Spelprogram - P14- 4C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gröndals IK 1 Jimmy Andreas Roger Lofland 0705943699 Vit/Blå/Svart
IF Brommapojkarna 20 Niclas Persson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK C blå Alexandra Lind 0704251434 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 3 Johan Thorgren 0705509992 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 2 Raymond Badr Rachid 0730970595 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 2 Mats Schagerström 0706345087 Grön/Vit/Grön
Sollentuna FK 8 Ulf Schuberth 0709860695 Svart/vit/Svart/Svart
Vasalunds IF Röd Tatjana Salopek Evertsson Röda/Svarta/Röda
Ängby IF 2 Staffan Robert Bergwik 0704006453 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:00 151182043 IFK Lidingö FK C blå - Reymersholms IK 2 6 - 1 Högsätra BP 1
2019-04-14 16:30 151182004 Vasalunds IF Röd - IFK Lidingö FK C blå 1 - 2 Råstasjön 1
2019-04-22 12:30 151182003 Gröndals IK 1 - Sollentuna FK 8 4 - 1 Gröndals BP 1
2019-04-27 11:45 151182007 IFK Lidingö FK C blå - Gröndals IK 1 0 - 3 Högsätra BP 1
2019-04-27 16:00 151182005 Reymersholms IK 2 - Norrtulls SK 2 5 - 3 Långholmens BP 1
2019-04-28 10:00 151182008 Sollentuna FK 8 - Karlbergs BK 3 3 - 11 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-28 12:00 151182010 Ängby IF 2 - Reymersholms IK 2 2 - 3 Ängby IP 1
2019-04-28 13:45 151182006 Norrtulls SK 2 - Vasalunds IF Röd 3 - 5 Stadshagens IP 2
Maj
2019-05-04 11:30 151182015 IF Brommapojkarna 20 - Ängby IF 2 6 - 7 Åkeshovs BP 1
2019-05-04 15:00 151182012 Karlbergs BK 3 - IFK Lidingö FK C blå 6 - 2 Långholmens BP 1
2019-05-05 12:30 151182013 Gröndals IK 1 - Norrtulls SK 2 3 - 2 Gröndals BP 1
2019-05-05 15:00 151182014 Vasalunds IF Röd - Reymersholms IK 2 5 - 5 Råstasjön 1
2019-05-11 13:30 151182019 Sollentuna FK 8 - IF Brommapojkarna 20 6 - 8 Norrvikens IP 1
2019-05-12 10:30 151182020 Ängby IF 2 - Vasalunds IF Röd 7 - 4 Ängby IP 1
2019-05-12 13:45 151182017 Norrtulls SK 2 - Karlbergs BK 3 2 - 1 Stadshagens IP 2
2019-05-12 15:45 151182016 Reymersholms IK 2 - Gröndals IK 1 6 - 4 Långholmens BP 1
2019-05-18 08:45 151182023 Gröndals IK 1 - Vasalunds IF Röd 6 - 3 Gröndals BP 1
2019-05-18 15:30 151182002 Karlbergs BK 3 - IF Brommapojkarna 20 1 - 4 Långholmens BP 1
2019-05-19 10:00 151182024 Sollentuna FK 8 - Reymersholms IK 2 6 - 8 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-19 13:00 151182025 IF Brommapojkarna 20 - IFK Lidingö FK C blå 5 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-05-19 16:15 151182022 Karlbergs BK 3 - Ängby IF 2 5 - 4 Stadshagens IP 2
2019-05-24 18:30 151182030 Ängby IF 2 - Gröndals IK 1 2 - 2 Ängby IP 1
2019-05-25 16:30 151182026 Vasalunds IF Röd - Karlbergs BK 3 0 - 5 Råstasjön 1
2019-05-26 11:45 151182029 IFK Lidingö FK C blå - Sollentuna FK 8 5 - 4 Högsätra BP 1
2019-05-26 15:30 151182028 Norrtulls SK 2 - IF Brommapojkarna 20 6 - 3 Stadshagens IP 2
Juni
2019-06-01 10:00 151182034 Sollentuna FK 8 - Norrtulls SK 2 1 - 14 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-02 11:15 151182033 IFK Lidingö FK C blå - Ängby IF 2 4 - 2 Högsätra BP 1
2019-06-02 13:00 151182035 IF Brommapojkarna 20 - Reymersholms IK 2 7 - 5 Åkeshovs BP 1
2019-06-02 15:30 151182032 Karlbergs BK 3 - Gröndals IK 1 4 - 3 Stadshagens IP 2
2019-06-07 18:00 151182042 Norrtulls SK 2 - Ängby IF 2 6 - 5 Stadshagens IP 1
