Spelprogram - Herrar 4 Mellersta

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 14:00 150002063 Bagarmossen Kärrtorp BK - FC Krukan 3 - 1 Kärrtorps IP 1
2018-04-13 18:00 150002006 FC Krukan - Ekerö BoIS 0 - 1 Zinkensdamms IP 1
2018-04-13 20:00 150002002 Olympiacos FC - Reymersholms IK 0 - 0 Bromstens IP 2
2018-04-14 14:00 150002004 Hanvikens SK - Spårvägens FF 4 - 1 Trollbäckens IP 2
2018-04-14 16:00 150002001 Rinkeby United FC - Värtans IK 0 - 2 Knutby BP 1
2018-04-14 16:00 150002003 Långholmen FC - Hässelby SK FF 5 - 0 Essinge IP 1
2018-04-14 16:00 150002005 Enskededalen FC - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 0 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-04-19 19:00 150002011 Reymersholms IK - Rinkeby United FC 2 - 1 Zinkensdamms IP 1
2018-04-19 20:00 150002009 Spårvägens FF - Långholmen FC 4 - 3 Skarpnäcks SF 3
2018-04-19 20:15 150002012 Värtans IK - FC Krukan 2 - 0 Hjorthagens IP 1
2018-04-21 12:00 150002010 Hässelby SK FF - Olympiacos FC 2 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2018-04-21 14:00 150002007 Ekerö BoIS - Enskededalen FC 1 - 0 Träkvistavallen 1
2018-04-21 16:15 150002008 Bagarmossen Kärrtorp BK - Hanvikens SK 0 - 4 Kärrtorps IP 1
2018-04-27 20:00 150002014 Olympiacos FC - Spårvägens FF 3 - 4 Bromstens IP 2
2018-04-27 20:00 150002018 Reymersholms IK - Värtans IK 1 - 5 Zinkensdamms IP 1
2018-04-28 14:00 150002016 Hanvikens SK - Ekerö BoIS 2 - 0 Trollbäckens IP 2
2018-04-28 16:00 150002015 Långholmen FC - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 1 Essinge IP 1
2018-04-28 16:00 150002017 Enskededalen FC - FC Krukan 7 - 2 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-04-30 20:00 150002013 Rinkeby United FC - Hässelby SK FF 2 - 2 Hässelby Gårds BP 1
Maj
2018-05-02 20:15 150002072 Värtans IK - Ekerö BoIS 7 - 1 Hjorthagens IP 1
2018-05-03 20:00 150002022 Spårvägens FF - Rinkeby United FC 3 - 3 Skarpnäcks SF 3
2018-05-04 18:00 150002019 FC Krukan - Hanvikens SK 2 - 2 Zinkensdamms IP 1
2018-05-04 20:00 150002110 Olympiacos FC - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - 1 Bromstens IP 2
2018-05-05 12:00 150002023 Hässelby SK FF - Reymersholms IK 3 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2018-05-05 16:00 150002113 Enskededalen FC - Värtans IK 1 - 4 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-05-06 14:00 150002020 Ekerö BoIS - Långholmen FC 1 - 2 Träkvistavallen 1
2018-05-09 20:00 150002025 Rinkeby United FC - Bagarmossen Kärrtorp BK 5 - 2 Knutby BP 1
2018-05-09 20:00 150002030 Reymersholms IK - Spårvägens FF 4 - 1 Zinkensdamms IP 1
2018-05-11 20:00 150002026 Olympiacos FC - Ekerö BoIS 2 - 2 Bromstens IP 2
2018-05-12 12:00 150002029 Hässelby SK FF - Värtans IK 1 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2018-05-12 13:00 150002028 Hanvikens SK - Enskededalen FC 4 - 3 Trollbäckens IP 1
