Spelprogram - P10-14 Medel

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-20 18:00 FK Bromma 2 - FC Järfälla Röd Ängby Södra BP 11
2018-04-21 08:00 Bro IK Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Bro IP 22
2018-04-21 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Kallhälls FF 1 Maltesholmsskolans BP 1
2018-04-21 15:00 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 19 Hässelby IP 21
2018-04-21 16:00 Spånga IS FK 3 - Nockebyhovs IF Vit Nälsta BP 11
2018-04-21 18:00 Bele Barkarby FF 4 vit - Spånga IS FK 9 Strömvallen 2
2018-04-22 14:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Viksjö 5 Träkvistavallen 22
2018-04-28 09:30 Kallhälls FF 1 - Bele Barkarby FF 4 vit Bolindervallen 22
2018-04-28 15:00 IFK Viksjö 5 - Hässelby SK FF 1 Viksjövallen 3
2018-04-29 09:00 Spånga IS FK 9 - Spånga IS FK 3 Nälsta BP 11
2018-04-29 09:00 Nockebyhovs IF Vit - Bro IK Vit Åkeshovs BP 12
2018-04-29 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - FK Bromma 2 Svanängens IP 22
2018-04-29 13:00 FC Järfälla Röd - Ekerö IK 1:Blå Järfällavallen 21
2018-04-29 14:00 Sollentuna FK 19 - IF Brommapojkarna 24 Edsbergs Sportfält 4
Maj
2018-05-05 10:00 Bro IK Vit - Spånga IS FK 9 Bro IP 22
2018-05-05 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Hässelby SK FF 1 Maltesholmsskolans BP 1
2018-05-05 16:00 Spånga IS FK 3 - Kallhälls FF 1 Nälsta BP 11
2018-05-06 13:00 FC Järfälla Röd - IFK Viksjö 5 Järfällavallen 21
2018-05-06 14:00 Ekerö IK 1:Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 22
2018-05-06 19:00 Bele Barkarby FF 4 vit - Sollentuna FK 19 Strömvallen 2
2018-05-19 09:30 Kallhälls FF 1 - Bro IK Vit Bolindervallen 22
2018-05-19 14:00 Hässelby SK FF 1 - Bele Barkarby FF 4 vit Hässelby IP 21
2018-05-19 16:00 Sollentuna FK 19 - Spånga IS FK 3 Edsbergs Sportfält 4
2018-05-19 16:00 IFK Viksjö 5 - IF Brommapojkarna 24 Viksjövallen 3
2018-05-19 17:00 Spånga IS FK 9 - FK Bromma 2 Nälsta BP 11
2018-05-20 09:00 Nockebyhovs IF Vit - Ekerö IK 1:Blå Åkeshovs BP 12
2018-05-20 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - FC Järfälla Röd Svanängens IP 22
2018-05-25 18:00 FK Bromma 2 - Kallhälls FF 1 Ängby Södra BP 11
2018-05-26 10:00 Bro IK Vit - Sollentuna FK 19 Bro IP 22
2018-05-26 17:00 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK FF 1 Nälsta BP 11
2018-05-27 09:00 Bele Barkarby FF 4 vit - IF Brommapojkarna 24 Strömvallen 2
2018-05-27 10:00 FK Bromma 2 - Nockebyhovs IF Vit Ängby Södra BP 11
2018-05-27 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Viksjö 5 Svanängens IP 22
2018-05-27 13:00 FC Järfälla Röd - Nockebyhovs IF Vit Järfällavallen 21
2018-05-27 14:00 Ekerö IK 1:Blå - Spånga IS FK 9 Träkvistavallen 22
Juni
2018-06-02 09:30 Kallhälls FF 1 - Ekerö IK 1:Blå Bolindervallen 22
2018-06-02 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Spånga IS FK 3 Maltesholmsskolans BP 1
2018-06-02 15:00 Hässelby SK FF 1 - Bro IK Vit Hässelby IP 21
2018-06-02 17:00 IFK Viksjö 5 - Bele Barkarby FF 4 vit Viksjövallen 3
2018-06-03 09:00 Spånga IS FK 9 - FC Järfälla Röd Nälsta BP 11
2018-06-03 10:00 Nockebyhovs IF Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Åkeshovs BP 11
2018-06-03 14:00 Sollentuna FK 19 - FK Bromma 2 Edsbergs Sportfält 4
2018-06-08 18:45 FK Bromma 2 - Hässelby SK FF 1 Ängby Södra BP 11
2018-06-09 10:00 Bro IK Vit - IF Brommapojkarna 24 Bro IP 22
2018-06-09 17:00 Spånga IS FK 3 - Bele Barkarby FF 4 vit Nälsta BP 11
