 09:02
2020-08-14 19:00 Flemingberg United FC - Ösmo GIF FK 2020-01-29 09:03
2020-08-16 18:00 FC Södrasidan - Årsta FF 2020-01-29 09:02
2020-08-16 18:00 Grödinge SK - Vendelsö IK 2020-01-29 09:03
2020-08-16 18:00 Svensk-Palestinska FF - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 09:03
2020-08-16 19:00 FC Tyresö United - FC Brandbergen 2020-01-29 09:02
2020-08-16 20:00 Örby IS - Redbrick City FC 2020-01-29 09:03
2020-08-21 19:30 Årsta FF - Flemingberg United FC 2020-01-29 09:03
2020-08-21 19:30 FC Brandbergen - FC Södrasidan 2020-01-29 09:04
2020-08-21 19:30 Vendelsö IK - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 09:04
2020-08-21 19:30 Ösmo GIF FK - Grödinge SK 2020-01-29 09:04
2020-08-22 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Redbrick City FC 2020-01-29 09:04
2020-08-23 19:00 FC Tyresö United - Örby IS 2020-01-29 09:04
2020-08-28 19:00 Flemingberg United FC - FC Brandbergen 2020-01-29 09:05
2020-08-28 19:15 Grödinge SK - Årsta FF 2020-01-29 09:05
2020-08-28 19:30 FC Södrasidan - FC Tyresö United 2020-01-29 09:05
2020-08-28 20:00 Svensk-Palestinska FF - Ösmo GIF FK 2020-01-29 09:05
2020-08-28 20:00 Redbrick City FC - Vendelsö IK 2020-01-29 09:05
2020-08-30 20:00 Örby IS - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 09:05
2020-09-04 19:30 Årsta FF - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 09:06
2020-09-04 19:30 Ösmo GIF FK - Redbrick City FC 2020-01-29 09:07
2020-09-04 19:30 Vendelsö IK - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 09:06
2020-09-04 19:30 FC Brandbergen - Grödinge SK 2020-01-29 09:06
2020-09-04 19:30 FC Södrasidan - Örby IS 2020-01-29 09:06
2020-09-06 19:00 FC Tyresö United - Flemingberg United FC 2020-01-29 09:06
2020-09-11 19:00 Flemingberg United FC - FC Södrasidan 2020-01-29 09:07
2020-09-11 19:15 Grödinge SK - FC Tyresö United 2020-01-29 09:07
2020-09-11 20:00 Svensk-Palestinska FF - FC Brandbergen 2020-01-29 09:07
2020-09-11 20:00 Redbrick City FC - Årsta FF 2020-01-29 09:07
2020-09-12 14:00 Skogås-Trångsunds FF - Ösmo GIF FK 2020-01-29 09:07
2020-09-13 20:00 Örby IS - Vendelsö IK 2020-01-29 09:08
2020-09-18 19:00 Flemingberg United FC - Örby IS 2020-01-29 09:09
2020-09-18 19:30 Årsta FF - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 09:08
2020-09-18 19:30 FC Brandbergen - Redbrick City FC 2020-01-29 09:08
2020-09-18 19:30 FC Södrasidan - Grödinge SK 2020-01-29 09:08
2020-09-20 17:00 Ösmo GIF FK - Vendelsö IK 2020-01-29 09:09
2020-09-20 19:00 FC Tyresö United - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 09:08
2020-09-25 19:15 Grödinge SK - Flemingberg United FC 2020-01-29 09:09
2020-09-25 19:30 Vendelsö IK - Årsta FF 2020-01-29 09:10
2020-09-25 20:00 Redbrick City FC - FC Tyresö United 2020-01-29 09:09
2020-09-25 20:00 Svensk-Palestinska FF - FC Södrasidan 2020-01-29 09:09
2020-09-26 14:00 Skogås-Trångsunds FF - FC Brandbergen 2020-01-29 09:10
2020-09-27 20:00 Örby IS - Ösmo GIF FK 2020-01-29 09:10
2020-10-02 19:00 Flemingberg United FC - Svensk-Palestinska FF 2020-01-29 09:11
2020-10-02 19:15 Grödinge SK - Örby IS 2020-01-29 09:11
2020-10-02 19:30 Årsta FF - Ösmo GIF FK 2020-01-29 09:10
2020-10-02 19:30 FC Brandbergen - Vendelsö IK 2020-01-29 09:10
2020-10-02 19:30 FC Södrasidan - Redbrick City FC 2020-01-29 09:10
2020-10-04 19:00 FC Tyresö United - Skogås-Trångsunds FF 2020-01-29 09:10
2020-10-10 16:00 Örby IS - Årsta FF 2020-01-29 09:12
2020-10-10 16:00 Ösmo GIF FK - FC Brandbergen 2020-01-29 09:12
2020-10-10 16:00 Svensk-Palestinska FF - Grödinge SK 2020-01-29 09:11
2020-10-10 16:00 Redbrick City FC - Flemingberg United FC 2020-01-29 09:11
2020-10-10 16:00 Skogås-Trångsunds FF - FC Södrasidan 2020-01-29 09:12
