Spelprogram - F10- 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Vit Giancarlo Mizzaro 0707323170 GUL/GRÖN/GRÖN
Ekerö IK Blå Peter Dahlberg 0735433334 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF 1 Helena Grobecker 0709107889 Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 2 Mattias Kurt Warne 0733587550 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 Linda Ålin Eriksson 0768190999 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 7 vit Victoria Nordin 0703335824 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Vit Mattias Konnebäck Blå/Blå/Blå
IFK Viksjö 2 Johanna Åsman 0730737046 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IK Frej Täby FK Gul Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 6 Helena Ouchterlony 0709561456 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Linnéa Hägglöf 0702329117 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Nikolaos Metaxas 0709999158 Grön/Vit/Grön
Täby FK 22 Björn Henrik Lönn 0723124000 Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Gul Björn Jonas Nilsson 0721421247 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 IK Frej Täby FK Gul - IFK Viksjö 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-04-27 11:00 IFK Vaxholm Vit - IF Brommapojkarna 5 Vaxö IP 125
2019-04-27 11:30 Ekerö IK Blå - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 225
2019-04-27 11:30 Täby FK 22 - Bollstanäs SK Vit Kryssarvallen 11
2019-04-28 09:00 Sollentuna FK 6 - IFK Lidingö FK 7 vit Edsbergs Sportfält 22
2019-04-28 10:15 Spånga IS FK 3 - Enebybergs IF 1 Nälsta BP 11
2019-04-28 12:45 IF Brommapojkarna 2 - Ursvik IK Gul Stora Mossens IP 2
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - IK Frej Täby FK Gul Killinge BP 1
2019-05-04 09:30 Bollstanäs SK Vit - IFK Vaxholm Vit Vaxö IP 126
2019-05-04 10:15 Sundbybergs IK Grön - Sollentuna FK 6 Sundbybergs IP 21
2019-05-04 11:15 Ursvik IK Gul - Ekerö IK Blå Ursviks IP 12
2019-05-04 14:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 3 Viksjövallen 3
2019-05-05 14:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK 22 Enebybergs IP 3
2019-05-05 14:00 IF Brommapojkarna 5 - IF Brommapojkarna 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-11 10:15 IFK Lidingö FK 7 vit - IFK Viksjö 2 Killinge BP 1
2019-05-11 11:00 IFK Vaxholm Vit - Enebybergs IF 1 Vaxö IP 125
2019-05-11 12:30 IK Frej Täby FK Gul - Sundbybergs IK Grön Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-11 12:45 Ekerö IK Blå - IF Brommapojkarna 5 Träkvistavallen 225
2019-05-11 12:45 Täby FK 22 - Spånga IS FK 3 Kryssarvallen 11
2019-05-12 09:00 Sollentuna FK 6 - Ursvik IK Gul Edsbergs Sportfält 32
2019-05-12 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Bollstanäs SK Vit Stora Mossens IP 2
2019-05-18 10:15 Sundbybergs IK Grön - IFK Lidingö FK 7 vit Sundbybergs IP 21
2019-05-18 11:15 Ursvik IK Gul - IK Frej Täby FK Gul Ursviks IP 12
2019-05-18 13:30 Bollstanäs SK Vit - Ekerö IK Blå Bollstanäs IP 21
2019-05-18 15:15 IFK Viksjö 2 - Täby FK 22 Viksjövallen 3
2019-05-19 10:15 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 6 Stora Mossens IP 2
2019-05-19 11:30 Spånga IS FK 3 - IFK Vaxholm Vit Nälsta BP 11
2019-05-19 14:00 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 2 Enebybergs IP 3
2019-05-24 17:45 Sundbybergs IK Grön - IFK Viksjö 2 Sundbybergs IP 21
2019-05-25 10:15 IFK Lidingö FK 7 vit - Ursvik IK Gul Killinge BP 1
2019-05-25 11:00 IFK Vaxholm Vit - Täby FK 22 Vaxö IP 125
2019-05-25 12:45 Ekerö IK Blå - Enebybergs IF 1 Träkvistavallen 225
2019-05-26 09:00 Sollentuna FK 6 - Bollstanäs SK Vit Edsbergs Sportfält 32
2019-05-26 09:45 IK Frej Täby FK Gul - IF Brommapojkarna 5 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-26 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 3 Stora Mossens IP 2
Juni
2019-06-01 12:15 Bollstanäs SK Vit - IK Frej Täby FK Gul Bollstanäs IP 21
2019-06-01 12:45 Täby FK 22 - IF Brommapojkarna 2 Kryssarvallen 11
2019-06-01 14:00 IFK Viksjö 2 - IFK Vaxholm Vit Viksjövallen 3
2019-06-02 10:15 Spånga IS FK 3 - Ekerö IK Blå Nälsta BP 11
