Spelprogram - P10-32

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 3:1 Mikael Lindblad 0760012906 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 2:Gul Ingela Liljebjörn Blå/Blå/Blå
FK Bromma Grön Caroline Caesar 0709880330 Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 22 Carl-Fredrik Tiderius 0708196719 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 blå Johan Ola Christer Lidehorn 0730687456 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 5 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kista SC KFUM RÖD Kimmo Törnqvist Mörkblå/Svart/Mörkblå
Råsunda IS Blå Peter Lind Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 2 Kennet Osbjer 0708398437 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 7 Peter Gummesson 0725212202 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 8 Mikael Ahlqvist Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Kent Mobrin 0706168880 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart 2 Maria Elwin 0761226595 0761226595 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Röd 2 Lars Jacobsson 086519299 0709899215 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Råsunda IS Blå - IFK Lidingö FK 5 blå Huvudstafältet 11
2019-04-27 15:00 Kista SC KFUM RÖD - FK Bromma Grön Kvarnbacka BP 11
2019-04-28 09:00 Ängby IF Röd 2 - Sundbybergs IK Gul Ängby IP 2
2019-04-28 09:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 22 Träkvistavallen 225
2019-04-28 13:00 Sollentuna FK 7 - Ursvik IK Svart 2 Viby BP 1
2019-04-28 15:15 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö 5 Nälsta BP 11
2019-04-28 19:15 Bele Barkarby FF 3:1 - Sollentuna FK 2 Strömvallen 2
Maj
2019-05-04 09:00 Sollentuna FK 2 - Ekerö IK 2:Gul Helenelunds IP 125
2019-05-04 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Ängby IF Röd 2 Åkeshovs BP 11
2019-05-04 09:00 IFK Viksjö 5 - Sollentuna FK 7 Viksjövallen 3
2019-05-05 10:00 FK Bromma Grön - Bele Barkarby FF 3:1 Ängby Södra BP 11
2019-05-05 10:15 IFK Lidingö FK 5 blå - Kista SC KFUM RÖD Killinge BP 1
2019-05-05 11:00 Ursvik IK Svart 2 - Råsunda IS Blå Ursviks IP 12
2019-05-05 11:15 Sundbybergs IK Gul - Spånga IS FK 8 Örvallen 2
2019-05-11 10:00 Råsunda IS Blå - IFK Viksjö 5 Huvudstafältet 11
2019-05-11 11:30 Sollentuna FK 7 - Sundbybergs IK Gul Norrvikens IP 125
2019-05-11 11:30 Ängby IF Röd 2 - Sollentuna FK 2 Ängby IP 2
2019-05-12 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Ursvik IK Svart 2 Kvarnbacka BP 11
2019-05-12 10:15 Ekerö IK 2:Gul - Bele Barkarby FF 3:1 Träkvistavallen 225
2019-05-12 10:15 IFK Lidingö FK 5 blå - FK Bromma Grön Killinge BP 1
2019-05-12 16:30 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 22 Nälsta BP 11
2019-05-18 09:00 Sollentuna FK 2 - Spånga IS FK 8 Helenelunds IP 125
2019-05-18 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Sollentuna FK 7 Åkeshovs BP 11
2019-05-18 09:00 IFK Viksjö 5 - Kista SC KFUM RÖD Viksjövallen 3
2019-05-18 15:15 Bele Barkarby FF 3:1 - Ängby IF Röd 2 Strömvallen 2
2019-05-19 10:00 FK Bromma Grön - Ekerö IK 2:Gul Ängby Södra BP 11
2019-05-19 11:00 Ursvik IK Svart 2 - IFK Lidingö FK 5 blå Ursviks IP 12
2019-05-19 11:15 Sundbybergs IK Gul - Råsunda IS Blå Örvallen 2
2019-05-24 17:15 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 22 Råstasjön 1
2019-05-25 10:00 Ursvik IK Svart 2 - FK Bromma Grön Ursviks IP 12
2019-05-25 11:30 Sollentuna FK 7 - Sollentuna FK 2 Norrvikens IP 125
2019-05-25 16:15 Kista SC KFUM RÖD - Sundbybergs IK Gul Kvarnbacka BP 11
2019-05-26 10:15 Ängby IF Röd 2 - Ekerö IK 2:Gul Ängby IP 2
2019-05-26 10:15 IFK Lidingö FK 5 blå - IFK Viksjö 5 Killinge BP 1
2019-05-26 15:15 Spånga IS FK 8 - Bele Barkarby FF 3:1 Nälsta BP 11
Juni
2019-06-01 09:00 Sollentuna FK 2 - Råsunda IS Blå Helenelunds IP 125
2019-06-01 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Kista SC KFUM RÖD Åkeshovs BP 11