2020-10-10 16:00 Vendelsö IK - FC Tyresö United 2020-01-29 09:12
Damer 3 A
2020-04-19 15:00 Ekerö IK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:00
2020-04-19 16:00 Karlbergs BK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:00
2020-04-19 18:00 Råsunda IS - IFK Stocksund 2020-01-24 09:00
2020-04-19 18:00 Sundbybergs IK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:00
2020-04-20 20:00 Essinge IK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:00
2020-04-25 12:00 Spånga IS FK - Essinge IK 2020-01-24 09:01
2020-04-26 16:00 Vallentuna BK DF - Karlbergs BK 2020-01-24 09:29
2020-04-26 18:00 Åkersberga BK - Råsunda IS 2020-01-24 09:02
2020-04-26 18:00 IFK Stocksund - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:02
2020-04-26 18:00 Mariebergs SK - Ekerö IK 2020-01-24 09:03
2020-05-03 15:00 Essinge IK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:30
2020-05-03 15:00 Ekerö IK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:29
2020-05-03 18:00 Sundbybergs IK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:29
2020-05-03 18:00 Mariebergs SK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:30
2020-05-03 18:00 Råsunda IS - Spånga IS FK 2020-01-24 09:29
2020-05-09 12:00 Spånga IS FK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:30
2020-05-10 16:00 Karlbergs BK - Råsunda IS 2020-01-24 09:30
2020-05-10 16:00 Vallentuna BK DF - Essinge IK 2020-01-24 09:31
2020-05-10 18:00 Åkersberga BK - Ekerö IK 2020-01-24 09:31
2020-05-10 18:00 IFK Stocksund - Mariebergs SK 2020-01-24 09:31
2020-05-16 12:00 Spånga IS FK - Ekerö IK 2020-01-24 09:32
2020-05-16 14:00 Mariebergs SK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:33
2020-05-17 18:00 Sundbybergs IK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:32
2020-05-17 18:00 IFK Stocksund - Karlbergs BK 2020-01-24 09:33
2020-05-17 18:00 Råsunda IS - Essinge IK 2020-01-24 09:32
2020-05-23 12:00 Spånga IS FK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:33
2020-05-24 15:00 Essinge IK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:33
2020-05-24 16:00 Karlbergs BK - Ekerö IK 2020-01-24 09:33
2020-05-24 16:00 Vallentuna BK DF - Råsunda IS 2020-01-24 09:34
2020-05-24 18:00 Åkersberga BK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:34
2020-05-31 16:00 Ekerö IK - Essinge IK 2020-01-24 09:34
2020-05-31 18:00 Åkersberga BK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:35
2020-05-31 18:00 IFK Stocksund - Spånga IS FK 2020-01-24 09:35
2020-05-31 18:00 Mariebergs SK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:35
2020-05-31 18:00 Sundbybergs IK - Råsunda IS 2020-01-24 09:34
2020-06-07 16:00 Karlbergs BK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:36
2020-06-07 16:00 Vallentuna BK DF - IFK Stocksund 2020-01-24 09:36
2020-06-07 17:00 Spånga IS FK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:36
2020-06-07 18:00 Råsunda IS - Ekerö IK 2020-01-24 09:35
2020-06-07 18:00 Essinge IK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:36
2020-06-13 14:00 Mariebergs SK - Råsunda IS 2020-01-24 09:38
2020-06-14 15:00 Ekerö IK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:37
2020-06-14 16:00 Vallentuna BK DF - Spånga IS FK 2020-01-24 09:38
2020-06-14 18:00 Åkersberga BK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:38
2020-06-14 18:00 IFK Stocksund - Essinge IK 2020-01-24 09:38
2020-08-16 16:00 Karlbergs BK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:39
2020-08-16 18:00 Råsunda IS - Mariebergs SK 2020-01-24 09:39
2020-08-16 18:00 Sundbybergs IK - Ekerö IK 2020-01-24 09:39
