Spelprogram - P15- 3D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Natnael Hagos 0704243863 0704243863 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 3 Magnus Wulkan 0736269345 Vinröd/Svart/Svarta
Sickla IF Svart Peter Engstedt 0707667704 0707667704 Röd/Blå/Röd
Stuvsta IF 2 Pontus Forsell 0704979724 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tyresö FF 3 Jonny Knutas 0704941858 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 2 Magnus Lindgren 086640390 0766419083 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF 1 Jonas Berg 0703057714 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF blå Katrin Jäverbring 0761233692 Blå/Vit/Blå
Älta IF 2 Viktoria Lundqvist 0703417736 Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF Röd 2 Martin Welin-Berger 087443858 0705513127 Vit/blå/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 17:00 151150002 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Älta IF 2 0 - 9 Älta IP 1
2019-04-07 14:00 151150004 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Tyresö FF 3 3 - 3 Kärrtorps IP 1
2019-04-07 15:45 151150005 Västerhaninge IF blå - Boo FF 3 6 - 2 Hanvedens IP 2
2019-04-07 18:00 151150001 Vendelsö IK 2 - Värmdö IF 1 4 - 2 Vendelsömalmsskolan 1
2019-04-13 11:00 151150009 Tyresö FF 3 - Sickla IF Svart 1 - 4 Tyresövallen 1
2019-04-13 14:00 151150007 Stuvsta IF 2 - Västerhaninge IF blå 2 - 3 Stuvsta IP 1
2019-04-13 17:00 151150011 Älta IF 2 - Vendelsö IK 2 8 - 1 Älta IP 1
2019-04-14 13:30 151150008 Boo FF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 5 - 3 Myrsjö IP 1
2019-04-17 20:00 151150020 Stuvsta IF 2 - Sickla IF Svart 4 - 4 Visättra IP 1
2019-04-22 14:30 151150018 Älta IF 2 - Värmdö IF 1 9 - 2 Älta IP 1
2019-04-22 17:30 151150015 Sickla IF Svart - Boo FF 3 5 - 5 Nacka IP 1
2019-04-26 18:00 151150021 Boo FF 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2 3 - 1 Myrsjö IP 1
2019-04-27 10:00 151150022 Tyresö FF 3 - Vendelsö IK 2 0 - 2 Brandbergsplan 1
2019-04-27 12:30 151150066 Älta IF 2 - Sickla IF Svart 1 - 6 Stavsborgs BP 1
2019-04-28 10:00 151150024 Värmdö IF 1 - Västerhaninge IF blå 2 - 8 Värmdövallen 1
Maj
2019-05-01 15:00 151150061 Vendelsö IK 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 4 - 4 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-04 12:15 151150026 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 2 4 - 1 Älvsjö IP 1
2019-05-04 18:00 151150030 Älta IF 2 - Tyresö FF 3 8 - 0 Älta IP 1
2019-05-05 12:00 151150028 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Västerhaninge IF blå 1 - 10 Kärrtorps IP 1
2019-05-05 16:00 151150025 Vendelsö IK 2 - Boo FF 3 1 - 2 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-11 14:00 151150014 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Tyresö FF 3 8 - 0 Solberga BP 1
2019-05-12 11:30 151150031 Västerhaninge IF blå - Sickla IF Svart 2 - 3 Hanvedens IP 1
2019-05-12 12:00 151150034 Boo FF 3 - Älta IF 2 4 - 1 Myrsjö IP 1
2019-05-12 17:00 151150033 Stuvsta IF 2 - Vendelsö IK 2 0 - 4 Stuvsta IP 1
2019-05-17 18:30 151150038 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Västerhaninge IF blå 4 - 3 Älvsjö IP 1
2019-05-18 16:00 151150040 Tyresö FF 3 - Värmdö IF 1 2 - 2 Tyresövallen 1
2019-05-18 17:00 151150042 Älta IF 2 - Stuvsta IF 2 3 - 1 Älta IP 1
2019-05-19 16:00 151150039 Sickla IF Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 1 - 1 Nacka IP 1
2019-05-25 12:00 151150043 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 0 - 4 Kärrtorps IP 1
2019-05-25 14:30 151150048 Värmdö IF 1 - Sickla IF Svart 4 - 2 Värmdövallen 2
2019-05-26 11:30 151150044 Västerhaninge IF blå - Vendelsö IK 2 3 - 6 Hanvedens IP 1
2019-05-30 13:00 151150047 Boo FF 3 - Tyresö FF 3 1 - 0 Björknäs IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 151150050 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Sickla IF Svart 6 - 5 Solberga BP 1
2019-06-02 12:00 151150051 Boo FF 3 - Värmdö IF 1 3 - 3 Myrsjö IP 1
2019-06-02 14:30 151150054 Älta IF 2 - Västerhaninge IF blå 5 - 1 Älta IP 1
2019-06-03 19:00 151150049 Vendelsö IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 4 - 4 Brandbergsplan 1
2019-06-06 11:00 151150036 Värmdö IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 6 - 1 Värmdövallen 2
2019-06-08 12:00 151150056 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Älta IF 2 1 - 5 Kärrtorps IP 1
