Spelprogram - P10-14

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 3:2 Mikael Lindblad 0760012906 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 1:Vit Erik Ståhlberg 0706554952 Blå/Blå/Blå
FC Järfälla 2 Adis Zubcevic 0707524544 Vit/Svart/Svarta
IF Brommapojkarna 19 Mattias Brantsberg 0768186603 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 25 Mohamed Tawane Odoway Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Vit Million Rezene Reda Blå/Blå/Blå
Kista SC KFUM GUL Kimmo Törnqvist Mörkblå/Svart/Mörkblå
Kungsängens IF 2 Håkan Daniel Palmqvist 0736899345 vit/blå/vit
Sollentuna FK 13 Christina Scherman 0769416942 Svart/vit/Svart/Svart
Som United Fotbollsförening 1 Mahamed Ali Ahmed Vit/blå/vit/ blå
Spånga IS FK 7 Mikael Ahlqvist Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Svart 1 Maria Elwin 0761226595 0761226595 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Röd 1 Lars Jacobsson 086519299 0709899215 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Bele Barkarby FF 3:2 - FC Järfälla 2 Strömvallen 2
2019-04-27 09:30 Kallhälls FF Vit - Kista SC KFUM GUL Bolindervallen 22
2019-04-27 12:30 IF Brommapojkarna 19 - Ursvik IK Svart 1 Hässelängens BP 1
2019-04-27 12:30 Som United Fotbollsförening 1 - Ängby IF Röd 1 Knutby BP 12
2019-04-27 12:45 Ekerö IK 1:Vit - IFK Viksjö 1 Träkvistavallen 226
2019-04-27 12:45 Sollentuna FK 13 - Kungsängens IF 2 Helenelunds IP 125
2019-04-28 11:30 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 25 Nälsta BP 11
Maj
2019-05-04 10:15 Kungsängens IF 2 - Som United Fotbollsförening 1 Kungsängens IP 31
2019-05-04 11:30 Ängby IF Röd 1 - Spånga IS FK 7 Ängby IP 2
2019-05-04 12:30 IF Brommapojkarna 25 - IF Brommapojkarna 19 Hässelängens BP 1
2019-05-04 15:15 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK 13 Viksjövallen 3
2019-05-04 16:15 Kista SC KFUM GUL - Bele Barkarby FF 3:2 Kvarnbacka BP 12
2019-05-05 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Kallhälls FF Vit Ursviks IP 11
2019-05-05 13:15 FC Järfälla 2 - Ekerö IK 1:Vit Tallbohovs IP 12
2019-05-11 09:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 25 Bolindervallen 22
2019-05-11 12:30 IF Brommapojkarna 19 - Ängby IF Röd 1 Hässelängens BP 1
2019-05-12 09:00 Ekerö IK 1:Vit - Kista SC KFUM GUL Träkvistavallen 226
2019-05-12 11:15 Som United Fotbollsförening 1 - Sollentuna FK 13 Knutby BP 12
2019-05-12 12:45 Spånga IS FK 7 - Kungsängens IF 2 Nälsta BP 11
2019-05-12 13:15 FC Järfälla 2 - IFK Viksjö 1 Tallbohovs IP 12
2019-05-12 16:45 Bele Barkarby FF 3:2 - Ursvik IK Svart 1 Strömvallen 2
2019-05-18 10:15 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 19 Kungsängens IP 31
2019-05-18 11:30 Ängby IF Röd 1 - Kallhälls FF Vit Ängby IP 2
2019-05-18 12:30 IF Brommapojkarna 25 - Bele Barkarby FF 3:2 Hässelängens BP 1
2019-05-18 14:00 Sollentuna FK 13 - Spånga IS FK 7 Helenelunds IP 125
2019-05-18 16:15 Kista SC KFUM GUL - FC Järfälla 2 Kvarnbacka BP 12
2019-05-18 16:30 IFK Viksjö 1 - Som United Fotbollsförening 1 Viksjövallen 3
2019-05-19 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Ekerö IK 1:Vit Ursviks IP 11
2019-05-25 09:30 Kallhälls FF Vit - Kungsängens IF 2 Bolindervallen 22
2019-05-25 11:15 IF Brommapojkarna 19 - Sollentuna FK 13 Hässelängens BP 1
2019-05-25 13:45 Kista SC KFUM GUL - IFK Viksjö 1 Kvarnbacka BP 12
2019-05-26 09:00 Ekerö IK 1:Vit - IF Brommapojkarna 25 Träkvistavallen 226
2019-05-26 11:30 Spånga IS FK 7 - Som United Fotbollsförening 1 Nälsta BP 11
2019-05-26 14:30 FC Järfälla 2 - Ursvik IK Svart 1 Järfällavallen 22
2019-05-26 15:30 Bele Barkarby FF 3:2 - Ängby IF Röd 1 Strömvallen 2
Juni
2019-06-01 10:15 Kungsängens IF 2 - Bele Barkarby FF 3:2 Kungsängens IP 31
2019-06-01 11:30 Ängby IF Röd 1 - Ekerö IK 1:Vit Ängby IP 2
2019-06-01 13:45 Som United Fotbollsförening 1 - IF Brommapojkarna 19 Knutby BP 12