2020-08-16 18:00 Essinge IK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:39
2020-08-18 19:30 Spånga IS FK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:40
2020-08-23 15:00 Ekerö IK - Råsunda IS 2020-01-24 09:40
2020-08-23 18:00 Åkersberga BK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:41
2020-08-23 18:00 IFK Stocksund - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:41
2020-08-23 18:00 Mariebergs SK - Essinge IK 2020-01-24 09:41
2020-08-23 18:00 Sundbybergs IK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:41
2020-08-29 12:00 Spånga IS FK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:42
2020-08-30 16:00 Karlbergs BK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:42
2020-08-30 16:00 Vallentuna BK DF - Åkersberga BK 2020-01-24 09:42
2020-08-30 18:00 Råsunda IS - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:41
2020-08-30 18:00 Essinge IK - Ekerö IK 2020-01-24 09:42
2020-09-06 15:00 Ekerö IK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 Mariebergs SK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:44
2020-09-06 18:00 Sundbybergs IK - Essinge IK 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 Råsunda IS - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 IFK Stocksund - Åkersberga BK 2020-01-24 09:43
2020-09-13 15:00 Ekerö IK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:46
2020-09-13 16:00 Vallentuna BK DF - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:47
2020-09-13 16:00 Karlbergs BK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:45
2020-09-13 18:00 Åkersberga BK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:46
2020-09-13 18:00 Essinge IK - Råsunda IS 2020-01-24 09:45
2020-09-19 14:00 Mariebergs SK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:48
2020-09-20 15:00 Ekerö IK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:47
2020-09-20 15:00 Essinge IK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:47
2020-09-20 18:00 Sundbybergs IK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:47
2020-09-20 18:00 Råsunda IS - Karlbergs BK 2020-01-24 09:47
2020-09-26 12:00 Spånga IS FK - Råsunda IS 2020-01-24 09:48
2020-09-27 16:00 Vallentuna BK DF - Mariebergs SK 2020-01-24 09:49
2020-09-27 16:00 Karlbergs BK - Essinge IK 2020-01-24 09:48
2020-09-27 18:00 Åkersberga BK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:48
2020-09-27 18:00 IFK Stocksund - Ekerö IK 2020-01-24 09:48
2020-10-04 15:00 Ekerö IK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:49
2020-10-04 16:00 Karlbergs BK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:51
2020-10-04 18:00 Essinge IK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:50
2020-10-04 18:00 Sundbybergs IK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:49
2020-10-04 18:00 Råsunda IS - Åkersberga BK 2020-01-24 09:49
2020-10-11 IFK Stocksund - Råsunda IS 2020-01-24 09:53
2020-10-11 14:00 Spånga IS FK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:52
2020-10-11 14:00 Åkersberga BK - Essinge IK 2020-01-24 09:52
2020-10-11 14:00 Mariebergs SK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:53
2020-10-11 14:00 Vallentuna BK DF - Ekerö IK 2020-01-24 09:53
Damer 3 B
2020-04-17 20:00 Ösmo GIF FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:34
2020-04-18 14:00 Hanvikens SK - Värmdö IF 2020-01-24 08:34
2020-04-18 17:00 Stenkyrka IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:35
2020-04-19 18:30 Nacka Allstars DFF - Rågsveds IF 2020-01-24 08:34
2020-04-21 20:30 Rågsveds IF - Huddinge IF 2020-01-24 08:36
2020-04-23 20:00 Tullinge TP FK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:35
2020-04-25 13:00 Värmdö IF - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:36
