Spelprogram - P12:9- 5 Svår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 11:00 AIK FF 4 - Hässelby SK FF 2 Huvudstafältet 1
2018-04-22 10:00 IFK Viksjö 2 - Bele Barkarby FF 2 Viksjövallen 2
2018-04-22 10:00 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 16 Ängby IP 1
2018-04-22 11:00 Vasalunds IF 1 - IF Brommapojkarna 16 Huvudstafältet 1
2018-04-22 11:15 Sollentuna FK 10 - Hammarby IF FF 3 Helenelunds IP 1
2018-04-22 13:00 IF Brommapojkarna 10 - FC Järfälla 1 Olovslunds BP 1
2018-04-28 12:00 Bele Barkarby FF 2 - Ängby IF 1 Strömvallen 1
2018-04-28 14:00 Sollentuna FK 16 - Vasalunds IF 1 Sollentunavallen 2
2018-04-29 14:00 FC Järfälla 1 - Sollentuna FK 10 Tallbohovs IP 1
2018-04-29 14:00 Hammarby IF FF 3 - IFK Viksjö 2 Eriksdals BP 1
Maj
2018-05-04 19:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 10 Hässelby IP 2
2018-05-05 12:00 Vasalunds IF 1 - Ängby IF 1 Huvudstafältet 1
2018-05-05 17:30 Sollentuna FK 10 - Hässelby SK FF 2 Norrvikens IP 2 Hall
2018-05-06 10:00 IF Brommapojkarna 10 - AIK FF 9 Olovslunds BP 1
2018-05-06 11:45 IFK Viksjö 2 - FC Järfälla 1 Viksjövallen 2
2018-05-06 12:15 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 16 Huvudstafältet 1
2018-05-06 15:15 Hammarby IF FF 3 - Bele Barkarby FF 2 Eriksdals BP 1
2018-05-07 19:00 AIK FF 9 - AIK FF 4 Bergshamra IP 1
2018-05-18 18:00 Sollentuna FK 16 - AIK FF 4 Sollentunavallen 2
2018-05-19 10:00 FC Järfälla 1 - Hammarby IF FF 3 Järfällavallen 1
2018-05-19 13:00 AIK FF 9 - Sollentuna FK 10 Edsbergs Sportfält 3
2018-05-20 12:00 Hässelby SK FF 2 - IFK Viksjö 2 Hässelby IP 2
2018-05-20 13:00 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 10 Olovslunds BP 1
2018-05-26 10:00 IFK Viksjö 2 - AIK FF 9 Viksjövallen 2
2018-05-26 10:00 FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF 2 Järfällavallen 1
2018-05-26 11:00 AIK FF 4 - Ängby IF 1 Huvudstafältet 1
2018-05-26 14:00 Sollentuna FK 10 - IF Brommapojkarna 16 Sollentunavallen 2
2018-05-27 14:30 IF Brommapojkarna 10 - Sollentuna FK 16 Olovslunds BP 1
2018-05-27 15:15 Hammarby IF FF 3 - Hässelby SK FF 2 Eriksdals BP 1
Juni
2018-06-02 10:15 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 10 Ängby IP 1
2018-06-02 11:00 Vasalunds IF 1 - AIK FF 4 Huvudstafältet 1
2018-06-02 12:00 AIK FF 9 - Hammarby IF FF 3 Huvudstafältet 1
2018-06-02 17:00 Hässelby SK FF 2 - FC Järfälla 1 Hässelby IP 2
2018-06-03 14:30 IF Brommapojkarna 16 - IFK Viksjö 2 Olovslunds BP 1
2018-06-03 17:30 Sollentuna FK 16 - Sollentuna FK 10 Norrvikens IP 1
2018-06-08 18:15 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 16 Viksjövallen 2
2018-06-08 19:00 Hässelby SK FF 2 - Bele Barkarby FF 2 Hässelby IP 2
2018-06-09 11:30 Sollentuna FK 10 - Ängby IF 1 Sollentunavallen 2
2018-06-10 10:00 FC Järfälla 1 - AIK FF 9 Järfällavallen 1
