Kontaktuppgifter och tävlingar 2020 - Rågsveds IF

Föreningsnummer
03441
Adress
Box 442
12404 BANDHAGEN
Telefon
08-997599 
Mobil
070-617 33 91
E-post
ragsveds-if@telia.com 
Hemsida
http://www.rågsvedsif.se/start/
Ordförande
Glenn Blomberg 
Kassör
Arne Bergqvist 
Kanslist
Anneli Viola Crossler 
Domaransvarig
Tobias Tegnestrand 
Utbildningsansvarig
Aleksandar Colak 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Gul, Grön, Gul (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Grön, , Grön/Röd (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2020
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Div 3 Södra Svealand, herr 2020 Govand Rasoul 0729252361
Futsal div. 1 Norra Svealand, herr 2019/20 Robert Isesund 0765809833
RFL Dam Södra Svealand 2019/20 Robert Isesund 0765809833
Damer 3 B Tobias Tegnestrand 0706173391
Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Fredrik Engdahl 0707556860
Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Anneli Viola Crossler
Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Tobias Tegnestrand 0706173391
Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Gustav Ängeby 0703353889
Futsal Flickor 11-1 (födda 08) (Rågsveds IF 1) Anneli Viola Crossler
Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Roua Yousef 0707823829
Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) (Rågsveds IF Grön) Tobias Tegnestrand 0706173391
Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Habib Samadi Tekalou 0739855811
Stockholmsserien 2 Södra Tobias Tegnestrand 0706173391
Stockholm Cup 2019/2020 B (Rågsveds IF (3)) Tobias Tegnestrand 0706173391
Victoria Cup 2019/2020 (Rågsveds IF (3)) Tobias Tegnestrand 0706173391
P2003 Div 2 Fredrik Engdahl 0707556860
P2005 Div 3 (Rågsveds IF 1) Tobias Tegnestrand 0706173391
F2006 Div 1 Marie Edmundh 0763939570
P2006 Div 3 (Rågsveds IF U3-1) Luis Lopez Escalante
P2006 Div 4 (Rågsveds IF U3-2) Luis Lopez Escalante
F2007 Div 3 Anneli Viola Crossler
P2007 Div 1 (Rågsveds IF U4-1) Gustav Ängeby 0703353889
P2007 Div 3 (Rågsveds IF U4-2) Gustav Ängeby 0703353889
P2007 Div 4 (Rågsveds IF U4-3) Gustav Ängeby 0703353889
F2008 Lätt Anneli Viola Crossler
P2008 Svår (Rågsveds IF Grå) Anna Göras
P2008 Medel (Rågsveds IF Svart) Anna Göras
P2008 Lätt (Rågsveds IF Vit) Anna Göras
F2009 Medel (Rågsveds IF 1) Agnieszka Georgiou
P2009 Svår (Rågsveds IF Vit) Luis Lopez Escalante
P2009 Medel (Rågsveds IF Gul) Sangar Maolod 0739184768
P2009 Lätt (Rågsveds IF Grön) Ginno Rene Ontiveros Gonzales 0729309960
F2010 Lätt Robert Isesund 0765809833
P2010 Medel (Rågsveds IF Gul 1) Håkan Dackéus
P2010 Medel (Rågsveds IF Grön 11) Anna Nerman Sylla
P2010 Medel (Rågsveds IF Grön 1) Anna Nerman Sylla
P2010 Medel (Rågsveds IF Grön) Anna Nerman Sylla
P2010 Lätt (Rågsveds IF Gul) Markus Wester
P2011 (Rågsveds IF Vit 1) Carl Johan Owe Svensson
P2011 (Rågsveds IF Vit) Carl Johan Owe Svensson
P2011 (Rågsveds IF Röd 1) Paulina Stolpe
P2011 (Rågsveds IF Röd) Paulina Stolpe
P2011 (Rågsveds IF Gul 1) Carl Johan Owe Svensson
P2011 (Rågsveds IF Gul) Carl Johan Owe Svensson
P2011 (Rågsveds IF Grön 1) Paulina Stolpe
P2011 (Rågsveds IF Grön) Paulina Stolpe
F2012 (Rågsveds IF Gul) Maria Berglund
F2012 (Rågsveds IF Grön) Maria Berglund
P2012 (Rågsveds IF Gul 11) Jimmy Kyrk
P2012 (Rågsveds IF Gul 1) Jimmy Kyrk
P2012 (Rågsveds IF Gul) Jimmy Kyrk
P2012 (Rågsveds IF Grön 11) Kourda Shawkat
P2012 (Rågsveds IF Grön 1) Kourda Shawkat
P2012 (Rågsveds IF Grön) Kourda Shawkat
P2005 kval till P16 Tobias Tegnestrand 0706173391