2020-04-26 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:35
2020-04-29 19:30 Stureby SK - Värmdö IF 2020-01-24 08:37
2020-05-02 13:00 Ösmo GIF FK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:37
2020-05-02 14:00 Hanvikens SK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:36
2020-05-03 18:30 Nacka Allstars DFF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:37
2020-05-03 19:00 Huddinge IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:36
2020-05-06 20:30 Rågsveds IF - Stureby SK 2020-01-24 08:38
2020-05-09 13:30 Tullinge TP FK - Huddinge IF 2020-01-24 08:38
2020-05-09 17:00 Stenkyrka IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:38
2020-05-10 16:00 Värmdö IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:38
2020-05-10 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Hanvikens SK 2020-01-24 08:38
2020-05-16 14:00 Hanvikens SK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:39
2020-05-17 18:30 Nacka Allstars DFF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:39
2020-05-17 19:00 Huddinge IF - Värmdö IF 2020-01-24 08:39
2020-05-18 20:00 Stureby SK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:39
2020-05-23 17:00 Stenkyrka IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:40
2020-05-24 16:00 Värmdö IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:43
2020-05-24 17:00 Ösmo GIF FK - Huddinge IF 2020-01-24 08:40
2020-05-24 19:30 Tullinge TP FK - Stureby SK 2020-01-24 08:40
2020-05-25 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:43
2020-05-28 20:30 Rågsveds IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:44
2020-05-30 13:30 Stureby SK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:44
2020-05-31 14:00 Hanvikens SK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:43
2020-05-31 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Värmdö IF 2020-01-24 08:44
2020-05-31 19:00 Huddinge IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:43
2020-06-04 20:00 Ösmo GIF FK - Stureby SK 2020-01-24 08:45
2020-06-06 17:00 Stenkyrka IF - Huddinge IF 2020-01-24 08:45
2020-06-07 16:00 Värmdö IF - Rågsveds IF 2020-01-24 08:45
2020-06-07 18:00 Tullinge TP FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:45
2020-06-07 18:30 Nacka Allstars DFF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:44
2020-06-10 20:30 Rågsveds IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:46
2020-06-13 13:30 Tullinge TP FK - Värmdö IF 2020-01-24 08:45
2020-06-13 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:46
2020-06-13 14:00 Hanvikens SK - Huddinge IF 2020-01-24 08:45
2020-06-16 20:00 Ösmo GIF FK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:48
2020-06-17 19:30 Stureby SK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:46
2020-06-17 20:00 Huddinge IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:47
2020-08-16 12:30 Stenkyrka IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:48
2020-08-16 16:00 Värmdö IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:48
2020-08-16 18:30 Nacka Allstars DFF - Stureby SK 2020-01-24 08:47
2020-08-19 19:30 Stureby SK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:49
2020-08-22 13:30 Huddinge IF - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:48
2020-08-23 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:49
2020-08-24 20:00 Hanvikens SK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:48
2020-08-26 20:30 Rågsveds IF - Värmdö IF 2020-01-24 08:49
2020-08-28 19:30 Ösmo GIF FK - Hanvikens SK 2020-01-24 08:50
2020-08-29 13:30 Tullinge TP FK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:51
