Spelprogram - Tr.matcher Kalmar FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsjöholms IF (6) Henning Lorentzon 0708250169 Röd, Blå, Röd
Alsterbro IF (6) Conny Alfsson 048150212 0709959783 Svart/vit, Svart, Svart
Alstermo/Orrefors (6) Alstermo IF(Föreningen) Röd/Vit/Röd
Bergkvara AIF (6) Kent Johansson 048620408 0722092911 Röd, Blå, Vita
Bergkvara/Söderåkra (B) Bergkvara AIF(Föreningen) Röd/blå/vit
Bosnien-Herc. IF Emmaboda (6) Bosnien-Hercegovina IF Emmaboda(Föreningen) vit, Vit, vit
BT 20 (5) Timmernabbens IF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Bäckebo GOIF (5) John Petersson 0768846846 Blå, Blå, Blå
Böda/Högby (5) Björn Fjellström 0768938212 Rödvit
Degerhamns IF (6) Andreas Nilsson 0739067345 Blå, Blå, Blå
Emmaboda IS (5) Patrik Henningsson 047110724 0705375648 Gulsvartrandig/Svart/Gula
Emmaboda IS (B) Marko Mironenko 047112788 0706898657 Svart-gul/svart/gul
Fagerhults AIK (6) Fagerhults AIK(Föreningen) Röd, Gul, Gul
Fjärdsjömåla AIF (6) Fjärdsjömåla AIF(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
FK Älmeboda/Linneryd (2) FK Älmeboda/Linneryd(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Flerohopps GoIF (5) Andreas Rydström 0722522886 Gul, Svart, Gula
Flerohopps GOIF (B) Andreas Rydström 0722522886 Gul, Svart, Gula
Flygsfors/Gadd. IF (5) Arben Sula 0735076636 Svart/Svart/Svart
Forsheda IF (4) Forsheda IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Fridlevstad GoIF (5) Fridlevstad GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Färjestadens GOIF (4) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GoIF (B) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF (P18) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Glömminge IF (B) Glömminge-Algutsrums IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Glömminge/Algutsrum IF (4) Glömminge-Algutsrums IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Gullabo/Gullaboås (6) Jörgen Folkesson 0708402677 Röd/svart, svart, svart
Gullabo/Gullaboås (B) Jörgen Folkesson 0708402677 Röd/Svart randig, Svart, svart
Hanvikens SK (3) Hanvikens SK(Föreningen) Röd, Röd, Vita
Hossmo BK (4) Ronny Larsson 0480477018 0702473166 Vit/Röd/Röd
Hossmo BK (B) Ronny Larsson 0480477018 0702473166 Vit/Röd/Röd
Hossmo BK (P18) Hossmo BK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Hulterstads AIK (6) Hulterstads AIK(Föreningen) rött/rött/rött
Hulterstads AIK (B) Hulterstads AIK(Föreningen) röd, Röd, röd
Hvetlanda GIF P19) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Högsby IK (3) Högsby IK(Föreningen) Svart-vit randig, Svart, Vit
Högsrums FF (6) David Sundberg röd/svart,svart,röd
IFK Berga (2) IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Berga (B) IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Berga (P16) IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Berga (P19) Robin Hillström 0727415082 vit, vit, vit
IFK Borgholm (4) Urban Pohjonen 0761361571 Vitt/Vitt/Vitt
IFK Borgholm (B) Urban Pohjonen 0761361571 vit, Vit, vit
IFK Borgholm (P18) Mattias Sjökvist 048577664 0736232565 vit, Vit, vit
IFK Kåremo (6) IFK Kåremo(Föreningen) Blå, blå, blå
IFK Kåremo (B) IFK Kåremo(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IFK Oskarshamn (5) IFK Oskarshamn(Föreningen) vit/blå/vit
IFK Påryd (4) IFK Påryd(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Påryd/Tvärskogs IF (B) IFK Påryd(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Johansfors IF (6) Johansfors IF(Föreningen) blå/blå/blå (mörk)
Johansfors IF (B) Johansfors IF(Föreningen) Vit, blå, blå
