Spelprogram - P11- 5 S

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-22 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Djurgårdens IF FF 9 Stora Mossens IP 2
2017-04-22 11:00 Hässelby SK FF 7 - IF Brommapojkarna 17 Hässelby IP 21
2017-04-22 12:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Bollstanäs SK 41 Hersby BP 1
2017-04-22 13:00 AIK FF 11 - Sollentuna FK 27 Råsunda IP 12
2017-04-22 16:00 Hammarby IF FF 22 - AIK FF 7 Kärrtorps IP 31
2017-04-23 12:00 IFK Stocksund 6 - Spånga IS FK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-04-23 12:00 FC Djursholm 3 - Sollentuna FK 14 Djursholms IP 31
2017-04-29 09:00 Sollentuna FK 27 - IF Brommapojkarna 10 Norrvikens IP 11
2017-04-29 10:00 Bollstanäs SK 41 - Hässelby SK FF 7 Bollstanäs IP 21
2017-04-29 10:00 Djurgårdens IF FF 9 - FC Djursholm 3 Hjorthagens IP 2
2017-04-29 11:00 IF Brommapojkarna 17 - Hammarby IF FF 22 Stora Mossens IP 2
2017-04-29 11:00 AIK FF 7 - AIK FF 11 Råsunda IP 12
2017-04-29 13:00 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK 15 vit Nälsta BP 11
2017-04-30 17:00 Sollentuna FK 14 - IFK Stocksund 6 Edsbergs Sportfält 21
Maj
2017-05-06 10:00 IF Brommapojkarna 10 - AIK FF 7 Stora Mossens IP 2
2017-05-06 13:00 AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 17 Råsunda IP 12
2017-05-06 13:00 Hässelby SK FF 7 - IFK Lidingö FK 15 vit Hässelby IP 21
2017-05-06 15:00 Hammarby IF FF 22 - Bollstanäs SK 41 Kärrtorps IP 31
2017-05-07 11:00 FC Djursholm 3 - Sollentuna FK 27 Djursholms IP 31
2017-05-07 12:00 IFK Stocksund 6 - Djurgårdens IF FF 9 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-05-07 17:00 Sollentuna FK 14 - Spånga IS FK 1 Edsbergs Sportfält 21
2017-05-13 09:00 Sollentuna FK 27 - IFK Stocksund 6 Norrvikens IP 11
2017-05-13 10:00 Bollstanäs SK 41 - AIK FF 11 Bollstanäs IP 21
2017-05-13 11:00 IF Brommapojkarna 17 - IF Brommapojkarna 10 Stora Mossens IP 2
2017-05-13 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - Sollentuna FK 14 Hjorthagens IP 2
2017-05-13 13:00 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 7 Nälsta BP 11
2017-05-13 14:00 AIK FF 7 - FC Djursholm 3 Råsunda IP 12
2017-05-14 11:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Hammarby IF FF 22 Hersby BP 1
2017-05-20 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Bollstanäs SK 41 Stora Mossens IP 2
2017-05-20 10:00 Djurgårdens IF FF 9 - Spånga IS FK 1 Hjorthagens IP 2
2017-05-20 11:00 AIK FF 11 - IFK Lidingö FK 15 vit Råsunda IP 12
2017-05-20 16:00 Hammarby IF FF 22 - Hässelby SK FF 7 Kärrtorps IP 31
2017-05-21 11:00 FC Djursholm 3 - IF Brommapojkarna 17 Djursholms IP 31
2017-05-21 13:00 IFK Stocksund 6 - AIK FF 7 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-05-21 17:00 Sollentuna FK 14 - Sollentuna FK 27 Edsbergs Sportfält 21
Juni
2017-06-03 09:00 Sollentuna FK 27 - Djurgårdens IF FF 9 Norrvikens IP 11
2017-06-03 10:00 Bollstanäs SK 41 - FC Djursholm 3 Bollstanäs IP 21
2017-06-03 11:00 IF Brommapojkarna 17 - IFK Stocksund 6 Stora Mossens IP 2
2017-06-03 12:00 Hässelby SK FF 7 - AIK FF 11 Hässelby IP 21
2017-06-03 12:00 AIK FF 7 - Sollentuna FK 14 Råsunda IP 12
2017-06-03 14:00 IFK Lidingö FK 15 vit - IF Brommapojkarna 10 Hersby BP 1
2017-06-03 14:00 Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 22 Nälsta BP 11
2017-06-10 09:00 Sollentuna FK 27 - Spånga IS FK 1 Norrvikens IP 11
2017-06-10 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Hässelby SK FF 7 Stora Mossens IP 2