2019-06-02 10:15 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 7 vit Stora Mossens IP 2
2019-06-02 12:45 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 6 Enebybergs IP 3
2019-06-02 17:00 Ursvik IK Gul - Sundbybergs IK Grön Örvallen 2
2019-06-08 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - Bollstanäs SK Vit Killinge BP 1
2019-06-08 10:15 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 5 Sundbybergs IP 21
2019-06-08 11:15 IK Frej Täby FK Gul - Enebybergs IF 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-06-08 12:30 Ursvik IK Gul - IFK Viksjö 2 Ursviks IP 12
2019-06-08 12:45 Ekerö IK Blå - Täby FK 22 Träkvistavallen 225
2019-06-09 09:00 Sollentuna FK 6 - Spånga IS FK 3 Edsbergs Sportfält 22
2019-06-09 14:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Vaxholm Vit Stora Mossens IP 2
Augusti
2019-08-24 09:45 IFK Vaxholm Vit - Ekerö IK Blå Vaxö IP 125
2019-08-24 11:30 Täby FK 22 - Sollentuna FK 6 Kryssarvallen 11
2019-08-24 14:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 2 Viksjövallen 3
2019-08-24 14:45 Bollstanäs SK Vit - Sundbybergs IK Grön Bollstanäs IP 21
2019-08-25 10:15 Spånga IS FK 3 - IK Frej Täby FK Gul Nälsta BP 11
2019-08-25 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Ursvik IK Gul Stora Mossens IP 2
2019-08-25 14:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 7 vit Enebybergs IP 3
2019-08-31 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - Spånga IS FK 3 Killinge BP 1
2019-08-31 10:15 Sundbybergs IK Grön - Enebybergs IF 1 Sundbybergs IP 21
2019-08-31 11:15 IK Frej Täby FK Gul - Täby FK 22 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-31 11:30 Ekerö IK Blå - IF Brommapojkarna 2 Träkvistavallen 225
2019-08-31 13:45 Ursvik IK Gul - Bollstanäs SK Vit Ursviks IP 12
September
2019-09-01 09:00 Sollentuna FK 6 - IFK Vaxholm Vit Edsbergs Sportfält 22
2019-09-01 14:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö 2 Stora Mossens IP 2
2019-09-07 09:45 IFK Vaxholm Vit - IK Frej Täby FK Gul Vaxö IP 125
2019-09-07 12:45 Täby FK 22 - IFK Lidingö FK 7 vit Kryssarvallen 11
2019-09-07 14:00 IF Brommapojkarna 2 - Sollentuna FK 6 Hässelängens BP 1
2019-09-07 14:00 IFK Viksjö 2 - Ekerö IK Blå Viksjövallen 3
2019-09-07 14:45 Bollstanäs SK Vit - IF Brommapojkarna 5 Bollstanäs IP 21
2019-09-07 16:30 Spånga IS FK 3 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 11
2019-09-08 12:45 Enebybergs IF 1 - Ursvik IK Gul Enebybergs IP 3
2019-09-14 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - IFK Vaxholm Vit Killinge BP 1
2019-09-14 10:15 Sundbybergs IK Grön - Täby FK 22 Sundbybergs IP 21
2019-09-14 11:00 Bollstanäs SK Vit - IFK Viksjö 2 Bollstanäs IP 21
2019-09-14 11:15 IK Frej Täby FK Gul - IF Brommapojkarna 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-14 12:30 Ursvik IK Gul - Spånga IS FK 3 Ursviks IP 12
2019-09-15 10:15 Sollentuna FK 6 - Ekerö IK Blå Edsbergs Sportfält 22
2019-09-15 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Enebybergs IF 1 Stora Mossens IP 2
2019-09-21 11:00 IFK Vaxholm Vit - Sundbybergs IK Grön Vaxö IP 125
2019-09-21 11:30 Ekerö IK Blå - IK Frej Täby FK Gul Träkvistavallen 225
2019-09-21 12:45 Täby FK 22 - Ursvik IK Gul Kryssarvallen 11
2019-09-21 15:15 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 6 Viksjövallen 3
2019-09-22 11:30 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 5 Nälsta BP 11
2019-09-22 12:45 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 7 vit Stora Mossens IP 2
2019-09-22 12:45 Enebybergs IF 1 - Bollstanäs SK Vit Enebybergs IP 3
2019-09-28 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - Ekerö IK Blå Killinge BP 1
2019-09-28 10:00 IK Frej Täby FK Gul - Sollentuna FK 6 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-28 10:15 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 2 Sundbybergs IP 21
2019-09-28 12:15 Bollstanäs SK Vit - Spånga IS FK 3 Bollstanäs IP 21
2019-09-28 12:30 Ursvik IK Gul - IFK Vaxholm Vit Ursviks IP 12
2019-09-28 15:15 IF Brommapojkarna 5 - Täby FK 22 Stora Mossens IP 2
2019-09-29 15:15 Enebybergs IF 1 - IFK Viksjö 2 Enebybergs IP 3