Spelprogram - P12:9-20 Lätt

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 42 Jan Mats Andersson GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 1 Malena Söderholm Sandh 0730256222 Grön/Vit/Vit
Enebybergs IF 2 Christoffer Nordwall +46768594714 Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Stocksund VitBlå Dan-Mikael Jarl 0851015155 0706585256 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 3 Sebastian Olivenbaum 0854068787 0739834602 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 4 Linda Grünau Gul/Svart/Gul
Rotebro IS FF 2 Åsa Bergstedt 0766457077 Röd/blå/Röd/Röd
Rydbo IF 1 Fredrik Persson 0706993659 Röd/Vit/Svart
Sollentuna FK 23 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Sollentuna FK 8 Peter Holding Hagman Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 42 Magnus Hedmo Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Kristian Orrbeck 0707222268 Svart/Svart/Svart
Viggbyholms IK FF Peter Sellberg 0734258113 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK 3 Mikael Engström Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-20 19:00 Sollentuna FK 23 - Täby United FC Edsbergs Sportfält 3
2018-04-21 10:00 IFK Stocksund VitBlå - Täby FK 42 Danderyd Arena 1
2018-04-22 11:15 Sollentuna FK 8 - Åkersberga BK 3 Norrvikens IP 1
2018-04-22 11:15 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FK 4 Enebybergs IP 2
2018-04-22 13:15 Bällsta FF 1 - Bollstanäs SK 42 Bällstabergs BP 1
2018-04-22 14:00 Rydbo IF 1 - Viggbyholms IK FF Wasavallen 1
2018-04-22 15:00 Rotebro IS FF 2 - IFK Österåker FK 3 Skinnaråsens IP 2
2018-04-28 09:00 Täby FK 42 - Rotebro IS FF 2 Näsbydal 1
2018-04-28 11:45 Åkersberga BK 3 - Bällsta FF 1 Margretelunds IP 2
2018-04-28 13:30 Täby United FC - Enebybergs IF 2 Erikslund 1
2018-04-28 15:15 IFK Österåker FK 3 - Sollentuna FK 23 Åkersberga IP 2
2018-04-28 16:30 IK Frej Täby FK 4 - Sollentuna FK 8 Vikingavallen/Täby IP 2
2018-04-29 12:35 Viggbyholms IK FF - IFK Stocksund VitBlå Hägernäs IP 2
2018-04-29 15:00 Bollstanäs SK 42 - Rydbo IF 1 Bollstanäs IP 2
Maj
2018-05-04 19:00 Sollentuna FK 23 - Täby FK 42 Edsbergs Sportfält 3
2018-05-05 10:00 Rydbo IF 1 - Åkersberga BK 3 Wasavallen 1
2018-05-06 11:00 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 3 Enebybergs IP 2
2018-05-06 11:45 Sollentuna FK 8 - Täby United FC Norrvikens IP 1
2018-05-06 12:30 Rotebro IS FF 2 - IFK Stocksund VitBlå Skinnaråsens IP 2
2018-05-06 13:15 Bällsta FF 1 - IK Frej Täby FK 4 Bällstabergs BP 1
2018-05-06 16:15 Bollstanäs SK 42 - Viggbyholms IK FF Bollstanäs IP 2
2018-05-18 18:30 Täby United FC - Bällsta FF 1 Erikslund 1
2018-05-19 09:00 Täby FK 42 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 1
2018-05-19 11:30 IFK Österåker FK 3 - Sollentuna FK 8 Röllingby 1
2018-05-19 16:30 IK Frej Täby FK 4 - Rydbo IF 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2018-05-20 10:00 IFK Stocksund VitBlå - Sollentuna FK 23 Danderyd Arena 1
2018-05-20 13:00 Åkersberga BK 3 - Bollstanäs SK 42 Margretelunds IP 2
2018-05-25 18:30 Sollentuna FK 23 - Rotebro IS FF 2 Edsbergs Sportfält 3
2018-05-26 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund VitBlå Enebybergs IP 2
2018-05-26 11:15 Åkersberga BK 3 - Viggbyholms IK FF Margretelunds IP 2
2018-05-26 13:00 Sollentuna FK 8 - Täby FK 42 Norrvikens IP 1
2018-05-27 13:15 Bällsta FF 1 - IFK Österåker FK 3 Bällstabergs BP 1
2018-05-27 13:20 Viggbyholms IK FF - Rotebro IS FF 2 Hägernäs IP 2
2018-05-27 14:00 Rydbo IF 1 - Täby United FC Wasavallen 1
2018-05-27 16:15 Bollstanäs SK 42 - IK Frej Täby FK 4 Bollstanäs IP 2
Juni
2018-06-02 09:00 Täby FK 42 - Bällsta FF 1 Näsbydal 1
2018-06-02 10:30 Täby United FC - Bollstanäs SK 42 Erikslund 1
2018-06-02 12:00 Viggbyholms IK FF - Sollentuna FK 23 Hägernäs IP 2
