Spelprogram - P 9-15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Soheil Liaghat Ravesh 0703445066 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF Orange 3 Hans Bertil Jonas Hägerhäll 0708653277 Svart/Svart/Svart/Vit
Bromstens IK P10-2 Mimi Alansari Svart/svart/svart
Ekerö IK 1:Gul Johan Werme Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF vit 2 Per Daniel Larsson 0701663208 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 15 Martin Kwarnmark Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 24 Anna Yourée Terese Fröding Thongsuk Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Daniel Hagman 0763447877 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 8 Henrik Nylander 0704387902 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Spånga IS FK 10 Oskar Bejbom 0705119993 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Svart Malin Svensson 0722002877 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart1 Fredrik Lindgren 0701961777 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Vit 2 Stuart Lascelles 0733547577 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Ursvik IK Svart1 - IF Brommapojkarna 6 Örvallen 25
2019-04-27 13:00 IF Brommapojkarna 24 - Hässelby SK FF vit 2 Grimsta IP 36
2019-04-27 16:00 IF Brommapojkarna 15 - Ekerö IK 1:Gul Grimsta IP 35
2019-04-28 10:00 Bele Barkarby FF Orange 3 - Spånga IS FK 10 Strömvallen 25
2019-04-28 10:00 IFK Viksjö 8 - Ängby IF Vit 2 Viksjövallen 35
Maj
2019-05-03 18:00 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 15 Läroverket 1
2019-05-04 10:00 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 24 Träkvistavallen 216
2019-05-04 11:00 Hässelby SK FF vit 2 - Bele Barkarby FF Orange 3 Hässelby IP 225
2019-05-04 12:00 Ängby IF Vit 2 - Ursvik IK Svart1 Ängby IP 36
2019-05-04 13:00 IF Brommapojkarna 6 - Sundbybergs IK Svart Grimsta IP 36
2019-05-04 17:00 Spånga IS FK 10 - Bromstens IK P10-2 Nälsta BP 126
2019-05-10 19:00 Sundbybergs IK Svart - AIK FF 1 Golfängarna 15
2019-05-11 10:00 Bromstens IK P10-2 - Hässelby SK FF vit 2 Spånga IP 52
2019-05-11 10:00 Ursvik IK Svart1 - IFK Viksjö 8 Örvallen 25
2019-05-11 11:00 Sundbybergs IK Svart - Ängby IF Vit 2 Golfängarna 15
2019-05-11 13:00 IF Brommapojkarna 15 - IF Brommapojkarna 6 Grimsta IP 35
2019-05-11 16:00 IF Brommapojkarna 24 - AIK FF 1 Grimsta IP 36
2019-05-12 10:00 Bele Barkarby FF Orange 3 - Ekerö IK 1:Gul Strömvallen 25
2019-05-15 19:00 AIK FF 1 - Bele Barkarby FF Orange 3 Läroverket 1
2019-05-18 10:00 Ekerö IK 1:Gul - Bromstens IK P10-2 Träkvistavallen 216
2019-05-18 11:00 Hässelby SK FF vit 2 - Spånga IS FK 10 Hässelby IP 225
2019-05-18 12:00 Ängby IF Vit 2 - IF Brommapojkarna 15 Ängby IP 36
2019-05-18 14:00 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 24 Grimsta IP 36
2019-05-19 11:00 IFK Viksjö 8 - Sundbybergs IK Svart Viksjövallen 35
2019-05-25 11:00 Bromstens IK P10-2 - AIK FF 1 Spånga IP 52
2019-05-25 11:00 Sundbybergs IK Svart - Ursvik IK Svart1 Golfängarna 15
2019-05-25 13:00 IF Brommapojkarna 15 - IFK Viksjö 8 Grimsta IP 35
2019-05-25 17:00 Spånga IS FK 10 - Ekerö IK 1:Gul Nälsta BP 126
2019-05-26 12:00 Bele Barkarby FF Orange 3 - IF Brommapojkarna 6 Strömvallen 25
2019-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 24 - Ängby IF Vit 2 Maltesholmsskolans BP 16
2019-05-31 18:00 AIK FF 1 - Spånga IS FK 10 Läroverket 1
Juni
