Spelprogram - P14- 2A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Lars Christiansson 0706005602 Svart/Vit/Svart/Gul
Enebybergs IF 1 Klas Gustav Telander 0708136158 Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 3 Henrik Ljungel 0703384350 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 Patrik Johansson 0706194330 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Vaxholm 1 Andreas Sand 0767739345 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Christopher Krokstedt 0701913790 Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 4 Erik Engström 0735445375 Svart/vit/Svart/Svart
Täby United FC 2 Anita Fredin 0736402331 0736402331 Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 1 Magnus Karlsson Blå/blå/blå
Vasalunds Stockholm IF Kista Salih Dalbudak 0738993385 Röda/Svart/Röda
Åkersberga BK Svart Madeleine Christina Lundberg Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 151168005 Enebybergs IF 1 - Vasalunds Stockholm IF Kista 0 - 3 Enebybergs IP 2
2019-04-06 14:30 151168004 Täby United FC 2 - IF Brommapojkarna 3 3 - 4 Erikslund 1
2019-04-07 10:15 151168001 Vallentuna BK 1 - IFK Österåker FK 2 5 - 3 Vallentuna IP 3
2019-04-07 16:00 151168003 Sollentuna FK 4 - IF Brommapojkarna 8 6 - 1 Norrvikens IP 1
2019-04-07 18:00 151168006 Åkersberga BK Svart - AIK FF 3 0 - 7 Margretelunds IP 2
2019-04-13 11:30 151168009 IF Brommapojkarna 3 - Sollentuna FK 4 5 - 5 Nälsta BP 1
2019-04-13 13:00 151168010 IF Brommapojkarna 8 - IFK Vaxholm 1 2 - 6 Åkeshovs BP 1
2019-04-14 13:30 151168007 AIK FF 3 - Enebybergs IF 1 6 - 7 Råstasjön 1
2019-04-14 16:00 151168008 Vasalunds Stockholm IF Kista - Täby United FC 2 7 - 3 Ärvinge BP 1
2019-04-22 10:45 151168015 Sollentuna FK 4 - Vasalunds Stockholm IF Kista 0 - 6 Norrvikens IP 1
2019-04-22 11:00 151168016 Täby United FC 2 - AIK FF 3 7 - 5 Erikslund 1
2019-04-22 12:30 151168013 Vallentuna BK 1 - IF Brommapojkarna 8 6 - 0 Vallentuna IP 3
2019-04-22 12:30 151168014 IFK Vaxholm 1 - IF Brommapojkarna 3 2 - 5 Vaxö IP 1
2019-04-22 13:30 151168017 Enebybergs IF 1 - Åkersberga BK Svart 9 - 2 Enebybergs IP 2
2019-04-28 13:00 151168019 Åkersberga BK Svart - Täby United FC 2 9 - 1 Margretelunds IP 2
2019-04-28 13:30 151168020 AIK FF 3 - Sollentuna FK 4 1 - 4 Råstasjön 1
2019-04-28 16:00 151168021 Vasalunds Stockholm IF Kista - IFK Vaxholm 1 6 - 3 Kvarnbacka BP 1
2019-04-28 16:15 151168024 IFK Österåker FK 2 - Enebybergs IF 1 1 - 5 Åkersberga IP 2
Maj
2019-05-03 19:00 151168027 Sollentuna FK 4 - Åkersberga BK Svart 3 - 3 Norrvikens IP 1
2019-05-04 11:30 151168028 Täby United FC 2 - Enebybergs IF 1 6 - 1 Erikslund 1
2019-05-04 12:00 151168025 Vallentuna BK 1 - Vasalunds Stockholm IF Kista 0 - 5 Vallentuna IP 3
2019-05-05 13:30 151168026 IFK Vaxholm 1 - AIK FF 3 2 - 3 Vaxö IP 1
2019-05-05 14:15 151168022 IF Brommapojkarna 3 - Vallentuna BK 1 1 - 4 Vällingby BP 1
2019-05-05 14:30 151168029 IF Brommapojkarna 8 - IFK Österåker FK 2 4 - 6 Åkeshovs BP 1
2019-05-11 12:00 151168031 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 4 7 - 2 Enebybergs IP 2
2019-05-11 15:00 151168035 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 8 3 - 3 Grimsta IP 2
2019-05-11 15:00 151168063 Vasalunds Stockholm IF Kista - Åkersberga BK Svart 4 - 2 Ärvinge BP 1
2019-05-12 10:00 151168033 AIK FF 3 - Vallentuna BK 1 2 - 6 Skytteholms IP 3
2019-05-12 12:00 151168032 Åkersberga BK Svart - IFK Vaxholm 1 6 - 4 Margretelunds IP 2
2019-05-12 13:00 151168036 IFK Österåker FK 2 - Täby United FC 2 3 - 2 Åkersberga IP 2
2019-05-18 12:00 151168037 Vallentuna BK 1 - Åkersberga BK Svart 4 - 2 Vallentuna IP 3
