Spelprogram - P11-19

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 6 Saana Tyyskä Preste 0763171206 0763171206 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK 2 Georgios Papadopoulos 0732550444 svart-röd/svart/svart
Ekerö IK 1:Blå Markus Nilsson 0703383668 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 14 Ulrik Rohne 0765350657 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 blå Hampus Stenberg 0703418022 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Vit 1 Måns Niklasson 0703595284 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK vit 2 Lukas Carlstedt 08317078 0760872097 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Vit Markus Idegran 0736889106 Blå/Vit/Blå
Skå IK & Bygdegård Gul01 Christofer Flygare 0705832322 vit/vit/vit
Spånga IS FK 7 Madeleine Blomqvist 0709820232 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Robert Guenther 0707428200 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart 1 Linda Westermark 0706774422 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF UM Daniel Jansson Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Sundbybergs IK Orange - Råsunda IS Vit Sundbybergs IP 22
2019-04-28 10:15 IF Brommapojkarna 14 - Vasalunds IF UM Stora Mossens IP 2
2019-04-28 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Kristinebergs IP 2
2019-04-28 12:30 AIK FF 6 - Skå IK & Bygdegård Gul01 Huvudstafältet 11
2019-04-28 12:45 Norrtulls SK vit 2 - Spånga IS FK 7 Bellevue BP 1
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IF Brommapojkarna 14 Breviks IP 21
2019-05-04 09:00 Ekerö IK 1:Blå - Norrtulls SK vit 2 Träkvistavallen 226
2019-05-04 11:15 Ursvik IK Svart 1 - Karlbergs BK Vit 1 Ursviks IP 11
2019-05-05 11:15 Råsunda IS Vit - AIK FF 6 Huvudstafältet 11
2019-05-05 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul01 - Apollon Solna FK 2 Svanängens IP 22
2019-05-05 13:45 Vasalunds IF UM - Sundbybergs IK Orange Huvudstafältet 12
2019-05-10 17:45 Sundbybergs IK Orange - IFK Lidingö FK 5 blå Sundbybergs IP 22
2019-05-11 14:00 Spånga IS FK 7 - Ursvik IK Svart 1 Nälsta BP 11
2019-05-11 16:15 Apollon Solna FK 2 - Ekerö IK 1:Blå Huvudstafältet 11
2019-05-11 16:30 IF Brommapojkarna 14 - Karlbergs BK Vit 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-12 11:15 Apollon Solna FK 2 - Råsunda IS Vit Huvudstafältet 12
2019-05-12 14:00 Norrtulls SK vit 2 - Skå IK & Bygdegård Gul01 Bellevue BP 1
2019-05-12 15:00 AIK FF 6 - Vasalunds IF UM Huvudstafältet 11
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - AIK FF 6 Breviks IP 21
2019-05-18 10:15 Ekerö IK 1:Blå - Spånga IS FK 7 Träkvistavallen 226
2019-05-18 11:15 Ursvik IK Svart 1 - IF Brommapojkarna 14 Ursviks IP 11
2019-05-19 10:15 Karlbergs BK Vit 1 - Sundbybergs IK Orange Kristinebergs IP 2
2019-05-19 11:15 Råsunda IS Vit - Norrtulls SK vit 2 Huvudstafältet 11
2019-05-19 15:00 Vasalunds IF UM - Apollon Solna FK 2 Huvudstafältet 12
2019-05-25 09:00 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 14 Sundbybergs IP 22
2019-05-25 15:15 Spånga IS FK 7 - Skå IK & Bygdegård Gul01 Nälsta BP 11
2019-05-26 10:15 Norrtulls SK vit 2 - Vasalunds IF UM Bellevue BP 1
2019-05-26 11:15 Apollon Solna FK 2 - IFK Lidingö FK 5 blå Huvudstafältet 12
2019-05-26 15:00 AIK FF 6 - Karlbergs BK Vit 1 Huvudstafältet 11
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Norrtulls SK vit 2 Breviks IP 21
2019-06-01 15:15 IF Brommapojkarna 14 - AIK FF 6 Stora Mossens IP 2
2019-06-02 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Sundbybergs IK Orange Örvallen 2
