Spelprogram - P12-30

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 5 Emil Walter 0706248132 Svart/Svart/Svart/Vit
Bro IK Blå Henrik Bjällås Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
Bromstens IK Vit Klas Wittheden Svart/svart/svart
Ekerö IK 2:Vit Andreas Tägt 0768767726 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 13 Ida Strutt 0702221298 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 vit Jens Nedstam 0703366811 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 4 Cecilia Lagerhäll 0704227790 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Sollentuna FK 12 Magnus Hedlund Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 7 Fredrik Ståhl 0702328848 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Blå Sten Strömberg 0709622257 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 1 Fredrik Liljestrand 0707391100 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF United 2 Oskar Martin In de Betou Röda/Svarta/Röda
Ängby IF SG 3 Malin Thulin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Bro IK Blå Blackeberg BP 11
2019-04-27 11:15 Ursvik IK 1 - Bromstens IK Vit Ursviks IP 12
2019-04-27 11:30 Sundbybergs IK Blå - Ekerö IK 2:Vit Sundbybergs IP 22
2019-04-28 10:15 IFK Viksjö 4 - Vasalunds IF United 2 Viksjövallen 22
2019-04-28 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Ängby IF SG 3 Hersby BP 1
2019-04-28 13:45 Sollentuna FK 12 - Bele Barkarby FF 5 Edsbergs Sportfält 4
Maj
2019-05-04 10:00 Bro IK Blå - IFK Lidingö FK 9 vit Bro IP 22
2019-05-04 11:30 Bromstens IK Vit - IF Brommapojkarna 13 Bromstens IP 22
2019-05-04 12:00 Vasalunds IF United 2 - Ursvik IK 1 Bergshamra IP 2
2019-05-04 15:15 Ängby IF SG 3 - Sundbybergs IK Blå Ängby IP 2
2019-05-05 10:15 Ekerö IK 2:Vit - Sollentuna FK 12 Träkvistavallen 21
2019-05-05 16:30 Spånga IS FK 7 - IFK Viksjö 4 Nälsta BP 12
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 13 - Vasalunds IF United 2 Blackeberg BP 11
2019-05-11 11:30 Sundbybergs IK Blå - Bro IK Blå Örvallen 12
2019-05-11 12:30 Ursvik IK 1 - IFK Viksjö 4 Ursviks IP 12
2019-05-11 12:45 Bele Barkarby FF 5 - Spånga IS FK 7 Strömvallen 2
2019-05-11 13:45 Sollentuna FK 12 - Ängby IF SG 3 Kärrdals BP 11
2019-05-12 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Bromstens IK Vit Hersby BP 1
2019-05-18 10:00 Bro IK Blå - Sollentuna FK 12 Bro IP 22
2019-05-18 11:30 Bromstens IK Vit - Sundbybergs IK Blå Bromstens IP 22
2019-05-18 12:00 Vasalunds IF United 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Bergshamra IP 2
2019-05-19 10:15 IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 13 Viksjövallen 22
2019-05-19 10:15 Ekerö IK 2:Vit - Bele Barkarby FF 5 Träkvistavallen 21
2019-05-19 12:45 Spånga IS FK 7 - Ursvik IK 1 Nälsta BP 12
2019-05-25 11:30 Sundbybergs IK Blå - Vasalunds IF United 2 Sundbybergs IP 22
2019-05-25 11:30 Bele Barkarby FF 5 - Ängby IF SG 3 Strömvallen 2
2019-05-25 12:30 Sollentuna FK 12 - Bromstens IK Vit Kärrdals BP 11
2019-05-26 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Ursvik IK 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-26 09:00 Ekerö IK 2:Vit - Spånga IS FK 7 Träkvistavallen 21
2019-05-26 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Viksjö 4 Hersby BP 1
Juni
2019-06-01 10:00 Bro IK Blå - Bele Barkarby FF 5 Bro IP 22
