Spelprogram - P12-27

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1:4 John Fröjd GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 12 Petra Mellor 0702778372 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IFK Lidingö FK 8 Susanne Stolt 0760397079 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm :2 vit Sofi Strid Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK 4 Sheila Crafoord Olsson Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 14 Mikael Bolander Andersson 0730311537 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 17 Jonas Claesson 0707635398 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 53 Elisabeth Petersen Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Grön Lennarth Selander 0733778755 Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 2 Tony Eklund 0851011005 0709545262 Blå/blå/blå
Viggbyholms IK FF Vit Tim Sönderskov 0704505965 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Gul Mikael Andersson Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Bollstanäs SK 1:4 Hägernäs IP 22
2019-04-27 16:30 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Lidingö FK 8 Östermalms IP 2
2019-04-28 09:45 IFK Vaxholm :2 vit - Åkersberga BK Gul Vaxö IP 11
2019-04-28 10:15 Täby FK 53 - Sollentuna FK 17 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-04-28 16:15 Sollentuna FK 14 - Vallentuna BK 2 Edsbergs Sportfält 4
Maj
2019-05-03 17:30 Bollstanäs SK 1:4 - Täby FK 53 Bollstanäs IP 21
2019-05-04 12:45 IK Frej Täby FK 4 - Viggbyholms IK FF Vit Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-05 12:30 Täby United FC Grön - IFK Vaxholm :2 vit Erikslund 12
2019-05-05 15:15 Vallentuna BK 2 - Djurgårdens IF FF 12 Vallentuna IP 32
2019-05-05 17:30 Sollentuna FK 17 - Sollentuna FK 14 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-11 12:30 Sollentuna FK 14 - Bollstanäs SK 1:4 Kärrdals BP 11
2019-05-11 15:30 IFK Vaxholm :2 vit - IFK Lidingö FK 8 Vaxö IP 11
2019-05-12 10:15 Täby FK 53 - IK Frej Täby FK 4 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-12 12:30 Täby United FC Grön - Åkersberga BK Gul Erikslund 12
2019-05-12 12:45 Djurgårdens IF FF 12 - Sollentuna FK 17 Östermalms IP 2
2019-05-17 17:30 Bollstanäs SK 1:4 - Djurgårdens IF FF 12 Bollstanäs IP 21
2019-05-18 10:15 Åkersberga BK Gul - Viggbyholms IK FF Vit Margretelunds IP 22
2019-05-18 11:15 IK Frej Täby FK 4 - Sollentuna FK 14 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-19 11:30 IFK Lidingö FK 8 - Täby United FC Grön Hersby BP 1
2019-05-19 15:15 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm :2 vit Vallentuna IP 32
2019-05-25 15:15 IFK Vaxholm :2 vit - Sollentuna FK 17 Vaxö IP 11
2019-05-26 09:00 Djurgårdens IF FF 12 - IK Frej Täby FK 4 Östermalms IP 2
2019-05-26 09:00 Täby FK 53 - Viggbyholms IK FF Vit Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-26 12:30 Täby United FC Grön - Vallentuna BK 2 Erikslund 12
2019-05-26 12:45 IFK Lidingö FK 8 - Åkersberga BK Gul Hersby BP 1
2019-05-31 17:30 Bollstanäs SK 1:4 - IFK Vaxholm :2 vit Bollstanäs IP 21
Juni
2019-06-01 10:15 Åkersberga BK Gul - Täby FK 53 Margretelunds IP 22
2019-06-01 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Sollentuna FK 14 Hägernäs IP 22
2019-06-02 14:00 Vallentuna BK 2 - IFK Lidingö FK 8 Vallentuna IP 32
2019-06-02 16:15 Sollentuna FK 17 - Täby United FC Grön Edsbergs Sportfält 4
2019-06-08 15:15 IFK Vaxholm :2 vit - IK Frej Täby FK 4 Vaxö IP 11
2019-06-09 12:30 Täby United FC Grön - Bollstanäs SK 1:4 Erikslund 12
2019-06-09 14:00 IFK Lidingö FK 8 - Sollentuna FK 17 Hersby BP 1
2019-06-09 15:30 Djurgårdens IF FF 12 - Viggbyholms IK FF Vit Östermalms IP 2
2019-06-09 16:15 Sollentuna FK 14 - Täby FK 53 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-09 16:30 Vallentuna BK 2 - Åkersberga BK Gul Vallentuna IP 32
Augusti
2019-08-24 10:15 Åkersberga BK Gul - Sollentuna FK 14 Margretelunds IP 22
2019-08-24 11:30 Täby FK 53 - Djurgårdens IF FF 12 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-24 12:30 IK Frej Täby FK 4 - Täby United FC Grön Vikingavallen/Täby IP 3
2019-08-25 12:00 Bollstanäs SK 1:4 - IFK Lidingö FK 8 Bollstanäs IP 21
2019-08-25 15:00 Sollentuna FK 17 - Vallentuna BK 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-31 12:45 Djurgårdens IF FF 12 - Sollentuna FK 14 Östermalms IP 2
September
2019-09-01 09:45 IFK Vaxholm :2 vit - Viggbyholms IK FF Vit Vaxö IP 11
2019-09-01 11:30 IFK Lidingö FK 8 - IK Frej Täby FK 4 Hersby BP 1
2019-09-01 16:15 Sollentuna FK 17 - Åkersberga BK Gul Edsbergs Sportfält 4
2019-09-01 16:30 Vallentuna BK 2 - Bollstanäs SK 1:4 Vallentuna IP 32
2019-09-07 10:15 Åkersberga BK Gul - Djurgårdens IF FF 12 Margretelunds IP 22
2019-09-07 11:30 Viggbyholms IK FF Vit - Täby United FC Grön Hägernäs IP 22
2019-09-07 12:30 IK Frej Täby FK 4 - Vallentuna BK 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-08 10:15 Täby FK 53 - IFK Vaxholm :2 vit Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-08 12:15 Bollstanäs SK 1:4 - Sollentuna FK 17 Bollstanäs IP 21
2019-09-13 18:45 Bollstanäs SK 1:4 - Åkersberga BK Gul Bollstanäs IP 21
2019-09-15 11:00 IFK Vaxholm :2 vit - Sollentuna FK 14 Vaxö IP 11
2019-09-15 11:30 IFK Lidingö FK 8 - Viggbyholms IK FF Vit Hersby BP 1
2019-09-15 12:30 Täby United FC Grön - Täby FK 53 Erikslund 12
2019-09-15 16:15 Sollentuna FK 17 - IK Frej Täby FK 4 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-21 11:15 IK Frej Täby FK 4 - Bollstanäs SK 1:4 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-21 12:30 Sollentuna FK 14 - Täby United FC Grön Kärrdals BP 11
2019-09-21 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Vallentuna BK 2 Hägernäs IP 22
2019-09-22 09:00 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Vaxholm :2 vit Östermalms IP 2
2019-09-22 10:15 Täby FK 53 - IFK Lidingö FK 8 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-28 11:15 IK Frej Täby FK 4 - Åkersberga BK Gul Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-29 12:30 Täby United FC Grön - Djurgårdens IF FF 12 Erikslund 12
2019-09-29 12:45 IFK Lidingö FK 8 - Sollentuna FK 14 Hersby BP 1
2019-09-29 15:15 Vallentuna BK 2 - Täby FK 53 Vallentuna IP 32
2019-09-29 16:15 Sollentuna FK 17 - Viggbyholms IK FF Vit Edsbergs Sportfält 4