Spelprogram - P 9-11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Orange 1 Hans Bertil Jonas Hägerhäll 0708653277 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 2 Gul Tobias Gustavsson GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Blå Mikael Danell 0708782843 Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
FC Järfälla Vit Mark Allyn 0739597799 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF svart 1 Fredrika Winström 0730796391 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 20 Martin Salborn 0708691375 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 22 Maria Marianne Ulfsdotter Sundman Sandberg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 Torgny Israelsson 0732740984 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 2 Peter Gustafsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Viksjö 7 Henrik Nylander 0704387902 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Vit Johan Forsberg 0702410099 Blå/Blå/Blå
Spånga IS FK 4 Oskar Bejbom 0705119993 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 7 Jenny Gustafsson Kullmer 0707263551 Blå-vit/Blå/Blå
Ängby IF Röd 2 Tobias Vallin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 IF Brommapojkarna 5 - Hässelby SK FF svart 1 Grimsta IP 35
2019-04-27 13:00 Spånga IS FK 7 - IFK Viksjö 7 Nälsta BP 126
2019-04-27 15:00 IF Brommapojkarna 20 - Ängby IF Röd 2 Grimsta IP 36
2019-04-28 10:00 Bro IK Blå - Bollstanäs SK 2 Gul Bro IP 36
2019-04-28 11:00 FC Järfälla Vit - Kallhälls FF Vit Tallbohovs IP 125
2019-04-28 11:00 Bele Barkarby FF Orange 1 - IF Brommapojkarna 22 Strömvallen 25
2019-04-28 12:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 35
Maj
2019-05-04 08:30 Bollstanäs SK 2 Gul - IF Brommapojkarna 5 Bollstanäs IP 226
2019-05-04 10:30 Kallhälls FF Vit - Spånga IS FK 7 Bolindervallen 216
2019-05-04 12:00 Hässelby SK FF svart 1 - IF Brommapojkarna 20 Hässelby IP 225
2019-05-04 13:00 Ängby IF Röd 2 - IFK Viksjö 2 Ängby IP 36
2019-05-04 14:00 IF Brommapojkarna 22 - Bro IK Blå Grimsta IP 36
2019-05-04 14:00 Spånga IS FK 4 - FC Järfälla Vit Nälsta BP 126
2019-05-05 10:00 IFK Viksjö 7 - Bele Barkarby FF Orange 1 Viksjövallen 35
2019-05-11 10:00 Bro IK Blå - IFK Viksjö 7 Bro IP 35
2019-05-11 14:00 IF Brommapojkarna 5 - IF Brommapojkarna 22 Grimsta IP 35
2019-05-11 14:00 Spånga IS FK 4 - Kallhälls FF Vit Nälsta BP 126
2019-05-11 15:00 IF Brommapojkarna 20 - Bollstanäs SK 2 Gul Grimsta IP 36
2019-05-12 11:00 FC Järfälla Vit - Ängby IF Röd 2 Tallbohovs IP 125
2019-05-12 11:00 Bele Barkarby FF Orange 1 - Spånga IS FK 7 Strömvallen 25
2019-05-12 12:00 IFK Viksjö 2 - Hässelby SK FF svart 1 Viksjövallen 35
2019-05-18 10:30 Kallhälls FF Vit - Bele Barkarby FF Orange 1 Bolindervallen 216
2019-05-18 13:00 Hässelby SK FF svart 1 - FC Järfälla Vit Hässelby IP 225
2019-05-18 13:00 Ängby IF Röd 2 - Spånga IS FK 4 Ängby IP 36
2019-05-18 15:00 IF Brommapojkarna 22 - IF Brommapojkarna 20 Grimsta IP 36
2019-05-18 17:00 Spånga IS FK 7 - Bro IK Blå Nälsta BP 126
2019-05-19 08:30 Bollstanäs SK 2 Gul - IFK Viksjö 2 Bollstanäs IP 226
2019-05-19 10:00 IFK Viksjö 7 - IF Brommapojkarna 5 Viksjövallen 35
2019-05-25 10:00 Bro IK Blå - Bele Barkarby FF Orange 1 Bro IP 35
2019-05-25 13:00 Ängby IF Röd 2 - Kallhälls FF Vit Ängby IP 36
2019-05-25 14:00 Spånga IS FK 4 - Hässelby SK FF svart 1 Nälsta BP 126
2019-05-25 16:00 IF Brommapojkarna 20 - IFK Viksjö 7 Grimsta IP 36
2019-05-25 16:00 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 7 Grimsta IP 35
2019-05-26 11:00 FC Järfälla Vit - Bollstanäs SK 2 Gul Järfällavallen 225
2019-05-26 11:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 22 Viksjövallen 35
Juni
2019-06-01 10:30 Kallhälls FF Vit - Bro IK Blå Bolindervallen 216
2019-06-01 12:00 IF Brommapojkarna 22 - FC Järfälla Vit Grimsta IP 36
2019-06-01 12:00 Hässelby SK FF svart 1 - Ängby IF Röd 2 Hässelby IP 225
2019-06-01 14:00 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 20 Nälsta BP 126
