Spelprogram - F13- 3A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Niklas Gustafsson 0709810601 Svart/Vit/Svart/Gul
Bro IK Blå Daniel Anders Roos 0767684137 Vit blå vit
Enebybergs IF 1 Åsa Pettersson Thalén Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK röd Tomas Atterljung 0733969708 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 2 Tomas Holmér 0761012535 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IK Frej Täby FK Gul John Sjölund 0703099303 0703099303 Gul, Svart, Gul
Kista SC KFUM BLÅ Pia Sundström 0736469068 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Råsunda IS Alija Cosic Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 6 Cecilia Birgitta Silverberg Engholm 0761893899 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 41 Carl-Henrik Forssbeck 0703236155 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 2 Linus Lundgren Gusfors 0702907597 Röd/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 10:00 151653005 Kista SC KFUM BLÅ - IK Frej Täby FK Gul 2 - 5 Kvarnbacka BP 1
2019-04-07 11:30 151653002 Sollentuna FK 6 - Enebybergs IF 1 4 - 3 Helenelunds IP 11
2019-04-07 13:00 151653001 IFK Viksjö 2 - AIK FF 4 0 - 4 Viksjövallen 2
2019-04-13 09:00 151653009 Råsunda IS - Täby FK 41 4 - 7 Råstasjön 1
2019-04-13 10:30 151653012 AIK FF 4 - IFK Lidingö FK röd 2 - 1 Råstasjön 12
2019-04-13 16:30 151653010 Vallentuna BK DF 2 - Sollentuna FK 6 2 - 1 Vallentuna IP 3
2019-04-14 15:00 151653008 IK Frej Täby FK Gul - Bro IK Blå 2 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-22 14:30 151653017 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Lidingö FK röd 3 - 6 Kvarnbacka BP 1
2019-04-22 16:30 151653014 Sollentuna FK 6 - Råsunda IS 12 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-22 18:00 151653015 Täby FK 41 - IK Frej Täby FK Gul 1 - 6 Skarpäng 1
2019-04-27 09:00 151653019 IFK Lidingö FK röd - Bro IK Blå 1 - 2 Lidingövallen 21
2019-04-27 10:30 151653022 Råsunda IS - IFK Viksjö 2 2 - 4 Råstasjön 11
2019-04-27 12:00 151653023 Vallentuna BK DF 2 - Enebybergs IF 1 1 - 1 Vallentuna IP 3
2019-04-27 13:30 151653024 AIK FF 4 - Kista SC KFUM BLÅ 18 - 0 Råstasjön 1
2019-04-28 09:00 151653011 Enebybergs IF 1 - IFK Viksjö 2 5 - 1 Enebybergs IP 2
2019-04-28 10:00 151653004 Bro IK Blå - Råsunda IS 3 - 0 Bro IP 2
2019-04-28 15:00 151653021 IK Frej Täby FK Gul - Sollentuna FK 6 4 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-28 18:30 151653003 Täby FK 41 - Vallentuna BK DF 2 2 - 5 Näsbydal 1
Maj
2019-05-04 10:00 151653025 IFK Viksjö 2 - IK Frej Täby FK Gul 0 - 0 Viksjövallen 2
2019-05-04 15:00 151653027 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK röd 2 - 3 Skarpäng 1
2019-05-04 15:00 151653029 Vallentuna BK DF 2 - AIK FF 4 1 - 2 Vallentuna IP 3
2019-05-05 11:45 151653030 Enebybergs IF 1 - Råsunda IS 13 - 1 Enebybergs IP 2
2019-05-05 14:30 151653028 Bro IK Blå - Kista SC KFUM BLÅ 3 - 1 Bro IP 2
2019-05-11 09:00 151653032 IFK Lidingö FK röd - Sollentuna FK 6 3 - 9 Lidingövallen 21
2019-05-11 10:00 151653066 Enebybergs IF 1 - Täby FK 41 7 - 2 Enebybergs IP 2
2019-05-12 09:00 151653018 Enebybergs IF 1 - AIK FF 4 4 - 3 Enebybergs IP 2
2019-05-12 13:00 151653013 IFK Viksjö 2 - Vallentuna BK DF 2 5 - 1 Viksjövallen 2
2019-05-12 14:30 151653031 Kista SC KFUM BLÅ - Täby FK 41 2 - 7 Kvarnbacka BP 1