2018-06-02 16:30 IK Frej Täby FK 4 - Åkersberga BK 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2018-06-03 11:00 IFK Stocksund VitBlå - Sollentuna FK 8 Danderyd Arena 1
2018-06-03 11:15 IFK Österåker FK 3 - Rydbo IF 1 Åkersberga IP 2
2018-06-03 17:30 Rotebro IS FF 2 - Enebybergs IF 2 Skinnaråsens IP 2
2018-06-09 10:00 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 23 Enebybergs IP 2
2018-06-09 11:00 Åkersberga BK 3 - Täby United FC Margretelunds IP 2
2018-06-09 12:15 Sollentuna FK 8 - Rotebro IS FF 2 Norrvikens IP 1
2018-06-09 16:30 IK Frej Täby FK 4 - Viggbyholms IK FF Vikingavallen/Täby IP 2
2018-06-10 13:15 Bällsta FF 1 - IFK Stocksund VitBlå Bällstabergs BP 1
2018-06-10 14:00 Rydbo IF 1 - Täby FK 42 Wasavallen 1
2018-06-10 16:15 Bollstanäs SK 42 - IFK Österåker FK 3 Bollstanäs IP 2
Augusti
2018-08-24 19:45 Täby United FC - IK Frej Täby FK 4 Erikslund 1
2018-08-25 09:00 Täby FK 42 - Bollstanäs SK 42 Näsbydal 1
2018-08-25 10:00 Sollentuna FK 23 - Sollentuna FK 8 Edsbergs Sportfält 3
2018-08-25 10:30 IFK Stocksund VitBlå - Rydbo IF 1 Danderyd Arena 1
2018-08-25 11:00 IFK Österåker FK 3 - Åkersberga BK 3 Åkersberga IP 2
2018-08-25 17:05 Viggbyholms IK FF - Enebybergs IF 2 Hägernäs IP 2
2018-08-26 16:00 Rotebro IS FF 2 - Bällsta FF 1 Skinnaråsens IP 2
2018-08-31 18:30 Rydbo IF 1 - Rotebro IS FF 2 Wasavallen 1
September
2018-09-01 12:00 Täby United FC - Viggbyholms IK FF Erikslund 1
2018-09-01 15:00 Sollentuna FK 8 - Enebybergs IF 2 Kärrdals BP 1
2018-09-01 16:30 IK Frej Täby FK 4 - IFK Österåker FK 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2018-09-02 11:45 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 23 Bällstabergs BP 1
2018-09-02 16:15 Bollstanäs SK 42 - IFK Stocksund VitBlå Bollstanäs IP 2
2018-09-08 09:00 Täby FK 42 - IK Frej Täby FK 4 Näsbydal 1
2018-09-08 09:15 IFK Stocksund VitBlå - Åkersberga BK 3 Danderyd Arena 1
2018-09-08 10:00 Enebybergs IF 2 - Bällsta FF 1 Enebybergs IP 2
2018-09-08 10:00 Sollentuna FK 23 - Rydbo IF 1 Helenelunds IP 1
2018-09-08 11:00 Rotebro IS FF 2 - Bollstanäs SK 42 Skinnaråsens IP 2
2018-09-08 12:00 IFK Österåker FK 3 - Täby United FC Åkersberga IP 2
2018-09-09 10:15 Viggbyholms IK FF - Sollentuna FK 8 Hägernäs IP 2
2018-09-14 18:30 Täby United FC - Täby FK 42 Erikslund 1
2018-09-15 11:30 Åkersberga BK 3 - Rotebro IS FF 2 Margretelunds IP 2
2018-09-15 12:00 IFK Österåker FK 3 - Viggbyholms IK FF Åkersberga IP 2
2018-09-15 16:30 IK Frej Täby FK 4 - IFK Stocksund VitBlå Vikingavallen/Täby IP 2
2018-09-16 13:15 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 8 Bällstabergs BP 1
2018-09-16 14:00 Rydbo IF 1 - Enebybergs IF 2 Wasavallen 1
2018-09-16 16:15 Bollstanäs SK 42 - Sollentuna FK 23 Bollstanäs IP 2
2018-09-21 18:30 Åkersberga BK 3 - Täby FK 42 Margretelunds IP 2
2018-09-22 09:00 IFK Stocksund VitBlå - Täby United FC Danderyd Arena 1
2018-09-22 09:00 Täby FK 42 - IFK Österåker FK 3 Näsbydal 1
2018-09-22 10:00 Rotebro IS FF 2 - IK Frej Täby FK 4 Skinnaråsens IP 2
2018-09-23 09:30 Sollentuna FK 23 - Åkersberga BK 3 Helenelunds IP 1
2018-09-23 10:00 Sollentuna FK 8 - Rydbo IF 1 Norrvikens IP 1
2018-09-23 10:15 Viggbyholms IK FF - Bällsta FF 1 Hägernäs IP 2
2018-09-23 12:30 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK 42 Enebybergs IP 2
2018-09-28 18:30 Täby United FC - Rotebro IS FF 2 Erikslund 1
2018-09-29 10:00 Rydbo IF 1 - Bällsta FF 1 Wasavallen 1
2018-09-29 10:00 Täby FK 42 - Viggbyholms IK FF Näsbydal 1
2018-09-29 15:15 IK Frej Täby FK 4 - Sollentuna FK 23 Vikingavallen/Täby IP 2
2018-09-30 11:15 IFK Österåker FK 3 - IFK Stocksund VitBlå Åkersberga IP 2
2018-09-30 12:00 Åkersberga BK 3 - Enebybergs IF 2 Margretelunds IP 2
2018-09-30 15:00 Bollstanäs SK 42 - Sollentuna FK 8 Bollstanäs IP 2