2019-06-01 12:30 Ursvik IK 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Ursviks IP 12
2019-06-01 15:15 Ängby IF SG 3 - Ekerö IK 2:Vit Ängby IP 2
2019-06-02 10:15 IFK Viksjö 4 - Sundbybergs IK Blå Viksjövallen 22
2019-06-02 14:00 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 13 Nälsta BP 12
2019-06-03 19:00 Vasalunds IF United 2 - Sollentuna FK 12 Vaxmora BP
2019-06-08 15:15 Ängby IF SG 3 - Spånga IS FK 7 Ängby IP 2
2019-06-09 10:15 Ekerö IK 2:Vit - Bro IK Blå Träkvistavallen 21
2019-06-09 11:00 Sundbybergs IK Blå - Ursvik IK 1 Örvallen 2
2019-06-09 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - IF Brommapojkarna 13 Hersby BP 1
2019-06-09 15:00 Sollentuna FK 12 - IFK Viksjö 4 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-15 13:30 Bele Barkarby FF 5 - Bromstens IK Vit Strömvallen 2
Augusti
2019-08-24 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Sundbybergs IK Blå Blackeberg BP 11
2019-08-24 11:15 Ursvik IK 1 - Sollentuna FK 12 Ursviks IP 12
2019-08-24 11:30 Bromstens IK Vit - Ekerö IK 2:Vit Bromstens IP 22
2019-08-24 12:00 Vasalunds IF United 2 - Bele Barkarby FF 5 Bergshamra IP 2
2019-08-24 13:00 Bro IK Blå - Ängby IF SG 3 Bro IP 22
2019-08-25 14:00 Spånga IS FK 7 - IFK Lidingö FK 9 vit Nälsta BP 12
2019-08-31 11:15 Sollentuna FK 12 - IF Brommapojkarna 13 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-31 13:00 Bro IK Blå - Spånga IS FK 7 Bro IP 22
2019-08-31 14:00 Ängby IF SG 3 - Bromstens IK Vit Ängby IP 2
2019-08-31 14:00 Ekerö IK 2:Vit - Vasalunds IF United 2 Träkvistavallen 21
2019-08-31 14:00 Bele Barkarby FF 5 - IFK Viksjö 4 Strömvallen 2
September
2019-09-01 14:00 Sundbybergs IK Blå - IFK Lidingö FK 9 vit Sundbybergs IP 21
2019-09-07 11:15 Ursvik IK 1 - Bele Barkarby FF 5 Ursviks IP 12
2019-09-07 11:30 Bromstens IK Vit - Bro IK Blå Bromstens IP 22
2019-09-07 12:00 Vasalunds IF United 2 - Ängby IF SG 3 Bergshamra IP 2
2019-09-08 10:15 IFK Viksjö 4 - Ekerö IK 2:Vit Viksjövallen 22
2019-09-08 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Sollentuna FK 12 Hersby BP 1
2019-09-08 14:00 Spånga IS FK 7 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 12
2019-09-14 11:15 Sollentuna FK 12 - Sundbybergs IK Blå Edsbergs Sportfält 4
2019-09-14 11:30 Bromstens IK Vit - Spånga IS FK 7 Bromstens IP 22
2019-09-14 13:00 Bro IK Blå - Vasalunds IF United 2 Bro IP 22
2019-09-14 15:15 Ängby IF SG 3 - IFK Viksjö 4 Ängby IP 2
2019-09-15 09:00 Ekerö IK 2:Vit - Ursvik IK 1 Träkvistavallen 21
2019-09-15 14:15 Bele Barkarby FF 5 - IF Brommapojkarna 13 Strömvallen 2
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Ekerö IK 2:Vit Blackeberg BP 11
2019-09-21 11:15 Ursvik IK 1 - Ängby IF SG 3 Ursviks IP 12
2019-09-21 12:00 Vasalunds IF United 2 - Bromstens IK Vit Bergshamra IP 2
2019-09-22 09:00 IFK Viksjö 4 - Bro IK Blå Viksjövallen 22
2019-09-22 11:30 Spånga IS FK 7 - Sollentuna FK 12 Nälsta BP 12
2019-09-22 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Bele Barkarby FF 5 Hersby BP 1
2019-09-28 11:30 Bromstens IK Vit - IFK Viksjö 4 Bromstens IP 22
2019-09-28 12:00 Vasalunds IF United 2 - Spånga IS FK 7 Bergshamra IP 2
2019-09-28 13:00 Bro IK Blå - Ursvik IK 1 Bro IP 22
2019-09-28 15:15 Ängby IF SG 3 - IF Brommapojkarna 13 Ängby IP 2
2019-09-28 15:15 Bele Barkarby FF 5 - Sundbybergs IK Blå Strömvallen 2
2019-09-29 10:15 Ekerö IK 2:Vit - IFK Lidingö FK 9 vit Träkvistavallen 21