2019-05-18 12:30 151653037 IFK Viksjö 2 - IFK Lidingö FK röd 2 - 1 Viksjövallen 2
2019-05-18 13:30 151653041 Vallentuna BK DF 2 - IK Frej Täby FK Gul 1 - 2 Vallentuna IP 3
2019-05-18 15:00 151653038 Sollentuna FK 6 - Kista SC KFUM BLÅ 11 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-19 10:30 151653039 Täby FK 41 - Bro IK Blå 1 - 0 Skarpäng 1
2019-05-19 18:00 151653034 IK Frej Täby FK Gul - Enebybergs IF 1 2 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-25 09:00 151653045 IFK Lidingö FK röd - Enebybergs IF 1 1 - 7 Lidingövallen 21
2019-05-25 10:30 151653048 AIK FF 4 - Täby FK 41 5 - 1 Råstasjön 12
2019-05-26 13:00 151653044 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Viksjö 2 0 - 2 Kvarnbacka BP 1
2019-05-26 15:00 151653036 AIK FF 4 - Bro IK Blå Bro IP 2
2019-05-26 15:00 151653047 IK Frej Täby FK Gul - Råsunda IS 10 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-31 18:00 151653051 IK Frej Täby FK Gul - AIK FF 4 1 - 4 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-31 18:30 151653049 IFK Viksjö 2 - Bro IK Blå 4 - 0 Viksjövallen 2
Juni
2019-06-01 13:30 151653053 Vallentuna BK DF 2 - IFK Lidingö FK röd 5 - 0 Vallentuna IP 3
2019-06-01 16:30 151653050 Sollentuna FK 6 - Täby FK 41 2 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-02 15:00 151653054 Enebybergs IF 1 - Kista SC KFUM BLÅ 9 - 1 Enebybergs IP 2
2019-06-06 11:00 151653063 IK Frej Täby FK Gul - IFK Lidingö FK röd 2 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-08 10:30 151653058 IFK Lidingö FK röd - Råsunda IS 4 - 2 Lidingövallen 21
2019-06-08 10:30 151653060 AIK FF 4 - Sollentuna FK 6 5 - 3 Råstasjön 12
2019-06-08 16:00 151653056 Bro IK Blå - Enebybergs IF 1 0 - 9 Bro IP 2
2019-06-09 09:00 151653055 Täby FK 41 - IFK Viksjö 2 0 - 2 Skarpäng 1
2019-06-09 10:00 151653043 Bro IK Blå - Sollentuna FK 6 1 - 5 Bro IP 2
2019-06-09 13:00 151653057 Kista SC KFUM BLÅ - Vallentuna BK DF 2 0 - 6 Kvarnbacka BP 1
2019-06-10 18:30 151653040 Råsunda IS - AIK FF 4 0 - 12 Huvudstafältet 11
2019-06-15 09:00 151653061 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 6 1 - 3 Viksjövallen 2
2019-06-15 12:00 151653065 Vallentuna BK DF 2 - Bro IK Blå 2 - 3 Vallentuna IP 3
2019-06-16 10:00 151653035 Råsunda IS - Vallentuna BK DF 2 Råstasjön 11
2019-06-16 13:30 151653064 Råsunda IS - Kista SC KFUM BLÅ 3 - 3 Råstasjön 1
Augusti
2019-08-10 09:00 151653071 IFK Lidingö FK röd - IK Frej Täby FK Gul Lidingövallen 21
2019-08-10 16:30 151653067 Sollentuna FK 6 - IFK Viksjö 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-11 10:30 151653068 Täby FK 41 - Enebybergs IF 1 Skarpäng 1
2019-08-11 14:30 151653070 Kista SC KFUM BLÅ - Råsunda IS Kvarnbacka BP 1
2019-08-17 10:00 151653073 IFK Viksjö 2 - Täby FK 41 Viksjövallen 2
2019-08-17 10:30 151653076 Råsunda IS - IFK Lidingö FK röd Råstasjön 11
2019-08-17 15:00 151653074 Sollentuna FK 6 - AIK FF 4 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-17 15:00 151653077 Vallentuna BK DF 2 - Kista SC KFUM BLÅ Vallentuna IP 3
2019-08-18 14:00 151653078 Enebybergs IF 1 - Bro IK Blå Enebybergs IP 2
2019-08-24 10:30 151653082 IFK Lidingö FK röd - Vallentuna BK DF 2 Lidingövallen 21
2019-08-24 12:00 151653084 AIK FF 4 - IK Frej Täby FK Gul Råstasjön 12
2019-08-25 10:00 151653080 Bro IK Blå - IFK Viksjö 2 Bro IP 2
2019-08-25 10:30 151653079 Täby FK 41 - Sollentuna FK 6 Skarpäng 1