2018-06-10 11:30 Hammarby IF FF 3 - IF Brommapojkarna 16 Eriksdals BP 1
2018-06-10 14:30 IF Brommapojkarna 10 - Vasalunds IF 1 Olovslunds BP 1
2018-06-10 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Vasalunds IF 1 Strömvallen 1
Augusti
2018-08-24 18:30 Sollentuna FK 16 - Hammarby IF FF 3 Sollentunavallen 2
2018-08-25 09:30 Ängby IF 1 - IFK Viksjö 2 Ängby IP 1
2018-08-25 10:00 Vasalunds IF 1 - Sollentuna FK 10 Huvudstafältet 1
2018-08-26 11:30 Bele Barkarby FF 2 - AIK FF 4 Veddestavallen 2
2018-08-26 14:30 IF Brommapojkarna 16 - FC Järfälla 1 Olovslunds BP 1
September
2018-09-01 17:00 Hammarby IF FF 3 - Ängby IF 1 Kärrtorps IP 31
2018-09-02 10:00 FC Järfälla 1 - Sollentuna FK 16 Järfällavallen 1
2018-09-02 11:45 IFK Viksjö 2 - Vasalunds IF 1 Tallbohovs IP 1
2018-09-02 12:15 AIK FF 9 - Bele Barkarby FF 2 Huvudstafältet 1
2018-09-02 14:30 IF Brommapojkarna 10 - AIK FF 4 Olovslunds BP 1
2018-09-02 16:00 AIK FF 9 - Hässelby SK FF 2 Bergshamra IP 1
2018-09-07 19:15 Sollentuna FK 16 - Hässelby SK FF 2 Sollentunavallen 2
2018-09-08 17:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 16 Hässelby IP 2
2018-09-09 11:30 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 10 Veddestavallen 2
2018-09-09 12:15 AIK FF 4 - Sollentuna FK 10 Huvudstafältet 1
2018-09-09 13:00 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 9 Blackeberg BP 1
2018-09-09 18:00 Ängby IF 1 - FC Järfälla 1 Ängby IP 1
2018-09-12 19:45 AIK FF 9 - Sollentuna FK 16 Norrvikens IP 2 Hall
2018-09-14 19:00 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF 1 Hässelby IP 2
2018-09-15 10:15 Sollentuna FK 10 - IF Brommapojkarna 10 Sollentunavallen 2
2018-09-16 10:00 FC Järfälla 1 - Vasalunds IF 1 Järfällavallen 1
2018-09-16 15:00 IFK Viksjö 2 - AIK FF 4 Viksjövallen 2
2018-09-17 20:00 Vasalunds IF 1 - Hammarby IF FF 3 Bergshamra IP 1
2018-09-20 18:00 IF Brommapojkarna 16 - Bele Barkarby FF 2 Åkeshovs BP 1
2018-09-22 09:30 Ängby IF 1 - AIK FF 9 Ängby IP 1
2018-09-22 11:15 Sollentuna FK 16 - IF Brommapojkarna 16 Helenelunds IP 1
2018-09-22 16:00 IF Brommapojkarna 10 - IFK Viksjö 2 Olovslunds BP 1
2018-09-23 11:00 Vasalunds IF 1 - Hässelby SK FF 2 Huvudstafältet 1
2018-09-23 12:15 AIK FF 4 - Hammarby IF FF 3 Huvudstafältet 1
2018-09-23 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 10 Strömvallen 1
2018-09-28 18:00 Sollentuna FK 16 - Bele Barkarby FF 2 Sollentunavallen 2
2018-09-29 12:15 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 10 Viksjövallen 2
2018-09-30 11:30 Hammarby IF FF 3 - IF Brommapojkarna 10 Eriksdals BP 1
2018-09-30 12:00 FC Järfälla 1 - AIK FF 4 Tallbohovs IP 1
2018-09-30 13:00 IF Brommapojkarna 16 - Ängby IF 1 Olovslunds BP 1
Oktober
2018-10-03 18:00 AIK FF 9 - Vasalunds IF 1 Bergshamra IP 1