2019-06-08 16:00 151150060 Värmdö IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 4 - 1 Värmdövallen 1
2019-06-09 13:00 151150059 Stuvsta IF 2 - Boo FF 3 1 - 3 Stuvsta IP 1
2019-06-09 15:15 151150055 Sickla IF Svart - Vendelsö IK 2 6 - 2 Nacka IP 1
2019-06-12 19:00 151150016 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Stuvsta IF 2 1 - 6 Kärrtorps IP 2
2019-06-16 10:30 151150064 Tyresö FF 3 - Västerhaninge IF blå 9 - 2 Tyresövallen 1
2019-06-19 20:00 151150052 Tyresö FF 3 - Stuvsta IF 2 3 - 1 Visättra IP 1
2019-06-25 18:30 151150062 Stuvsta IF 2 - Värmdö IF 1 0 - 9 Stuvsta IP 1
Augusti
2019-08-10 11:30 151150070 Västerhaninge IF blå - Tyresö FF 3 0 - 4 Hanvedens IP 1
2019-08-11 17:00 151150068 Sickla IF Svart - Älta IF 2 2 - 1 Nacka IP 1
2019-08-17 10:00 151150074 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Värmdö IF 1 3 - 4 Mälarhöjdens IP 1
2019-08-17 13:15 151150078 Älta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 7 - 1 Älta IP 1
2019-08-18 12:30 151150073 Vendelsö IK 2 - Sickla IF Svart 0 - 6 Haningevallen 1
2019-08-22 20:30 151150075 Boo FF 3 - Stuvsta IF 2 0 - 3 Björknäs IP 1
2019-08-24 11:30 151150081 Västerhaninge IF blå - Älta IF 2 Hanvedens IP 1
2019-08-25 09:00 151150084 Värmdö IF 1 - Boo FF 3 Värmdövallen 1
2019-08-25 12:00 151150080 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Vendelsö IK 2 Kärrtorps IP 1
2019-08-25 13:00 151150083 Stuvsta IF 2 - Tyresö FF 3 Stuvsta IP 1
2019-08-25 14:00 151150079 Sickla IF Svart - Älvsjö AIK FF Röd 2 Nacka IP 1
2019-08-30 20:00 151150072 Värmdö IF 1 - Stuvsta IF 2 Värmdövallen 1
2019-08-31 16:00 151150085 Vendelsö IK 2 - Västerhaninge IF blå Haningevallen 1
September
2019-09-01 10:30 151150088 Tyresö FF 3 - Boo FF 3 Tyresövallen 1
2019-09-01 11:30 151150086 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Älvsjö IP 1
2019-09-01 16:30 151150087 Sickla IF Svart - Värmdö IF 1 Nacka IP 1
2019-09-06 18:30 151150067 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Vendelsö IK 2 Haningevallen 1
2019-09-07 11:30 151150092 Västerhaninge IF blå - Älvsjö AIK FF Röd 2 Hanvedens IP 1
2019-09-07 15:45 151150096 Värmdö IF 1 - Tyresö FF 3 Värmdövallen 2
2019-09-08 10:00 151150091 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Sickla IF Svart Kärrtorps IP 1
2019-09-08 18:00 151150094 Stuvsta IF 2 - Älta IF 2 Stuvsta IP 1
2019-09-14 12:00 151150100 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Värmdö IF 1 Kärrtorps IP 1
2019-09-15 14:00 151150097 Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 2 Haningevallen 1
2019-09-15 14:30 151150102 Älta IF 2 - Boo FF 3 Älta IP 1
2019-09-15 17:00 151150099 Sickla IF Svart - Västerhaninge IF blå Nacka IP 1
2019-09-20 20:00 151150105 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Stuvsta IP 1
2019-09-21 11:00 151150107 Tyresö FF 3 - Älta IF 2 Tyresövallen 1
2019-09-21 11:30 151150103 Västerhaninge IF blå - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Hanvedens IP 1
2019-09-21 14:30 151150106 Boo FF 3 - Vendelsö IK 2 Myrsjö IP 1
2019-09-27 18:30 151150110 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Boo FF 3 Älvsjö IP 1
2019-09-28 11:30 151150113 Västerhaninge IF blå - Värmdö IF 1 Hanvedens IP 1
2019-09-28 12:00 151150111 Sickla IF Svart - Stuvsta IF 2 Nacka IP 1
2019-09-29 14:00 151150109 Vendelsö IK 2 - Tyresö FF 3 Haningevallen 1
Oktober
2019-10-05 11:30 151150117 Boo FF 3 - Sickla IF Svart Myrsjö IP 1
2019-10-05 16:00 151150118 Tyresö FF 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Tyresövallen 1
2019-10-05 16:15 151150116 Stuvsta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Stuvsta IP 1
2019-10-06 16:15 151150120 Värmdö IF 1 - Älta IF 2 Värmdövallen 1
2019-10-12 11:30 151150125 Västerhaninge IF blå - Stuvsta IF 2 Hanvedens IP 1
2019-10-12 16:00 151150121 Vendelsö IK 2 - Älta IF 2 Haningevallen 1
2019-10-13 10:00 151150123 Sickla IF Svart - Tyresö FF 3 Nacka IP 1
2019-10-13 12:00 151150124 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Boo FF 3 Kärrtorps IP 1
2019-10-17 20:00 151150131 Älta IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Älta IP 1
2019-10-19 11:00 151150129 Tyresö FF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Tyresövallen 1
2019-10-20 10:00 151150132 Värmdö IF 1 - Vendelsö IK 2 Värmdövallen 1
2019-10-20 13:30 151150128 Boo FF 3 - Västerhaninge IF blå Myrsjö IP 1