Spelprogram - P10-29

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Vit Samuel Skott GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 John Axel Karsberg Blå/vit/röd/vit/vit
IF Brommapojkarna 17 Mohamed Tawane Odoway Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Blå Samuel Stolt Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 15 vit Henrik Aspén 0703650400 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 9 blå Natalia Kiipsaar 0737262050 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Norrtulls SK Blå 2 Daniel Lindqvist 0707280218 Gul/Svart/Gul
Rotebro IS FF 2 Jan Ingemar Gösbeck Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 18 Rocco Casolaro 0734350926 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 4 Mikael-Carl Stålblom 0702949211 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Röd Åsa Bjällås 0706821757 Grön/Vit/Grön
Åkersberga BK Vit Andreas Lång Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:45 Sundbybergs IK Röd - IFK Lidingö FK 9 blå Sundbybergs IP 22
2019-04-27 15:15 Danderyds SK FF 2 - IF Brommapojkarna 17 Danderydsvallen 3
2019-04-28 09:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Åkersberga BK Vit Gångsätra BP 1
2019-04-28 10:00 IFK Bergshamra Blå - Sollentuna FK 4 Bergshamra IP 2
2019-04-28 12:45 Sollentuna FK 18 - Norrtulls SK Blå 2 Edsbergs Sportfält 22
Maj
2019-05-04 12:30 Sollentuna FK 4 - Rotebro IS FF 2 Kärrdals BP 12
2019-05-04 13:45 IF Brommapojkarna 17 - IFK Bergshamra Blå Hässelängens BP 1
2019-05-05 09:00 Åkersberga BK Vit - Danderyds SK FF 2 Margretelunds IP 21
2019-05-05 11:30 IFK Lidingö FK 9 blå - IFK Lidingö FK 15 vit Gångsätra BP 1
2019-05-05 12:00 Bollstanäs SK 1 Vit - Sundbybergs IK Röd Bollstanäs IP 22
2019-05-11 14:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Danderydsvallen 3
2019-05-11 15:45 IFK Bergshamra Blå - Åkersberga BK Vit Bergshamra IP 2
2019-05-12 09:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Bollstanäs SK 1 Vit Gångsätra BP 1
2019-05-12 09:00 Sundbybergs IK Röd - Norrtulls SK Blå 2 Sundbybergs IP 22
2019-05-12 14:00 Rotebro IS FF 2 - IF Brommapojkarna 17 Skinnaråsens IP 21
2019-05-18 13:45 IF Brommapojkarna 17 - Sollentuna FK 4 Hässelängens BP 1
2019-05-19 09:00 Åkersberga BK Vit - Rotebro IS FF 2 Margretelunds IP 21
2019-05-19 12:00 Bollstanäs SK 1 Vit - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 22
2019-05-19 12:45 Sollentuna FK 18 - Sundbybergs IK Röd Edsbergs Sportfält 22
2019-05-19 12:45 IFK Lidingö FK 9 blå - IFK Bergshamra Blå Gångsätra BP 1
2019-05-19 16:30 Norrtulls SK Blå 2 - IFK Lidingö FK 15 vit Bellevue BP 1
2019-05-25 12:30 Sollentuna FK 4 - Åkersberga BK Vit Kärrdals BP 12
2019-05-25 12:45 IFK Lidingö FK 15 vit - Sollentuna FK 18 Gångsätra BP 1
2019-05-25 15:15 Danderyds SK FF 2 - Norrtulls SK Blå 2 Danderydsvallen 3
2019-05-25 15:45 IFK Bergshamra Blå - Bollstanäs SK 1 Vit Bergshamra IP 2
2019-05-26 12:45 Rotebro IS FF 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Skinnaråsens IP 21
Juni
2019-06-02 09:00 Åkersberga BK Vit - IF Brommapojkarna 17 Margretelunds IP 22
