Spelprogram - P12:9-12 Medel

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Järfälla 3 Pär-Åke Ström 0704674544 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 1 Fredrika Winström 0730796391 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 11 Johan Andersson Hernäng 0707658300 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 Johan Elevant 0702449151 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Kungsängens IF 1 Jannica Wermason 0704776079 vit/blå/vit
Sollentuna FK 11 Patrik Sergel 0705081133 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Fredrik Meyer 0708755397 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 51 Tommie Larsson 0706721538 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 62 Joakim Marions 08196319 0708372087 Blå-Svart/Svart/Blå
Vällingby AIK 1 Magnus Larsson 0736937307 Röd/Grön/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 11:15 FC Järfälla 3 - Täby FK 62 Järfällavallen 1
2018-04-22 14:30 IF Brommapojkarna 11 - Vällingby AIK 1 Olovslunds BP 1
2018-04-22 15:00 Täby FK 51 - Kungsängens IF 1 Näsbydal 1
2018-04-22 16:00 Sollentuna FK 11 - Spånga IS FK 2 Norrvikens IP 2 Hall
2018-04-28 10:15 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 5 Grimsta IP 2
2018-04-28 14:00 Kungsängens IF 1 - Sollentuna FK 11 Kungsängens IP 3
Maj
2018-05-05 10:00 FC Järfälla 3 - Hässelby SK FF 1 Tallbohovs IP 1
2018-05-05 11:00 Täby FK 51 - Vällingby AIK 1 Näsbydal 1
2018-05-06 10:00 IF Brommapojkarna 5 - Täby FK 62 Grimsta IP 2
2018-05-18 19:00 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 11 Hässelby IP 2
2018-05-19 11:00 Täby FK 62 - Täby FK 51 Näsbydal 1
2018-05-19 14:00 Kungsängens IF 1 - Spånga IS FK 2 Kungsängens IP 3
2018-05-20 10:00 Vällingby AIK 1 - Sollentuna FK 11 Grimsta IP 2
2018-05-25 19:30 IF Brommapojkarna 5 - Hässelby SK FF 1 Olovslunds BP 1
2018-05-27 16:00 IF Brommapojkarna 11 - FC Järfälla 3 Olovslunds BP 1
Juni
2018-06-01 19:00 Sollentuna FK 11 - Täby FK 62 Norrvikens IP 1
2018-06-01 19:00 Hässelby SK FF 1 - Täby FK 51 Hässelby IP 2
2018-06-02 10:15 Vällingby AIK 1 - Spånga IS FK 2 Grimsta IP 2
2018-06-02 11:15 FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 5 Järfällavallen 1
2018-06-02 14:30 Täby FK 62 - IF Brommapojkarna 11 Näsbydal 1
2018-06-09 11:15 Sollentuna FK 11 - Hässelby SK FF 1 Edsbergs Sportfält 3
2018-06-09 11:30 IF Brommapojkarna 5 - IF Brommapojkarna 11 Grimsta IP 2
2018-06-09 12:00 Spånga IS FK 2 - Täby FK 62 Bromstens IP 2
2018-06-09 14:00 Kungsängens IF 1 - Vällingby AIK 1 Kungsängens IP 3
2018-06-10 15:00 Täby FK 51 - FC Järfälla 3 Näsbydal 1
Augusti
2018-08-25 11:15 FC Järfälla 3 - Sollentuna FK 11 Järfällavallen 1
2018-08-26 14:00 Täby FK 62 - Kungsängens IF 1 Näsbydal 1
2018-08-26 17:30 IF Brommapojkarna 11 - Täby FK 51 Olovslunds BP 1
September
2018-09-01 09:00 Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF 1 Spånga IP 4
2018-09-01 14:00 Sollentuna FK 11 - IF Brommapojkarna 11 Kärrdals BP 1
2018-09-01 15:30 IF Brommapojkarna 5 - Täby FK 51 Blackeberg BP 1
2018-09-08 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 11 Grimsta IP 2
2018-09-09 14:00 Täby FK 62 - Vällingby AIK 1 Näsbydal 1
2018-09-09 15:30 Hässelby SK FF 1 - Kungsängens IF 1 Hässelby IP 2
2018-09-15 11:45 Sollentuna FK 11 - Täby FK 51 Edsbergs Sportfält 3
2018-09-15 12:45 Kungsängens IF 1 - FC Järfälla 3 Kungsängens IP 3
2018-09-16 17:30 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 11 Spånga IP 4
2018-09-22 11:00 FC Järfälla 3 - Spånga IS FK 2 Järfällavallen 1
2018-09-23 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 2 Grimsta IP 2
2018-09-23 14:30 IF Brommapojkarna 11 - Kungsängens IF 1 Olovslunds BP 1
2018-09-23 15:30 Hässelby SK FF 1 - Vällingby AIK 1 Hässelby IP 2
2018-09-29 09:00 Täby FK 62 - Hässelby SK FF 1 Näsbydal 1
2018-09-29 10:15 Vällingby AIK 1 - FC Järfälla 3 Grimsta IP 2
2018-09-29 14:00 Kungsängens IF 1 - IF Brommapojkarna 5 Kungsängens IP 3
2018-09-30 11:00 Spånga IS FK 2 - Täby FK 51 Spånga IP 4