Spelprogram - P 9-12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF Babylon 1 Milad Toma Ibrahim 087955435 0704160114 vit/vit/vit/
Bele Barkarby FF Vit 1 Nina Elisabeth Karlsson 0704157580 Svart/Svart/Svart/Vit
FK Bromma Grön Helene Gunnarsson Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF vit 1 Per Daniel Larsson 0701663208 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 18 Erik Danckwardt 0735230135 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 23 Ulrika Maria Svensson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 4 Vasilios Vlachogiannis 0707916043 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Peter Gustafsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Viksjö 6 Henrik Nylander 0704387902 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kälvesta IOFF FK M Mikael Larsson Vinröd-Gul/Vinröd/Gul
Spånga IS FK 2 Anna Maria Modén Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 9 Åsa Petersson 0702668351 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Blå1 Jim Holmlund 0725464622 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Grön 2 Johan Stemme Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Ursvik IK Blå1 - Spånga IS FK 9 Örvallen 25
2019-04-27 12:00 Ängby IF Grön 2 - IFK Viksjö 1 Ängby IP 36
2019-04-27 13:00 Hässelby SK FF vit 1 - FK Bromma Grön Hässelby IP 225
2019-04-27 16:00 IF Brommapojkarna 18 - Assyriska FF Babylon 1 Grimsta IP 36
2019-04-27 17:00 Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF Vit 1 Nälsta BP 126
2019-04-28 09:00 Kälvesta IOFF FK M - IF Brommapojkarna 4 Vällingby BP 125
2019-04-28 11:00 IFK Viksjö 6 - IF Brommapojkarna 23 Viksjövallen 35
Maj
2019-05-02 19:00 FK Bromma Grön - Ursvik IK Blå1 Ängby Södra BP 126
2019-05-04 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 2 Spånga IP 51
2019-05-04 15:00 Spånga IS FK 9 - Kälvesta IOFF FK M Nälsta BP 126
2019-05-04 15:00 IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö 6 Grimsta IP 36
2019-05-04 15:00 IF Brommapojkarna 23 - Ängby IF Grön 2 Grimsta IP 35
2019-05-05 11:00 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 18 Viksjövallen 35
2019-05-05 11:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - Hässelby SK FF vit 1 Strömvallen 25
2019-05-11 11:00 Hässelby SK FF vit 1 - Assyriska FF Babylon 1 Hässelby IP 225
2019-05-11 13:00 Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 126
2019-05-11 13:00 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 4 Ängby IP 36
2019-05-11 14:00 IF Brommapojkarna 18 - IF Brommapojkarna 23 Grimsta IP 36
2019-05-12 09:00 Kälvesta IOFF FK M - Ursvik IK Blå1 Vällingby BP 125
2019-05-12 10:00 IFK Viksjö 6 - Spånga IS FK 9 Viksjövallen 35
2019-05-12 12:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - FK Bromma Grön Strömvallen 25
2019-05-16 18:00 FK Bromma Grön - Kälvesta IOFF FK M Ängby Södra BP 126
2019-05-18 10:00 Ursvik IK Blå1 - IFK Viksjö 6 Örvallen 25
2019-05-18 10:00 Assyriska FF Babylon 1 - Bele Barkarby FF Vit 1 Spånga IP 51
2019-05-18 12:00 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 18 Grimsta IP 36
2019-05-18 13:00 Spånga IS FK 9 - Ängby IF Grön 2 Nälsta BP 126
2019-05-18 15:00 IF Brommapojkarna 23 - Spånga IS FK 2 Grimsta IP 35
2019-05-19 12:00 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF vit 1 Viksjövallen 35
2019-05-24 19:00 Spånga IS FK 9 - Spånga IS FK 2 Nälsta BP 125
2019-05-25 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - FK Bromma Grön Spånga IP 51
2019-05-25 12:00 Ängby IF Grön 2 - Ursvik IK Blå1 Ängby IP 36
2019-05-25 14:00 Hässelby SK FF vit 1 - IF Brommapojkarna 23 Hässelby IP 225
2019-05-25 15:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 4 Nälsta BP 126
2019-05-26 10:00 IFK Viksjö 6 - Kälvesta IOFF FK M Viksjövallen 35
2019-05-26 11:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - IFK Viksjö 1 Strömvallen 25
2019-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 18 - Spånga IS FK 9 Maltesholmsskolans BP 15
Juni
2019-06-01 10:00 Ursvik IK Blå1 - IF Brommapojkarna 18 Örvallen 25
2019-06-01 14:00 IF Brommapojkarna 23 - Bele Barkarby FF Vit 1 Grimsta IP 35
