Spelprogram - P 9-10

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Blå 1 Lisa Cabander 0736123287 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 1 Grön Rickard Rocklind GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Vit Pär Tojkander 0705146193 Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
FC Järfälla Svart 2 Enrique Castellanos 0737401027 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF blå 2 Fredrik Hermelin 0708561838 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 2 Jonas Adolfsson 0732501288 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 27 Karin Lindberg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 9 Kristin Kull 0709507246 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 3 Jeanette Margareta Asp Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Viksjö 9 Henrik Nylander 0704387902 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Järfälla FF Jim Tore Bakerød
Kallhälls FF Blå Johan Forsberg 0702410099 Blå/Blå/Blå
Spånga IS FK 3 Åsa Petersson 0702668351 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 6 Kristofer Steneberg 0705825802 Blå-vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Bro IK Vit Bollstanäs IP 226
2019-04-27 10:30 Kallhälls FF Blå - FC Järfälla Svart 2 Bolindervallen 216
2019-04-27 12:00 Hässelby SK FF blå 2 - IF Brommapojkarna 2 Hässelby IP 225
2019-04-27 15:00 IF Brommapojkarna 27 - Bele Barkarby FF Blå 1 Grimsta IP 35
2019-04-27 16:00 Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö 9 Nälsta BP 126
2019-04-28 11:00 Järfälla FF - IF Brommapojkarna 9 Tallbohovs IP 126
2019-04-28 12:00 IFK Viksjö 3 - Spånga IS FK 6 Viksjövallen 36
Maj
2019-05-04 10:00 Bro IK Vit - IF Brommapojkarna 27 Bro IP 35
2019-05-04 12:00 IF Brommapojkarna 2 - Bollstanäs SK 1 Grön Grimsta IP 36
2019-05-04 14:00 IF Brommapojkarna 9 - Hässelby SK FF blå 2 Grimsta IP 35
2019-05-04 16:00 Spånga IS FK 6 - Järfälla FF Nälsta BP 126
2019-05-05 11:00 FC Järfälla Svart 2 - IFK Viksjö 3 Tallbohovs IP 125
2019-05-05 12:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - Spånga IS FK 3 Strömvallen 25
2019-05-05 12:00 IFK Viksjö 9 - Kallhälls FF Blå Viksjövallen 35
2019-05-10 16:00 IF Brommapojkarna 27 - IF Brommapojkarna 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-11 10:30 Kallhälls FF Blå - Bele Barkarby FF Blå 1 Bolindervallen 216
2019-05-11 10:30 Bollstanäs SK 1 Grön - IF Brommapojkarna 9 Bollstanäs IP 226
2019-05-11 12:00 Hässelby SK FF blå 2 - Spånga IS FK 6 Hässelby IP 225
2019-05-11 15:00 Spånga IS FK 3 - Bro IK Vit Nälsta BP 126
2019-05-12 11:00 Järfälla FF - IFK Viksjö 3 Tallbohovs IP 126
2019-05-12 11:00 IFK Viksjö 9 - FC Järfälla Svart 2 Viksjövallen 35
2019-05-18 10:00 Bro IK Vit - Kallhälls FF Blå Bro IP 35
2019-05-18 11:00 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 3 Grimsta IP 36
2019-05-18 12:00 IF Brommapojkarna 9 - IF Brommapojkarna 27 Grimsta IP 35
2019-05-18 14:00 Spånga IS FK 6 - Bollstanäs SK 1 Grön Nälsta BP 126
2019-05-19 10:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - IFK Viksjö 9 Strömvallen 25
2019-05-19 10:00 FC Järfälla Svart 2 - Järfälla FF Järfällavallen 225
2019-05-19 12:00 IFK Viksjö 3 - Hässelby SK FF blå 2 Viksjövallen 36
2019-05-24 19:00 Spånga IS FK 6 - Spånga IS FK 3 Nälsta BP 126
2019-05-25 10:30 Kallhälls FF Blå - IF Brommapojkarna 2 Bolindervallen 216
2019-05-25 12:00 Hässelby SK FF blå 2 - Järfälla FF Hässelby IP 225
2019-05-25 15:00 IF Brommapojkarna 27 - Spånga IS FK 6 Grimsta IP 35
2019-05-26 10:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - FC Järfälla Svart 2 Strömvallen 25
2019-05-26 10:30 Bollstanäs SK 1 Grön - IFK Viksjö 3 Bollstanäs IP 216
2019-05-26 12:00 IFK Viksjö 9 - Bro IK Vit Viksjövallen 35
2019-05-26 13:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 9 Nälsta BP 11
Juni
2019-06-01 10:00 Bro IK Vit - Bele Barkarby FF Blå 1 Bro IP 35
2019-06-01 13:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Viksjö 9 Grimsta IP 36
