Spelprogram - P 9-40

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Maria Rosta Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 1 Ellen Thys 0736948282 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Huddinge IF 5 David Kernell Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Tumba FK Blå Burcin Tezel +46707711007 Vit/Blå/Blå
Nackdala AIS 2 Andreas Darnakas 0853033010 0707283903 Blå/Blå/Blå
Pappas Pojkar FF 1 Andreas Johansson 0707742143 0707742143 Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 2 Cristian Lagos Vasquez 08272998 0735365528 Gul/Svart/Gul
Rönninge Salem Fotboll 4 Rolf Peter Nyström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Goran Cekredzi Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 2 Lars Christer Ericsson 0730668864 Grön/svart randig/Svart/Svart
Stuvsta IF 4 Rickard Holst 0720509753 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Tero Danska 0760437213 Vit/Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Robert Tony Burgman 0731535095 Grön/Vit/Grön/Grön/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-21 18:45 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 125
2017-04-22 10:00 IFK Tumba FK Blå - Grödinge SK Grön Storvretens BP 225
2017-04-22 12:00 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2017-04-22 13:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Nackdala AIS 2 Berga IP 125
2017-04-23 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 5 Brantbrinks IP 226
2017-04-23 12:00 Pappas Pojkar FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2017-04-28 18:00 Stuvsta IF 4 - IFK Tumba FK Blå Visättra IP 126
2017-04-29 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Berga IP 125
2017-04-29 12:00 Segeltorps IF 4 - Sörskogens IF 2 Segeltorps IP 3
2017-04-29 14:00 Huddinge IF 5 - Pappas Pojkar FF 1 Källbrinksskolans IP 2
2017-04-30 10:00 Nackdala AIS 2 - Huddinge IF 1 Tuna BP 15
2017-04-30 14:00 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 2 Broängsplan 115
Maj
2017-05-05 18:00 Sörskogens IF 2 - Nackdala AIS 2 Sörskogens BP 125
2017-05-06 10:00 IFK Tumba FK Blå - Segeltorps IF 4 Storvretens BP 225
2017-05-06 12:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 5 Berga IP 125
2017-05-06 14:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Källbrinksskolans IP 2
2017-05-07 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 2 Brantbrinks IP 226
2017-05-07 09:00 Stuvsta IF 4 - Grödinge SK Grön Visättra IP 126
2017-05-13 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Sörskogens IF 2 Berga IP 125
2017-05-13 12:00 Huddinge IF 5 - Huddinge IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2017-05-13 12:00 Segeltorps IF 4 - Stuvsta IF 4 Segeltorps IP 3
2017-05-14 09:00 Stuvsta IF 2 - Pappas Pojkar FF 1 Visättra IP 126
2017-05-14 10:00 Nackdala AIS 2 - IFK Tumba FK Blå Tuna BP 15
2017-05-14 12:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Broängsplan 115
2017-05-19 18:00 Stuvsta IF 4 - Nackdala AIS 2 Visättra IP 126
2017-05-19 18:45 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 5 Sörskogens BP 125
2017-05-20 10:00 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 4 Storvretens BP 225
2017-05-20 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 2 Berga IP 125
2017-05-20 12:00 Segeltorps IF 4 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
2017-05-21 13:00 Pappas Pojkar FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Trädgårdsstadsskolans BP 15
Juni
2017-06-02 18:00 Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1 Visättra IP 126
2017-06-03 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 4 Berga IP 125
2017-06-03 13:00 Huddinge IF 5 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 2
2017-06-04 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Brantbrinks IP 226
2017-06-04 10:00 Nackdala AIS 2 - Segeltorps IF 4 Tuna BP 15
2017-06-04 14:00 Grödinge SK Grön - Pappas Pojkar FF 1 Broängsplan 115
2017-06-09 18:00 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 2 Sörskogens BP 125
2017-06-10 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Pappas Pojkar FF 1 Berga IP 125
2017-06-10 13:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinksskolans IP 2
2017-06-10 13:00 Segeltorps IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 4 Segeltorps IP 3
2017-06-11 09:00 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 5 Visättra IP 126
2017-06-11 11:00 Nackdala AIS 2 - Grödinge SK Grön Tuna BP 15
Augusti
2017-08-26 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Nackdala AIS 2 Berga IP 125
2017-08-26 14:00 Stuvsta IF 2 - IFK Tumba FK Blå Stuvsta IP 2
2017-08-26 14:00 Huddinge IF 5 - Segeltorps IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2017-08-27 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Sörskogens IF 2 Brantbrinks IP 226
2017-08-27 12:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Broängsplan 115
2017-08-27 13:00 Pappas Pojkar FF 1 - Huddinge IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
September
2017-09-01 18:00 Sörskogens IF 2 - Pappas Pojkar FF 1 Sörskogens BP 125
2017-09-02 10:00 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Storvretens BP 225
2017-09-02 12:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Källbrinksskolans IP 2
2017-09-02 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Grödinge SK Grön Berga IP 125
2017-09-02 14:00 Stuvsta IF 4 - Stuvsta IF 2 Stuvsta IP 2
2017-09-03 10:00 Nackdala AIS 2 - Huddinge IF 5 Tuna BP 15
2017-09-09 10:00 Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 4 Stuvsta IP 2
2017-09-09 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 2 Berga IP 125
2017-09-09 14:00 Huddinge IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 4 Källbrinksskolans IP 2
2017-09-10 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 226
2017-09-10 13:00 Pappas Pojkar FF 1 - IFK Tumba FK Blå Trädgårdsstadsskolans BP 15
2017-09-10 13:00 Grödinge SK Grön - Huddinge IF 1 Broängsplan 115
2017-09-15 18:00 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 1 Sörskogens BP 125
2017-09-16 10:00 Stuvsta IF 4 - Pappas Pojkar FF 1 Stuvsta IP 2
2017-09-16 11:00 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Storvretens BP 225
2017-09-16 11:00 Huddinge IF 5 - Grödinge SK Grön Källbrinksskolans IP 2
2017-09-16 11:00 Segeltorps IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 3
2017-09-17 10:00 Nackdala AIS 2 - Stuvsta IF 2 Tuna BP 15
2017-09-23 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 4 Berga IP 125
2017-09-23 12:00 Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 2
2017-09-23 14:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4 Stuvsta IP 2
2017-09-24 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Nackdala AIS 2 Brantbrinks IP 226
2017-09-24 12:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 2 Broängsplan 115
2017-09-24 13:00 Pappas Pojkar FF 1 - Segeltorps IF 4 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2017-09-30 10:00 IFK Tumba FK Blå - Sörskogens IF 2 Storvretens BP 225
2017-09-30 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Berga IP 125
2017-09-30 12:00 Huddinge IF 5 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2017-09-30 13:00 Segeltorps IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 3
2017-09-30 13:00 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 2
Oktober
2017-10-01 10:00 Nackdala AIS 2 - Pappas Pojkar FF 1 Tuna BP 15