Spelprogram - P11-31

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 4 Gul Martin Rydar 0702670564 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Jacob Dorph Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 12 Magnus Bergström 0709438000 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Djursholm 4 Thomas Erik Gerhard Hjukström 0766102366 röd/röd/röd
IFK Stocksund 4 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
Norrtulls SK svart 2 Martin Henrik Petrén 0708866566 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 12 Karl Nicklas Sievert Augustsson 0736639042 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 4 Michael Lindholm 0706484570 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 32 Anders Lindstedt Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 51 Anders Moberg Blå-Svart/Svart/Blå
Värtans IK 1 Emil Östberg 0736423000 Blå/Vit/Blå
Åkersberga BK Blå Tobias Börjeson Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Sollentuna FK 4 - Täby FK 51 Kärrdals BP 12
2019-04-27 15:15 Djurgårdens IF FF 12 - Åkersberga BK Blå Hjorthagens IP 2
2019-04-28 10:15 Sollentuna FK 12 - Bollstanäs SK 4 Gul Edsbergs Sportfält 21
2019-04-28 11:30 IFK Stocksund 4 - Värtans IK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-04-28 14:00 Norrtulls SK svart 2 - Danderyds SK FF 1 Bellevue BP 1
Maj
2019-05-04 09:00 Åkersberga BK Blå - Täby FK 32 Margretelunds IP 22
2019-05-04 12:45 Täby FK 51 - IFK Stocksund 4 Kryssarvallen 11
2019-05-04 16:00 Bollstanäs SK 4 Gul - Sollentuna FK 4 Bollstanäs IP 22
2019-05-04 16:30 Värtans IK 1 - Djurgårdens IF FF 12 Hjorthagens IP 2
2019-05-05 15:30 Danderyds SK FF 1 - FC Djursholm 4 Danderydsvallen 3
2019-05-11 10:00 Sollentuna FK 4 - Sollentuna FK 12 Kärrdals BP 12
2019-05-11 16:30 Djurgårdens IF FF 12 - Täby FK 51 Hjorthagens IP 2
2019-05-12 10:15 Täby FK 32 - Värtans IK 1 Kryssarvallen 11
2019-05-12 11:30 IFK Stocksund 4 - Bollstanäs SK 4 Gul Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-12 15:15 Norrtulls SK svart 2 - Åkersberga BK Blå Bellevue BP 1
2019-05-18 11:30 Täby FK 51 - Täby FK 32 Kryssarvallen 11
2019-05-18 15:15 Värtans IK 1 - Norrtulls SK svart 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-18 16:00 Bollstanäs SK 4 Gul - Djurgårdens IF FF 12 Bollstanäs IP 22
2019-05-19 10:15 Sollentuna FK 12 - IFK Stocksund 4 Edsbergs Sportfält 21
2019-05-19 10:15 Åkersberga BK Blå - FC Djursholm 4 Margretelunds IP 22
2019-05-25 10:15 Täby FK 32 - Bollstanäs SK 4 Gul Kryssarvallen 11
2019-05-25 14:00 Danderyds SK FF 1 - Åkersberga BK Blå Danderydsvallen 3
2019-05-25 15:15 Djurgårdens IF FF 12 - Sollentuna FK 12 Hjorthagens IP 2
2019-05-26 12:45 FC Djursholm 4 - Värtans IK 1 Djursholms IP 32
2019-05-26 12:45 Norrtulls SK svart 2 - Täby FK 51 Bellevue BP 1
2019-05-26 12:45 IFK Stocksund 4 - Sollentuna FK 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2019-06-01 16:00 Bollstanäs SK 4 Gul - Norrtulls SK svart 2 Bollstanäs IP 22
2019-06-01 16:30 Värtans IK 1 - Danderyds SK FF 1 Hjorthagens IP 2
2019-06-02 10:15 Sollentuna FK 12 - Täby FK 32 Edsbergs Sportfält 21
2019-06-02 11:00 Sollentuna FK 4 - Djurgårdens IF FF 12 Kärrdals BP 12
2019-06-02 11:30 Täby FK 51 - FC Djursholm 4 Kryssarvallen 11
2019-06-08 10:15 Täby FK 32 - Sollentuna FK 4 Kryssarvallen 11
2019-06-08 14:00 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 51 Danderydsvallen 3
2019-06-08 16:30 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Stocksund 4 Hjorthagens IP 2
2019-06-09 12:45 FC Djursholm 4 - Bollstanäs SK 4 Gul Djursholms IP 32
2019-06-09 14:00 Norrtulls SK svart 2 - Sollentuna FK 12 Bellevue BP 1
Augusti
2019-08-24 10:00 Sollentuna FK 4 - Norrtulls SK svart 2 Kärrdals BP 12
2019-08-24 14:45 Bollstanäs SK 4 Gul - Danderyds SK FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-08-24 15:15 Värtans IK 1 - Åkersberga BK Blå Hjorthagens IP 2
2019-08-25 10:15 IFK Stocksund 4 - Täby FK 32 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-25 11:30 Sollentuna FK 12 - FC Djursholm 4 Edsbergs Sportfält 21
2019-08-31 09:00 Åkersberga BK Blå - Täby FK 51 Margretelunds IP 22
2019-08-31 11:30 Täby FK 32 - Djurgårdens IF FF 12 Kryssarvallen 11
September
2019-09-01 12:45 FC Djursholm 4 - Sollentuna FK 4 Djursholms IP 32
2019-09-01 12:45 Norrtulls SK svart 2 - IFK Stocksund 4 Bellevue BP 1
2019-09-01 15:30 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 12 Danderydsvallen 3
2019-09-07 10:00 Sollentuna FK 4 - Danderyds SK FF 1 Kärrdals BP 12
2019-09-07 13:30 Bollstanäs SK 4 Gul - Åkersberga BK Blå Bollstanäs IP 22
2019-09-07 15:15 Djurgårdens IF FF 12 - Norrtulls SK svart 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-08 10:15 IFK Stocksund 4 - FC Djursholm 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 10:15 Täby FK 51 - Värtans IK 1 Kryssarvallen 11
2019-09-14 09:00 Åkersberga BK Blå - Sollentuna FK 12 Margretelunds IP 22
2019-09-15 10:00 Värtans IK 1 - Bollstanäs SK 4 Gul Hjorthagens IP 2
2019-09-15 11:30 Norrtulls SK svart 2 - Täby FK 32 Bellevue BP 1
2019-09-15 14:00 FC Djursholm 4 - Djurgårdens IF FF 12 Djursholms IP 32
2019-09-15 15:30 Danderyds SK FF 1 - IFK Stocksund 4 Danderydsvallen 3
2019-09-21 10:00 Sollentuna FK 4 - Åkersberga BK Blå Kärrdals BP 12
2019-09-21 13:30 Bollstanäs SK 4 Gul - Täby FK 51 Bollstanäs IP 22
2019-09-21 15:15 Djurgårdens IF FF 12 - Danderyds SK FF 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-22 10:15 Täby FK 32 - FC Djursholm 4 Kryssarvallen 11
2019-09-22 10:15 Sollentuna FK 12 - Värtans IK 1 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-28 09:00 Åkersberga BK Blå - IFK Stocksund 4 Margretelunds IP 22
2019-09-28 12:45 Täby FK 51 - Sollentuna FK 12 Kryssarvallen 11
2019-09-28 16:30 Värtans IK 1 - Sollentuna FK 4 Hjorthagens IP 2
2019-09-29 15:15 FC Djursholm 4 - Norrtulls SK svart 2 Djursholms IP 32
2019-09-29 15:30 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 32 Danderydsvallen 3