2019-05-18 12:15 151168040 IF Brommapojkarna 3 - IFK Österåker FK 2 1 - 5 Grimsta IP 2
2019-05-19 10:30 151168039 Sollentuna FK 4 - Täby United FC 2 4 - 6 Norrvikens IP 1
2019-05-19 14:30 151168041 IF Brommapojkarna 8 - Vasalunds Stockholm IF Kista 6 - 5 Åkeshovs BP 1
2019-05-19 15:00 151168038 IFK Vaxholm 1 - Enebybergs IF 1 4 - 2 Vaxö IP 1
2019-05-24 17:30 151168012 IFK Österåker FK 2 - Åkersberga BK Svart 4 - 0 Wasavallen 1
2019-05-25 09:30 151168052 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 3 8 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-25 13:00 151168043 Täby United FC 2 - IFK Vaxholm 1 3 - 0 Erikslund 1
2019-05-25 15:00 151168048 IFK Österåker FK 2 - Sollentuna FK 4 2 - 7 Wasavallen 1
2019-05-26 13:30 151168046 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 8 5 - 2 Råstasjön 1
2019-05-26 14:00 151168044 Enebybergs IF 1 - Vallentuna BK 1 2 - 4 Enebybergs IP 2
2019-05-26 16:00 151168047 Vasalunds Stockholm IF Kista - IF Brommapojkarna 3 5 - 5 Kvarnbacka BP 1
Juni
2019-06-01 12:00 151168049 Vallentuna BK 1 - Täby United FC 2 3 - 6 Vallentuna IP 3
2019-06-02 19:00 151168050 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 4 1 - 5 Vaxö IP 1
2019-06-07 19:00 151168055 Sollentuna FK 4 - Vallentuna BK 1 2 - 4 Norrvikens IP 1
2019-06-08 13:00 151168053 IF Brommapojkarna 8 - Åkersberga BK Svart 2 - 8 Åkeshovs BP 1
2019-06-08 18:00 151168059 AIK FF 3 - Vasalunds Stockholm IF Kista 2 - 1 Råstasjön 1
2019-06-09 14:00 151168058 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 3 3 - 1 Margretelunds IP 2
2019-06-09 14:00 151168060 IFK Österåker FK 2 - IFK Vaxholm 1 3 - 2 Åkersberga IP 2
2019-06-09 15:00 151168057 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 8 WO (3 - 0) Enebybergs IP 2
2019-06-14 18:30 151168051 Vasalunds Stockholm IF Kista - IFK Österåker FK 2 2 - 6 Bromstens IP 2
2019-06-15 09:00 151168061 Vallentuna BK 1 - IFK Vaxholm 1 3 - 5 Vallentuna IP 3
2019-06-15 13:00 151168065 IF Brommapojkarna 8 - Täby United FC 2 0 - 9 Åkeshovs BP 1
2019-06-16 18:15 151168064 IF Brommapojkarna 3 - Enebybergs IF 1 4 - 4 Grimsta IP 2
2019-06-18 20:00 151168062 AIK FF 3 - IFK Österåker FK 2 5 - 2 Råstasjön 1
Augusti
2019-08-10 14:30 151168069 Täby United FC 2 - IF Brommapojkarna 8 10 - 2 Erikslund 1
2019-08-10 16:00 151168070 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 3 5 - 2 Enebybergs IP 2
2019-08-11 18:00 151168071 Åkersberga BK Svart - Vasalunds Stockholm IF Kista 5 - 3 Margretelunds IP 2
2019-08-14 16:00 151168072 IFK Österåker FK 2 - AIK FF 3 3 - 2 Åkersberga IP 2
2019-08-17 12:00 151168073 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 4 2 - 4 Vallentuna IP 3
2019-08-17 15:30 151168074 IFK Vaxholm 1 - IFK Österåker FK 2 2 - 2 Vaxö IP 1
2019-08-18 13:00 151168077 IF Brommapojkarna 8 - Enebybergs IF 1 1 - 4 Åkeshovs BP 1
2019-08-18 14:00 151168076 IF Brommapojkarna 3 - Åkersberga BK Svart 1 - 4 Grimsta IP 2
2019-08-18 16:00 151168075 Vasalunds Stockholm IF Kista - AIK FF 3 3 - 4 Kvarnbacka BP 1
2019-08-23 18:30 151168080 Täby United FC 2 - Vallentuna BK 1 3 - 3 Erikslund 1
2019-08-23 19:00 151168079 Sollentuna FK 4 - IFK Vaxholm 1 2 - 5 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-24 14:00 151168084 IFK Österåker FK 2 - Vasalunds Stockholm IF Kista 2 - 4 Åkersberga IP 2
2019-08-24 16:00 151168082 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 8 4 - 4 Margretelunds IP 2
2019-08-30 19:00 151168087 Sollentuna FK 4 - IFK Österåker FK 2 WO (3 - 0) Norrvikens IP 1
2019-08-31 12:00 151168085 Vallentuna BK 1 - Enebybergs IF 1 7 - 2 Vallentuna IP 3
September
2019-09-01 11:30 151168086 IFK Vaxholm 1 - Täby United FC 2 0 - 6 Vaxö IP 1