Kalmar AIK FK (5) Ardi Ajeti 0739363358 blå/vit/blå
Kalmar City BK (5) Mirza Begovic 0761485117 Ljusblå
Kalmar City BK (B) Kalmar City BK(Föreningen) Ljusblå
Kalmar FF (U) Kalmar FF(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Kalmar Södra IF (5) Kenth Jeansson Röd/Blå/Blå/Blå
Kalmar Södra IF (B) Anders Persson 0702495750 Röd/Blå/Blå/Blå
Kristianopels GoIF (4) Kristianopels GoIF(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Kungshall IF (6) Kungshall IF(Föreningen)
Lessebo GoIF (4) Nicklas Andersson 0708578358 Gul-blå, Blå, Gul
Lindsdals IF (3) Magnus Magni 048019105 0703174405 svart/svart/svart
Lindsdals IF (P18) Dennis Forsnor 0731003733 svart/svart/svart
Lindås-Långasjö FF (4) Lindås-Långasjö FF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Lindås-Långasjö FF (B) Lindås-Långasjö FF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Ljungbyholms GoIF (6) Ljungbyholms GOIF(Föreningen) Gul, Röd, Röd
Ljungbyholms GOIF (B) Ljungbyholms GOIF(Föreningen) Gul, Röd, Röd
Läckeby GoIF (5) Peter Engman 0769130573 gul, svart, svart
Läckeby GoIF (B) Läckeby GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Myresjö/Vetlanda FK (4) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Mönsterås GoIF (6) Ardi Ajeti 0739363358 Röd, Röd, Röd
Mörbylånga GoIF (5) Anders Larsson 048541546 0705871571 blå/blå/blå
Mörbylånga GOIF (B) Anders Larsson 048541546 0705871571 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Möre BK (5) Johan Engdahl 0701900343 röd-svart/svart/svart
Möre BK (B) Johan Engdahl 0701900343 röd/svart, svart, svart
Nybro IF (3) Anders Olsson 0708448382 Röd-Vit / Röd / Röd
Nybro IF (B) Nybro IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Orrefors IF (6) Stefan Brandstedt 048130703 0768433872 Svart /grön svart/ svart
Orrefors IF (B) Stefan Brandstedt 048130703 0768433872 Grön/svart, Svart, Svarta
Oskarshamns AIK (1) Oskarshamns AIK(Föreningen) Vit, vit, Vit
Oskarshamns AIK (P19) Oskarshamns AIK(Föreningen) Vit, vit, Vit
Persnäs AIF (6) Pekka Rouvali 0761627533 blå/blå/blå
Persnäs AIF (B) Pekka Rouvali 0761627533 Blå, Blå, Blå
Pukebergs BK (3) Pukebergs BK(Föreningen) Vit/vit/vit
Pukebergs BK (B) Pukebergs BK(Föreningen) Röd/röd/röd
Rockneby IK (6) Toni Kujundzic 0739642023 grön/grön/vit
Rockneby IK (B) Toni Kujundzic 0739642023 Grön, Grön, Vita
Ronneby BK (3) Ronneby BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Runsten/Möck. IF (5) Mattias De Graaf 0768849531 blå/blå/blå
Runsten/Möck. IF (B) Mattias De Graaf 0768849531 blå/blå/blå
Räppe GOIF (2) Räppe GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
S:t Sigfrids IF (6) S:t Sigfrids IF(Föreningen) grön, Gröna, grön
S:t Sigfrids IF (B) Joakim Wallin 0738369595 0738369595 grön, Gröna, grön
Sillhövda AIK (B) Sillhövda AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Smedby BoIK (4) Dan Johansson 0704103071 Grön Svart Grön
Smedby BoIK (B) Leif Nylander 0702574807 Grön/Svart/Grön
SSG IF (4) Stenåsa-Sandby-Gårdby IF(Föreningen) Röd/Blå/Röd
SSG IF (B) Stenåsa-Sandby-Gårdby IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Söderåkra AIK (6) Jan Eriksson 0733756451 blå/blå/vit
Söderåkra AIK (B) Thomas Johnsson 048621580 0767604144 blå/blå/vit
Timmernabbens IF (B) Timmernabbens IF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Tingsryd United FC (4) Tingsryd United FC(Föreningen) svart/grön, svart, svart
Torsås/Norra Tång (5) Thomas Simonsson 048610809 0708941181 Svart, Svart, Svart
Torsås/Norra Tång (B) Lars Holgersson 048620069 0738226594 Svart, Svart, Svart