2018-06-10 10:00 Nockebyhovs IF Vit - IFK Viksjö 5 Åkeshovs BP 12
2018-06-10 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 9 Svanängens IP 22
2018-06-10 13:00 Ekerö IK 1:Blå - Sollentuna FK 19 Träkvistavallen 22
2018-06-10 13:00 FC Järfälla Röd - Kallhälls FF 1 Järfällavallen 21
Augusti
2018-08-25 09:00 IFK Viksjö 5 - Spånga IS FK 3 Viksjövallen 3
2018-08-25 09:30 Kallhälls FF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Bolindervallen 22
2018-08-25 10:00 IF Brommapojkarna 24 - FK Bromma 2 Maltesholmsskolans BP 1
2018-08-25 14:00 Hässelby SK FF 1 - Ekerö IK 1:Blå Hässelby IP 21
2018-08-26 09:00 Spånga IS FK 9 - Nockebyhovs IF Vit Nälsta BP 11
2018-08-26 13:00 Sollentuna FK 19 - FC Järfälla Röd Edsbergs Sportfält 4
2018-08-26 17:00 Bele Barkarby FF 4 vit - Bro IK Vit Strömvallen 2
2018-08-31 18:45 FK Bromma 2 - Bele Barkarby FF 4 vit Ängby Södra BP 11
September
2018-09-01 10:00 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 24 Träkvistavallen 22
2018-09-01 10:00 Bro IK Vit - Spånga IS FK 3 Bro IP 22
2018-09-01 15:00 Spånga IS FK 9 - IFK Viksjö 5 Nälsta BP 11
2018-09-02 09:00 Nockebyhovs IF Vit - Kallhälls FF 1 Åkeshovs BP 12
2018-09-02 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Sollentuna FK 19 Svanängens IP 22
2018-09-02 13:00 FC Järfälla Röd - Hässelby SK FF 1 Järfällavallen 21
2018-09-08 10:00 IF Brommapojkarna 24 - FC Järfälla Röd Maltesholmsskolans BP 1
2018-09-08 12:30 Kallhälls FF 1 - Spånga IS FK 9 Bolindervallen 22
2018-09-08 15:00 Hässelby SK FF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby IP 21
2018-09-08 17:00 Spånga IS FK 3 - FK Bromma 2 Nälsta BP 11
2018-09-08 17:00 IFK Viksjö 5 - Bro IK Vit Viksjövallen 3
2018-09-09 13:00 Sollentuna FK 19 - Nockebyhovs IF Vit Edsbergs Sportfält 4
2018-09-09 17:00 Bele Barkarby FF 4 vit - Ekerö IK 1:Blå Strömvallen 2
2018-09-14 17:15 FK Bromma 2 - Bro IK Vit Ängby Södra BP 11
2018-09-15 09:30 Kallhälls FF 1 - IFK Viksjö 5 Bolindervallen 22
2018-09-15 16:00 Spånga IS FK 9 - Sollentuna FK 19 Nälsta BP 11
2018-09-16 10:00 Nockebyhovs IF Vit - Hässelby SK FF 1 Åkeshovs BP 12
2018-09-16 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 24 Svanängens IP 22
2018-09-16 10:00 FC Järfälla Röd - Bele Barkarby FF 4 vit Järfällavallen 21
2018-09-16 14:00 Ekerö IK 1:Blå - Spånga IS FK 3 Träkvistavallen 22
2018-09-22 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Nockebyhovs IF Vit Maltesholmsskolans BP 1
2018-09-22 11:00 Bro IK Vit - Ekerö IK 1:Blå Bro IP 22
2018-09-22 15:00 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 9 Smedshagens BP 1
2018-09-22 17:00 Spånga IS FK 3 - FC Järfälla Röd Nälsta BP 11
2018-09-22 17:00 IFK Viksjö 5 - FK Bromma 2 Viksjövallen 3
2018-09-23 09:00 Bele Barkarby FF 4 vit - Skå IK & Bygdegård Grön Strömvallen 2
2018-09-23 13:00 Sollentuna FK 19 - Kallhälls FF 1 Edsbergs Sportfält 4
2018-09-29 09:30 Kallhälls FF 1 - Hässelby SK FF 1 Bolindervallen 22
2018-09-29 15:00 Spånga IS FK 9 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 11
2018-09-30 10:00 Nockebyhovs IF Vit - Bele Barkarby FF 4 vit Åkeshovs BP 12
2018-09-30 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 3 Svanängens IP 22
2018-09-30 13:00 FC Järfälla Röd - Bro IK Vit Järfällavallen 21
2018-09-30 14:00 Ekerö IK 1:Blå - FK Bromma 2 Träkvistavallen 22
2018-09-30 14:00 Sollentuna FK 19 - IFK Viksjö 5 Edsbergs Sportfält 4