2019-06-02 11:15 Råsunda IS Vit - Spånga IS FK 7 Huvudstafältet 11
2019-06-02 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Apollon Solna FK 2 Kristinebergs IP 2
2019-06-02 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul01 - Ekerö IK 1:Blå Svanängens IP 22
2019-06-08 08:40 Ekerö IK 1:Blå - Ursvik IK Svart 1 Träkvistavallen 115
2019-06-08 11:30 Ekerö IK 1:Blå - Råsunda IS Vit Träkvistavallen 226
2019-06-08 15:15 Spånga IS FK 7 - Vasalunds IF UM Nälsta BP 11
2019-06-09 12:30 Apollon Solna FK 2 - IF Brommapojkarna 14 Huvudstafältet 12
2019-06-09 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul01 - Ursvik IK Svart 1 Svanängens IP 22
2019-06-09 12:45 Norrtulls SK vit 2 - Karlbergs BK Vit 1 Bellevue BP 1
2019-06-09 13:45 AIK FF 6 - Sundbybergs IK Orange Huvudstafältet 11
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Spånga IS FK 7 Breviks IP 21
2019-08-24 11:15 Ursvik IK Svart 1 - AIK FF 6 Ursviks IP 11
2019-08-24 16:30 IF Brommapojkarna 14 - Norrtulls SK vit 2 Stora Mossens IP 2
2019-08-25 09:00 Sundbybergs IK Orange - Apollon Solna FK 2 Sundbybergs IP 22
2019-08-25 12:30 Råsunda IS Vit - Skå IK & Bygdegård Gul01 Huvudstafältet 11
2019-08-25 13:45 Vasalunds IF UM - Ekerö IK 1:Blå Huvudstafältet 12
2019-08-31 10:15 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 5 blå Träkvistavallen 226
2019-08-31 12:45 Spånga IS FK 7 - Karlbergs BK Vit 1 Nälsta BP 11
September
2019-09-01 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul01 - Vasalunds IF UM Svanängens IP 22
2019-09-01 11:15 Råsunda IS Vit - Ursvik IK Svart 1 Huvudstafältet 11
2019-09-01 11:30 Norrtulls SK vit 2 - Sundbybergs IK Orange Bellevue BP 1
2019-09-01 13:45 Apollon Solna FK 2 - AIK FF 6 Huvudstafältet 12
2019-09-07 11:15 Vasalunds IF UM - Råsunda IS Vit Huvudstafältet 11
2019-09-07 13:30 IFK Lidingö FK 5 blå - Skå IK & Bygdegård Gul01 Tele2 Arena 11
2019-09-07 16:30 Ursvik IK Svart 1 - Apollon Solna FK 2 Tele2 Arena 13
2019-09-08 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Ekerö IK 1:Blå Kristinebergs IP 2
2019-09-08 15:00 AIK FF 6 - Norrtulls SK vit 2 Huvudstafältet 11
2019-09-08 15:15 IF Brommapojkarna 14 - Spånga IS FK 7 Hässelängens BP 1
2019-09-14 10:15 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 14 Träkvistavallen 226
2019-09-14 15:15 Norrtulls SK vit 2 - Apollon Solna FK 2 Bellevue BP 1
2019-09-14 16:30 Spånga IS FK 7 - Sundbybergs IK Orange Nälsta BP 11
2019-09-15 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul01 - Karlbergs BK Vit 1 Svanängens IP 22
2019-09-15 12:30 Råsunda IS Vit - IFK Lidingö FK 5 blå Huvudstafältet 11
2019-09-15 13:45 Vasalunds IF UM - Ursvik IK Svart 1 Huvudstafältet 12
2019-09-21 09:00 Sundbybergs IK Orange - Ekerö IK 1:Blå Sundbybergs IP 22
2019-09-21 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Vasalunds IF UM Breviks IP 21
2019-09-21 11:15 Ursvik IK Svart 1 - Norrtulls SK vit 2 Ursviks IP 11
2019-09-22 10:15 IF Brommapojkarna 14 - Skå IK & Bygdegård Gul01 Stora Mossens IP 2
2019-09-22 12:30 AIK FF 6 - Spånga IS FK 7 Huvudstafältet 11
2019-09-22 12:45 Karlbergs BK Vit 1 - Råsunda IS Vit Kristinebergs IP 2
2019-09-28 10:15 IFK Lidingö FK 5 blå - Ursvik IK Svart 1 Breviks IP 21
2019-09-28 12:45 Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 6 Träkvistavallen 226
2019-09-28 12:45 Spånga IS FK 7 - Apollon Solna FK 2 Nälsta BP 11
2019-09-29 12:30 Råsunda IS Vit - IF Brommapojkarna 14 Huvudstafältet 11
2019-09-29 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul01 - Sundbybergs IK Orange Svanängens IP 22
2019-09-29 13:45 Vasalunds IF UM - Karlbergs BK Vit 1 Huvudstafältet 12