Trekantens IF (5) Fredrik Simonsson 0733204023 blå/blå/blå
Trekantens IF (B) Trekantens IF(Föreningen) Blå, blå, blå
Tvärskogs IF (6) Tvärskogs IF(Föreningen) Gul/Svart/Gul
Vissefjärda GIF (6) Vissefjärda GIF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Röd
Vissefjärda GIF (B) Vissefjärda GIF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Röd
Västerviks FF (3) Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Älghults IF (6) Älghults IF(Föreningen) gul/svart/gul
Älghults IF (B) Älghults IF(Föreningen) Gul, Röd, Röd
Ängö BK (4) Ängö BK Vit, Vit, Vit
Ängö BK (B) Ängö BK Vit, Vit, Vit
Örsjö IF (6) Örsjö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Örsjö IF (B) Örsjö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-11 13:00 140983001 Lindsdals IF (P18) - Färjestadens GOIF (P18) 6 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-01-18 13:00 140983002 Lindsdals IF (P18) - IFK Borgholm (P18) 3 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-08 13:00 140983033 Lindsdals IF (3) - Färjestadens GOIF (4) 5 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-09 11:00 140983062 IFK Berga (P19) - Hvetlanda GIF P19) 4 - 1 Bergavik IP 2
2020-02-14 18:00 140983102 IFK Berga (P16) - Degerhamns IF (6) 5 - 0 Bergavik IP 2
2020-02-15 13:00 140983011 Lindsdals IF (3) - Myresjö/Vetlanda FK (4) 3 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-16 12:30 140983080 Läckeby GoIF (5) - Degerhamns IF (6) 5 - 1 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-22 10:00 140983105 Flerohopps GoIF (5) - Kalmar Södra IF (5) Åkrahälls IP
2020-02-22 11:00 140983064 IFK Påryd (4) - Trekantens IF (5) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-02-22 12:00 140983038 Glömminge/Algutsrum IF (4) - Nybro IF (3) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-02-22 13:00 140983034 Lindsdals IF (3) - Västerviks FF (3) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-22 16:30 140983020 Rockneby IK (6) - Bergkvara AIF (6) Bergavik IP 2
2020-02-23 12:00 140983072 Färjestadens GOIF (4) - IFK Berga (P19) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-02-29 00:00 140983081 Ljungbyholms GoIF (6) - Torsås/Norra Tång (5) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-02-29 09:00 140983104 Vissefjärda GIF (6) - Söderåkra AIK (6) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-02-29 11:00 140983008 Kalmar City BK (5) - IFK Borgholm (4) Bergavik IP 2
2020-02-29 11:00 140983055 Lindås-Långasjö FF (4) - Lindås-Långasjö FF (B) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-02-29 11:00 140983066 Smedby BoIK (4) - Runsten/Möck. IF (5) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-02-29 12:00 140983039 Glömminge/Algutsrum IF (4) - Kalmar Södra IF (5) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-02-29 12:00 140983073 Färjestadens GOIF (4) - Nybro IF (3) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-02-29 13:00 140983012 IFK Berga (2) - FK Älmeboda/Linneryd (2) Gasten IP
2020-02-29 13:00 140983016 Kalmar AIK FK (5) - Ängö BK (4) Bergavik IP 2
2020-02-29 13:00 140983096 Emmaboda IS (B) - Örsjö IF (B) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-02-29 15:00 140983021 Rockneby IK (6) - Mörbylånga GoIF (5) Bergavik IP 2
2020-02-29 15:00 140983057 Hossmo BK (4) - Högsby IK (3) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-01 10:00 140983106 Flerohopps GoIF (5) - Läckeby GoIF (5) Åkrahälls IP
2020-03-01 13:00 140983003 Lindsdals IF (P18) - Hossmo BK (P18) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-01 13:00 140983007 Kalmar City BK (5) - Bäckebo GOIF (5) Bergavik IP 2
