Spelprogram - F12- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Sofiän Norstad Habeish 0707356552 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 2 Madelaine Klang 0768080138 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK Gul Kristian Örnelius +4733221077 Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Charlotte Mattsson 0701814243 Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 1 Åsa Kneck 08279548 0731570802 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 2 Fredrik Svederman 0761160022 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 3 blå Jonas Stalquist 0707700504 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 2 Vanja Lundgren Stenhoff 0733967209 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Nockebyhovs IF Mattias Gretzer Ljusblå/Svart/Blå
Råsunda IS Vit Erik Börjesson 0706738127 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 1 Lena Irene Lassenius 0703765408 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Grön Christin Sylvander 0709992611 Grön/Vit/Grön
Vasalunds IF Svart Christian Thunholm 0703927955 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF 3 Fredrik Ryde Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:45 FK Bromma Svart - Nockebyhovs IF Ängby Södra BP 11
2019-04-27 11:30 Sundbybergs IK Grön - Råsunda IS Vit Sundbybergs IP 21
2019-04-27 11:30 Vasalunds IF Svart - Ängby IF 3 Råsunda IP 11
2019-04-28 10:00 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 2 Helenelunds IP 2
2019-04-28 10:15 IFK Viksjö 2 - IFK Lidingö FK 3 blå Viksjövallen 21
2019-04-28 11:30 Ekerö IK Gul - Hässelby SK FF 1 Träkvistavallen 21
Maj
2019-05-04 10:00 Hässelby SK FF 1 - Sundbybergs IK Grön Hässelby IP 21
2019-05-04 10:15 IF Brommapojkarna 2 - IFK Viksjö 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-04 10:15 Nockebyhovs IF - Vasalunds IF Svart Åkeshovs BP 11
2019-05-04 11:30 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 1 Strömvallen 2
2019-05-04 12:45 Råsunda IS Vit - AIK FF 2 Råsunda IP 11
2019-05-04 14:00 IFK Lidingö FK 3 blå - FK Bromma Svart Hersby BP 1
2019-05-04 14:30 Ängby IF 3 - Ekerö IK Gul Ängby IP 3
2019-05-05 09:00 AIK FF 2 - Bele Barkarby FF 2 Råsunda IP 11
2019-05-10 18:45 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 2 Ängby Södra BP 11
2019-05-11 10:00 Sollentuna FK 1 - Råsunda IS Vit Helenelunds IP 2
2019-05-11 11:30 AIK FF 2 - Hässelby SK FF 1 Råsunda IP 11
2019-05-11 11:30 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF 3 Örvallen 11
2019-05-11 11:30 IFK Lidingö FK 3 blå - Nockebyhovs IF Hersby BP 1
2019-05-12 10:15 IFK Viksjö 2 - Bele Barkarby FF 2 Viksjövallen 21
2019-05-12 11:30 Ekerö IK Gul - Vasalunds IF Svart Träkvistavallen 21
2019-05-18 10:00 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 1 Hässelby IP 21
2019-05-18 10:15 Vasalunds IF Svart - Sundbybergs IK Grön Råsunda IP 12
2019-05-18 10:15 Bele Barkarby FF 2 - FK Bromma Svart Strömvallen 2
2019-05-18 10:15 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 3 blå Stora Mossens IP 2
2019-05-18 12:45 Råsunda IS Vit - IFK Viksjö 2 Råsunda IP 11
2019-05-19 11:30 Nockebyhovs IF - Ekerö IK Gul Åkeshovs BP 11
2019-05-19 13:00 IFK Viksjö 2 - Hässelby SK FF 1 Viksjövallen 21
2019-05-19 17:45 Ängby IF 3 - AIK FF 2 Ängby IP 2
2019-05-24 18:45 FK Bromma Svart - Råsunda IS Vit Ängby Södra BP 11
2019-05-25 10:00 Sollentuna FK 1 - Ängby IF 3 Helenelunds IP 2
2019-05-25 10:15 AIK FF 2 - Vasalunds IF Svart Råsunda IP 11
2019-05-25 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Nockebyhovs IF Stora Mossens IP 2
2019-05-25 11:30 Sundbybergs IK Grön - Ekerö IK Gul Sundbybergs IP 21
2019-05-25 16:30 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 2
2019-05-26 15:15 IFK Lidingö FK 3 blå - Bele Barkarby FF 2 Hersby BP 1
Juni