2018-05-12 16:00 150002027 Långholmen FC - FC Krukan 1 - 3 Essinge IP 1
2018-05-17 20:00 150002035 Spårvägens FF - Hässelby SK FF 0 - 1 Skarpnäcks SF 3
2018-05-18 20:00 150002032 FC Krukan - Olympiacos FC 3 - 1 Tantolundens BP 1
2018-05-18 20:15 150002036 Värtans IK - Hanvikens SK 0 - 2 Hjorthagens IP 1
2018-05-19 14:00 150002033 Ekerö BoIS - Rinkeby United FC 1 - 2 Träkvistavallen 1
2018-05-19 16:00 150002031 Enskededalen FC - Långholmen FC 2 - 5 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-05-19 16:15 150002034 Bagarmossen Kärrtorp BK - Reymersholms IK 4 - 0 Kärrtorps IP 1
2018-05-24 20:00 150002040 Spårvägens FF - Värtans IK 0 - 6 Skarpnäcks SF 3
2018-05-24 20:00 150002042 Reymersholms IK - Ekerö BoIS 2 - 0 Zinkensdamms IP 1
2018-05-25 20:00 150002037 Rinkeby United FC - FC Krukan 4 - 1 Knutby BP 1
2018-05-25 20:00 150002038 Olympiacos FC - Enskededalen FC 2 - 0 Bromstens IP 2
2018-05-26 12:00 150002041 Hässelby SK FF - Bagarmossen Kärrtorp BK 4 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2018-05-26 16:00 150002039 Långholmen FC - Hanvikens SK 1 - 2 Essinge IP 1
2018-05-31 20:15 150002048 Värtans IK - Långholmen FC 4 - 3 Hjorthagens IP 1
Juni
2018-06-01 18:00 150002045 FC Krukan - Reymersholms IK 1 - 0 Zinkensdamms IP 1
2018-06-02 14:00 150002043 Hanvikens SK - Olympiacos FC 4 - 2 Trollbäckens IP 1
2018-06-02 14:00 150002046 Ekerö BoIS - Hässelby SK FF 1 - 1 Träkvistavallen 1
2018-06-02 16:00 150002044 Enskededalen FC - Rinkeby United FC 1 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-06-02 16:15 150002047 Bagarmossen Kärrtorp BK - Spårvägens FF 1 - 7 Kärrtorps IP 1
2018-06-07 19:00 150002054 Reymersholms IK - Enskededalen FC 9 - 0 Zinkensdamms IP 1
2018-06-07 20:00 150002052 Spårvägens FF - Ekerö BoIS 1 - 1 Skarpnäcks SF 3
2018-06-08 20:00 150002050 Olympiacos FC - Långholmen FC 3 - 3 Bromstens IP 2
2018-06-09 12:00 150002053 Hässelby SK FF - FC Krukan 1 - 1 Hässelby Gårds BP 1
2018-06-09 16:15 150002051 Bagarmossen Kärrtorp BK - Värtans IK 1 - 6 Kärrtorps IP 1
2018-06-14 20:00 150002056 Hanvikens SK - Reymersholms IK 2 - 0 Trollbäckens IP 1
2018-06-14 20:15 150002060 Värtans IK - Olympiacos FC 4 - 3 Hjorthagens IP 1
2018-06-15 18:00 150002058 FC Krukan - Spårvägens FF 1 - 1 Zinkensdamms IP 1
2018-06-16 14:00 150002059 Ekerö BoIS - Bagarmossen Kärrtorp BK 6 - 2 Träkvistavallen 1
2018-06-16 16:00 150002055 Långholmen FC - Rinkeby United FC 1 - 10 Essinge IP 1
2018-06-16 16:00 150002057 Enskededalen FC - Hässelby SK FF 1 - 7 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-06-19 20:00 150002066 Reymersholms IK - Långholmen FC 3 - 4 Zinkensdamms IP 1
2018-06-19 20:15 150002062 Ekerö BoIS - Värtans IK 0 - 4 Träkvistavallen 1
2018-06-20 20:00 150002061 Rinkeby United FC - Olympiacos FC 4 - 2 Knutby BP 1
2018-06-20 20:00 150002064 Spårvägens FF - Enskededalen FC 5 - 1 Skarpnäcks SF 3