2020-03-01 13:00 140983099 Möre BK (5) - Bergkvara AIF (6) Loverslunden
2020-03-01 14:00 140983074 Färjestadens GoIF (B) - Högsrums FF (6) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-01 16:00 140983101 Flygsfors/Gadd. IF (5) - Kalmar Södra IF (5) Konstgräset Åkrahäll
2020-03-03 19:30 140983090 Emmaboda IS (5) - Kalmar FF (U) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-06 19:00 140983058 Hossmo BK (4) - Glömminge/Algutsrum IF (4) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-07 10:00 140983025 Mörbylånga GoIF (5) - Runsten/Möck. IF (5) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-07 10:00 140983044 IFK Borgholm (4) - SSG IF (4) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-07 11:00 140983091 Emmaboda IS (5) - Torsås/Norra Tång (5) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-07 12:30 140983013 IFK Berga (2) - Räppe GOIF (2) Gasten IP
2020-03-07 12:30 140983070 Ängö BK (4) - Färjestadens GOIF (4) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-07 14:30 140983004 Läckeby GoIF (5) - Persnäs AIF (6) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-07 15:00 140983049 Smedby BoIK (4) - Kalmar Södra IF (5) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-08 12:00 140983075 Färjestadens GoIF (B) - Hossmo BK (P18) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-08 14:00 140983029 Mörbylånga GOIF (B) - SSG IF (B) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-14 10:00 140983045 IFK Borgholm (4) - Runsten/Möck. IF (5) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-14 11:00 140983059 Hossmo BK (4) - Lindås-Långasjö FF (4) Gasten IP
2020-03-14 11:00 140983092 Emmaboda IS (5) - IFK Påryd (4) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-14 12:00 140983076 Färjestadens GOIF (4) - Smedby BoIK (4) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-14 13:00 140983035 Lindsdals IF (3) - Glömminge/Algutsrum IF (4) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-14 13:00 140983051 Ängö BK (4) - Kristianopels GoIF (4) Gasten IP
2020-03-14 15:00 140983048 Trekantens IF (5) - Kalmar Södra IF (5) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-14 15:15 140983061 IFK Berga (P19) - Oskarshamns AIK (P19) Gasten IP
2020-03-14 16:00 140983026 Mörbylånga GoIF (5) - SSG IF (4) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-15 12:00 140983030 Mörbylånga GOIF (B) - Färjestadens GoIF (B) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-15 13:00 140983093 Emmaboda IS (5) - Gullabo/Gullaboås (6) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-15 15:00 140983065 Hossmo BK (P18) - IFK Borgholm (P18) Gasten IP
2020-03-17 18:00 140983014 IFK Berga (2) - Pukebergs BK (3) Bergavik IP 2
2020-03-18 18:30 140983052 Ängö BK (4) - IFK Påryd (4) Gasten IP
2020-03-19 20:00 140983071 Hossmo BK (4) - Nybro IF (3) Gasten IP
2020-03-21 10:00 140983067 Runsten/Möck. IF (5) - SSG IF (4) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-21 11:00 140983053 Ängö BK (4) - Pukebergs BK (3) Gasten IP
2020-03-21 12:00 140983041 Pukebergs BK (3) - Ängö BK (4) Grönmovallen
2020-03-21 12:00 140983077 Färjestadens GOIF (4) - Glömminge/Algutsrum IF (4) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-21 13:00 140983015 IFK Berga (2) - Hanvikens SK (3) Ekerum Park
2020-03-21 13:00 140983036 Lindsdals IF (3) - Oskarshamns AIK (1) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-21 13:00 140983056 Lindås-Långasjö FF (4) - Ronneby BK (3) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-22 13:00 140983009 Kalmar City BK (5) - Färjestadens GOIF (4) Bergavik IP 2
