Spelprogram - P10-13 M

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 21 Stefan Carlsson 0708646141 GUL/GRÖN/GRÖN
Bollstanäs SK 34 Vit Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 2 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Danderyds SK 3 Torbjörn Jansson +46708331507 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 13 Mats Thorén 0702539868 Blårandig/Vit/Blå
Enebybergs IF 1 Erik Lars Hallmén 0738681885 Lila/Vit/Lila
IF Brommapojkarna 23 Carl Beyer 0706855590 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 14 vit Susanne Mathiesen 0704613040 blåvit randiga/blå/vitblå randiga
IFK Stocksund 4 Bo Bengtsson 0708366302 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby Röd Johan Stenberg 0704153982 Gul/Svart/gul
Karlbergs BK Vit 1 Mattias Johansson Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 12 Maria Törnblom Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 23 Sara Malm 0739549930 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 41 Sten Christian Lennart Moberg 0733501085 Blå-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-21 18:30 Bollstanäs SK 21 - Täby FK 41 Bollstanäs IP 21
2017-04-22 12:00 Sollentuna FK 12 - IFK Lidingö FK 14 vit Norrvikens IP 12
2017-04-22 14:00 IK Frej Täby Röd - Djurgårdens IF FF 13 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-04-22 15:00 Danderyds SK 3 - Enebybergs IF 1 Danderydsvallen 3
2017-04-23 11:00 IF Brommapojkarna 23 - Bollstanäs SK 34 Vit Stora Mossens IP 2
2017-04-23 11:30 Bällsta FF 2 - IFK Stocksund 4 Bällstabergs BP 12
2017-04-23 18:00 Karlbergs BK Vit 1 - Sollentuna FK 23 Kristinebergs IP 2
2017-04-28 19:30 Bollstanäs SK 34 Vit - Bollstanäs SK 21 Bollstanäs IP 21
2017-04-29 12:00 Djurgårdens IF FF 13 - Karlbergs BK Vit 1 Östermalms IP 3
2017-04-29 15:00 Täby FK 41 - Bällsta FF 2 Skarpäng 12
2017-04-30 13:00 IFK Lidingö FK 14 vit - IF Brommapojkarna 23 Bodal 1
2017-04-30 14:00 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby Röd Enebybergs IP 3
2017-04-30 15:00 Sollentuna FK 23 - Sollentuna FK 12 Edsbergs Sportfält 21
2017-04-30 16:00 IFK Stocksund 4 - Danderyds SK 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Maj
2017-05-05 18:30 Bollstanäs SK 21 - IFK Lidingö FK 14 vit Bollstanäs IP 21
2017-05-06 11:00 Sollentuna FK 12 - Karlbergs BK Vit 1 Norrvikens IP 12
2017-05-06 13:00 IK Frej Täby Röd - IFK Stocksund 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-05-06 14:00 Danderyds SK 3 - Täby FK 41 Danderydsvallen 3
2017-05-06 15:00 IF Brommapojkarna 23 - Sollentuna FK 23 Stora Mossens IP 2
2017-05-07 11:30 Bällsta FF 2 - Bollstanäs SK 34 Vit Bällstabergs BP 12
2017-05-07 13:00 Enebybergs IF 1 - Djurgårdens IF FF 13 Enebybergs IP 3
2017-05-12 18:30 Bollstanäs SK 34 Vit - Danderyds SK 3 Bollstanäs IP 21
2017-05-13 12:00 Djurgårdens IF FF 13 - Sollentuna FK 12 Östermalms IP 3
2017-05-13 14:00 Täby FK 41 - IK Frej Täby Röd Skarpäng 12
2017-05-14 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Bällsta FF 2 Gångsätra BP 1
2017-05-14 15:00 Sollentuna FK 23 - Bollstanäs SK 21 Edsbergs Sportfält 21
2017-05-14 15:00 IFK Stocksund 4 - Enebybergs IF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-05-14 19:00 Karlbergs BK Vit 1 - IF Brommapojkarna 23 Kristinebergs IP 2
2017-05-19 19:30 Bollstanäs SK 21 - Karlbergs BK Vit 1 Bollstanäs IP 21
2017-05-20 14:00 IK Frej Täby Röd - Bollstanäs SK 34 Vit Vikingavallen/Täby IP 3
2017-05-20 14:00 Danderyds SK 3 - IFK Lidingö FK 14 vit Danderydsvallen 3
2017-05-20 15:00 IF Brommapojkarna 23 - Sollentuna FK 12 Stora Mossens IP 2
2017-05-21 11:30 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 23 Bällstabergs BP 12
2017-05-21 14:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK 41 Enebybergs IP 3
2017-05-21 19:00 IFK Stocksund 4 - Djurgårdens IF FF 13 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2017-06-03 11:00 Sollentuna FK 12 - Bollstanäs SK 21 Norrvikens IP 12
2017-06-03 15:00 Bollstanäs SK 34 Vit - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 21
2017-06-03 16:00 Djurgårdens IF FF 13 - IF Brommapojkarna 23 Hjorthagens IP 2
2017-06-04 10:00 Täby FK 41 - IFK Stocksund 4 Skarpäng 12
