Spelprogram - F 9- 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Svart Anna Vigren 0859080112 0701756117 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Lars Åberg Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 1 Carl Becker Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Svart Simon Barrington Grön/Svart/Grön
FC Djursholm Röd Jakob Cronehag röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 8 vit Josefine Brännefors 0700901923 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 1 Fredrik Högemark 0702662313 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 2 Carin Nygårds Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 1 Ola Hurtig 0700226255 Gul, Svart, Gul
Stocksunds IF F10 Thomas Carlsson 0732020857 Gul/Svart/Gula
Täby FK 31 Andreas Gustafsson Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF Röd Magnus Fägerhall Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Röd Jenny Österman 0721556921 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Grön Bert Söderman Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Täby FK 31 Lidingövallen 229
2019-04-27 09:00 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK DF Röd Åkersberga IP 216
2019-04-27 10:00 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK 1 Enebybergs IP 35
2019-04-27 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Åkersberga BK Grön Viggbydalen 15
2019-04-27 14:00 IFK Stocksund 1 - Stocksunds IF F10 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-04-28 09:30 Bollstanäs SK Svart - Danderyds SK FF 1 Bollstanäs IP 215
2019-04-28 10:15 FC Djursholm Röd - Erikslunds KF Svart Djursholms IP 4
Maj
2019-05-04 09:00 Åkersberga BK Grön - IFK Österåker FK 2 Margretelunds IP 3
2019-05-05 10:00 Stocksunds IF F10 - Viggbyholms IK FF Röd Stockhagens IP 25
2019-05-05 10:00 Vallentuna BK DF Röd - Bollstanäs SK Svart Vallentuna IP 315
2019-05-05 10:00 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 1 Danderydsvallen 31
2019-05-05 11:00 Erikslunds KF Svart - IFK Stocksund 1 Erikslund 125
2019-05-05 13:00 Täby FK 31 - FC Djursholm Röd Näsbydal 115
2019-05-05 17:00 IK Frej Täby FK 1 - IFK Lidingö FK 8 vit Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-11 09:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Danderyds SK FF 1 Lidingövallen 229
2019-05-11 10:00 Enebybergs IF 1 - Vallentuna BK DF Röd Enebybergs IP 35
2019-05-11 10:00 IFK Österåker FK 2 - Stocksunds IF F10 Åkersberga IP 116
2019-05-11 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Stocksund 1 Viggbydalen 15
2019-05-12 09:30 Bollstanäs SK Svart - Åkersberga BK Grön Bollstanäs IP 215
2019-05-12 10:15 FC Djursholm Röd - IK Frej Täby FK 1 Djursholms IP 4
2019-05-12 12:00 Täby FK 31 - Erikslunds KF Svart Näsbydal 115
2019-05-17 19:30 IK Frej Täby FK 1 - Täby FK 31 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-18 09:00 Åkersberga BK Grön - Enebybergs IF 1 Margretelunds IP 3
2019-05-18 14:00 IFK Stocksund 1 - IFK Österåker FK 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-19 10:00 Stocksunds IF F10 - Bollstanäs SK Svart Stockhagens IP 25
2019-05-19 10:00 Vallentuna BK DF Röd - IFK Lidingö FK 8 vit Vallentuna IP 315
2019-05-19 10:00 Danderyds SK FF 1 - FC Djursholm Röd Danderydsvallen 31
2019-05-19 11:00 Erikslunds KF Svart - Viggbyholms IK FF Röd Erikslund 125
2019-05-24 19:30 IK Frej Täby FK 1 - Erikslunds KF Svart Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-25 09:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Åkersberga BK Grön Lidingövallen 229
2019-05-25 09:30 Bollstanäs SK Svart - IFK Stocksund 1 Bollstanäs IP 215
2019-05-25 10:00 Enebybergs IF 1 - Stocksunds IF F10 Enebybergs IP 35
2019-05-25 10:00 IFK Österåker FK 2 - Viggbyholms IK FF Röd Åkersberga IP 116
2019-05-26 10:15 FC Djursholm Röd - Vallentuna BK DF Röd Djursholms IP 4
2019-05-26 12:00 Täby FK 31 - Danderyds SK FF 1 Näsbydal 115
Juni
2019-06-01 09:00 Åkersberga BK Grön - FC Djursholm Röd Margretelunds IP 3
2019-06-01 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK Svart Viggbydalen 15
2019-06-01 14:00 IFK Stocksund 1 - Enebybergs IF 1 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-06-02 10:00 Vallentuna BK DF Röd - Täby FK 31 Vallentuna IP 315