2019-06-01 10:00 Ekerö IK 1:Gul - Hässelby SK FF vit 2 Träkvistavallen 216
2019-06-01 11:00 Ursvik IK Svart1 - IF Brommapojkarna 15 Örvallen 25
2019-06-01 12:00 Ängby IF Vit 2 - Bele Barkarby FF Orange 3 Ängby IP 36
2019-06-01 14:00 IF Brommapojkarna 6 - Bromstens IK P10-2 Grimsta IP 36
2019-06-02 10:00 IFK Viksjö 8 - IF Brommapojkarna 24 Viksjövallen 35
2019-06-08 11:00 Bromstens IK P10-2 - Ängby IF Vit 2 Knutby BP 116
2019-06-08 11:00 Hässelby SK FF vit 2 - AIK FF 1 Hässelby IP 225
2019-06-08 14:00 IF Brommapojkarna 24 - Ursvik IK Svart1 Grimsta IP 36
2019-06-08 14:00 IF Brommapojkarna 15 - Sundbybergs IK Svart Grimsta IP 35
2019-06-08 15:00 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 6 Nälsta BP 126
2019-06-09 10:00 Bele Barkarby FF Orange 3 - IFK Viksjö 8 Strömvallen 25
Augusti
2019-08-21 19:00 AIK FF 1 - Ekerö IK 1:Gul Läroverket 1
2019-08-24 11:00 Sundbybergs IK Svart - IF Brommapojkarna 24 Golfängarna 15
2019-08-24 11:00 Ursvik IK Svart1 - Bele Barkarby FF Orange 3 Örvallen 25
2019-08-24 12:00 Ängby IF Vit 2 - Spånga IS FK 10 Ängby IP 36
2019-08-24 12:00 IF Brommapojkarna 6 - Hässelby SK FF vit 2 Grimsta IP 36
2019-08-25 11:00 IFK Viksjö 8 - Bromstens IK P10-2 Viksjövallen 35
2019-08-31 10:00 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 6 Träkvistavallen 216
2019-08-31 11:00 Bromstens IK P10-2 - Ursvik IK Svart1 Spånga IP 52
2019-08-31 12:00 IF Brommapojkarna 24 - IF Brommapojkarna 15 Grimsta IP 36
2019-08-31 13:00 Hässelby SK FF vit 2 - Ängby IF Vit 2 Hässelby IP 225
2019-08-31 16:00 Spånga IS FK 10 - IFK Viksjö 8 Nälsta BP 126
September
2019-09-01 12:00 Bele Barkarby FF Orange 3 - Sundbybergs IK Svart Strömvallen 25
2019-09-07 10:00 Ursvik IK Svart1 - Spånga IS FK 10 Örvallen 25
2019-09-07 11:00 Sundbybergs IK Svart - Bromstens IK P10-2 Golfängarna 15
2019-09-07 12:00 Ängby IF Vit 2 - Ekerö IK 1:Gul Ängby IP 36
2019-09-07 13:00 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF 1 Grimsta IP 36
2019-09-07 15:00 IF Brommapojkarna 15 - Bele Barkarby FF Orange 3 Grimsta IP 35
2019-09-08 12:00 IFK Viksjö 8 - Hässelby SK FF vit 2 Viksjövallen 35
2019-09-12 18:00 AIK FF 1 - Ängby IF Vit 2 Läroverket 1
2019-09-14 10:00 Ekerö IK 1:Gul - IFK Viksjö 8 Träkvistavallen 216
2019-09-14 11:00 Bromstens IK P10-2 - IF Brommapojkarna 15 Spånga IP 52
2019-09-14 11:00 Hässelby SK FF vit 2 - Ursvik IK Svart1 Hässelby IP 225
2019-09-14 13:00 Spånga IS FK 10 - Sundbybergs IK Svart Nälsta BP 126
2019-09-15 10:00 Bele Barkarby FF Orange 3 - IF Brommapojkarna 24 Strömvallen 25
2019-09-21 11:00 Sundbybergs IK Svart - Hässelby SK FF vit 2 Golfängarna 15
2019-09-21 11:00 Ursvik IK Svart1 - Ekerö IK 1:Gul Örvallen 25
2019-09-21 13:00 Ängby IF Vit 2 - IF Brommapojkarna 6 Ängby IP 36
2019-09-21 15:00 IF Brommapojkarna 15 - Spånga IS FK 10 Grimsta IP 35
2019-09-21 16:00 IF Brommapojkarna 24 - Bromstens IK P10-2 Grimsta IP 36
2019-09-22 12:00 IFK Viksjö 8 - AIK FF 1 Viksjövallen 35
2019-09-26 18:00 AIK FF 1 - Ursvik IK Svart1 Läroverket 1
2019-09-28 10:00 Bromstens IK P10-2 - Bele Barkarby FF Orange 3 Spånga IP 52
2019-09-28 10:00 Ekerö IK 1:Gul - Sundbybergs IK Svart Träkvistavallen 216
2019-09-28 13:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Viksjö 8 Grimsta IP 36
2019-09-28 14:00 Hässelby SK FF vit 2 - IF Brommapojkarna 15 Hässelby IP 225
2019-09-28 14:00 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 126