Spelprogram - P 9-14

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 13 Kaan Özbek 0707396753 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF Blå 2 Lisa Cabander 0736123287 Svart/Svart/Svart/Vit
FC Järfälla Svart 1 Enrique Castellanos 0737401027 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF svart 2 Fredrika Winström 0730796391 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 19 Erik Danckwardt 0735230135 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 3 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 4 Jeanette Margareta Asp Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Som United Fotbollsförening 1 Mahamed Ali Ahmed Vit/blå/vit/ blå
Spånga IS FK 12 Kristofer Steneberg 0705825802 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Röd Jan Vesterbacka 0702129513 Grön/Vit/Grön
Tensta United IS Said Mohamed Aden 0721229225 Blå , Svart , marin blå
Ursvik IK Vit1 Magnus Minnema Lindhé 0709538499 Gult/Svart/Svart
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Ängby IF Röd 3 Tobias Vallin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 19:00 AIK FF 13 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Läroverket 1
2019-04-27 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - FC Järfälla Svart 1 Knutby BP 115
2019-04-27 11:00 Hässelby SK FF svart 2 - IF Brommapojkarna 19 Hässelby IP 225
2019-04-27 12:00 Sundbybergs IK Röd - Ursvik IK Vit1 Rissne IP 25
2019-04-27 13:00 Ängby IF Röd 3 - Tensta United IS Ängby IP 36
2019-04-27 14:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Viksjö 4 Grimsta IP 35
2019-04-27 14:00 Spånga IS FK 12 - Bele Barkarby FF Blå 2 Nälsta BP 126
Maj
2019-05-04 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 3 Knutby BP 115
2019-05-04 10:00 Ursvik IK Vit1 - Spånga IS FK 12 Örvallen 26
2019-05-04 11:00 Tensta United IS - Sundbybergs IK Röd Spånga IP 52
2019-05-04 13:00 IF Brommapojkarna 19 - Som United Fotbollsförening 1 Grimsta IP 35
2019-05-05 10:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - Hässelby SK FF svart 2 Strömvallen 25
2019-05-05 10:00 FC Järfälla Svart 1 - AIK FF 13 Tallbohovs IP 125
2019-05-05 11:00 IFK Viksjö 4 - Ängby IF Röd 3 Viksjövallen 36
2019-05-09 18:00 AIK FF 13 - IF Brommapojkarna 19 Läroverket 1
2019-05-11 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - Bele Barkarby FF Blå 2 Knutby BP 115
2019-05-11 11:00 Tensta United IS - Ursvik IK Vit1 Spånga IP 52
2019-05-11 12:00 Sundbybergs IK Röd - IFK Viksjö 4 Rissne IP 25
2019-05-11 12:00 Ängby IF Röd 3 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Ängby IP 36
2019-05-11 13:00 Hässelby SK FF svart 2 - Spånga IS FK 12 Hässelby IP 225
2019-05-11 15:00 IF Brommapojkarna 3 - FC Järfälla Svart 1 Grimsta IP 35
2019-05-18 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Sundbybergs IK Röd Knutby BP 115
2019-05-18 11:00 Ursvik IK Vit1 - Hässelby SK FF svart 2 Örvallen 26
2019-05-18 14:00 IF Brommapojkarna 19 - IF Brommapojkarna 3 Grimsta IP 35
2019-05-18 16:00 Spånga IS FK 12 - Som United Fotbollsförening 1 Nälsta BP 126
2019-05-19 11:00 FC Järfälla Svart 1 - Ängby IF Röd 3 Järfällavallen 225
2019-05-19 11:00 IFK Viksjö 4 - Tensta United IS Viksjövallen 36
2019-05-19 12:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - AIK FF 13 Strömvallen 25
2019-05-22 19:00 AIK FF 13 - Spånga IS FK 12 Läroverket 1
2019-05-25 10:00 IF Brommapojkarna 3 - Bele Barkarby FF Blå 2 Strömvallen 25
2019-05-25 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - Hässelby SK FF svart 2 Knutby BP 115
2019-05-25 10:00 Tensta United IS - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Spånga IP 52
2019-05-25 12:00 Sundbybergs IK Röd - FC Järfälla Svart 1 Rissne IP 25
2019-05-26 11:00 Ängby IF Röd 3 - IF Brommapojkarna 19 Ängby IP 36
2019-05-26 13:00 IFK Viksjö 4 - Ursvik IK Vit1 Viksjövallen 36
Juni
2019-06-01 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IFK Viksjö 4 Knutby BP 115
2019-06-01 11:00 Ursvik IK Vit1 - Som United Fotbollsförening 1 Örvallen 26
2019-06-01 13:00 Hässelby SK FF svart 2 - AIK FF 13 Hässelby IP 225
