Spelprogram - F15- 3A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 18:00 151621004 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 2 1 - 0 Viksjövallen 2
2019-04-27 13:00 151621009 IFK Stocksund 2 - RIS/BSK 3 - 6 Danderyd Arena 1
2019-04-28 12:00 151621008 IF Brommapojkarna 3 - Åkersberga BK Grön 2 - 4 Stora Mossens IP 1
Maj
2019-05-03 18:30 151621002 Åkersberga BK Grön - IFK Stocksund 2 9 - 4 Margretelunds IP 2
2019-05-04 14:00 151621012 Åkersberga BK Grön - Spånga IS FK 2 1 - 5 Margretelunds IP 2
2019-05-05 17:00 151621011 RIS/BSK - IF Brommapojkarna 3 2 - 0 Skinnaråsens IP 2
2019-05-11 14:00 151621018 Spånga IS FK 2 - RIS/BSK 3 - 0 Spånga IP 4
2019-05-17 18:30 151621044 IF Brommapojkarna 3 - IFK Viksjö 2 2 - 0 Ängby IP 1
2019-05-19 14:00 151621025 IFK Stocksund 2 - Spånga IS FK 2 1 - 5 Danderyd Arena 1
2019-05-24 20:00 151621019 IF Brommapojkarna 3 - IFK Stocksund 2 1 - 0 Ängby IP 1
2019-05-26 15:00 151621026 IFK Viksjö 2 - Åkersberga BK Grön 1 - 2 Viksjövallen 2
Juni
2019-06-02 17:00 151621031 RIS/BSK - IFK Viksjö 2 1 - 1 Skinnaråsens IP 2
2019-06-02 18:15 151621029 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 3 3 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-06-09 15:00 151621037 IFK Viksjö 2 - IFK Stocksund 2 4 - 0 Viksjövallen 2
2019-06-12 20:00 151621041 RIS/BSK - Åkersberga BK Grön 6 - 4 Södervik 1
Augusti
2019-08-18 19:00 151621048 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 3 1 - 0 Viksjövallen 2
2019-08-30 19:35 151621057 IFK Viksjö 2 - RIS/BSK 0 - 1 Viksjövallen 2
2019-08-31 15:00 151621055 IFK Stocksund 2 - IFK Viksjö 2 0 - 2 Danderyd Arena 1
September
2019-09-01 15:10 151621069 Spånga IS FK 2 - IFK Stocksund 2 8 - 0 Hjulsta BP 1
2019-09-08 18:00 151621062 Åkersberga BK Grön - IFK Viksjö 2 1 - 1 Margretelunds IP 2
2019-09-08 19:30 151621064 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 2 0 - 7 Åkeshovs BP 1
2019-09-21 16:00 151621071 RIS/BSK - Spånga IS FK 2 3 - 4 Skinnaråsens IP 2
2019-09-22 14:15 151621075 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 3 1 - 2 Danderyd Arena 1
2019-09-28 12:00 151621079 IF Brommapojkarna 3 - RIS/BSK 0 - 4 Stora Mossens IP 1
2019-09-28 16:00 151621078 Spånga IS FK 2 - Åkersberga BK Grön 8 - 0 Spånga IP 4
Oktober
2019-10-05 12:15 151621087 Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 2 7 - 0 Vällingby BP 1
2019-10-05 16:00 151621081 RIS/BSK - IFK Stocksund 2 5 - 1 Skinnaråsens IP 2
2019-10-05 16:00 151621082 Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna 3 4 - 1 Margretelunds IP 2
2019-10-10 19:00 151621046 Åkersberga BK Grön - RIS/BSK 1 - 6 Margretelunds IP 2
2019-10-12 12:00 151621089 IFK Stocksund 2 - Åkersberga BK Grön 2 - 3 Danderyd Arena 1