Spelprogram - P10-27 Medel

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart 2 Anders Roxström 0727375454 Svarta/svarta/röda
FOC Farsta Svart Jimmy Kristoffersson 0735104398 Röd/Svart/Svart
Huddinge IF 5 Ellen Thys 0736948282 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Haninge 61 Efkan Atci Vit/Blå/Vit
Nackdala AIS 3 Andreas Darnakas 0853033010 0707283903 Blå/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Kent Thudén 0736006850 Röd-Blå/Blå/Blå
Stureby SK lag 1 Ines Boric Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 4 Lars Christer Ericsson 0730668864 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tyresö FF C/T Röd Micael Airaksinen Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 2 Stefan Falk Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK 6 Christer Wallin 0768060066 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Svart 2 Gert Forje 0707491113 vit/blå/vita
Örby IS Vit Magnus Hjalmarsson Fogelström Röd-blårandig/blå/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 10:00 Stuvsta IF 4 - Örby IS Vit Stuvsta IP 11
2018-04-21 13:00 Nackdala AIS 3 - Stureby SK lag 1 Tuna BP 1
2018-04-21 13:30 Vendelsö IK 2 - Tyresö FF C/T Röd Vendelsömalmsskolan 11
2018-04-22 09:00 IFK Haninge 61 - Vendelsö IK 6 Torvalla IP 31
2018-04-22 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Älvsjö IP 4
2018-04-22 13:00 Huddinge IF 5 - FOC Farsta Svart Källbrinks IP 2
2018-04-28 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Nackdala AIS 3 Nytorps Mosse IP 11
2018-04-28 13:30 Vendelsö IK 6 - Vendelsö IK 2 Vendelsömalmsskolan 11
2018-04-28 15:00 Stureby SK lag 1 - Enskede IK Svart 2 Stureby Skola BP 11
2018-04-29 10:00 FOC Farsta Svart - Älvsjö AIK FF Svart 2 Farsta IP 12
2018-04-29 14:00 Tyresö FF C/T Röd - Huddinge IF 5 Tyresövallen 21
Maj
2018-05-05 09:00 Stuvsta IF 4 - Enskede IK Svart 2 Stuvsta IP 11
2018-05-05 12:00 Nackdala AIS 3 - FOC Farsta Svart Tuna BP 1
2018-05-05 12:30 Vendelsö IK 2 - Örby IS Vit Vendelsömalmsskolan 11
2018-05-06 10:00 Örby IS Vit - IFK Haninge 61 Jordbro IP 11
2018-05-06 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Stureby SK lag 1 Nytorps Mosse IP 11
2018-05-06 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Tyresö FF C/T Röd Älvsjö IP 4
2018-05-06 14:00 Huddinge IF 5 - Vendelsö IK 6 Källbrinks IP 2
2018-05-19 13:00 Örby IS Vit - Huddinge IF 5 Bäckahagens BP 1
2018-05-19 13:30 Vendelsö IK 6 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Brandbergsplan 11
2018-05-19 14:00 Stureby SK lag 1 - Stuvsta IF 4 Stureby Skola BP 11
2018-05-20 09:00 FOC Farsta Svart - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Farsta IP 12
2018-05-20 12:00 Enskede IK Svart 2 - IFK Haninge 61 Enskede IP 4
2018-05-20 14:00 Tyresö FF C/T Röd - Nackdala AIS 3 Tyresövallen 21
2018-05-26 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Tyresö FF C/T Röd Nytorps Mosse IP 11
2018-05-26 12:00 Nackdala AIS 3 - Vendelsö IK 6 Tuna BP 1
2018-05-26 12:00 IFK Haninge 61 - Stuvsta IF 4 Torvalla IP 31
2018-05-26 13:30 Vendelsö IK 2 - Enskede IK Svart 2 Brandbergsplan 11
2018-05-27 10:00 FOC Farsta Svart - Stureby SK lag 1 Farsta IP 12
2018-05-27 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Örby IS Vit Älvsjö IP 4
Juni
2018-06-01 18:00 Stuvsta IF 4 - Vendelsö IK 2 Stuvsta IP 11
2018-06-02 13:00 Örby IS Vit - Nackdala AIS 3 Bäckahagens BP 1
2018-06-02 13:00 Stureby SK lag 1 - IFK Haninge 61 Stureby Skola BP 11