2018-06-20 20:00 150002065 Hässelby SK FF - Hanvikens SK 0 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2018-06-20 20:00 150002071 FC Krukan - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - 2 Zinkensdamms IP 1
2018-06-26 20:00 150002070 Enskededalen FC - Spårvägens FF 0 - 6 Hammarbyhöjdens BP 1
Augusti
2018-08-04 15:00 150002049 Rinkeby United FC - Hanvikens SK 1 - 0 Bromstens IP 2
2018-08-05 18:00 150002068 Långholmen FC - Reymersholms IK 3 - 1 Essinge IP 1
2018-08-07 19:00 150002076 Spårvägens FF - FC Krukan 8 - 2 Skarpnäcks SF 1
2018-08-08 20:00 150002074 Olympiacos FC - Värtans IK 3 - 3 Bromstens IP 2
2018-08-08 20:00 150002075 Bagarmossen Kärrtorp BK - Ekerö BoIS 4 - 3 Kärrtorps IP 1
2018-08-08 20:00 150002077 Hässelby SK FF - Enskededalen FC 2 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2018-08-08 20:00 150002078 Reymersholms IK - Hanvikens SK 1 - 3 Tantolundens BP 1
2018-08-09 20:00 150002073 Rinkeby United FC - Långholmen FC 3 - 0 Stora Mossens IP 1
2018-08-11 14:00 150002082 FC Krukan - Hässelby SK FF 2 - 2 Zinkensdamms IP 1
2018-08-11 14:00 150002083 Ekerö BoIS - Spårvägens FF 3 - 1 Träkvistavallen 1
2018-08-12 16:00 150002079 Långholmen FC - Olympiacos FC 1 - 0 Essinge IP 1
2018-08-12 18:00 150002081 Enskededalen FC - Reymersholms IK 2 - 6 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-08-13 20:00 150002080 Hanvikens SK - Rinkeby United FC 3 - 0 Trollbäckens IP 2
2018-08-13 20:15 150002084 Värtans IK - Bagarmossen Kärrtorp BK 7 - 0 Hjorthagens IP 1
2018-08-16 20:00 150002088 Spårvägens FF - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - 2 Skarpnäcks SF 3
2018-08-17 20:00 150002085 Rinkeby United FC - Enskededalen FC 2 - 2 Knutby BP 1
2018-08-17 20:00 150002086 Olympiacos FC - Hanvikens SK 1 - 2 Bromstens IP 2
2018-08-17 20:00 150002089 Hässelby SK FF - Ekerö BoIS 3 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2018-08-18 16:00 150002087 Långholmen FC - Värtans IK 3 - 3 Essinge IP 1
2018-08-21 19:00 150002090 Reymersholms IK - FC Krukan 3 - 0 Zinkensdamms IP 1
2018-08-21 20:00 150002069 Hanvikens SK - Hässelby SK FF 1 - 1 Trollbäckens IP 1
2018-08-23 20:00 150002096 Värtans IK - Spårvägens FF 5 - 2 Stockholms Stadion 1
2018-08-24 18:00 150002093 FC Krukan - Rinkeby United FC 3 - 1 Stadshagens IP 1
2018-08-25 14:00 150002094 Ekerö BoIS - Reymersholms IK 5 - 3 Träkvistavallen 1
2018-08-25 16:00 150002092 Enskededalen FC - Olympiacos FC 6 - 0 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-08-25 16:15 150002095 Bagarmossen Kärrtorp BK - Hässelby SK FF 2 - 2 Kärrtorps IP 1
2018-08-27 20:00 150002091 Hanvikens SK - Långholmen FC 3 - 2 Trollbäckens IP 1
2018-08-31 20:00 150002098 Olympiacos FC - FC Krukan 2 - 3 Bromstens IP 2
2018-08-31 20:00 150002102 Reymersholms IK - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - 3 Zinkensdamms IP 1
September