2019-06-01 15:00 IF Brommapojkarna 9 - Kallhälls FF Blå Grimsta IP 35
2019-06-02 10:00 Järfälla FF - Bollstanäs SK 1 Grön Järfällavallen 226
2019-06-02 10:00 FC Järfälla Svart 2 - Hässelby SK FF blå 2 Järfällavallen 225
2019-06-02 11:00 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 27 Viksjövallen 36
2019-06-08 10:00 Bro IK Vit - FC Järfälla Svart 2 Bro IP 35
2019-06-08 10:30 Kallhälls FF Blå - Spånga IS FK 6 Bolindervallen 216
2019-06-08 15:00 IF Brommapojkarna 27 - Järfälla FF Grimsta IP 35
2019-06-08 17:00 Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 126
2019-06-09 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Hässelby SK FF blå 2 Bollstanäs IP 226
2019-06-09 12:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 25
2019-06-09 12:00 IFK Viksjö 9 - IF Brommapojkarna 9 Viksjövallen 35
Augusti
2019-08-24 11:00 Hässelby SK FF blå 2 - IF Brommapojkarna 27 Hässelby IP 225
2019-08-24 13:00 IF Brommapojkarna 9 - Bele Barkarby FF Blå 1 Grimsta IP 35
2019-08-24 14:00 Spånga IS FK 6 - IFK Viksjö 9 Nälsta BP 126
2019-08-24 15:00 IF Brommapojkarna 2 - Bro IK Vit Grimsta IP 36
2019-08-25 10:00 Järfälla FF - Spånga IS FK 3 Järfällavallen 226
2019-08-25 11:00 FC Järfälla Svart 2 - Bollstanäs SK 1 Grön Järfällavallen 225
2019-08-25 12:00 IFK Viksjö 3 - Kallhälls FF Blå Viksjövallen 36
2019-08-31 10:00 Bro IK Vit - IF Brommapojkarna 9 Bro IP 35
2019-08-31 10:30 Kallhälls FF Blå - Järfälla FF Bolindervallen 216
2019-08-31 12:00 IF Brommapojkarna 27 - Bollstanäs SK 1 Grön Grimsta IP 35
2019-08-31 13:00 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK FF blå 2 Nälsta BP 126
2019-08-31 13:00 IF Brommapojkarna 2 - FC Järfälla Svart 2 Grimsta IP 36
September
2019-09-01 11:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - Spånga IS FK 6 Strömvallen 25
2019-09-01 11:00 IFK Viksjö 9 - IFK Viksjö 3 Viksjövallen 35
2019-09-07 10:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Spånga IS FK 3 Bollstanäs IP 226
2019-09-07 11:00 Hässelby SK FF blå 2 - Kallhälls FF Blå Hässelby IP 225
2019-09-07 14:00 Spånga IS FK 6 - Bro IK Vit Nälsta BP 126
2019-09-07 14:00 IF Brommapojkarna 9 - IF Brommapojkarna 2 Grimsta IP 35
2019-09-08 10:00 Järfälla FF - IFK Viksjö 9 Järfällavallen 226
2019-09-08 11:00 FC Järfälla Svart 2 - IF Brommapojkarna 27 Järfällavallen 225
2019-09-08 12:00 IFK Viksjö 3 - Bele Barkarby FF Blå 1 Viksjövallen 36
2019-09-14 10:00 Bro IK Vit - IFK Viksjö 3 Bro IP 35
2019-09-14 10:30 Kallhälls FF Blå - Bollstanäs SK 1 Grön Bolindervallen 216
2019-09-14 14:00 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 6 Grimsta IP 36
2019-09-14 15:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 27 Nälsta BP 126
2019-09-14 15:00 IF Brommapojkarna 9 - FC Järfälla Svart 2 Grimsta IP 35
2019-09-15 10:00 IFK Viksjö 9 - Hässelby SK FF blå 2 Viksjövallen 35
2019-09-15 11:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - Järfälla FF Strömvallen 25
2019-09-21 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - IFK Viksjö 9 Bollstanäs IP 226
2019-09-21 13:00 IF Brommapojkarna 27 - Kallhälls FF Blå Grimsta IP 35
2019-09-21 13:00 Hässelby SK FF blå 2 - Bele Barkarby FF Blå 1 Hässelby IP 225
2019-09-21 16:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 9 Nälsta BP 126
2019-09-22 10:00 Järfälla FF - Bro IK Vit Järfällavallen 226
2019-09-22 11:00 FC Järfälla Svart 2 - Spånga IS FK 3 Järfällavallen 225
2019-09-22 12:00 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 2 Viksjövallen 36
2019-09-28 10:00 Bro IK Vit - Hässelby SK FF blå 2 Bro IP 35
2019-09-28 10:30 Kallhälls FF Blå - Spånga IS FK 3 Bolindervallen 216
2019-09-28 12:00 IF Brommapojkarna 2 - Järfälla FF Grimsta IP 36
2019-09-28 13:00 IF Brommapojkarna 9 - IFK Viksjö 3 Grimsta IP 35
2019-09-28 16:00 Spånga IS FK 6 - FC Järfälla Svart 2 Nälsta BP 126
2019-09-29 11:00 Bele Barkarby FF Blå 1 - Bollstanäs SK 1 Grön Strömvallen 25
2019-09-29 11:00 IFK Viksjö 9 - IF Brommapojkarna 27 Viksjövallen 35