2019-06-02 12:00 Bollstanäs SK 1 Vit - Rotebro IS FF 2 Bollstanäs IP 22
2019-06-02 12:45 Sollentuna FK 18 - Danderyds SK FF 2 Edsbergs Sportfält 22
2019-06-02 12:45 IFK Lidingö FK 9 blå - Sollentuna FK 4 Gångsätra BP 1
2019-06-02 17:45 Norrtulls SK Blå 2 - IFK Bergshamra Blå Bellevue BP 1
2019-06-08 12:30 IF Brommapojkarna 17 - IFK Lidingö FK 9 blå Hässelängens BP 1
2019-06-08 12:30 Sollentuna FK 4 - Bollstanäs SK 1 Vit Kärrdals BP 12
2019-06-08 15:45 IFK Bergshamra Blå - Sollentuna FK 18 Bergshamra IP 2
2019-06-08 16:45 Rotebro IS FF 2 - Norrtulls SK Blå 2 Skinnaråsens IP 21
2019-06-09 09:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Sundbybergs IK Röd Gångsätra BP 1
Augusti
2019-08-24 16:00 Bollstanäs SK 1 Vit - IF Brommapojkarna 17 Bollstanäs IP 22
2019-08-25 09:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Åkersberga BK Vit Gångsätra BP 1
2019-08-25 10:15 Sollentuna FK 18 - Rotebro IS FF 2 Edsbergs Sportfält 22
2019-08-25 11:30 Sundbybergs IK Röd - Danderyds SK FF 2 Sundbybergs IP 22
2019-08-25 17:45 Norrtulls SK Blå 2 - Sollentuna FK 4 Bellevue BP 1
2019-08-31 12:30 IF Brommapojkarna 17 - Norrtulls SK Blå 2 Hässelängens BP 1
2019-08-31 12:30 Sollentuna FK 4 - Sollentuna FK 18 Kärrdals BP 12
2019-08-31 15:15 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 15 vit Danderydsvallen 3
2019-08-31 15:45 IFK Bergshamra Blå - Sundbybergs IK Röd Bergshamra IP 2
September
2019-09-01 11:30 Åkersberga BK Vit - Bollstanäs SK 1 Vit Margretelunds IP 21
2019-09-07 09:00 Sundbybergs IK Röd - Rotebro IS FF 2 Sundbybergs IP 22
2019-09-08 09:00 IFK Lidingö FK 15 vit - IFK Bergshamra Blå Gångsätra BP 1
2019-09-08 10:15 Sollentuna FK 18 - IF Brommapojkarna 17 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-08 11:00 Bollstanäs SK 1 Vit - IFK Lidingö FK 9 blå Bollstanäs IP 22
2019-09-08 16:30 Norrtulls SK Blå 2 - Åkersberga BK Vit Bellevue BP 1
2019-09-14 12:30 Sollentuna FK 4 - Sundbybergs IK Röd Kärrdals BP 12
2019-09-14 14:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Norrtulls SK Blå 2 Gångsätra BP 1
2019-09-14 14:30 IFK Bergshamra Blå - Danderyds SK FF 2 Bergshamra IP 2
2019-09-15 11:30 Åkersberga BK Vit - Sollentuna FK 18 Margretelunds IP 21
2019-09-15 12:45 Rotebro IS FF 2 - IFK Lidingö FK 15 vit Skinnaråsens IP 21
2019-09-20 17:45 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 17 Sundbybergs IP 22
2019-09-21 12:45 IFK Lidingö FK 15 vit - Sollentuna FK 4 Gångsätra BP 1
2019-09-21 15:15 Danderyds SK FF 2 - Rotebro IS FF 2 Danderydsvallen 3
2019-09-22 11:30 Sollentuna FK 18 - IFK Lidingö FK 9 blå Edsbergs Sportfält 32
2019-09-22 16:30 Norrtulls SK Blå 2 - Bollstanäs SK 1 Vit Bellevue BP 1
2019-09-28 12:30 Sollentuna FK 4 - Danderyds SK FF 2 Kärrdals BP 12
2019-09-28 13:45 IF Brommapojkarna 17 - IFK Lidingö FK 15 vit Hässelängens BP 1
2019-09-29 09:00 Åkersberga BK Vit - Sundbybergs IK Röd Margretelunds IP 21
2019-09-29 12:00 Bollstanäs SK 1 Vit - Sollentuna FK 18 Bollstanäs IP 22
2019-09-29 14:00 Rotebro IS FF 2 - IFK Bergshamra Blå Skinnaråsens IP 21