2019-06-09 12:00 151182040 Ängby IF 2 - Sollentuna FK 8 7 - 2 Ängby IP 1
2019-06-09 15:45 151182039 Norrtulls SK 2 - IFK Lidingö FK C blå 1 - 1 Stadshagens IP 2
2019-06-09 16:00 151182038 Reymersholms IK 2 - Karlbergs BK 3 5 - 6 Långholmens BP 1
2019-06-09 16:30 151182037 Vasalunds IF Röd - IF Brommapojkarna 20 7 - 8 Råstasjön 1
2019-06-15 09:30 151182044 Sollentuna FK 8 - Vasalunds IF Röd 3 - 10 Norrvikens IP 1
2019-06-16 13:00 151182045 IF Brommapojkarna 20 - Gröndals IK 1 3 - 12 Åkeshovs BP 1
Augusti
2019-08-17 13:30 151182047 Gröndals IK 1 - IF Brommapojkarna 20 11 - 1 Gröndals BP 1
2019-08-18 10:30 151182050 Ängby IF 2 - Norrtulls SK 2 2 - 2 Ängby IP 1
2019-08-18 14:30 151182049 Reymersholms IK 2 - IFK Lidingö FK C blå 1 - 6 Långholmens BP 1
2019-08-23 18:45 151182055 IF Brommapojkarna 20 - Vasalunds IF Röd Åkeshovs BP 1
2019-08-24 15:45 151182053 IFK Lidingö FK C blå - Norrtulls SK 2 Högsätra BP 1
2019-08-25 14:00 151182054 Sollentuna FK 8 - Ängby IF 2 Norrvikens IP 1
2019-08-25 15:30 151182052 Karlbergs BK 3 - Reymersholms IK 2 Stadshagens IP 2
2019-08-31 10:00 151182056 Gröndals IK 1 - Karlbergs BK 3 Enskede IP 2
2019-08-31 13:30 151182048 Vasalunds IF Röd - Sollentuna FK 8 Råstasjön 1
September
2019-09-01 12:15 151182060 Ängby IF 2 - IFK Lidingö FK C blå Ängby IP 1
2019-09-01 15:30 151182059 Norrtulls SK 2 - Sollentuna FK 8 Stadshagens IP 2
2019-09-01 16:00 151182058 Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna 20 Långholmens BP 1
2019-09-06 20:00 151182062 Karlbergs BK 3 - Vasalunds IF Röd Stadshagens IP 2
2019-09-06 20:15 151182065 IF Brommapojkarna 20 - Norrtulls SK 2 Åkeshovs BP 1
2019-09-08 10:15 151182064 Sollentuna FK 8 - IFK Lidingö FK C blå Norrvikens IP 1
2019-09-08 11:00 151182063 Gröndals IK 1 - Ängby IF 2 Gröndals BP 1
2019-09-14 13:30 151182070 Ängby IF 2 - Karlbergs BK 3 Blackeberg BP 1
2019-09-15 09:00 151182069 IFK Lidingö FK C blå - IF Brommapojkarna 20 Breviks IP 2
2019-09-15 14:30 151182067 Reymersholms IK 2 - Sollentuna FK 8 Långholmens BP 1
2019-09-15 16:30 151182066 Vasalunds IF Röd - Gröndals IK 1 Råstasjön 1
2019-09-21 14:00 151182072 Karlbergs BK 3 - Norrtulls SK 2 Stadshagens IP 2
2019-09-22 11:00 151182073 Gröndals IK 1 - Reymersholms IK 2 Gröndals BP 1
2019-09-22 13:00 151182075 IF Brommapojkarna 20 - Sollentuna FK 8 Åkeshovs BP 1
2019-09-22 16:30 151182074 Vasalunds IF Röd - Ängby IF 2 Råstasjön 1
2019-09-27 18:30 151182080 Ängby IF 2 - IF Brommapojkarna 20 Ängby IP 1
2019-09-29 10:00 151182078 IFK Lidingö FK C blå - Karlbergs BK 3 Högsätra BP 1
2019-09-29 13:00 151182076 Reymersholms IK 2 - Vasalunds IF Röd Långholmens BP 1
2019-09-29 14:00 151182077 Norrtulls SK 2 - Gröndals IK 1 Stadshagens IP 2
Oktober
2019-10-05 14:00 151182082 Karlbergs BK 3 - Sollentuna FK 8 Stadshagens IP 2
2019-10-06 11:00 151182083 Gröndals IK 1 - IFK Lidingö FK C blå Gröndals BP 1
2019-10-06 12:30 151182085 Reymersholms IK 2 - Ängby IF 2 Långholmens BP 1
2019-10-06 16:30 151182084 Vasalunds IF Röd - Norrtulls SK 2 Råstasjön 1
2019-10-11 18:45 151182089 IF Brommapojkarna 20 - Karlbergs BK 3 Åkeshovs BP 1
2019-10-12 12:00 151182088 Sollentuna FK 8 - Gröndals IK 1 Norrvikens IP 1
2019-10-12 14:00 151182086 Norrtulls SK 2 - Reymersholms IK 2 Stadshagens IP 2
2019-10-13 11:00 151182087 IFK Lidingö FK C blå - Vasalunds IF Röd Högsätra BP 1