2019-06-01 10:15 Nockebyhovs IF - Sundbybergs IK Grön Åkeshovs BP 11
2019-06-02 11:30 Ekerö IK Gul - AIK FF 2 Träkvistavallen 21
2019-06-02 14:00 Vasalunds IF Svart - Sollentuna FK 1 Råsunda IP 12
2019-06-02 17:45 Ängby IF 3 - IFK Viksjö 2 Ängby IP 2
2019-06-07 18:45 FK Bromma Svart - Ängby IF 3 Ängby Södra BP 11
2019-06-08 10:00 Sollentuna FK 1 - Ekerö IK Gul Helenelunds IP 2
2019-06-08 10:15 Bele Barkarby FF 2 - Nockebyhovs IF Strömvallen 2
2019-06-08 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Råsunda IS Vit Stora Mossens IP 2
2019-06-08 10:15 IFK Lidingö FK 3 blå - Hässelby SK FF 1 Hersby BP 1
2019-06-08 12:45 AIK FF 2 - Sundbybergs IK Grön Råsunda IP 11
2019-06-09 10:15 IFK Viksjö 2 - Vasalunds IF Svart Viksjövallen 21
2019-06-09 19:15 Hässelby SK FF 1 - FK Bromma Svart Ängby Södra BP 11
2019-06-16 10:30 Råsunda IS Vit - IFK Lidingö FK 3 blå Råsunda IP 12
Augusti
2019-08-18 16:00 Sundbybergs IK Grön - FK Bromma Svart Sundbybergs IP 22
2019-08-24 09:00 Sollentuna FK 1 - AIK FF 2 Helenelunds IP 2
2019-08-24 10:00 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Hässelby IP 21
2019-08-24 10:15 Vasalunds IF Svart - FK Bromma Svart Råsunda IP 12
2019-08-24 10:15 Råsunda IS Vit - Bele Barkarby FF 2 Råsunda IP 11
2019-08-25 11:30 Ekerö IK Gul - IFK Viksjö 2 Träkvistavallen 21
2019-08-25 11:30 Nockebyhovs IF - AIK FF 2 Åkeshovs BP 11
2019-08-30 18:45 FK Bromma Svart - Ekerö IK Gul Ängby Södra BP 11
2019-08-30 19:15 Ängby IF 3 - IFK Lidingö FK 3 blå Smedshagens BP 1
2019-08-31 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF 3 Stora Mossens IP 2
2019-08-31 11:30 Bele Barkarby FF 2 - Hässelby SK FF 1 Strömvallen 2
2019-08-31 12:45 Råsunda IS Vit - Nockebyhovs IF Råsunda IP 11
2019-08-31 12:45 IFK Lidingö FK 3 blå - Vasalunds IF Svart Hersby BP 1
September
2019-09-01 09:00 IFK Viksjö 2 - Sundbybergs IK Grön Viksjövallen 21
2019-09-06 17:45 Ängby IF 3 - Bele Barkarby FF 2 Ängby IP 3
2019-09-07 10:15 Vasalunds IF Svart - IF Brommapojkarna 2 Råsunda IP 12
2019-09-07 12:45 AIK FF 2 - IFK Viksjö 2 Råsunda IP 11
2019-09-07 17:30 Hässelby SK FF 1 - Råsunda IS Vit Hässelby IP 21
2019-09-08 11:30 Ekerö IK Gul - IFK Lidingö FK 3 blå Träkvistavallen 21
2019-09-08 11:30 Nockebyhovs IF - Sollentuna FK 1 Åkeshovs BP 11
2019-09-13 18:45 FK Bromma Svart - AIK FF 2 Ängby Södra BP 11
2019-09-14 10:00 Hässelby SK FF 1 - Nockebyhovs IF Hässelby IP 21
2019-09-14 10:15 Råsunda IS Vit - Ängby IF 3 Råsunda IP 11
2019-09-14 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Ekerö IK Gul Stora Mossens IP 2
2019-09-14 11:30 Bele Barkarby FF 2 - Vasalunds IF Svart Strömvallen 2
2019-09-14 12:45 IFK Lidingö FK 3 blå - Sundbybergs IK Grön Hersby BP 1
2019-09-15 09:00 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 1 Viksjövallen 21
2019-09-21 10:00 Sollentuna FK 1 - FK Bromma Svart Helenelunds IP 2
2019-09-21 10:15 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 3 blå Råsunda IP 11
2019-09-21 10:15 Vasalunds IF Svart - Råsunda IS Vit Råsunda IP 12
2019-09-22 11:30 Ekerö IK Gul - Bele Barkarby FF 2 Träkvistavallen 21
2019-09-22 11:30 Nockebyhovs IF - IFK Viksjö 2 Åkeshovs BP 11
2019-09-22 14:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 2 Örvallen 2
2019-09-22 17:45 Ängby IF 3 - Hässelby SK FF 1 Ängby IP 2
2019-09-27 18:45 FK Bromma Svart - IFK Viksjö 2 Ängby Södra BP 11
2019-09-27 19:00 Sundbybergs IK Grön - Sollentuna FK 1 Sundbybergs IP 22
2019-09-28 10:00 Hässelby SK FF 1 - Vasalunds IF Svart Hässelby IP 21
2019-09-28 10:15 Bele Barkarby FF 2 - Sundbybergs IK Grön Strömvallen 2
2019-09-28 10:15 IF Brommapojkarna 2 - AIK FF 2 Stora Mossens IP 2
2019-09-28 11:30 Råsunda IS Vit - Ekerö IK Gul Råsunda IP 11
2019-09-28 12:45 IFK Lidingö FK 3 blå - Sollentuna FK 1 Hersby BP 1
2019-09-29 16:30 Ängby IF 3 - Nockebyhovs IF Ängby IP 2