Spelprogram - F12-12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Sofiän Norstad Habeish 0707356552 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK Vit Anette Aglert GUL/GRÖN/GRÖN
FK Bromma Grön Charlotte Mattsson 0701814243 Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 2 Åsa Kneck 08279548 0731570802 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 5 Madeleine Bondesson 0702181188 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 4 vit Gabriel Littson Enning 0703133330 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 3 Vanja Lundgren Stenhoff 0733967209 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF 2 Bengt Magnus Allan Ernfors Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 1 Ove Larsson 0858177015 0702863302 vit/blå/vit
Råsunda IS Blå Erik Börjesson 0706738127 Blå/Vit/Blå
Spånga IS FK 1 Niklas Briselius 0733770839 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Gul Åsa Lindén 0707227879 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 20:00 Bollstanäs SK Vit - IF Brommapojkarna 5 Bollstanäs IP 21
2019-04-27 10:00 Hässelby SK FF 2 - Råsunda IS Blå Hässelby IP 21
2019-04-27 10:15 Kungsängens IF 1 - FK Bromma Grön Kungsängens IP 32
2019-04-27 11:30 IFK Lidingö FK 4 vit - Spånga IS FK 1 Hersby BP 1
2019-04-27 12:30 Ursvik IK Gul - Kallhälls FF 2 Ursviks IP 12
Maj
2019-05-03 18:45 FK Bromma Grön - AIK FF 3 Ängby Södra BP 11
2019-05-04 10:15 IF Brommapojkarna 5 - Hässelby SK FF 2 Vällingby BP 12
2019-05-04 10:15 Råsunda IS Blå - IFK Lidingö FK 4 vit Råsunda IP 12
2019-05-04 11:30 Kallhälls FF 2 - Bollstanäs SK Vit Bolindervallen 21
2019-05-05 10:15 Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 12
2019-05-11 10:00 Hässelby SK FF 2 - Kallhälls FF 2 Hässelby IP 21
2019-05-11 10:15 IFK Lidingö FK 4 vit - IF Brommapojkarna 5 Hersby BP 1
2019-05-11 10:15 AIK FF 3 - Kungsängens IF 1 Råsunda IP 11
2019-05-11 13:45 Ursvik IK Gul - FK Bromma Grön Ursviks IP 12
2019-05-12 09:00 IFK Viksjö 3 - Råsunda IS Blå Viksjövallen 21
2019-05-17 18:45 FK Bromma Grön - Bollstanäs SK Vit Ängby Södra BP 11
2019-05-18 10:15 IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö 3 Vällingby BP 12
2019-05-18 11:30 Kungsängens IF 1 - Ursvik IK Gul Kungsängens IP 32
2019-05-18 11:30 Kallhälls FF 2 - IFK Lidingö FK 4 vit Bolindervallen 21
2019-05-18 11:30 Råsunda IS Blå - Spånga IS FK 1 Råsunda IP 12
2019-05-24 18:45 Bollstanäs SK Vit - Kungsängens IF 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-25 10:00 Hässelby SK FF 2 - FK Bromma Grön Hässelby IP 21
2019-05-25 13:45 Ursvik IK Gul - AIK FF 3 Ursviks IP 12
2019-05-26 10:15 IFK Viksjö 3 - Kallhälls FF 2 Viksjövallen 21
2019-05-26 11:30 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 5 Nälsta BP 12
2019-05-31 18:45 FK Bromma Grön - IFK Lidingö FK 4 vit Ängby Södra BP 11
Juni
2019-06-01 10:15 IF Brommapojkarna 5 - Råsunda IS Blå Vällingby BP 12
2019-06-01 11:30 AIK FF 3 - Bollstanäs SK Vit Råsunda IP 11
2019-06-01 11:30 Kungsängens IF 1 - Hässelby SK FF 2 Kungsängens IP 32
2019-06-01 11:30 Kallhälls FF 2 - Spånga IS FK 1 Bolindervallen 21
2019-06-07 18:45 Bollstanäs SK Vit - Ursvik IK Gul Bollstanäs IP 21
2019-06-08 10:00 Hässelby SK FF 2 - AIK FF 3 Hässelby IP 21
2019-06-08 11:30 IFK Lidingö FK 4 vit - Kungsängens IF 1 Hersby BP 1
2019-06-08 15:00 Råsunda IS Blå - Kallhälls FF 2 Bolindervallen 21
2019-06-09 09:00 IFK Viksjö 3 - FK Bromma Grön Viksjövallen 21
Augusti
2019-08-23 18:45 FK Bromma Grön - Spånga IS FK 1 Ängby Södra BP 11
2019-08-24 10:15 Kungsängens IF 1 - IFK Viksjö 3 Kungsängens IP 32
2019-08-24 11:30 AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 4 vit Råsunda IP 11
2019-08-24 11:30 Kallhälls FF 2 - IF Brommapojkarna 5 Bolindervallen 21
2019-08-24 13:45 Ursvik IK Gul - Hässelby SK FF 2 Ursviks IP 12
2019-08-31 10:00 Hässelby SK FF 2 - Bollstanäs SK Vit Hässelby IP 21
2019-08-31 10:15 IFK Lidingö FK 4 vit - Ursvik IK Gul Hersby BP 1
2019-08-31 11:30 Råsunda IS Blå - FK Bromma Grön Råsunda IP 12
September
2019-09-01 10:15 IFK Viksjö 3 - AIK FF 3 Viksjövallen 21
2019-09-01 10:15 Spånga IS FK 1 - Kungsängens IF 1 Nälsta BP 12
2019-09-06 18:45 Bollstanäs SK Vit - IFK Lidingö FK 4 vit Bollstanäs IP 21
2019-09-06 18:45 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 5 Ängby Södra BP 11
2019-09-07 10:15 Kungsängens IF 1 - Råsunda IS Blå Kungsängens IP 32
2019-09-07 11:30 AIK FF 3 - Spånga IS FK 1 Råsunda IP 11
2019-09-07 13:45 Ursvik IK Gul - IFK Viksjö 3 Ursviks IP 12
2019-09-14 10:15 IF Brommapojkarna 5 - Kungsängens IF 1 Vällingby BP 12
2019-09-14 11:30 IFK Lidingö FK 4 vit - Hässelby SK FF 2 Hersby BP 1
2019-09-14 11:30 Kallhälls FF 2 - FK Bromma Grön Bolindervallen 21
2019-09-14 11:30 Råsunda IS Blå - AIK FF 3 Råsunda IP 12
2019-09-15 10:15 IFK Viksjö 3 - Bollstanäs SK Vit Viksjövallen 21
2019-09-15 11:30 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK Gul Nälsta BP 12
2019-09-20 20:00 Bollstanäs SK Vit - Spånga IS FK 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-21 10:00 Hässelby SK FF 2 - IFK Viksjö 3 Hässelby IP 21
2019-09-21 11:30 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 5 Råsunda IP 11
2019-09-21 11:30 Kungsängens IF 1 - Kallhälls FF 2 Kungsängens IP 32
2019-09-21 13:45 Ursvik IK Gul - Råsunda IS Blå Ursviks IP 12
2019-09-28 10:15 IF Brommapojkarna 5 - Ursvik IK Gul Vällingby BP 12
2019-09-28 14:00 Kallhälls FF 2 - AIK FF 3 Bolindervallen 21
2019-09-28 14:00 Råsunda IS Blå - Bollstanäs SK Vit Råsunda IP 12
2019-09-29 10:15 IFK Viksjö 3 - IFK Lidingö FK 4 vit Viksjövallen 21
2019-09-29 11:30 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 2 Nälsta BP 12