2019-09-01 14:30 151168089 IF Brommapojkarna 8 - AIK FF 3 2 - 4 Åkeshovs BP 1
2019-09-07 10:00 151168091 Täby United FC 2 - Sollentuna FK 4 9 - 1 Erikslund 1
2019-09-07 16:00 151168093 Åkersberga BK Svart - Vallentuna BK 1 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-09-08 16:00 151168095 Vasalunds Stockholm IF Kista - IF Brommapojkarna 8 7 - 1 Kvarnbacka BP 1
2019-09-08 18:00 151168096 IFK Österåker FK 2 - IF Brommapojkarna 3 0 - 2 Åkersberga IP 2
2019-09-13 19:00 151168099 Sollentuna FK 4 - Enebybergs IF 1 3 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-09-14 12:00 151168088 IF Brommapojkarna 3 - Vasalunds Stockholm IF Kista 2 - 3 Blackeberg BP 1
2019-09-14 12:00 151168097 Vallentuna BK 1 - AIK FF 3 5 - 2 Vallentuna IP 3
2019-09-14 14:30 151168100 Täby United FC 2 - IFK Österåker FK 2 5 - 1 Erikslund 1
2019-09-15 14:30 151168101 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 3 2 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-09-15 19:00 151168067 IFK Vaxholm 1 - Vallentuna BK 1 4 - 6 Vallentuna IP 2
2019-09-21 11:30 151168108 IF Brommapojkarna 8 - IFK Österåker FK 2 2 - 14 Åkeshovs BP 1
2019-09-22 11:30 151168103 Enebybergs IF 1 - Täby United FC 2 3 - 8 Enebybergs IP 2
2019-09-22 15:00 151168105 AIK FF 3 - IFK Vaxholm 1 2 - 0 Råstasjön 1
2019-09-22 16:00 151168104 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 4 5 - 4 Margretelunds IP 2
2019-09-22 16:00 151168106 Vasalunds Stockholm IF Kista - Vallentuna BK 1 5 - 3 Kvarnbacka BP 1
2019-09-28 12:00 151168109 Vallentuna BK 1 - IF Brommapojkarna 3 2 - 4 Vallentuna IP 3
2019-09-28 13:00 151168111 Sollentuna FK 4 - AIK FF 3 2 - 3 Norrvikens IP 1
2019-09-28 14:00 151168113 Enebybergs IF 1 - IFK Österåker FK 2 6 - 0 Enebybergs IP 2
2019-09-28 14:30 151168112 Täby United FC 2 - Åkersberga BK Svart 4 - 4 Erikslund 1
2019-09-28 17:30 151168110 IFK Vaxholm 1 - Vasalunds Stockholm IF Kista 2 - 2 Vaxö IP 1
2019-09-29 17:30 151168083 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 3 4 - 1 Skytteholms IP 2
Oktober
2019-10-02 19:30 151168132 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK 1 11 - 1 Åkersberga IP 2
2019-10-04 18:30 151168115 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 1 1 - 3 Margretelunds IP 2
2019-10-05 13:00 151168119 IF Brommapojkarna 8 - Vallentuna BK 1 5 - 3 Åkeshovs BP 1
2019-10-06 15:00 151168116 AIK FF 3 - Täby United FC 2 7 - 1 Råstasjön 1
2019-10-06 16:00 151168117 Vasalunds Stockholm IF Kista - Sollentuna FK 4 2 - 5 Kvarnbacka BP 1
2019-10-06 16:00 151168118 IF Brommapojkarna 3 - IFK Vaxholm 1 2 - 1 Grimsta IP 2
2019-10-12 10:30 151168122 IF Brommapojkarna 8 - IFK Vaxholm 1 4 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-10-12 12:00 151168125 Enebybergs IF 1 - AIK FF 3 2 - 5 Enebybergs IP 2
2019-10-12 13:00 151168124 Täby United FC 2 - Vasalunds Stockholm IF Kista 3 - 5 Erikslund 1
2019-10-13 10:00 151168123 Sollentuna FK 4 - IF Brommapojkarna 3 4 - 7 Norrvikens IP 1
2019-10-13 17:00 151168126 Åkersberga BK Svart - IFK Österåker FK 2 2 - 0 Margretelunds IP 2
2019-10-18 19:00 151168098 IFK Vaxholm 1 - Åkersberga BK Svart 2 - 3 Vaxö IP 1
2019-10-19 16:15 151168092 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm 1 12 - 0 Enebybergs IP 2
2019-10-20 10:30 151168127 AIK FF 3 - Åkersberga BK Svart 3 - 2 Råstasjön 1
2019-10-20 16:00 151168128 Vasalunds Stockholm IF Kista - Enebybergs IF 1 7 - 3 Kvarnbacka BP 1
2019-10-20 16:00 151168129 IF Brommapojkarna 3 - Täby United FC 2 4 - 1 Grimsta IP 2
2019-10-20 16:00 151168130 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna FK 4 0 - 4 Åkeshovs BP 1