2018-06-02 14:30 Vendelsö IK 6 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Brandbergsplan 11
2018-06-03 13:00 Enskede IK Svart 2 - Huddinge IF 5 Enskede IP 4
2018-06-03 13:00 Tyresö FF C/T Röd - FOC Farsta Svart Tyresövallen 21
2018-06-09 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Örby IS Vit Nytorps Mosse IP 11
2018-06-09 11:30 Vendelsö IK 2 - IFK Haninge 61 Brandbergsplan 11
2018-06-10 11:00 FOC Farsta Svart - Vendelsö IK 6 Farsta IP 12
2018-06-10 12:00 Huddinge IF 5 - Stuvsta IF 4 Källbrinks IP 2
2018-06-10 14:00 Tyresö FF C/T Röd - Stureby SK lag 1 Tyresövallen 21
2018-06-15 18:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Enskede IK Svart 2 Älvsjö IP 4
Augusti
2018-08-25 09:00 Stuvsta IF 4 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Stuvsta IP 11
2018-08-25 09:00 Örby IS Vit - FOC Farsta Svart Bäckahagens BP 1
2018-08-25 12:00 IFK Haninge 61 - Huddinge IF 5 Torvalla IP 31
2018-08-25 14:00 Stureby SK lag 1 - Vendelsö IK 2 Stureby Skola BP 11
2018-08-25 14:30 Vendelsö IK 6 - Tyresö FF C/T Röd Vendelsömalmsskolan 11
2018-08-26 11:00 Enskede IK Svart 2 - Nackdala AIS 3 Enskede IP 4
2018-08-31 18:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - IFK Haninge 61 Älvsjö IP 4
September
2018-09-01 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Enskede IK Svart 2 Nytorps Mosse IP 11
2018-09-01 12:00 Nackdala AIS 3 - Stuvsta IF 4 Tuna BP 1
2018-09-01 13:30 Vendelsö IK 6 - Stureby SK lag 1 Vendelsömalmsskolan 11
2018-09-02 14:00 Tyresö FF C/T Röd - Örby IS Vit Tyresövallen 21
2018-09-02 15:00 Huddinge IF 5 - Vendelsö IK 2 Källbrinks IP 2
2018-09-08 09:00 Stuvsta IF 4 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Stuvsta IP 11
2018-09-08 09:00 Örby IS Vit - Vendelsö IK 6 Bäckahagens BP 1
2018-09-08 12:00 IFK Haninge 61 - Nackdala AIS 3 Torvalla IP 31
2018-09-08 14:00 Stureby SK lag 1 - Huddinge IF 5 Stureby Skola BP 11
2018-09-08 14:15 Vendelsö IK 2 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Vendelsömalmsskolan 11
2018-09-09 14:00 Enskede IK Svart 2 - FOC Farsta Svart Enskede IP 4
2018-09-15 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - IFK Haninge 61 Nytorps Mosse IP 11
2018-09-15 12:00 Nackdala AIS 3 - Vendelsö IK 2 Tuna BP 1
2018-09-15 13:00 Örby IS Vit - Stureby SK lag 1 Bäckahagens BP 1
2018-09-16 09:15 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Huddinge IF 5 Älvsjö IP 4
2018-09-16 10:00 FOC Farsta Svart - Stuvsta IF 4 Farsta IP 12
2018-09-16 14:00 Tyresö FF C/T Röd - Enskede IK Svart 2 Tyresövallen 21
2018-09-22 09:00 Stuvsta IF 4 - Tyresö FF C/T Röd Stuvsta IP 11
2018-09-22 13:30 Vendelsö IK 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Vendelsömalmsskolan 11
2018-09-22 14:00 Stureby SK lag 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Stureby Skola BP 11
2018-09-23 09:00 IFK Haninge 61 - FOC Farsta Svart Torvalla IP 31
2018-09-23 13:00 Huddinge IF 5 - Nackdala AIS 3 Källbrinks IP 2
2018-09-23 15:00 Enskede IK Svart 2 - Vendelsö IK 6 Enskede IP 4
2018-09-28 18:30 Vendelsö IK 6 - Stuvsta IF 4 Vendelsömalmsskolan 11
2018-09-29 12:00 Nackdala AIS 3 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Tuna BP 1
2018-09-29 12:00 Örby IS Vit - Enskede IK Svart 2 Bäckahagens BP 1
2018-09-30 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Huddinge IF 5 Nytorps Mosse IP 11
2018-09-30 11:00 FOC Farsta Svart - Vendelsö IK 2 Farsta IP 12
2018-09-30 15:00 Tyresö FF C/T Röd - IFK Haninge 61 Tyresövallen 21