2020-03-24 00:00 140983082 Torsås/Norra Tång (5) - Bergkvara AIF (6) Torshammar
2020-03-28 00:00 140983068 Runsten/Möck. IF (5) - BT 20 (5) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-28 00:00 140983086 Torsås/Norra Tång (5) - Fridlevstad GoIF (5) Torshammar
2020-03-28 00:00 140983088 Möre BK (5) - Högsrums FF (6) Loverslunden
2020-03-28 10:00 140983027 Mörbylånga GoIF (5) - IFK Borgholm (4) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-28 10:00 140983046 IFK Borgholm (4) - Mörbylånga GoIF (5) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-28 12:00 140983042 Pukebergs BK (3) - Lindås-Långasjö FF (4) Grönmovallen
2020-03-28 12:00 140983078 Färjestadens GOIF (4) - Kalmar Södra IF (5) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-28 13:00 140983010 Kalmar City BK (5) - IFK Påryd (4) Bergavik IP 2
2020-03-28 13:00 140983017 Kalmar AIK FK (5) - SSG IF (4) Bergavik IP 2
2020-03-28 13:00 140983037 Lindsdals IF (3) - Hossmo BK (4) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-28 13:00 140983050 Smedby BoIK (4) - Glömminge/Algutsrum IF (4) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-28 14:00 140983100 Orrefors IF (6) - Gullabo/Gullaboås (6) Konstgräset Åkrahäll
2020-03-29 00:00 140983087 Möre BK (5) - Bergkvara AIF (6) Loverslunden
2020-03-29 14:00 140983031 Mörbylånga GOIF (B) - IFK Borgholm (B) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-29 15:00 140983097 Bergkvara AIF (6) - Fjärdsjömåla AIF (6) Hagaborg
2020-03-29 15:30 140983060 IFK Borgholm (P18) - Färjestadens GoIF (B) Borgholms IP Konstgräs
2020-04-01 19:00 140983069 Runsten/Möck. IF (5) - Glömminge/Algutsrum IF (4) San Siro
2020-04-01 20:15 140983103 IFK Berga (P19) - FCV Akademy Gasten IP
2020-04-04 00:00 140983083 Torsås/Norra Tång (5) - Tvärskogs IF (6) Torshammar
2020-04-04 00:00 140983089 Möre BK (5) - Nybro IF (B) Loverslunden
2020-04-04 10:00 140983047 IFK Borgholm (4) - Rockneby IK (6) Borgholms IP Konstgräs
2020-04-04 10:00 140983107 Flerohopps GoIF (5) - Orrefors IF (6) Åkrahälls IP
2020-04-04 12:00 140983043 Pukebergs BK (3) - Glömminge/Algutsrum IF (4) Grönmovallen
2020-04-04 12:00 140983079 Färjestadens GOIF (4) - Forsheda IF (4) Ekerum Park
2020-04-04 13:00 140983018 Kalmar AIK FK (5) - Kalmar Södra IF (5) Bergavik IP 2
2020-04-04 13:00 140983054 Ängö BK (4) - Nybro IF (3) Gasten IP
2020-04-04 13:00 140983095 Emmaboda IS (5) - Tingsryd United FC (4) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-04-04 15:00 140983005 Läckeby GoIF (5) - Söderåkra AIK (6) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-04-04 16:00 140983028 Mörbylånga GoIF (5) - IFK Oskarshamn (5) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-04-05 12:00 140983063 SSG IF (B) - IFK Borgholm (B) Sandbyvallen
2020-04-05 15:00 140983094 Emmaboda IS (B) - Sillhövda AIK (B) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-04-08 19:00 140983098 Bergkvara AIF (6) - Läckeby GoIF (5) Hagaborg
2020-04-10 11:00 140983023 Rockneby IK (6) - Gullabo/Gullaboås (6) Bergavik IP 2
2020-04-11 00:00 140983084 Torsås/Norra Tång (5) - Vissefjärda GIF (6) Torshammar
2020-04-12 00:00 140983085 Torsås/Norra Tång (B) - Vissefjärda GIF (B) Torshammar
2020-04-18 12:00 140983006 Läckeby GoIF (5) - Fagerhults AIK (6) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-04-19 14:00 140983032 Mörbylånga GOIF (B) - Runsten/Möck. IF (B) San Siro