Spelprogram - F11- 9

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 2 Anders Bergstrand 0733345631 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Erikslunds KF Grön Jonas Castenvik Grön/Svart/Grön
IFK Bergshamra Stephen Paul +46704700847 Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 11 blå Johan Alfredsson 0736332676 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Tobias Alsborger Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 2 Tove Bergman Vit/Blå/Vit
Norrtulls SK 1 Henrik Halvarsson 0708346652 Gul/Svart/Gul
Runby IF 1 Jesper Öberg 0739104450 Röd/Svart/Röd
Sollentuna FK 7 Maria Gustafsson 0734237031 Svart/vit/Svart/Svart
Stocksunds IF F08 Carl Möller 0706417796 Gul/Svart/Gul
Sundbybergs IK Vit Tom Wadegård 0767203492 Grön/Vit/Grön
Vallentuna BK DF Svart Therese Wideman 0735465588 Röd/Svarta/Röda
Åkersberga BK Grön Karin Gunilla Sofia Erlandsson 0725516859 Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - Sollentuna FK 7 Hjorthagens IP 2
2019-04-27 10:15 Sundbybergs IK Vit - IFK Bergshamra Sundbybergs IP 22
2019-04-27 15:15 Norrtulls SK 1 - IFK Stocksund 2 Bellevue BP 1
2019-04-27 15:15 IFK Lidingö FK 11 blå - Erikslunds KF Grön Bodal 1
2019-04-28 11:15 Erikslunds KF Grön - Runby IF 1 Erikslund 11
2019-04-28 15:15 Vallentuna BK DF Svart - IFK Lidingö FK 11 blå Vallentuna IP 32
2019-04-28 18:00 IFK Österåker FK 2 - Åkersberga BK Grön Åkersberga IP 21
Maj
2019-05-04 11:15 Runby IF 1 - Norrtulls SK 1 Runby IP 1
2019-05-04 13:15 IFK Bergshamra - Vallentuna BK DF Svart Bergshamra IP 2
2019-05-05 09:00 Sollentuna FK 7 - Sundbybergs IK Vit Edsbergs Sportfält 32
2019-05-05 10:15 Åkersberga BK Grön - Stocksunds IF F08 Margretelunds IP 22
2019-05-05 16:30 IFK Stocksund 2 - IFK Österåker FK 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-10 18:00 IFK Österåker FK 2 - Runby IF 1 Åkersberga IP 21
2019-05-11 09:00 Sundbybergs IK Vit - Djurgårdens IF FF 2 Örvallen 12
2019-05-11 11:00 Stocksunds IF F08 - IFK Stocksund 2 Stockhagens IP 2
2019-05-12 10:15 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 11 blå Bellevue BP 1
2019-05-12 11:15 Erikslunds KF Grön - IFK Bergshamra Erikslund 11
2019-05-12 14:00 Vallentuna BK DF Svart - Sollentuna FK 7 Vallentuna IP 32
2019-05-18 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - Vallentuna BK DF Svart Hjorthagens IP 2
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 11 blå - IFK Österåker FK 2 Bodal 1
2019-05-18 11:15 Runby IF 1 - Stocksunds IF F08 Runby IP 1
2019-05-18 13:15 IFK Bergshamra - Norrtulls SK 1 Bergshamra IP 2
2019-05-19 09:00 Sollentuna FK 7 - Erikslunds KF Grön Edsbergs Sportfält 22
2019-05-19 16:30 IFK Stocksund 2 - Åkersberga BK Grön Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-25 10:15 Åkersberga BK Grön - Runby IF 1 Margretelunds IP 22
2019-05-25 11:00 Stocksunds IF F08 - IFK Lidingö FK 11 blå Stockhagens IP 2
2019-05-25 14:00 Norrtulls SK 1 - Sollentuna FK 7 Bellevue BP 1
2019-05-26 10:15 IFK Österåker FK 2 - IFK Bergshamra Åkersberga IP 21
2019-05-26 11:15 Erikslunds KF Grön - Djurgårdens IF FF 2 Erikslund 11
2019-05-26 16:30 Vallentuna BK DF Svart - Sundbybergs IK Vit Vallentuna IP 32
Juni
2019-06-01 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - Norrtulls SK 1 Hjorthagens IP 2
2019-06-01 10:15 Sundbybergs IK Vit - Erikslunds KF Grön Sundbybergs IP 22
2019-06-01 10:15 IFK Lidingö FK 11 blå - Åkersberga BK Grön Breviks IP 22
2019-06-01 11:15 Runby IF 1 - IFK Stocksund 2 Runby IP 1