2019-06-02 10:00 Danderyds SK FF 1 - IK Frej Täby FK 1 Danderydsvallen 31
2019-06-02 11:00 Erikslunds KF Svart - IFK Österåker FK 2 Erikslund 125
2019-06-07 19:30 IK Frej Täby FK 1 - Vallentuna BK DF Röd Vikingavallen/Täby IP 35
2019-06-08 08:30 Bollstanäs SK Svart - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 215
2019-06-08 10:00 Enebybergs IF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Enebybergs IP 35
2019-06-09 10:00 Danderyds SK FF 1 - Erikslunds KF Svart Danderydsvallen 31
2019-06-09 10:15 FC Djursholm Röd - Stocksunds IF F10 Djursholms IP 4
2019-06-09 12:00 Täby FK 31 - Åkersberga BK Grön Näsbydal 115
2019-06-13 17:00 Stocksunds IF F10 - IFK Lidingö FK 8 vit Stockhagens IP 25
Augusti
2019-08-24 09:00 Åkersberga BK Grön - IK Frej Täby FK 1 Margretelunds IP 3
2019-08-24 10:00 IFK Österåker FK 2 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 116
2019-08-24 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Lidingö FK 8 vit Viggbydalen 15
2019-08-24 14:00 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm Röd Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-08-25 10:00 Stocksunds IF F10 - Täby FK 31 Stockhagens IP 25
2019-08-25 10:00 Vallentuna BK DF Röd - Danderyds SK FF 1 Vallentuna IP 315
2019-08-25 11:00 Erikslunds KF Svart - Bollstanäs SK Svart Erikslund 125
2019-08-25 17:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Stocksund 1 Gångsätra BP 16
2019-08-30 19:30 IK Frej Täby FK 1 - Stocksunds IF F10 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-08-31 09:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Österåker FK 2 Lidingövallen 229
2019-08-31 10:00 Enebybergs IF 1 - Bollstanäs SK Svart Enebybergs IP 35
September
2019-09-01 10:00 Vallentuna BK DF Röd - Erikslunds KF Svart Vallentuna IP 315
2019-09-01 10:00 Danderyds SK FF 1 - Åkersberga BK Grön Danderydsvallen 31
2019-09-01 10:15 FC Djursholm Röd - Viggbyholms IK FF Röd Djursholms IP 4
2019-09-01 13:00 Täby FK 31 - IFK Stocksund 1 Näsbydal 115
2019-09-07 09:00 Åkersberga BK Grön - Vallentuna BK DF Röd Margretelunds IP 3
2019-09-07 09:30 Bollstanäs SK Svart - IFK Lidingö FK 8 vit Bollstanäs IP 215
2019-09-07 10:00 IFK Österåker FK 2 - FC Djursholm Röd Åkersberga IP 116
2019-09-07 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Täby FK 31 Viggbydalen 15
2019-09-07 14:00 IFK Stocksund 1 - IK Frej Täby FK 1 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-08 10:00 Stocksunds IF F10 - Danderyds SK FF 1 Stockhagens IP 25
2019-09-08 11:00 Erikslunds KF Svart - Enebybergs IF 1 Erikslund 125
2019-09-13 19:30 IK Frej Täby FK 1 - Viggbyholms IK FF Röd Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-14 09:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Enebybergs IF 1 Lidingövallen 229
2019-09-14 09:00 Åkersberga BK Grön - Erikslunds KF Svart Margretelunds IP 3
2019-09-15 10:00 Vallentuna BK DF Röd - Stocksunds IF F10 Vallentuna IP 315
2019-09-15 10:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Stocksund 1 Danderydsvallen 31
2019-09-15 10:15 FC Djursholm Röd - Bollstanäs SK Svart Djursholms IP 4
2019-09-15 12:00 Täby FK 31 - IFK Österåker FK 2 Näsbydal 115
2019-09-20 18:00 Bollstanäs SK Svart - Täby FK 31 Fresta BP 11
2019-09-21 10:00 Enebybergs IF 1 - FC Djursholm Röd Enebybergs IP 35
2019-09-21 10:00 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FK 1 Åkersberga IP 116
2019-09-21 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Danderyds SK FF 1 Viggbydalen 15
2019-09-21 14:00 IFK Stocksund 1 - Vallentuna BK DF Röd Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-22 10:00 Stocksunds IF F10 - Åkersberga BK Grön Stockhagens IP 25
2019-09-22 11:00 Erikslunds KF Svart - IFK Lidingö FK 8 vit Erikslund 125
2019-09-27 19:30 IK Frej Täby FK 1 - Bollstanäs SK Svart Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-28 10:00 Åkersberga BK Grön - IFK Stocksund 1 Margretelunds IP 3
2019-09-29 10:00 Stocksunds IF F10 - Erikslunds KF Svart Stockhagens IP 25
2019-09-29 10:00 Vallentuna BK DF Röd - Viggbyholms IK FF Röd Vallentuna IP 315
2019-09-29 10:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Österåker FK 2 Danderydsvallen 31
2019-09-29 10:15 FC Djursholm Röd - IFK Lidingö FK 8 vit Djursholms IP 4
2019-09-29 13:00 Täby FK 31 - Enebybergs IF 1 Näsbydal 115