Spelprogram - P11-12 M

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-22 13:00 Täby FK 21 - IK Frej Täby 3 Skarpäng 11
2017-04-23 11:00 Vallentuna BK 3 - Bollstanäs SK 22 Vallentuna IP 32
2017-04-23 12:00 IFK Lidingö FK 17 - Enebybergs IF 2 Hersby BP 1
2017-04-23 14:00 IFK Stocksund 5 - Täby FK 53 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-04-23 17:00 Sollentuna FK 13 - Sollentuna FK 22 Edsbergs Sportfält 21
2017-04-29 12:00 Bollstanäs SK 22 - IFK Stocksund 5 Bollstanäs IP 21
2017-04-29 13:00 IK Frej Täby 3 - Danderyds SK 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-04-30 10:00 Sollentuna FK 22 - Vallentuna BK 3 Sollentunavallen 22
2017-04-30 11:00 Täby FK 53 - Täby FK 21 Skarpäng 11
2017-04-30 12:00 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 2 Enebybergs IP 3
Maj
2017-05-07 11:00 IFK Lidingö FK 17 - IK Frej Täby 3 Hersby BP 1
2017-05-07 11:00 Täby FK 21 - Bollstanäs SK 22 Skarpäng 11
2017-05-07 12:00 Vallentuna BK 3 - Sollentuna FK 13 Vallentuna IP 32
2017-05-07 15:00 Danderyds SK 4 - Täby FK 53 Danderydsvallen 3
2017-05-07 15:00 IFK Stocksund 5 - Sollentuna FK 22 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-05-13 12:00 Bollstanäs SK 22 - Danderyds SK 4 Bollstanäs IP 21
2017-05-13 12:00 IK Frej Täby 3 - IFK Österåker FK 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-05-13 14:00 Täby FK 53 - IFK Lidingö FK 17 Skarpäng 11
2017-05-14 09:00 Sollentuna FK 22 - Täby FK 21 Sollentunavallen 22
2017-05-14 16:00 Sollentuna FK 13 - IFK Stocksund 5 Edsbergs Sportfält 21
2017-05-20 09:15 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 53 Åkersberga IP 21
2017-05-21 10:00 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby 3 Enebybergs IP 3
2017-05-21 11:00 IFK Lidingö FK 17 - Bollstanäs SK 22 Hersby BP 1
2017-05-21 11:00 Täby FK 21 - Sollentuna FK 13 Skarpäng 11
2017-05-21 15:00 Danderyds SK 4 - Sollentuna FK 22 Danderydsvallen 3
2017-05-21 15:00 IFK Stocksund 5 - Vallentuna BK 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2017-06-03 11:00 Bollstanäs SK 22 - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 21
2017-06-04 10:00 Sollentuna FK 22 - IFK Lidingö FK 17 Sollentunavallen 22
2017-06-04 11:00 Vallentuna BK 3 - Täby FK 21 Vallentuna IP 32
2017-06-04 11:00 Täby FK 53 - Enebybergs IF 2 Skarpäng 11
2017-06-04 17:00 Sollentuna FK 13 - Danderyds SK 4 Edsbergs Sportfält 21
2017-06-10 15:00 Täby FK 21 - IFK Stocksund 5 Skarpäng 11
2017-06-11 09:15 IFK Österåker FK 2 - Sollentuna FK 22 Åkersberga IP 21
2017-06-11 10:00 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK 22 Enebybergs IP 3
2017-06-11 11:00 IFK Lidingö FK 17 - Sollentuna FK 13 Hersby BP 1
2017-06-11 15:00 Danderyds SK 4 - Vallentuna BK 3 Danderydsvallen 3
Augusti
2017-08-27 10:00 Sollentuna FK 22 - Enebybergs IF 2 Sollentunavallen 22
2017-08-27 11:00 Vallentuna BK 3 - IFK Lidingö FK 17 Vallentuna IP 32
2017-08-27 12:00 Täby FK 53 - IK Frej Täby 3 Skarpäng 11
2017-08-27 14:00 IFK Stocksund 5 - Danderyds SK 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-08-27 17:00 Sollentuna FK 13 - IFK Österåker FK 2 Edsbergs Sportfält 21
September
2017-09-02 09:00 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK 3 Åkersberga IP 21
2017-09-02 11:00 IK Frej Täby 3 - Bollstanäs SK 22 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-09-03 13:00 IFK Lidingö FK 17 - IFK Stocksund 5 Hersby BP 1
2017-09-03 15:00 Danderyds SK 4 - Täby FK 21 Danderydsvallen 3
2017-09-03 16:00 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 13 Enebybergs IP 3
2017-09-09 13:00 Täby FK 21 - IFK Lidingö FK 17 Skarpäng 11
2017-09-09 13:00 Bollstanäs SK 22 - Täby FK 53 Bollstanäs IP 21
2017-09-10 10:00 Sollentuna FK 22 - IK Frej Täby 3 Sollentunavallen 22
2017-09-10 11:00 Vallentuna BK 3 - Enebybergs IF 2 Vallentuna IP 32
2017-09-10 14:00 IFK Stocksund 5 - IFK Österåker FK 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-09-16 11:00 IK Frej Täby 3 - Sollentuna FK 13 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-09-16 15:00 Täby FK 53 - Sollentuna FK 22 Skarpäng 11
2017-09-17 09:15 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 21 Åkersberga IP 21
2017-09-17 11:00 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund 5 Enebybergs IP 3
2017-09-17 16:00 IFK Lidingö FK 17 - Danderyds SK 4 Hersby BP 1
2017-09-23 15:00 Täby FK 21 - Enebybergs IF 2 Skarpäng 11
2017-09-24 10:00 Sollentuna FK 22 - Bollstanäs SK 22 Sollentunavallen 22
2017-09-24 12:00 Vallentuna BK 3 - IK Frej Täby 3 Vallentuna IP 32
2017-09-24 16:00 Danderyds SK 4 - IFK Österåker FK 2 Danderydsvallen 3
2017-09-24 16:00 Sollentuna FK 13 - Täby FK 53 Edsbergs Sportfält 21
2017-09-30 11:00 Bollstanäs SK 22 - Sollentuna FK 13 Bollstanäs IP 21
2017-09-30 11:00 IK Frej Täby 3 - IFK Stocksund 5 Vikingavallen/Täby IP 3
2017-09-30 15:00 Täby FK 53 - Vallentuna BK 3 Skarpäng 11
Oktober
2017-10-01 09:15 IFK Österåker FK 2 - IFK Lidingö FK 17 Åkersberga IP 21
2017-10-01 12:00 Enebybergs IF 2 - Danderyds SK 4 Enebybergs IP 3