2020-08-29 17:30 Stenkyrka IF - Stureby SK 2020-01-24 08:51
2020-08-30 16:00 Värmdö IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:52
2020-08-30 18:30 Nacka Allstars DFF - Huddinge IF 2020-01-24 08:50
2020-09-02 19:30 Stureby SK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:53
2020-09-02 20:30 Rågsveds IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:52
2020-09-05 13:30 Hanvikens SK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:52
2020-09-06 18:30 Nacka Allstars DFF - Värmdö IF 2020-01-24 08:52
2020-09-06 19:00 Huddinge IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:52
2020-09-11 19:30 Ösmo GIF FK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:53
2020-09-12 13:30 Tullinge TP FK - Hanvikens SK 2020-01-24 08:53
2020-09-13 16:00 Värmdö IF - Huddinge IF 2020-01-24 08:54
2020-09-13 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stureby SK 2020-01-24 08:53
2020-09-16 19:30 Stureby SK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:55
2020-09-18 20:00 Ösmo GIF FK - Värmdö IF 2020-01-24 08:55
2020-09-19 13:30 Nacka Allstars DFF - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:54
2020-09-19 14:00 Hanvikens SK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:54
2020-09-20 19:00 Huddinge IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:54
2020-09-24 20:30 Rågsveds IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:56
2020-09-26 13:30 Tullinge TP FK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:56
2020-09-26 17:00 Stenkyrka IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:55
2020-09-27 16:00 Värmdö IF - Stureby SK 2020-01-24 08:56
2020-09-27 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Huddinge IF 2020-01-24 08:56
2020-10-02 20:00 Ösmo GIF FK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:57
2020-10-03 12:30 Stenkyrka IF - Värmdö IF 2020-01-24 08:57
2020-10-03 14:00 Hanvikens SK - Stureby SK 2020-01-24 08:57
2020-10-04 18:30 Nacka Allstars DFF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:57
2020-10-04 19:00 Huddinge IF - Rågsveds IF 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Tullinge TP FK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Rågsveds IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Stureby SK - Huddinge IF 2020-01-24 08:58
2020-10-10 14:00 Värmdö IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:58
Futsal Herrar div 2
2020-02-06 19:00 IK Hephata - Täby FK 2020-01-28 16:45
Futsal Herrar div 3 B
2020-02-02 21:30 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 1 2020-01-28 16:39
Futsal Damer div 3
2020-01-25 Skogås-Trångsunds FF - Ekerö IK 2020-01-24 13:43
Futsal Flickor 14-2 (födda 05)
2020-02-01 14:15 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 2020-01-24 13:50
2020-02-09 19:30 Hammarby IF FF 1 - Örby IS F05 2020-01-29 09:35
Futsal Flickor 12-2 (födda 07)
2020-02-15 11:45 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vendelsö IK 1 2020-01-28 16:43
Futsal Flickor 11-2 (födda 08)
2020-02-15 12:45 Rönninge Salem Fotboll 1 - Örby IS F08 2020-01-28 16:44
Futsal Pojkar 15-2 (födda 04)
2020-02-11 19:45 Nacka Juniors FF - Vallentuna BK 1 2020-01-27 10:39
J DM flickor 2020
2020-03-19 20:15 IF Brommapojkarna - Hammarby IF FF 2020-01-28 11:30
Stockholm Cup 2019/2020 B
2020-02-11 20:00 Olympia Stockholm FF (7) - Wollmars FF (5) 2020-01-22 14:52
2020-02-16 15:30 Grödinge SK (5) - Assyriska United IK (3) 2020-01-23 09:38
2020-02-16 16:15 Rönninge Salem Fotboll (6) - Skogås-Trångsunds FF (5) 2020-01-27 07:39
Victoria Cup 2019/2020
2020-03-04 19:00 Newroz FC (5) - Tyresö FF (1) 2020-01-28 07:43
2020-03-14 17:00 Karlbergs BK (3) - Täby FK (1) 2020-01-22 15:54