2019-06-01 09:00 IFK Viksjö 5 - Ursvik IK Svart 2 Viksjövallen 3
2019-06-01 15:15 Bele Barkarby FF 3:1 - Sollentuna FK 7 Strömvallen 2
2019-06-02 09:00 Ekerö IK 2:Gul - Spånga IS FK 8 Träkvistavallen 225
2019-06-02 12:30 FK Bromma Grön - Ängby IF Röd 2 Ängby Södra BP 11
2019-06-02 15:30 Sundbybergs IK Gul - IFK Lidingö FK 5 blå Örvallen 2
2019-06-08 10:00 Ursvik IK Svart 2 - Sundbybergs IK Gul Ursviks IP 12
2019-06-08 11:30 Sollentuna FK 7 - Ekerö IK 2:Gul Norrvikens IP 125
2019-06-08 16:30 IFK Viksjö 5 - FK Bromma Grön Viksjövallen 3
2019-06-09 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Sollentuna FK 2 Kvarnbacka BP 11
2019-06-09 10:00 Råsunda IS Blå - Bele Barkarby FF 3:1 Huvudstafältet 11
2019-06-09 10:15 IFK Lidingö FK 5 blå - IF Brommapojkarna 22 Killinge BP 1
2019-06-09 15:15 Spånga IS FK 8 - Ängby IF Röd 2 Nälsta BP 11
Augusti
2019-08-24 09:00 Sollentuna FK 2 - IFK Lidingö FK 5 blå Helenelunds IP 125
2019-08-24 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Ursvik IK Svart 2 Åkeshovs BP 11
2019-08-24 11:30 Bele Barkarby FF 3:1 - Kista SC KFUM RÖD Strömvallen 2
2019-08-25 10:00 FK Bromma Grön - Spånga IS FK 8 Ängby Södra BP 11
2019-08-25 10:15 Ängby IF Röd 2 - Sollentuna FK 7 Ängby IP 2
2019-08-25 10:15 Ekerö IK 2:Gul - Råsunda IS Blå Träkvistavallen 225
2019-08-25 11:15 Sundbybergs IK Gul - IFK Viksjö 5 Örvallen 2
2019-08-31 10:00 Råsunda IS Blå - Ängby IF Röd 2 Huvudstafältet 11
2019-08-31 11:15 Ursvik IK Svart 2 - Sollentuna FK 2 Ursviks IP 12
2019-08-31 11:30 Sollentuna FK 7 - Spånga IS FK 8 Norrvikens IP 125
September
2019-09-01 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Ekerö IK 2:Gul Kvarnbacka BP 11
2019-09-01 11:15 Sundbybergs IK Gul - FK Bromma Grön Örvallen 2
2019-09-01 11:30 IFK Lidingö FK 5 blå - Bele Barkarby FF 3:1 Killinge BP 1
2019-09-01 16:15 IFK Viksjö 5 - IF Brommapojkarna 22 Viksjövallen 3
2019-09-07 09:00 Bele Barkarby FF 3:1 - Ursvik IK Svart 2 Strömvallen 2
2019-09-07 09:00 Sollentuna FK 2 - IFK Viksjö 5 Helenelunds IP 125
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Sundbybergs IK Gul Åkeshovs BP 11
2019-09-08 09:00 Ängby IF Röd 2 - Kista SC KFUM RÖD Ängby IP 2
2019-09-08 10:00 FK Bromma Grön - Sollentuna FK 7 Ängby Södra BP 11
2019-09-08 10:15 Ekerö IK 2:Gul - IFK Lidingö FK 5 blå Träkvistavallen 225
2019-09-08 15:15 Spånga IS FK 8 - Råsunda IS Blå Nälsta BP 11
2019-09-14 09:00 IF Brommapojkarna 22 - FK Bromma Grön Åkeshovs BP 11
2019-09-14 10:00 Råsunda IS Blå - Sollentuna FK 7 Huvudstafältet 11
2019-09-14 10:00 Ursvik IK Svart 2 - Ekerö IK 2:Gul Ursviks IP 12
2019-09-15 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Spånga IS FK 8 Kvarnbacka BP 11
2019-09-15 11:15 Sundbybergs IK Gul - Sollentuna FK 2 Örvallen 2
2019-09-15 11:30 IFK Lidingö FK 5 blå - Ängby IF Röd 2 Killinge BP 1
2019-09-15 16:15 IFK Viksjö 5 - Bele Barkarby FF 3:1 Viksjövallen 3
2019-09-21 09:00 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 22 Helenelunds IP 125
2019-09-21 10:15 Sollentuna FK 7 - Kista SC KFUM RÖD Norrvikens IP 125
2019-09-21 15:15 Bele Barkarby FF 3:1 - Sundbybergs IK Gul Strömvallen 2
2019-09-22 09:00 Ekerö IK 2:Gul - IFK Viksjö 5 Träkvistavallen 225
2019-09-22 10:00 FK Bromma Grön - Råsunda IS Blå Ängby Södra BP 11
2019-09-22 10:15 Ängby IF Röd 2 - Ursvik IK Svart 2 Ängby IP 2
2019-09-22 16:30 Spånga IS FK 8 - IFK Lidingö FK 5 blå Nälsta BP 11
2019-09-28 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Bele Barkarby FF 3:1 Åkeshovs BP 11
2019-09-28 09:00 IFK Viksjö 5 - Ängby IF Röd 2 Viksjövallen 3
2019-09-28 10:00 Ursvik IK Svart 2 - Spånga IS FK 8 Ursviks IP 12
2019-09-28 15:15 Sollentuna FK 2 - FK Bromma Grön Helenelunds IP 125
2019-09-29 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Råsunda IS Blå Kvarnbacka BP 11
2019-09-29 10:15 IFK Lidingö FK 5 blå - Sollentuna FK 7 Killinge BP 1
2019-09-29 11:15 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 2:Gul Örvallen 2