Kontaktuppgifter och tävlingar 2020 - Enebybergs IF

Föreningsnummer
01490
Adress
Box 4009
18204 ENEBYBERG
Telefon
08-758 21 20 
E-post
kansli@enebybergsif.se 
Hemsida
www.enebybergsif.se
Ordförande
Thomas Jonsson 
Kassör
Rickard Hallström 
Christina Wahlberg 
Utbildningsansvarig
Rickard Hallström 
Matchledare
Marie Stensiö 
Erik Bolling 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Lila, Vit eller lila, Lila (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
vit, vit, vita eller lila (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2020
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Herrar 4 Norra (Enebybergs IF ) Göran Nilsson 0706267900
Damer 4 A Henrik Westfeldt 0708721666
Stockholm Cup 2019/2020 B (Enebybergs IF (4)) Göran Nilsson 0706267900
Victoria Cup 2019/2020 (Enebybergs IF (4)) Henrik Westfeldt 0708721666
F2004/2001 Div 2 (Enebybergs IF 1) Adrienne Martin-Löf 0708634072
F2004/2001 Div 3 (Enebybergs IF 2) Adrienne Martin-Löf 0708634072
P2002/2001 Div 2 (Enebybergs IF 1) Martin Sundelius 0703110719
P2003 Div 1 (Enebybergs IF 1) Hans-Kristian Lund 0733275139
P2003 Div 2 (Enebybergs IF 2) Hans-Kristian Lund 0733275139
P2003 Div 3 (Enebybergs IF 3) Hans-Kristian Lund 0733275139
P2004 Div 1 (Enebybergs IF 1) Anders Gunnar Drakenberg 0768307175
P2004 Div 2 (Enebybergs IF 3) Anders Gunnar Drakenberg 0768307175
P2004 Div 3 (Enebybergs IF 2) Anders Gunnar Drakenberg 0768307175
F2005 Div 2 (Enebybergs IF 1) Karin Anneli Jernhall 086681260 0723320313
P2005 Div 3 (Enebybergs IF 1) Klas Gustav Telander 0708136158
F2006 Div 3 (Enebybergs IF 1) Åsa Pettersson Thalén
P2006 Div 3 (Enebybergs IF 1) Christoffer Nordwall +46768594714
P2006 Div 4 (Enebybergs IF 2) Christoffer Nordwall +46768594714
P2007 Div 2 (Enebybergs IF 1) Lars Gellerhed 0704178562
P2007 Div 3 (Enebybergs IF 3) Lars Gellerhed 0704178562
P2007 Div 3 (Enebybergs IF 2) Lars Gellerhed 0704178562
P2007 Div 4 (Enebybergs IF 4) Lars Gellerhed 0704178562
F2008 Medel (Enebybergs IF 2) Anna Holm Sieppi
F2008 Medel (Enebybergs IF 1) Anna Holm Sieppi
P2008 Svår (Enebybergs IF 1) Hanna Jessing
P2008 Medel (Enebybergs IF 3) Hanna Jessing
P2008 Medel (Enebybergs IF 2) Hanna Jessing
F2009 Medel (Enebybergs IF 2) Helena Grobecker 0709107889
F2009 Medel (Enebybergs IF 1) Helena Grobecker 0709107889
F2009 Lätt (Enebybergs IF 3) Helena Grobecker 0709107889
P2009 Svår (Enebybergs IF 1) Henrik Byfeldt
P2009 Medel (Enebybergs IF 5) Henrik Byfeldt
P2009 Medel (Enebybergs IF 4) Henrik Byfeldt
P2009 Medel (Enebybergs IF 3) Henrik Byfeldt
P2009 Medel (Enebybergs IF 2) Henrik Byfeldt
F2010 Medel (Enebybergs IF 1) Carl Becker
F2010 Lätt (Enebybergs IF 2) Carl Becker
P2010 Medel (Enebybergs IF 3) Petter Cederberg
P2010 Medel (Enebybergs IF 2) Petter Cederberg
P2010 Medel (Enebybergs IF 1) Petter Cederberg
F2011 (Enebybergs IF 3) Christian Persson
F2011 (Enebybergs IF 2) Christian Persson
F2011 (Enebybergs IF 1) Christian Persson
P2011 (Enebybergs IF 5) Per Wennersten 0702559511
P2011 (Enebybergs IF 4) Per Wennersten 0702559511
P2011 (Enebybergs IF 3) Per Wennersten 0702559511
P2011 (Enebybergs IF 2) Per Wennersten 0702559511
P2011 (Enebybergs IF 1) Per Wennersten 0702559511
P2004 kval till P17 (Enebybergs IF 1) Anders Gunnar Drakenberg 0768307175
P2005/04:7 (Enebybergs IF 1) Anders Gunnar Drakenberg 0768307175