2019-06-02 09:00 Sollentuna FK 7 - IFK Österåker FK 2 Edsbergs Sportfält 22
2019-06-08 09:00 IFK Österåker FK 2 - Djurgårdens IF FF 2 Åkersberga IP 21
2019-06-08 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Bergshamra Margretelunds IP 22
2019-06-08 11:00 Stocksunds IF F08 - Sollentuna FK 7 Stockhagens IP 2
2019-06-08 15:15 Norrtulls SK 1 - Sundbybergs IK Vit Bellevue BP 1
2019-06-09 11:15 Erikslunds KF Grön - Vallentuna BK DF Svart Erikslund 11
2019-06-09 17:45 IFK Stocksund 2 - IFK Lidingö FK 11 blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-10 18:30 IFK Bergshamra - Stocksunds IF F08 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Augusti
2019-08-24 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - Stocksunds IF F08 Hjorthagens IP 2
2019-08-24 11:30 IFK Lidingö FK 11 blå - Runby IF 1 Bodal 1
2019-08-24 13:15 IFK Bergshamra - IFK Stocksund 2 Bergshamra IP 2
2019-08-25 09:00 Sollentuna FK 7 - Åkersberga BK Grön Edsbergs Sportfält 22
2019-08-25 10:15 Sundbybergs IK Vit - IFK Österåker FK 2 Sundbybergs IP 22
2019-08-25 12:45 Vallentuna BK DF Svart - Norrtulls SK 1 Vallentuna IP 32
2019-08-31 09:00 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK DF Svart Åkersberga IP 21
2019-08-31 11:00 Stocksunds IF F08 - Sundbybergs IK Vit Stockhagens IP 2
2019-08-31 11:15 Runby IF 1 - IFK Bergshamra Runby IP 1
2019-08-31 15:15 Norrtulls SK 1 - Erikslunds KF Grön Bellevue BP 1
September
2019-09-01 12:00 Åkersberga BK Grön - Djurgårdens IF FF 2 Margretelunds IP 22
2019-09-01 17:45 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 7 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-07 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Stocksund 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-07 11:30 Sundbybergs IK Vit - Åkersberga BK Grön Sundbybergs IP 22
2019-09-07 12:00 Vallentuna BK DF Svart - Stocksunds IF F08 Tele2 Arena 12
2019-09-07 12:00 IFK Bergshamra - IFK Lidingö FK 11 blå Tele2 Arena 13
2019-09-07 14:00 Sollentuna FK 7 - Runby IF 1 Runby IP 1
2019-09-08 12:30 Erikslunds KF Grön - IFK Österåker FK 2 Erikslund 11
2019-09-14 09:00 IFK Österåker FK 2 - Norrtulls SK 1 Åkersberga IP 21
2019-09-14 09:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Sollentuna FK 7 Bodal 1
2019-09-14 10:15 Åkersberga BK Grön - Vallentuna BK DF Svart Margretelunds IP 22
2019-09-14 11:00 Stocksunds IF F08 - Erikslunds KF Grön Stockhagens IP 2
2019-09-15 11:00 Runby IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Runby IP 16
2019-09-15 17:45 IFK Stocksund 2 - Sundbybergs IK Vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-21 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK 11 blå Hjorthagens IP 2
2019-09-21 10:15 Sundbybergs IK Vit - Runby IF 1 Sundbybergs IP 22
2019-09-21 14:00 Norrtulls SK 1 - Stocksunds IF F08 Bellevue BP 1
2019-09-22 09:00 Sollentuna FK 7 - IFK Bergshamra Edsbergs Sportfält 32
2019-09-22 12:30 Erikslunds KF Grön - Åkersberga BK Grön Erikslund 11
2019-09-22 15:15 Vallentuna BK DF Svart - IFK Stocksund 2 Vallentuna IP 32
2019-09-28 09:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Sundbybergs IK Vit Bodal 1
2019-09-28 11:00 Stocksunds IF F08 - IFK Österåker FK 2 Stockhagens IP 2
2019-09-28 11:15 Runby IF 1 - Vallentuna BK DF Svart Runby IP 1
2019-09-28 13:15 IFK Bergshamra - Djurgårdens IF FF 2 Bergshamra IP 2
2019-09-29 10:15 Åkersberga BK Grön - Norrtulls SK 1 Margretelunds IP 22
2019-09-29 17:45 IFK Stocksund 2 - Erikslunds KF Grön Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)