Spelprogram - F14- 1A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Marc Albareda Mathai 0762007314 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 1 Abdelhak El Hajji 0762884984 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 1 Sara Sörling 0725504510 GUL/GRÖN/GRÖN
IF Brommapojkarna 1 Michael Wessman 0709681168 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK vit Lotta Ankarcrona 0709580660 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 1 Niclas Rodin 0708400400 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 1 Maria Åslund 0723261292 Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 1 Johan Sundin 0709414324 0709414324 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 31 Kristina Tidner 0706366868 Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 18:30 151630002 Sollentuna FK 1 - IFK Stocksund 1 6 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-14 15:30 151630032 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 1 7 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-27 14:30 151630010 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK 1 2 - 1 Åkersberga IP 2
2019-04-27 16:45 151630029 IFK Lidingö FK vit - AIK FF 1 5 - 4 Högsätra BP 1
2019-04-28 10:30 151630008 AIK FF 1 - Sollentuna FK 1 5 - 1 Råstasjön 1
2019-04-28 12:30 151630009 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 6 Danderyd Arena 1
2019-04-28 15:30 151630007 IFK Lidingö FK vit - Bele Barkarby FF 1 3 - 1 Högsätra BP 1
Maj
2019-05-01 15:00 151630004 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK vit 3 - 9 Skarpäng 1
2019-05-03 18:30 151630041 IF Brommapojkarna 1 - Sollentuna FK 1 11 - 2 Långholmens BP 1
2019-05-04 12:00 151630014 Täby FK 31 - Bollstanäs SK 1 6 - 10 Skarpäng 1
2019-05-04 13:00 151630011 IF Brommapojkarna 1 - AIK FF 1 7 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-05-05 12:00 151630012 Sollentuna FK 1 - IFK Lidingö FK vit 5 - 5 Norrvikens IP 1
2019-05-05 12:30 151630015 IFK Stocksund 1 - IFK Österåker FK 1 3 - 4 Danderyd Arena 1
2019-05-11 11:00 151630016 Bollstanäs SK 1 - Bele Barkarby FF 1 4 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-05-12 10:30 151630019 AIK FF 1 - IFK Stocksund 1 1 - 1 Råstasjön 1
2019-05-12 14:30 151630020 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 31 7 - 1 Åkersberga IP 2
2019-05-12 17:15 151630018 IFK Lidingö FK vit - IF Brommapojkarna 1 2 - 5 Högsätra BP 1
2019-05-18 13:00 151630023 Bele Barkarby FF 1 - Täby FK 31 7 - 7 Strömvallen 1
2019-05-19 10:00 151630025 IFK Stocksund 1 - IFK Lidingö FK vit 3 - 6 Danderyd Arena 1
2019-05-19 10:30 151630024 AIK FF 1 - Bollstanäs SK 1 7 - 1 Råstasjön 1
2019-05-19 12:15 151630022 Sollentuna FK 1 - IFK Österåker FK 1 0 - 3 Norrvikens IP 1
2019-05-24 19:15 151630043 IFK Lidingö FK vit - Bollstanäs SK 1 4 - 3 Högsätra BP 1
2019-05-25 10:30 151630026 Täby FK 31 - Sollentuna FK 1 0 - 4 Skarpäng 1
2019-05-25 14:00 151630030 IFK Österåker FK 1 - Bele Barkarby FF 1 10 - 3 Åkersberga IP 2
2019-05-26 10:30 151630027 Bollstanäs SK 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 13 Bollstanäs IP 1
Juni
2019-06-02 12:30 151630035 IFK Stocksund 1 - Bollstanäs SK 1 3 - 1 Danderyd Arena 1
2019-06-02 15:15 151630033 IFK Lidingö FK vit - IFK Österåker FK 1 2 - 8 Högsätra BP 1
2019-06-06 15:30 151630044 AIK FF 1 - Täby FK 31 8 - 2 Råstasjön 1
2019-06-08 10:30 151630037 Täby FK 31 - IFK Stocksund 1 4 - 8 Skarpäng 1
2019-06-08 11:00 151630038 Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 1 2 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-06-08 14:00 151630040 IFK Österåker FK 1 - AIK FF 1 2 - 3 Åkersberga IP 2