2018-09-01 12:00 150002101 Hässelby SK FF - Spårvägens FF 0 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2018-09-01 14:00 150002100 Hanvikens SK - Värtans IK 0 - 3 Trollbäckens IP 1
2018-09-01 16:00 150002097 Rinkeby United FC - Ekerö BoIS 2 - 4 Knutby BP 1
2018-09-01 16:00 150002099 Långholmen FC - Enskededalen FC 3 - 3 Essinge IP 1
2018-09-04 20:00 150002067 Olympiacos FC - Rinkeby United FC 3 - 1 Bromstens IP 2
2018-09-06 20:00 150002107 Spårvägens FF - Reymersholms IK 2 - 2 Skarpnäcks SF 3
2018-09-06 20:15 150002108 Värtans IK - Hässelby SK FF 2 - 1 Hjorthagens IP 1
2018-09-07 18:00 150002104 FC Krukan - Långholmen FC 4 - 3 Zinkensdamms IP 1
2018-09-08 14:00 150002105 Ekerö BoIS - Olympiacos FC 1 - 2 Träkvistavallen 1
2018-09-08 16:00 150002103 Enskededalen FC - Hanvikens SK 0 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2018-09-09 14:30 150002106 Bagarmossen Kärrtorp BK - Rinkeby United FC 6 - 3 Kärrtorps IP 1
2018-09-12 20:00 150002112 Hanvikens SK - FC Krukan 3 - 1 Trollbäckens IP 2
2018-09-13 20:15 150002024 Värtans IK - Enskededalen FC 1 - 0 Hjorthagens IP 1
2018-09-14 20:00 150002109 Rinkeby United FC - Spårvägens FF 1 - 2 Knutby BP 1
2018-09-14 20:00 150002114 Reymersholms IK - Hässelby SK FF 3 - 2 Zinkensdamms IP 1
2018-09-15 16:00 150002111 Långholmen FC - Ekerö BoIS 2 - 2 Essinge IP 1
2018-09-16 15:00 150002021 Bagarmossen Kärrtorp BK - Olympiacos FC 3 - 1 Kärrtorps IP 1
2018-09-20 20:00 150002118 Spårvägens FF - Olympiacos FC 4 - 2 Skarpnäcks SF 3
2018-09-20 20:15 150002120 Värtans IK - Reymersholms IK 4 - 3 Hjorthagens IP 1
2018-09-21 18:00 150002115 FC Krukan - Enskededalen FC 1 - 3 Zinkensdamms IP 1
2018-09-22 12:00 150002119 Hässelby SK FF - Rinkeby United FC 1 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2018-09-22 14:00 150002116 Ekerö BoIS - Hanvikens SK 0 - 2 Träkvistavallen 1
2018-09-22 16:15 150002117 Bagarmossen Kärrtorp BK - Långholmen FC 2 - 1 Kärrtorps IP 1
2018-09-28 18:00 150002126 FC Krukan - Värtans IK 2 - 1 Zinkensdamms IP 1
2018-09-28 20:00 150002121 Rinkeby United FC - Reymersholms IK 1 - 4 Knutby BP 1
2018-09-28 20:00 150002122 Olympiacos FC - Hässelby SK FF 0 - 1 Bromstens IP 2
2018-09-29 13:00 150002124 Hanvikens SK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 1 Trollbäckens IP 1
2018-09-29 16:00 150002123 Långholmen FC - Spårvägens FF 2 - 4 Essinge IP 1
2018-09-29 16:00 150002125 Enskededalen FC - Ekerö BoIS 3 - 4 Hammarbyhöjdens BP 1
Oktober
2018-10-05 20:00 150002127 Ekerö BoIS - FC Krukan 0 - 0 Träkvistavallen 1
2018-10-05 20:00 150002128 Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskededalen FC 2 - 3 Kärrtorps IP 1
2018-10-05 20:00 150002129 Spårvägens FF - Hanvikens SK 0 - 5 Skarpnäcks SF 3
2018-10-05 20:00 150002130 Hässelby SK FF - Långholmen FC 3 - 5 Hässelby Gårds BP 1
2018-10-05 20:00 150002131 Reymersholms IK - Olympiacos FC 7 - 1 Zinkensdamms IP 1
2018-10-05 20:00 150002132 Värtans IK - Rinkeby United FC 4 - 0 Hjorthagens IP 1