2017-06-04 14:00 IFK Lidingö FK 14 vit - IK Frej Täby Röd Bodal 1
2017-06-04 15:00 Sollentuna FK 23 - Danderyds SK 3 Edsbergs Sportfält 21
2017-06-04 18:30 Karlbergs BK Vit 1 - Bällsta FF 2 Kristinebergs IP 2
2017-06-10 14:00 Danderyds SK 3 - Karlbergs BK Vit 1 Danderydsvallen 3
2017-06-10 14:00 Täby FK 41 - Djurgårdens IF FF 13 Skarpäng 12
2017-06-10 16:00 Bollstanäs SK 21 - IF Brommapojkarna 23 Bollstanäs IP 21
2017-06-11 09:00 IFK Stocksund 4 - Bollstanäs SK 34 Vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-06-11 11:30 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 12 Bällstabergs BP 12
2017-06-11 15:00 IK Frej Täby Röd - Sollentuna FK 23 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-06-11 15:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 14 vit Enebybergs IP 3
Augusti
2017-08-26 10:00 Sollentuna FK 12 - Danderyds SK 3 Norrvikens IP 12
2017-08-26 15:00 IF Brommapojkarna 23 - Bällsta FF 2 Stora Mossens IP 2
2017-08-26 15:00 Bollstanäs SK 34 Vit - Täby FK 41 Bollstanäs IP 21
2017-08-27 11:00 Djurgårdens IF FF 13 - Bollstanäs SK 21 Östermalms IP 3
2017-08-27 13:00 IFK Lidingö FK 14 vit - IFK Stocksund 4 Bodal 1
2017-08-27 15:00 Sollentuna FK 23 - Enebybergs IF 1 Edsbergs Sportfält 21
2017-08-27 18:00 Karlbergs BK Vit 1 - IK Frej Täby Röd Kristinebergs IP 2
September
2017-09-02 14:00 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK 14 vit Skarpäng 12
2017-09-02 15:00 IK Frej Täby Röd - Sollentuna FK 12 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-09-02 15:00 Bollstanäs SK 34 Vit - Djurgårdens IF FF 13 Bollstanäs IP 21
2017-09-03 09:00 Danderyds SK 3 - IF Brommapojkarna 23 Danderydsvallen 21
2017-09-03 09:00 IFK Stocksund 4 - Sollentuna FK 23 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-09-03 11:30 Bällsta FF 2 - Bollstanäs SK 21 Bällstabergs BP 12
2017-09-03 14:00 Enebybergs IF 1 - Karlbergs BK Vit 1 Enebybergs IP 3
2017-09-08 19:30 Bollstanäs SK 21 - Danderyds SK 3 Bollstanäs IP 21
2017-09-09 11:00 Sollentuna FK 12 - Enebybergs IF 1 Norrvikens IP 12
2017-09-09 11:00 Djurgårdens IF FF 13 - Bällsta FF 2 Östermalms IP 3
2017-09-10 12:00 IF Brommapojkarna 23 - IK Frej Täby Röd Stora Mossens IP 2
2017-09-10 15:00 Sollentuna FK 23 - Täby FK 41 Edsbergs Sportfält 21
2017-09-10 16:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Bollstanäs SK 34 Vit Bodal 1
2017-09-10 18:00 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Stocksund 4 Kristinebergs IP 2
2017-09-16 15:00 Bollstanäs SK 34 Vit - Sollentuna FK 23 Bollstanäs IP 21
2017-09-16 15:00 Täby FK 41 - Karlbergs BK Vit 1 Skarpäng 12
2017-09-16 17:00 IK Frej Täby Röd - Bollstanäs SK 21 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-09-17 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Djurgårdens IF FF 13 Bodal 1
2017-09-17 15:00 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 23 Enebybergs IP 3
2017-09-17 16:00 IFK Stocksund 4 - Sollentuna FK 12 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-09-17 17:00 Danderyds SK 3 - Bällsta FF 2 Danderydsvallen 3
2017-09-20 18:00 Sollentuna FK 23 - IFK Lidingö FK 14 vit Edsbergs Sportfält 21
2017-09-22 19:30 Bollstanäs SK 21 - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 21
2017-09-23 10:00 Djurgårdens IF FF 13 - Danderyds SK 3 Ekhagens BP 1
2017-09-23 11:00 Sollentuna FK 12 - Täby FK 41 Norrvikens IP 12
2017-09-23 13:00 IF Brommapojkarna 23 - IFK Stocksund 4 Stora Mossens IP 2
2017-09-24 09:15 Karlbergs BK Vit 1 - Bollstanäs SK 34 Vit Kristinebergs IP 2
2017-09-24 12:30 Bällsta FF 2 - IK Frej Täby Röd Bällstabergs BP 12
2017-09-30 14:00 Bollstanäs SK 34 Vit - Sollentuna FK 12 Bollstanäs IP 21
2017-09-30 14:00 Täby FK 41 - IF Brommapojkarna 23 Skarpäng 12
Oktober
2017-10-01 09:00 IFK Stocksund 4 - Bollstanäs SK 21 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-10-01 10:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Karlbergs BK Vit 1 Bodal 1
2017-10-01 14:00 Enebybergs IF 1 - Bällsta FF 2 Enebybergs IP 3
2017-10-01 15:00 Sollentuna FK 23 - Djurgårdens IF FF 13 Edsbergs Sportfält 21
2017-10-01 17:00 IK Frej Täby Röd - Danderyds SK 3 Vikingavallen/Täby IP 3