2019-06-08 14:30 151630036 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 13 Strömvallen 1
2019-06-11 20:00 151630003 Bele Barkarby FF 1 - AIK FF 1 3 - 3 Järfällavallen 2
2019-06-12 18:30 151630001 IF Brommapojkarna 1 - IFK Österåker FK 1 5 - 0 Wasavallen 1
2019-06-12 20:05 151630045 IFK Stocksund 1 - Bele Barkarby FF 1 4 - 0 Djursholms IP 3
2019-06-19 20:00 151630031 IF Brommapojkarna 1 - Täby FK 31 13 - 0 Vallentuna IP 2
Augusti
2019-08-16 19:00 151630046 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 13 Norrvikens IP 1
2019-08-18 10:30 151630049 Bollstanäs SK 1 - IFK Lidingö FK vit 1 - 8 Bollstanäs IP 1
2019-08-18 18:00 151630048 Täby FK 31 - AIK FF 1 1 - 8 Skarpäng 1
2019-08-23 18:30 151630083 Bele Barkarby FF 1 - IFK Lidingö FK vit 4 - 3 Veddestavallen 2
2019-08-24 11:30 151630071 IF Brommapojkarna 1 - IFK Lidingö FK vit 12 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-08-24 14:45 151630052 Sollentuna FK 1 - Bollstanäs SK 1 5 - 0 Norrvikens IP 1
2019-08-25 10:30 151630054 AIK FF 1 - IFK Österåker FK 1 4 - 3 Råstasjön 1
2019-08-25 12:30 151630055 IFK Stocksund 1 - Täby FK 31 5 - 3 Danderyd Arena 1
2019-08-25 14:30 151630051 IF Brommapojkarna 1 - Bele Barkarby FF 1 17 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-08-31 10:00 151630056 Bele Barkarby FF 1 - Sollentuna FK 1 2 - 4 Veddestavallen 2
2019-08-31 10:30 151630057 Täby FK 31 - IF Brommapojkarna 1 0 - 10 Skarpäng 1
2019-08-31 11:30 151630058 Bollstanäs SK 1 - IFK Stocksund 1 1 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-08-31 14:00 151630060 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK vit 3 - 2 Åkersberga IP 2
September
2019-09-06 18:45 151630047 Bele Barkarby FF 1 - IFK Stocksund 1 2 - 5 Veddestavallen 2
2019-09-08 10:30 151630064 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK vit 2 - 7 Råstasjön 1
2019-09-08 12:00 151630062 Sollentuna FK 1 - Täby FK 31 5 - 1 Norrvikens IP 1
2019-09-13 19:00 151630090 IFK Österåker FK 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 4 Åkersberga IP 2
2019-09-15 14:00 151630067 Bollstanäs SK 1 - AIK FF 1 1 - 4 Bollstanäs IP 1
2019-09-15 14:30 151630070 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 1 3 - 1 Åkersberga IP 2
2019-09-15 15:30 151630069 IFK Lidingö FK vit - IFK Stocksund 1 0 - 2 Högsätra BP 1
2019-09-20 19:00 151630063 Bele Barkarby FF 1 - IFK Österåker FK 1 0 - 8 Åkersberga IP 2
2019-09-21 14:00 151630073 Bele Barkarby FF 1 - Bollstanäs SK 1 2 - 4 Veddestavallen 2
2019-09-22 12:30 151630075 IFK Stocksund 1 - AIK FF 1 2 - 6 Danderyd Arena 1
2019-09-22 18:15 151630074 Täby FK 31 - IFK Österåker FK 1 4 - 0 Skarpäng 1
2019-09-27 18:30 151630061 IF Brommapojkarna 1 - Bollstanäs SK 1 Långholmens BP 1
2019-09-28 12:00 151630076 Bollstanäs SK 1 - Täby FK 31 Bollstanäs IP 1
2019-09-29 10:30 151630079 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 Råstasjön 1
2019-09-29 12:00 151630080 IFK Österåker FK 1 - IFK Stocksund 1 Åkersberga IP 2
2019-09-29 15:30 151630078 IFK Lidingö FK vit - Sollentuna FK 1 Högsätra BP 1
Oktober
2019-10-05 10:00 151630082 Sollentuna FK 1 - AIK FF 1 Norrvikens IP 1
2019-10-05 12:00 151630085 Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 1
2019-10-05 14:30 151630081 IF Brommapojkarna 1 - IFK Stocksund 1 Åkeshovs BP 1
2019-10-06 13:45 151630087 IFK Lidingö FK vit - Täby FK 31 Högsätra BP 1
2019-10-12 15:00 151630066 Täby FK 31 - Bele Barkarby FF 1 Näsbydal 1
2019-10-13 10:30 151630088 AIK FF 1 - Bele Barkarby FF 1 Råstasjön 1
2019-10-13 18:00 151630089 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 1 Danderyd Arena 1