2019-06-01 13:00 IF Brommapojkarna 19 - Sundbybergs IK Röd Grimsta IP 35
2019-06-01 16:00 Spånga IS FK 12 - IF Brommapojkarna 3 Nälsta BP 126
2019-06-02 10:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - Ängby IF Röd 3 Strömvallen 25
2019-06-02 11:00 FC Järfälla Svart 1 - Tensta United IS Järfällavallen 225
2019-06-05 19:00 AIK FF 13 - Som United Fotbollsförening 1 Läroverket 1
2019-06-08 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Ursvik IK Vit1 Knutby BP 115
2019-06-08 12:00 Sundbybergs IK Röd - Bele Barkarby FF Blå 2 Rissne IP 25
2019-06-08 13:00 IF Brommapojkarna 3 - Hässelby SK FF svart 2 Grimsta IP 35
2019-06-09 10:00 Tensta United IS - IF Brommapojkarna 19 Knutby BP 115
2019-06-09 11:00 Ängby IF Röd 3 - Spånga IS FK 12 Ängby IP 36
2019-06-09 12:00 IFK Viksjö 4 - FC Järfälla Svart 1 Viksjövallen 36
Augusti
2019-08-24 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - IF Brommapojkarna 3 Knutby BP 115
2019-08-24 10:00 Ursvik IK Vit1 - AIK FF 13 Örvallen 26
2019-08-24 12:00 Hässelby SK FF svart 2 - Ängby IF Röd 3 Hässelby IP 225
2019-08-24 12:00 IF Brommapojkarna 19 - IFK Viksjö 4 Grimsta IP 35
2019-08-24 17:00 Spånga IS FK 12 - Sundbybergs IK Röd Nälsta BP 126
2019-08-25 10:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - Tensta United IS Strömvallen 25
2019-08-25 10:00 FC Järfälla Svart 1 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Järfällavallen 225
2019-08-31 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 19 Knutby BP 115
2019-08-31 10:00 Tensta United IS - Spånga IS FK 12 Spånga IP 52
2019-08-31 12:00 Sundbybergs IK Röd - Hässelby SK FF svart 2 Rissne IP 25
2019-08-31 13:00 Ängby IF Röd 3 - Som United Fotbollsförening 1 Ängby IP 36
2019-08-31 13:00 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 13 Grimsta IP 35
September
2019-09-01 10:00 FC Järfälla Svart 1 - Ursvik IK Vit1 Järfällavallen 225
2019-09-01 12:00 IFK Viksjö 4 - Bele Barkarby FF Blå 2 Viksjövallen 36
2019-09-05 18:00 AIK FF 13 - Ängby IF Röd 3 Läroverket 1
2019-09-07 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - Sundbybergs IK Röd Knutby BP 115
2019-09-07 11:00 Ursvik IK Vit1 - IF Brommapojkarna 3 Örvallen 26
2019-09-07 12:00 Hässelby SK FF svart 2 - Tensta United IS Hässelby IP 225
2019-09-07 13:00 Spånga IS FK 12 - IFK Viksjö 4 Nälsta BP 126
2019-09-07 13:00 IF Brommapojkarna 19 - FC Järfälla Svart 1 Grimsta IP 35
2019-09-08 11:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Strömvallen 25
2019-09-14 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Spånga IS FK 12 Knutby BP 115
2019-09-14 10:00 Tensta United IS - Som United Fotbollsförening 1 Spånga IP 52
2019-09-14 12:00 Sundbybergs IK Röd - AIK FF 13 Rissne IP 25
2019-09-14 13:00 Ängby IF Röd 3 - IF Brommapojkarna 3 Ängby IP 36
2019-09-14 14:00 IF Brommapojkarna 19 - Ursvik IK Vit1 Grimsta IP 35
2019-09-15 11:00 FC Järfälla Svart 1 - Bele Barkarby FF Blå 2 Järfällavallen 225
2019-09-15 12:00 IFK Viksjö 4 - Hässelby SK FF svart 2 Viksjövallen 36
2019-09-18 19:00 AIK FF 13 - Tensta United IS Läroverket 1
2019-09-21 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - IFK Viksjö 4 Knutby BP 115
2019-09-21 10:00 Ursvik IK Vit1 - Ängby IF Röd 3 Örvallen 26
2019-09-21 11:00 Hässelby SK FF svart 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hässelby IP 225
2019-09-21 15:00 Spånga IS FK 12 - FC Järfälla Svart 1 Nälsta BP 126
2019-09-21 16:00 IF Brommapojkarna 3 - Sundbybergs IK Röd Grimsta IP 35
2019-09-22 12:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - IF Brommapojkarna 19 Strömvallen 25
2019-09-28 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Som United Fotbollsförening 1 Knutby BP 115
2019-09-28 11:00 Tensta United IS - IF Brommapojkarna 3 Spånga IP 52
2019-09-28 12:00 Sundbybergs IK Röd - Ängby IF Röd 3 Rissne IP 25
2019-09-28 14:00 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 12 Grimsta IP 35
2019-09-29 11:00 FC Järfälla Svart 1 - Hässelby SK FF svart 2 Järfällavallen 225
2019-09-29 12:00 Bele Barkarby FF Blå 2 - Ursvik IK Vit1 Strömvallen 25
2019-09-29 12:00 IFK Viksjö 4 - AIK FF 13 Viksjövallen 36