2019-08-25 14:30 151653081 Kista SC KFUM BLÅ - Enebybergs IF 1 Kvarnbacka BP 1
2019-08-31 10:30 151653088 Råsunda IS - IK Frej Täby FK Gul Råstasjön 11
2019-08-31 15:00 151653086 Sollentuna FK 6 - Bro IK Blå Edsbergs Sportfält 2
September
2019-09-01 11:30 151653085 IFK Viksjö 2 - Kista SC KFUM BLÅ Viksjövallen 2
2019-09-01 12:00 151653087 Täby FK 41 - AIK FF 4 Skarpäng 1
2019-09-01 15:00 151653090 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK röd Enebybergs IP 2
2019-09-07 09:00 151653093 IFK Lidingö FK röd - IFK Viksjö 2 Lidingövallen 21
2019-09-07 12:00 151653096 AIK FF 4 - Råsunda IS Råstasjön 12
2019-09-08 14:30 151653092 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 6 Kvarnbacka BP 1
2019-09-08 16:00 151653091 Bro IK Blå - Täby FK 41 Bro IP 2
2019-09-08 16:30 151653095 IK Frej Täby FK Gul - Vallentuna BK DF 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-14 12:00 151653102 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK Gul Enebybergs IP 2
2019-09-14 14:30 151653100 Bro IK Blå - AIK FF 4 Bro IP 2
2019-09-14 15:00 151653099 Täby FK 41 - Kista SC KFUM BLÅ Skarpäng 1
2019-09-14 15:00 151653101 Vallentuna BK DF 2 - Råsunda IS Vallentuna IP 3
2019-09-14 16:30 151653098 Sollentuna FK 6 - IFK Lidingö FK röd Edsbergs Sportfält 2
2019-09-15 11:00 151653112 Bro IK Blå - IFK Lidingö FK röd Bro IP 2
2019-09-21 09:00 151653104 IFK Lidingö FK röd - Täby FK 41 Lidingövallen 21
2019-09-21 10:30 151653107 Råsunda IS - Enebybergs IF 1 Råstasjön 11
2019-09-21 12:00 151653108 AIK FF 4 - Vallentuna BK DF 2 Råstasjön 12
2019-09-22 14:30 151653103 Kista SC KFUM BLÅ - Bro IK Blå Kvarnbacka BP 1
2019-09-22 15:00 151653106 IK Frej Täby FK Gul - IFK Viksjö 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-27 19:00 151653109 IFK Viksjö 2 - Råsunda IS Viksjövallen 2
2019-09-28 12:00 151653114 Enebybergs IF 1 - Vallentuna BK DF 2 Enebybergs IP 2
2019-09-28 16:30 151653110 Sollentuna FK 6 - IK Frej Täby FK Gul Edsbergs Sportfält 2
2019-09-29 10:00 151653069 Bro IK Blå - Vallentuna BK DF 2 Bro IP 2
2019-09-29 13:00 151653113 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 4 Kvarnbacka BP 1
Oktober
2019-10-05 10:30 151653115 IFK Lidingö FK röd - Kista SC KFUM BLÅ Lidingövallen 21
2019-10-05 10:30 151653120 AIK FF 4 - Enebybergs IF 1 Råstasjön 12
2019-10-05 13:30 151653119 Vallentuna BK DF 2 - IFK Viksjö 2 Vallentuna IP 3
2019-10-06 09:00 151653118 Råsunda IS - Sollentuna FK 6 Råstasjön 1
2019-10-06 15:00 151653117 IK Frej Täby FK Gul - Täby FK 41 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-10-11 19:00 151653121 IFK Viksjö 2 - Enebybergs IF 1 Viksjövallen 2
2019-10-12 10:30 151653126 IFK Lidingö FK röd - AIK FF 4 Högsätra BP 1
2019-10-12 14:30 151653124 Bro IK Blå - IK Frej Täby FK Gul Bro IP 2
2019-10-12 15:00 151653122 Sollentuna FK 6 - Vallentuna BK DF 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-10-12 15:00 151653123 Täby FK 41 - Råsunda IS Skarpäng 1
2019-10-19 09:00 151653129 Råsunda IS - Bro IK Blå Råstasjön 1
2019-10-19 10:30 151653130 Vallentuna BK DF 2 - Täby FK 41 Vallentuna IP 3
2019-10-19 12:00 151653132 AIK FF 4 - IFK Viksjö 2 Råstasjön 12
2019-10-20 11:00 151653131 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 6 Enebybergs IP 2
2019-10-20 15:00 151653128 IK Frej Täby FK Gul - Kista SC KFUM BLÅ Vikingavallen/Täby IP 2