2019-06-02 08:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Spånga IS FK 4 Bollstanäs IP 225
2019-06-02 11:00 IFK Viksjö 7 - IFK Viksjö 2 Viksjövallen 35
2019-06-02 12:00 Bele Barkarby FF Orange 1 - IF Brommapojkarna 5 Strömvallen 25
2019-06-08 12:00 Hässelby SK FF svart 1 - Kallhälls FF Vit Hässelby IP 225
2019-06-08 13:00 Ängby IF Röd 2 - Bollstanäs SK 2 Gul Ängby IP 36
2019-06-08 14:00 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 22 Nälsta BP 126
2019-06-08 15:00 IF Brommapojkarna 20 - Bele Barkarby FF Orange 1 Grimsta IP 36
2019-06-08 16:00 IF Brommapojkarna 5 - Bro IK Blå Grimsta IP 35
2019-06-09 10:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 7 Viksjövallen 35
2019-06-09 11:00 FC Järfälla Vit - IFK Viksjö 7 Järfällavallen 225
Augusti
2019-08-24 10:00 Bro IK Blå - IF Brommapojkarna 20 Bro IP 35
2019-08-24 10:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Hässelby SK FF svart 1 Bollstanäs IP 226
2019-08-24 10:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 5 Bolindervallen 216
2019-08-24 11:00 IF Brommapojkarna 22 - Ängby IF Röd 2 Grimsta IP 36
2019-08-24 15:00 Spånga IS FK 7 - FC Järfälla Vit Nälsta BP 126
2019-08-25 10:00 IFK Viksjö 7 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 35
2019-08-25 11:00 Bele Barkarby FF Orange 1 - IFK Viksjö 2 Strömvallen 25
2019-08-31 12:00 Hässelby SK FF svart 1 - IF Brommapojkarna 22 Hässelby IP 225
2019-08-31 12:00 Ängby IF Röd 2 - IFK Viksjö 7 Ängby IP 36
2019-08-31 15:00 IF Brommapojkarna 20 - IF Brommapojkarna 5 Grimsta IP 36
2019-08-31 17:00 Spånga IS FK 4 - Spånga IS FK 7 Nälsta BP 126
September
2019-09-01 08:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Kallhälls FF Vit Bollstanäs IP 226
2019-09-01 11:00 FC Järfälla Vit - Bele Barkarby FF Orange 1 Järfällavallen 225
2019-09-01 12:00 IFK Viksjö 2 - Bro IK Blå Viksjövallen 35
2019-09-07 10:00 Bro IK Blå - FC Järfälla Vit Bro IP 35
2019-09-07 10:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 20 Bolindervallen 216
2019-09-07 15:00 Spånga IS FK 7 - Ängby IF Röd 2 Nälsta BP 126
2019-09-07 15:00 IF Brommapojkarna 22 - Bollstanäs SK 2 Gul Grimsta IP 36
2019-09-07 16:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö 2 Grimsta IP 35
2019-09-08 10:00 Bele Barkarby FF Orange 1 - Spånga IS FK 4 Strömvallen 25
2019-09-08 11:00 IFK Viksjö 7 - Hässelby SK FF svart 1 Viksjövallen 35
2019-09-14 11:00 IF Brommapojkarna 22 - Kallhälls FF Vit Grimsta IP 36
2019-09-14 12:00 Hässelby SK FF svart 1 - Spånga IS FK 7 Hässelby IP 225
2019-09-14 12:00 Ängby IF Röd 2 - Bele Barkarby FF Orange 1 Ängby IP 36
2019-09-14 17:00 Spånga IS FK 4 - Bro IK Blå Nälsta BP 126
2019-09-15 08:30 Bollstanäs SK 2 Gul - IFK Viksjö 7 Bollstanäs IP 225
2019-09-15 10:00 FC Järfälla Vit - IF Brommapojkarna 5 Järfällavallen 225
2019-09-15 12:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 20 Viksjövallen 35
2019-09-21 10:00 Bro IK Blå - Ängby IF Röd 2 Bro IP 35
2019-09-21 10:30 Kallhälls FF Vit - IFK Viksjö 2 Bolindervallen 216
2019-09-21 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 4 Grimsta IP 35
2019-09-21 15:00 IF Brommapojkarna 20 - FC Järfälla Vit Grimsta IP 36
2019-09-21 17:00 Spånga IS FK 7 - Bollstanäs SK 2 Gul Nälsta BP 126
2019-09-22 11:00 Bele Barkarby FF Orange 1 - Hässelby SK FF svart 1 Strömvallen 25
2019-09-22 11:00 IFK Viksjö 7 - IF Brommapojkarna 22 Viksjövallen 35
2019-09-28 11:00 IF Brommapojkarna 22 - Spånga IS FK 7 Grimsta IP 36
2019-09-28 13:00 Hässelby SK FF svart 1 - Bro IK Blå Hässelby IP 225
2019-09-28 13:00 Ängby IF Röd 2 - IF Brommapojkarna 5 Ängby IP 36
2019-09-28 13:00 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 20 Nälsta BP 126
2019-09-29 09:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Bele Barkarby FF Orange 1 Bollstanäs IP 215
2019-09-29 10:00 FC Järfälla Vit - IFK Viksjö 2 Järfällavallen 225
2019-09-29 12:00 IFK Viksjö 7 - Kallhälls FF Vit Viksjövallen 35