2017-06-10 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - AIK FF 7 Hjorthagens IP 2
2017-06-10 12:00 AIK FF 11 - Hammarby IF FF 22 Råsunda IP 12
2017-06-11 09:00 FC Djursholm 3 - IFK Lidingö FK 15 vit Djursholms IP 31
2017-06-11 14:00 IFK Stocksund 6 - Bollstanäs SK 41 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-06-11 17:00 Sollentuna FK 14 - IF Brommapojkarna 17 Edsbergs Sportfält 21
Augusti
2017-08-20 11:00 Sollentuna FK 27 - IFK Lidingö FK 15 vit Norrvikens IP 11
2017-08-26 10:00 Bollstanäs SK 41 - Sollentuna FK 14 Bollstanäs IP 21
2017-08-26 10:00 IF Brommapojkarna 17 - Djurgårdens IF FF 9 Stora Mossens IP 2
2017-08-26 12:00 Hammarby IF FF 22 - IF Brommapojkarna 10 Kärrtorps IP 31
2017-08-26 12:00 IFK Lidingö FK 15 vit - IFK Stocksund 6 Hersby BP 1
2017-08-26 13:00 AIK FF 7 - Sollentuna FK 27 Råsunda IP 12
2017-08-26 14:00 Spånga IS FK 1 - AIK FF 11 Nälsta BP 11
2017-08-27 09:00 IF Brommapojkarna 10 - AIK FF 11 Stora Mossens IP 2
2017-08-27 11:00 Hässelby SK FF 7 - FC Djursholm 3 Hässelby IP 21
September
2017-09-02 09:00 Sollentuna FK 27 - IF Brommapojkarna 17 Norrvikens IP 11
2017-09-02 10:00 Djurgårdens IF FF 9 - Bollstanäs SK 41 Hjorthagens IP 2
2017-09-02 11:00 AIK FF 7 - Spånga IS FK 1 Råsunda IP 12
2017-09-03 13:00 IFK Stocksund 6 - Hässelby SK FF 7 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-09-04 18:00 Sollentuna FK 14 - IFK Lidingö FK 15 vit Edsbergs Sportfält 4
2017-09-09 11:00 Bollstanäs SK 41 - Sollentuna FK 27 Bollstanäs IP 21
2017-09-09 12:00 AIK FF 11 - FC Djursholm 3 Råsunda IP 12
2017-09-09 12:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Djurgårdens IF FF 9 Hersby BP 1
2017-09-09 13:00 Hammarby IF FF 22 - IFK Stocksund 6 Kärrtorps IP 31
2017-09-09 15:00 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 10 Nälsta BP 11
2017-09-10 12:00 Hässelby SK FF 7 - Sollentuna FK 14 Hässelby IP 21
2017-09-16 11:00 IF Brommapojkarna 17 - Spånga IS FK 1 Stora Mossens IP 2
2017-09-16 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - Hässelby SK FF 7 Hjorthagens IP 2
2017-09-16 12:00 AIK FF 7 - Bollstanäs SK 41 Råsunda IP 12
2017-09-17 10:00 IF Brommapojkarna 17 - AIK FF 7 Stora Mossens IP 3
2017-09-17 13:00 IFK Stocksund 6 - AIK FF 11 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-09-17 16:00 FC Djursholm 3 - IF Brommapojkarna 10 Djursholms IP 31
2017-09-17 17:00 Sollentuna FK 14 - Hammarby IF FF 22 Edsbergs Sportfält 21
2017-09-23 10:00 IF Brommapojkarna 10 - IFK Stocksund 6 Stora Mossens IP 2
2017-09-23 11:00 AIK FF 11 - Sollentuna FK 14 Råsunda IP 12
2017-09-23 11:00 Bollstanäs SK 41 - IF Brommapojkarna 17 Bollstanäs IP 21
2017-09-23 12:00 Hässelby SK FF 7 - Sollentuna FK 27 Hässelby IP 21
2017-09-23 12:00 IFK Lidingö FK 15 vit - AIK FF 7 Hersby BP 1
2017-09-23 14:00 Spånga IS FK 1 - FC Djursholm 3 Nälsta BP 11
2017-09-23 16:00 Hammarby IF FF 22 - Djurgårdens IF FF 9 Kärrtorps IP 31
2017-09-30 09:00 Sollentuna FK 27 - Hammarby IF FF 22 Norrvikens IP 11
2017-09-30 10:00 Bollstanäs SK 41 - Spånga IS FK 1 Bollstanäs IP 21
2017-09-30 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - AIK FF 11 Hjorthagens IP 2
2017-09-30 12:00 FC Djursholm 3 - Hammarby IF FF 22 Djursholms IP 32
2017-09-30 13:00 AIK FF 7 - Hässelby SK FF 7 Råsunda IP 12
Oktober
2017-10-01 12:00 IFK Stocksund 6 - FC Djursholm 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2017-10-01 17:00 IF Brommapojkarna 17 - IFK Lidingö FK 15 vit Åkeshovs BP 11
2017-10-01 17:00 Sollentuna FK 14 - IF Brommapojkarna 10 Edsbergs Sportfält 21