2019-06-01 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Hässelby SK FF vit 1 Grimsta IP 36
2019-06-02 09:00 Kälvesta IOFF FK M - Ängby IF Grön 2 Vällingby BP 125
2019-06-02 11:00 FK Bromma Grön - IFK Viksjö 6 Ängby Södra BP 126
2019-06-02 12:00 IFK Viksjö 1 - Assyriska FF Babylon 1 Viksjövallen 35
2019-06-08 12:00 Ängby IF Grön 2 - IFK Viksjö 6 Ängby IP 36
2019-06-08 13:00 Spånga IS FK 2 - Ursvik IK Blå1 Nälsta BP 126
2019-06-08 14:00 Hässelby SK FF vit 1 - Spånga IS FK 9 Hässelby IP 225
2019-06-08 16:00 IF Brommapojkarna 18 - Kälvesta IOFF FK M Grimsta IP 36
2019-06-09 11:00 IFK Viksjö 1 - FK Bromma Grön Viksjövallen 35
2019-06-09 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - IF Brommapojkarna 23 Knutby BP 115
2019-06-09 11:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - IF Brommapojkarna 4 Strömvallen 25
Augusti
2019-08-22 19:00 FK Bromma Grön - Ängby IF Grön 2 Ängby Södra BP 126
2019-08-24 10:00 Ursvik IK Blå1 - Hässelby SK FF vit 1 Örvallen 25
2019-08-24 13:00 Spånga IS FK 9 - Bele Barkarby FF Vit 1 Nälsta BP 126
2019-08-24 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Assyriska FF Babylon 1 Grimsta IP 36
2019-08-24 15:00 IF Brommapojkarna 23 - IFK Viksjö 1 Grimsta IP 35
2019-08-25 09:00 Kälvesta IOFF FK M - Spånga IS FK 2 Vällingby BP 125
2019-08-25 12:00 IFK Viksjö 6 - IF Brommapojkarna 18 Viksjövallen 35
2019-08-31 11:00 Hässelby SK FF vit 1 - Kälvesta IOFF FK M Hässelby IP 225
2019-08-31 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 9 Spånga IP 51
2019-08-31 14:00 IF Brommapojkarna 18 - Ängby IF Grön 2 Grimsta IP 36
2019-08-31 14:00 IF Brommapojkarna 23 - FK Bromma Grön Grimsta IP 35
2019-08-31 15:00 Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 6 Nälsta BP 126
September
2019-09-01 10:00 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 4 Viksjövallen 35
2019-09-01 10:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - Ursvik IK Blå1 Strömvallen 25
2019-09-05 18:00 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 18 Ängby Södra BP 126
2019-09-07 11:00 Ursvik IK Blå1 - Assyriska FF Babylon 1 Örvallen 25
2019-09-07 12:00 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 23 Grimsta IP 36
2019-09-07 13:00 Ängby IF Grön 2 - Spånga IS FK 2 Ängby IP 36
2019-09-07 17:00 Spånga IS FK 9 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 126
2019-09-08 09:00 Kälvesta IOFF FK M - Bele Barkarby FF Vit 1 Vällingby BP 125
2019-09-08 10:00 IFK Viksjö 6 - Hässelby SK FF vit 1 Viksjövallen 35
2019-09-14 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Kälvesta IOFF FK M Spånga IP 51
2019-09-14 13:00 Hässelby SK FF vit 1 - Ängby IF Grön 2 Hässelby IP 225
2019-09-14 13:00 IF Brommapojkarna 4 - FK Bromma Grön Grimsta IP 36
2019-09-14 13:00 IF Brommapojkarna 23 - Spånga IS FK 9 Grimsta IP 35
2019-09-14 14:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 18 Nälsta BP 126
2019-09-15 11:00 IFK Viksjö 1 - Ursvik IK Blå1 Viksjövallen 35
2019-09-15 12:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - IFK Viksjö 6 Strömvallen 25
2019-09-19 19:00 FK Bromma Grön - Spånga IS FK 2 Ängby Södra BP 126
2019-09-21 10:00 Ursvik IK Blå1 - IF Brommapojkarna 23 Örvallen 25
2019-09-21 12:00 Ängby IF Grön 2 - Bele Barkarby FF Vit 1 Ängby IP 36
2019-09-21 13:00 IF Brommapojkarna 18 - Hässelby SK FF vit 1 Grimsta IP 36
2019-09-21 13:00 Spånga IS FK 9 - IF Brommapojkarna 4 Nälsta BP 126
2019-09-22 09:00 Kälvesta IOFF FK M - IFK Viksjö 1 Vällingby BP 125
2019-09-22 10:00 IFK Viksjö 6 - Assyriska FF Babylon 1 Viksjövallen 35
2019-09-28 11:00 Hässelby SK FF vit 1 - Spånga IS FK 2 Hässelby IP 225
2019-09-28 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Ängby IF Grön 2 Spånga IP 51
2019-09-28 12:00 IF Brommapojkarna 23 - Kälvesta IOFF FK M Grimsta IP 35
2019-09-28 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Ursvik IK Blå1 Grimsta IP 36
2019-09-28 17:00 Spånga IS FK 9 - FK Bromma Grön Nälsta BP 126
2019-09-29 10:00 IFK Viksjö 1 - IFK Viksjö 6 Viksjövallen 35
2019-09-29 10:00 Bele Barkarby FF Vit 1 - IF Brommapojkarna 18 Strömvallen 25