2019-06-01 13:45 IF Brommapojkarna 25 - FC Järfälla 2 Hässelängens BP 1
2019-06-01 14:00 Sollentuna FK 13 - Kallhälls FF Vit Helenelunds IP 125
2019-06-01 15:15 IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 7 Viksjövallen 3
2019-06-02 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Kista SC KFUM GUL Ursviks IP 11
2019-06-08 09:00 Bele Barkarby FF 3:2 - Sollentuna FK 13 Strömvallen 2
2019-06-08 09:30 Kallhälls FF Vit - Som United Fotbollsförening 1 Bolindervallen 22
2019-06-08 10:00 Ursvik IK Svart 1 - IFK Viksjö 1 Ursviks IP 11
2019-06-08 11:15 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 7 Hässelängens BP 1
2019-06-08 13:45 Kista SC KFUM GUL - IF Brommapojkarna 25 Kvarnbacka BP 12
2019-06-09 09:00 Ekerö IK 1:Vit - Kungsängens IF 2 Träkvistavallen 226
2019-06-09 13:15 FC Järfälla 2 - Ängby IF Röd 1 Järfällavallen 22
Augusti
2019-08-24 10:15 Kungsängens IF 2 - FC Järfälla 2 Kungsängens IP 31
2019-08-24 12:45 Ängby IF Röd 1 - Kista SC KFUM GUL Ängby IP 2
2019-08-24 13:45 Som United Fotbollsförening 1 - Bele Barkarby FF 3:2 Knutby BP 12
2019-08-24 13:45 IF Brommapojkarna 25 - Ursvik IK Svart 1 Hässelängens BP 1
2019-08-24 14:00 Sollentuna FK 13 - Ekerö IK 1:Vit Helenelunds IP 125
2019-08-24 15:15 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 19 Viksjövallen 3
2019-08-25 14:00 Spånga IS FK 7 - Kallhälls FF Vit Nälsta BP 11
2019-08-31 10:00 Ursvik IK Svart 1 - Ängby IF Röd 1 Ursviks IP 12
2019-08-31 11:15 IF Brommapojkarna 25 - IFK Viksjö 1 Hässelängens BP 1
2019-08-31 12:00 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 19 Bolindervallen 22
2019-08-31 15:00 Kista SC KFUM GUL - Kungsängens IF 2 Kvarnbacka BP 12
September
2019-09-01 09:00 Ekerö IK 1:Vit - Som United Fotbollsförening 1 Träkvistavallen 226
2019-09-01 13:15 FC Järfälla 2 - Sollentuna FK 13 Järfällavallen 22
2019-09-01 18:00 Bele Barkarby FF 3:2 - Spånga IS FK 7 Strömvallen 2
2019-09-07 10:15 Kungsängens IF 2 - Ursvik IK Svart 1 Kungsängens IP 31
2019-09-07 12:45 IF Brommapojkarna 19 - Bele Barkarby FF 3:2 Hässelängens BP 1
2019-09-07 12:45 Ängby IF Röd 1 - IF Brommapojkarna 25 Ängby IP 2
2019-09-07 13:45 Som United Fotbollsförening 1 - FC Järfälla 2 Knutby BP 12
2019-09-07 14:00 Sollentuna FK 13 - Kista SC KFUM GUL Helenelunds IP 125
2019-09-07 15:15 IFK Viksjö 1 - Kallhälls FF Vit Viksjövallen 3
2019-09-08 12:45 Spånga IS FK 7 - Ekerö IK 1:Vit Nälsta BP 11
2019-09-14 11:15 IF Brommapojkarna 25 - Kungsängens IF 2 Hässelängens BP 1
2019-09-14 12:45 Ängby IF Röd 1 - IFK Viksjö 1 Ängby IP 2
2019-09-14 15:00 Ursvik IK Svart 1 - Sollentuna FK 13 Ursviks IP 11
2019-09-14 15:00 Kista SC KFUM GUL - Som United Fotbollsförening 1 Kvarnbacka BP 12
2019-09-15 09:00 Ekerö IK 1:Vit - IF Brommapojkarna 19 Träkvistavallen 226
2019-09-15 13:15 FC Järfälla 2 - Spånga IS FK 7 Järfällavallen 22
2019-09-15 18:00 Bele Barkarby FF 3:2 - Kallhälls FF Vit Strömvallen 2
2019-09-21 09:30 Kallhälls FF Vit - Ekerö IK 1:Vit Bolindervallen 22
2019-09-21 10:15 Kungsängens IF 2 - Ängby IF Röd 1 Kungsängens IP 31
2019-09-21 13:45 IF Brommapojkarna 19 - FC Järfälla 2 Hässelängens BP 1
2019-09-21 13:45 Som United Fotbollsförening 1 - Ursvik IK Svart 1 Knutby BP 12
2019-09-21 14:00 Sollentuna FK 13 - IF Brommapojkarna 25 Helenelunds IP 125
2019-09-21 16:30 IFK Viksjö 1 - Bele Barkarby FF 3:2 Viksjövallen 3
2019-09-22 14:00 Spånga IS FK 7 - Kista SC KFUM GUL Nälsta BP 11
2019-09-28 10:15 Kungsängens IF 2 - IFK Viksjö 1 Kungsängens IP 31
2019-09-28 12:30 IF Brommapojkarna 25 - Som United Fotbollsförening 1 Hässelängens BP 1
2019-09-28 12:45 Ängby IF Röd 1 - Sollentuna FK 13 Ängby IP 2
2019-09-28 15:00 Ursvik IK Svart 1 - Spånga IS FK 7 Ursviks IP 11
2019-09-28 16:15 Kista SC KFUM GUL - IF Brommapojkarna 19 Kvarnbacka BP 12
2019-09-29 10:15 Ekerö IK 1:Vit - Bele Barkarby FF 3:2 Träkvistavallen 226
2019-09-29 13:15 FC Järfälla 2 - Kallhälls FF Vit Järfällavallen 22